Dziwne szczątki znalezione na rzekomym miejscu upadku meteorytu w Meksyku

Kategorie: 

W niebie nad Meksykiem eksplodował obiekt, który przestraszył mieszkańców. Później, na półwyspie Jukatan w miejscu katastrofy niezidentyfikowanego obiektu latającego „znaleziono zwęglone dziwne ciało".

 

Meteor, który wyglądał jak świecąca piłka, zasiał panikę wśród mieszkańców. Przed tym jak uderzył w ziemię, emitował niebiesko - zielony blask. Obiekt spadł we wrześniu 2013 r., ale informacje w mediach na ten temat pojawił się dopiero teraz.

Meksykańskie władze przeprowadziły badanie znalezionego na miejscu katastrofy gruzu. Według oficjalnych doniesień fragmenty są częścią innego meteorytu. Scott Waring, znany badacz UFO uważa jednak, że urzędnicy po prostu nie chcą podnosić szumu wokół zdarzenia, zachowując prawdziwe informacje w tajemnicy.

[ibimage==25293==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Według jego wersji, na Ziemię spadł obcy w specjalnym skafandrze, lub, co bardziej prawdopodobne, obcy robot, który wykonywał prace naprawcze na zewnątrz obcego statku kosmicznego. Zdaniem mieszkańców, można potwierdzić tylko wersję o dziwnych szczątkach. Świadkowie mówili, że resztki przypominały elementy techniczne.

Waring dodał, że w ręce ludzi trafiła obca technologia, której znaczenia ci nie są w stanie docenić. Sceptycznie do tych rewelacji podchodzą naukowcy, którzy solidaryzują się z punktem widzenia władz meksykańskich. Wierzą oni, że znalezione szczątki są rzeczywiście fragmentami kawałków meteorytów, które nabyły dziwaczny kształt po spaleniu w atmosferze.

Półwysep Jukatan poważnie ucierpiał po upadku meteorytu około 65 milionów lat temu. Incydent mógł być przyczyną wyginięcia dinozaurów. Teraz w tym regionie często rejestruje się przypadki spadających meteorytów i doniesień o UFO.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Skomentuj