Dziwne trójkątne światła nad Cleveland i Houston w Teksasie

Kategorie: 

UFO nad Houston

W okresie noworocznym obserwowanie UFO jest właściwie bez sensu. Dzieje się tak, dlatego, że niebo jest pełne świecących śmieci w postaci chińskich lampionów oraz fajerwerków. Zdecydowana większość obserwacji to po prostu sylwestrowe niedobitki. Jednak nawet w tym gąszczu światełek potrafi dojść do takiej obserwacji, która zadziwia.

 
Świadek zdarzenia twierdzi, że zaobserwowali dziwne światła, ponieważ zwróciło ich uwagę to, że były one stacjonarne. Potem zaczęły pulsować i znikły, aby za chwilę znowu pojawić się w tym samym miejscu. Zdarzenie to sugerowało, że obiekt zawisł nad pobliskim lasem. Według świadków z pewnością nie był to samolot, ani znany rodzaj helikoptera.
Obiekty nad Houston udało się zarejestrować, ale jakość zdjęcia pozostawia wiele do życzenia. Widać jednak wyraźnie dwa szyki świateł obrazujących obiekty o prawdopodobnie trójkątnych kształcie. Mogły to być dwa zdalnie sterowane UFO zabawki i odpowiednio mobilny modelarz, albo mogły to być tajne amerykańskie samoloty szpiegowskie z projektu Aurora.
 
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Yar

Świetnie że to jest w

Świetnie że to jest w mediach!  Ładnie, rzeczowo, bez śmiechu potraktowany temat.  Wiarygodny świadek i zdanie eksperta - badacza.  I to w mainstreamowym medium - ABC. Brawo!
Niech sceptycy - forumowi zamulacze się skichają Smile

Portret użytkownika zibi

Te światła to nie mogą być

Te światła to nie mogą być światła samolotów proste dla czego są za blisko siebie,samoloty gdyby sie zbliżyli na taką odległość to skrzydłami by sie dotkneli był by bum za blisko siebie są,a i światła mają inną odległość od siebie

Portret użytkownika BRUTAL

To są drony i nic innego tam

To są drony i nic innego tam niema ,ludzie jeżeli takie ufo może być faktem,to przy dzisiejszej technologi pokazywanoby trzy światełka i nic po za tym ,śmiech na sali,wojsko amerykanskie próbuje na ludności efekty specjalne i reakcje na strach i panike ,ludzie z ziemi obserwują księżyc ,a nad głowami nie zaóważają spodka niby UFO????  a widzą jakieś światełka i tym podobne dyrdymały . dzisiaj technologie są bardzo rozwinięte ,a że niektórzy nie nadążają z ogarnięciem tego to już inna sprawa PS.  ciekawy art BACY coś na czasie w tym temacie pozdrawiam .

Portret użytkownika Gruby dzik

Pytanie nie do mnie ale

Pytanie nie do mnie ale pozwolę sobie zabrać głos.Pierwszy silnik turboodrzutowy zbudowany został w latach 30 XX wieku ,Flettner Fl 282 Kolibri 1940, Horten Ho 229 (technologia stealth) 1945. Technika poszła do przodu od tych czasów i to znacznie. Znaczące projekty militarne były są i będą realizowane w ścisłej tajemnicy bo to daje przewagę a o to w tym wszystkim chodzi. Czy na pewno istnieje jakiś TR-3B i czy to był on może wiedzieć jedynie jakieś grono ludzi i tu ich nie znajdziemy. Możemy sobie tylko spekulować ale to nie zmieni  faktu że czasem dzieją się rzeczy które przeczą logice . Trzeba będzie wypić dużo jodu aby to ogarnąć Wink 

Portret użytkownika Homo sapiens

Adminie i ci którzy się

Adminie i ci którzy się interesujecie na poważnie ufo zjawiskiem. Janusz Zagórski w swojej znakomitej audycji "ufo, oni już tu są" zasygnalizował stronę innemedium, z tego miejsca pozdrawiam ekipę niezaleznej telewizji pana Janusza i przesyłam pozdrowienia, nie dajcie się sceptykom oraz wywrotowcom typu baco podobnym dzieciakom Smile z młodzieżą tak zawsze jest, zapraszajcie do studia badaczy ufo i publikujcie zdarzenia ufo tzw wysokiej niezwykłości. Ufo mogą być także stworzeniami stworzonymi przez Boga jak to przekazał na Św. Ojciec Pio. Niewykluczając żadnej teorii musumy sie kierować prawdą bo prawda nas wyzwoli.
http://prawdaxlxpl.wordpress.com/

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Yar

Również oglądam i szanuję

Również oglądam i szanuję Janusza Zagórskiego.  Owierają oczy na sprawy współczesnej ekonomii. W dziedzinie UFO nie ogranicza się do samych obserwacji, ale idzie dalej: do kontaktowców, do różnych teorii.  Co ciekawe, klasyczni badacze wykruszyli się. Ile można spisywać relacje świadków świetlistych obiektów. A co z tego wynika?
Janusz to człowiek doświadczony w badaniu tematu. Polecam!

Portret użytkownika MONSTER

Z całym szacunkiem Homo

Z całym szacunkiem Homo Sapiens ale z audycji pana Janusza to można się jedynie dowiedzieć kto z kim i gdzie się spotkał. Wspominki Wylatowa, magiel towarzyski i tematy raczej nie związane z ufo.Może i kiedyś był dobrym badaczem ufo ale teraz to poprostu organizator imprez. Jak ktoś się zajmuje wszystkim to jakby niczym się nie zajmował-tak to widzę.

Strony

Skomentuj