Dziwne włókna spadły z nieba we Francji

Kategorie: 

Dziwne włókna we Francji

Tajemnicze włókniste nitki spadły z nieba nad Francją. Mieszkańcy, a także lokalne władze, są bardzo zaskoczeni. Zjawisko zaobserwowano 11 listopada w okolicach miast Drome i Ardeche.

 

Mimo, że do zdarzenia doszło przed tygodniem nadal nie ma dobrego wyjaśnienia dla tego fenomenu. Lokalne media uspokajają ludzi sugerując, że dziwne włókna to produkt uboczny emisji z samolotów. Taka ewentualność nie powoduje jednak, że czują się oni spokojniejsi, wręcz przeciwnie. Ze zdwojoną siłą powróciła teoria smug chemicznych, chemtrails. Mieszkańcy pytają czy w związku z tym teorię spiskową na temat smug należy traktować, jako potwierdzoną?

Inna hipoteza powstania niezwykłych włókien jest związana z fenomenem UFO. Tego typu emisje mają być efektem ubocznym przelotu niezidentyfikowanych obiektów latających. Przedstawiciele prefektury Drome stwierdzili, że nie wiedzą co to jest, ale nie planują więcej wysyłania próbek włókien do analizy i uważają sprawę za zakończoną.

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Spartan

za to ty jesteś imbecylem

za to ty jesteś imbecylem który sądzi że pajączki które robią ,,gigantyczne sieci,,pojawiły się nagle i wcześniej ich nie było i dopiero teraz pajęczynki przyleciały z wiatrem ale czego można się spodziewać po TiqsiW który twierdzi ze anunaki to chybryda człowieka z owadem i gadem i do tego jeszcze głęboko w to wierzy

Portret użytkownika MCRemek

super ! teraz już wiem ! bo

super ! teraz już wiem ! bo tak nie wiedziałem co to jest, dziękuje ! dzięki tobie wszystko się wyjaśniło ! a to nawet ciekawe, że tropikalne pająki wypluwają swoje nitki wysoko w górę do nieba a potem one sobie spadają, ah te pająki to jednak ciekawe stworzenia.

Portret użytkownika ARCHEON

chyba Ty jesteś idiotą, bo te

chyba Ty jesteś idiotą, bo te "pajęcze sieci"  spadają również w Europie.. Najdziwniejsze jest jednak to, że te "pajęcze sieci" wykonane są z tworzwa przypominającego w budowie strukturalnej polipropylen, polipropylenem nie będąc...

Portret użytkownika Modzo

Mozna by rzec, iż ktoś tworzy

Mozna by rzec, iż ktoś tworzy zarazę, a raczej "rozsiewa" zaprogramowane białko, majace
określone zadanie, których efekty widać na całym świecie....
Mówi wam coś hasło, Morgellons Disease ???? 
Dr. Google posiada grafiki odnośnie w/w hasła, zatem zachęcam do zapoznania sie z efektami wyszukiwania.
 

Portret użytkownika blokowany

Byc może ma to swoje ściśle

Byc może ma to swoje ściśle określone działanie, nie chodzi tylko o wrastanie tych włukien w tkanki ludzkie. Z całą pewnoscią skład i sposób rozprzeszczeniania został ustalony w tajnych laboraoriach, ale przecież mieli jakiś cel do osiągnięcia, przy okazji rozpylania glinu nad głowami. Być może takie włukna sa dobrym przewodnikiem, będą mogli spowodowac plagę zombie. Należy pamiętać że celem elity jest przede wszystkim depopulacj i jednocześnie przejęcie całkowitej kontroli nad człowiekiem na całej planecie. Nie uważał bym tego za terorie spiskowe, zawsze więcej będzie sceptyków, ja wiem że cokolwiek robią potajemnie robią przeciwko ludzkości. Cokolwiek próbuja ukryć za pokojowym zastosowaniem, bedzie stosowane w celach atyludzkich, owszem zastosują w leczeniu ale w niewielkim stopniu i w dodatku tego co sami nam zaszkodzili.
Morgellony są najlepszy mwyjaśnieniem tego zjawiska, nie do wykrycia przez RTG czy inne zdjecia, jeśli mają jakieś ukrywane przed nami zastosowanie i cel by wżerać się w nasze tkanki, rozrastać w nas, to my mamy o tym nie wiedzieć.

Portret użytkownika Robaczkowa

Już widywano w przeszłości

Już widywano w przeszłości spadające nitki w okolicy przelatujących obiektów UFO. Nazywano je ,,anielskimi włosami". Raz podczas meczu nad stadionem pojawiło się UFO i na widownię poleciały ,,anielskie włosy". Zebrano je do słoików ale one się rozpuściły. Badano skład chemiczny powietrza ze słoików ale już  nie pamiętam jakie były wyniki. Jakichś pierwiastków było więcej.  To co spadło teraz, to raczej nie są anielskie włosy bo nikt nie zaobserwował ich znikania. To może być skutek chemtrails.

Portret użytkownika ARCHEON

Tego typu włókna w Ameryce

Tego typu włókna w Ameryce pojawiły się w wyniku oprysków powodując "nieznaną" chorobę Morellgonów " od nazwiska pierwszych zakażonych) Te włókna rozmnażają się w ludzkim organiźmie. OIbecnie udoskonalone włókienka mają zminić nasz genotyp na biorobotowe monstra...

Portret użytkownika baca

przez ostatni miesiąc dzień w

przez ostatni miesiąc dzień w dzień (bez ani jednego dnia wyjątku) było nad Paryżem błękitne niebo o poranku...
całe pół godziny takie było bo zaraz po tym dzień w dzień walili intensywne opryski chemiczne i... gut baj blu skaj
efekt jest taki ze pada deszcz co pięć minut, sekwana ma poziom jak nigdy a dziesięciu na dziesięć francuskich lemningów nawet nie wie co to takiego te chemitralsy -  a te włókna są gorsze niż wata szklana bo mają zdolność do wrastania w ciało i powodowanie niegojących sie pryszczy i chyba jakichś zmian w DNA... - i to wszystko w hojnym darze od tych o których wujek Adolf niepojętym cudem jakoś zapomniał

Portret użytkownika juszka

Po przeczytaniu tego

Po przeczytaniu tego niesamowitego ertykułu z taka ilością faktów, nazwisk i świadków jestem zszokowany. Eeeee tam przeczytanie to nic ale jak zobaczyłem tą babunie ubierającą choinkę na świeta to już w 100% przekonałem się że swiety Mikołaj ruszył i rozdaje prezenty.
Niestety święta zostana odwołane ze względu na inwazje karaluchów z pustej Ziemi. q

Portret użytkownika biedulka

Juszka ... nawet gdyby

Juszka ... nawet gdyby osobiście pofatygował się do Ciebie Obama i powiedział, że ostatnio we Francji porozpylali trochę mikrowłókien które przez niedopatrzenie inżynierów niepotrzebnie się posklejały  to z pewnością  poprosił byś go o żródła tych informacji.. Biggrin

Portret użytkownika b@ron

nie można prosić o źródło ,

nie można prosić o źródło , bo dla ciebie wszystkie źródła są niewiarygodne ...ale możesz skoczyć do Francji i nałapać sobie tych włókienek ...a żeby się nie zmarnowały to proponuję potem żebyś sobie udziergał z tego na szydełku szalik na zimę...bedziesz miał szalik z "naturalnego " materiału...no bo przecież to naturalne...co nie juszka? Wink

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Robaczkowa

A wiesz Biedulka, że to może

A wiesz Biedulka, że to może być właśnie babie lato. Kiedyś na filmie o jednym amerykańskim pajęczaku pokazywali jak takie podobne nici ,,jego produkcji" były unoszone przez wiatr i w dużych ilościach spadały ,,z nieba".

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj