Dziwne zjawisko dźwiękowe w USA po przelocie niezidentyfikowanego obiektu

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Mieszkańcy Minnesoty byli świadkami zaskakującego wydarzenia, które miało miejsce 13 listopada. Wiele osób zgłosiło widzenie jasnego obiektu przelatującego na niebie, po którym nastąpiła głośna eksplozja, wstrząsająca ich domami. Zdarzenie to wywołało spore zamieszanie i debatę na temat jego przyczyny.

 

Według Zarządu Kryzysowego Hrabstwa Beltrami, grzmot dźwiękowy był zbyt bliski, aby można go było uznać za meteor. To stwierdzenie podsyca spekulacje, sugerując, że przyczyna zdarzenia może być inna niż typowe zjawiska astronomiczne.

 

Profesor Juan Cabanela, lokalny fizyk, podziela ten pogląd. Jego analiza momentu wybuchu dźwiękowego również dowodzi, że nie był to wybuch meteorytu. Profesor Cabanela wyraził swoje zdumienie i niepewność co do natury obiektu, stwierdzając: „Nadal nie wiem, co to było, ale byłem prawie pewien, że nie mógł to być meteoryt.”

 

Pojawiły się także dowody filmowe. Jeden z filmów, pochodzący z telewizji przemysłowej, jasno pokazuje błysk, po którym trzy sekundy później następuje huk. Ten materiał może być kluczowy w dalszym badaniu zjawiska.

 

Drugi film, udostępniony przez astronoma z NASA, przedstawia obiekt UFO przelatujący w pobliżu lotniska. To nagranie wywołało jeszcze większe zainteresowanie i spekulacje na temat możliwych przyczyn zdarzenia.

 

NASA wyraziła obawy, że przyczyny zdarzenia nie zostały ustalone. Brak jasnych odpowiedzi prowadzi do różnych teorii, od zjawisk astronomicznych po możliwość obecności obcych cywilizacji.

 

To zdarzenie pozostaje zagadką dla mieszkańców Minnesoty oraz dla naukowców i ekspertów próbujących rozwiązać tę tajemnicę. W miarę jak dochodzenie postępuje, społeczność naukowa i lokalna czekają na więcej informacji, które mogą rzucić światło na ten niezwykły incydent.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ftjrtj

nic nie widać po prostu j$@%

nic nie widać Wink po prostu j$@%% to j^$&^%$ po co drążyć temat. jak wrzucisz kamień mokry do ogniska też wybuchnie. ten leciał wyjątkowo szybko i nawet mógł powstać grzmot naddzwiękowy. ale nie widać czy się rozpadł wiec ... nic nie wiemy. wolałbym by ktoś wreszcie zrobił zrzutke na szybkie kamery do śledzenia ufo latających bardzo szybko nad ziemią

Skomentuj