Dziwne włókna spadły z nieba we Francji

Kategorie: 

Dziwne włókna we Francji

Tajemnicze włókniste nitki spadły z nieba nad Francją. Mieszkańcy, a także lokalne władze, są bardzo zaskoczeni. Zjawisko zaobserwowano 11 listopada w okolicach miast Drome i Ardeche.

 

Mimo, że do zdarzenia doszło przed tygodniem nadal nie ma dobrego wyjaśnienia dla tego fenomenu. Lokalne media uspokajają ludzi sugerując, że dziwne włókna to produkt uboczny emisji z samolotów. Taka ewentualność nie powoduje jednak, że czują się oni spokojniejsi, wręcz przeciwnie. Ze zdwojoną siłą powróciła teoria smug chemicznych, chemtrails. Mieszkańcy pytają czy w związku z tym teorię spiskową na temat smug należy traktować, jako potwierdzoną?

[ibimage==19497==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Inna hipoteza powstania niezwykłych włókien jest związana z fenomenem UFO. Tego typu emisje mają być efektem ubocznym przelotu niezidentyfikowanych obiektów latających. Przedstawiciele prefektury Drome stwierdzili, że nie wiedzą co to jest, ale nie planują więcej wysyłania próbek włókien do analizy i uważają sprawę za zakończoną.

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Spartan

za to ty jesteś imbecylem

za to ty jesteś imbecylem który sądzi że pajączki które robią ,,gigantyczne sieci,,pojawiły się nagle i wcześniej ich nie było i dopiero teraz pajęczynki przyleciały z wiatrem ale czego można się spodziewać po TiqsiW który twierdzi ze anunaki to chybryda człowieka z owadem i gadem i do tego jeszcze głęboko w to wierzy

Portret użytkownika MCRemek

super ! teraz już wiem ! bo

super ! teraz już wiem ! bo tak nie wiedziałem co to jest, dziękuje ! dzięki tobie wszystko się wyjaśniło ! a to nawet ciekawe, że tropikalne pająki wypluwają swoje nitki wysoko w górę do nieba a potem one sobie spadają, ah te pająki to jednak ciekawe stworzenia.

Portret użytkownika ARCHEON

chyba Ty jesteś idiotą, bo te

chyba Ty jesteś idiotą, bo te "pajęcze sieci"  spadają również w Europie.. Najdziwniejsze jest jednak to, że te "pajęcze sieci" wykonane są z tworzwa przypominającego w budowie strukturalnej polipropylen, polipropylenem nie będąc...

Strony

Skomentuj