Dziwne UFO zostało sfotografowane nad Luksemburgiem

Kategorie: 

https://www.facebook.com/christiaan.vanheijst?fref=ts

Pilot przelatujący nad Luksemburgiem sfotografował coś co zdawało mu się wyglądać na samolot Airbus A380. Społeczności Ufologów nie są jednak przekonane i sugerują, że obserwacja jaką poczynił, była kolejnym przykładem UFO.

 

Duński pilot i amatorski fotograf Christiaan van Heijst obserwował niebo na życzenie firmy Cargolux. Gdy dostrzegł dziwny latający nad jego samolotem obiekt wyciągnął swój aparat i usiłował sfotografować ów pojazd. Przekonany o tym, zrobił zdjęcie przelatującego Airbusa A380 umieścił je na swoim profilu na facebooku, czym wywołał niemałą sensację.

[ibimage==26019==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jak się bowiem okazało miłośnicy badania przypadków UFO zainteresowali się jego zdjęciem i poddali je dogłębnej analizie. Ich zdaniem obiekt przelatujący nad jego samolotem był zdecydowanie zbyt blisko jak na komercyjny lot. Gdyby rzeczywiście miał się on wymijać z innym lecącym w tamtym rejonie samolotem wieża kontroli lotów ostrzegłaby go o tym dużo wcześniej. Pilot nie otrzymał żadnych danych na ten temat w związku z czym obiekt oficjalnie nie istniał.

[ibimage==26021==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Airbus A320

Trudno powiedzieć coś więcej na temat tej sprawy bazując tylko na jednym zdjęciu, niemniej sam pilot nadal jest przekonany, że to co widział było jedynie zwyczajnym Airbusem A380 a nie pozaziemskim pojazdem. Jego zdaniem dziwna odległośc na jaką zbliżyły się do siebie oba pojazdy mogła wyniknąć z kątu padania promieni słonecznych, przez co samolot wydawał się stać bliżej niż był w rzeczywistości. To w co zdecydujemy się uwieżyć zależy już tylko od nas.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika medion

sprostowamie nie tylko

sprostowamie nie tylko samoloty były widziane w korytarzach powietrznych, często było widziane ufo na dużo wyrzszej wysokości, samolot lecący do i z lotniska które jest 5-10 km dalej nie wygląda jak gwiazda która się zatrzymuje w miejscu nagle przyśpiesza, potem lata zygzakiem a następnie odlatuje z szybkością błyskawicy że smuga za nią natychmiast znika. W ciągu tyg. naliczyłem ich o tej porze po 6 do 10 przelotów.a ten obiekt co w temacie podczas drogi do baraku dojechaliśmy do pola kukurydzy, skręciliśmy to coś powinno być widoczne na niebie ale tego nie było, niebo było puste, droga ta zajeła 40 s. odkąd zauważyliśmy ten obiekt.ps. mogę opisać wygląd ufo bo było dobrze oświwtlone, miał więcej świateł niż samolot czy helikopter, po trzy na bokach białe, czerwone i niebieskie, środek jak na zdjęciu 3 czerwone różnej wielkości, a tył i przód jedno czerwone małe słabe i jedno białe duże mocne, krztałty od spodu topornie ostre lejowateto tak jaby połaczyć krzyż z trójkątem wierzch jak odwrucony talerz ale bardzo przycimniony widoczna była jednie kapsuła typ okno jasna typ niebieski szafir, pamięć mam fotograficzną, więc wiem co piszę. Ufo nie tylko w wawie widziałem ale i w mieście którym mieszkam, latające po kilka obiektów, pojedynczo , a nawet udające lampiony podczas nowego roku.

Portret użytkownika Q...

To fascynujące. Od dawna ich

To fascynujące. Od dawna ich nie widziałem. Gdy zobaczysz to następnym razem odmów kilka "Zdrowasiek" i "Ojcze nasz". Przekonasz się czy jeszcze wrócą.  Ja ich, w pewnym sensie "niestety", już nie widuję.  Widać "obcy" nie lubią wierzących. Dlatego też rozumiem i popieram treści podawane nam przez Homo Sapiens'a bo o prawdziwości pewnej części tych informacji przekonuję się codziennie i od dość dawna. Taka ciekawostka w stylu "majińd koń-Troll".  Bardzo często zdarza mi że gdy patrzę na zegarek, niemal zawsze jest wtedy "czynaście po".

Portret użytkownika medion

Ja wierzę w byt zwany Bogiem,

Ja wierzę w byt zwany Bogiem, i jego kontr ego Lucyfera, ale wiem że to byty innego wymiaru stwórcy bańki rzeczywistości naszego wymiaru, kłucący się który ma sprawować władzę nad nim. A co do modlitwy modlę się do Boga, jestem wierzącym w niego, a nie w kościół, który jest przedstawicielem jego ego. Jedynym przedstawicielem Boga na ziemi był i będzie Jezus Chrystus, jego nauka i nikt więcej. Kościół jest projectem lucyfera który miał za zadanie odwrucenia prawdy nauk Jezusa i jego ojca Boga.Co do ufo to nie jest związane z wiarą, oni tzw, wyczówają co widzimy i myślimy, są obserwatorami i badającymi nas, są też ci co chcą nas zniewolić ale to już teoria. Nie ma nikt na demną władzy typ. Maind-control, za silną mam osobowość nawet barzo oprną i wk....jającą innych. W ufo nie wierzyłem do puki go nie zobaczyłem jego transformacji materialnej. Tesla miał rację na temat eteru...żyjącej energi -materii i jej wykorzystania w przyszłosci, dzieki np. Cern i TTrawelGoggleCorp.

Portret użytkownika medion

ja widziałem 2 lata temu ten

ja widziałem 2 lata temu ten obiekt w Warszawie jak pracowałem na budowie wracaliśmy z zakupów, a niedalekobyło lotnisko to umiem rozróżnic samolty nocą, a ten obiekt był nisko bo z 30 do 40 m nad ziemią, a nalepsze że tej nocy coś buszowało przy naszym baraku a obok jest pole kukurydzy jak wychodziliśmy zobaczyć co jest grane z latarką o promieniu światła do 40 m to tylko w polu było słychać jak coś się porusza. Potem każdego wieczoru na niebie około 23 latały różne obiekty ale były to samoloty bo samoloty z tego lotniska mają swoje korytarze powietzne i sa niżej niż wysokośc widzianych ufo.

Portret użytkownika zibi1973

Ja to bym prosił by nie

Ja to bym prosił by nie podchodzić do strzelania petard pod wpływem alkoholu,lepiej niech to zrobi trzeźwy,albo wstrzymać się do dwunastej z alkoholem,jeśli coś  tam widzisz to powinieneś to przestrzegać,bo może nie być żartów,a ręce są praktycznie jedne i oczy,a przeszczepy jak na razie są nieosiągalne dla szarego człowieka,przestrzegam bo w końcu razem może nawet do śmierci                                                                                                                                                                                                                                            http://www.fotosik.pl/zdjecie/14c7e22dd0d25b11

Portret użytkownika b@ron

ale to by musiał sylwester

ale to by musiał sylwester być całkiem bez petard, bo skąd niby wziąć tego trzeźwego o północy w sylwestra, jak ludziom sie już tak czas dłuży, że walili z petard na kilka dni przed nowym rokiem Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj