Dziwne zjawisko na niebie nad St. Petersburgiem

Kategorie: 

Źródlo: Internet

W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające niezwykłe zjawisko zarejestrowane 6 lipca 2015 roku nad Sankt Petersburgiem w Rosji. Na wideo można zobaczyć coś co wygląda jak dwie eksplozje.

 

Świadkowie twierdzą, że były tam dwa obiekty, które zderzyły się wpadając na siebie. Inna hipoteza zakłada, że ta rzekoma kolizja to po prostu faza lotu UFO, które spadło nad Sankt Petersburgiem.

 

Rosyjska policja nie zanotowała doniesień na temat niezidentyfikowanych obiektów latających w przestrzeni powietrznej nad miastem. Przynajmniej oficjalnie, nic nie wykryły również ani cywilne ani wojskowe radary.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika sceptyyk

Mi to wygląda na odpalenie

Mi to wygląda na odpalenie FLAR przez myśliwiec, w trakcie "zwrotu bojowego odwróconego"                                                                                                                                                   zwrot_bojowy_odwrocony.jpg                                                                                                                                                                                               

Portret użytkownika Natenczas Wojski

Widać tam wyraźnie jak po

Widać tam wyraźnie jak po zajściu jakiś ciemny obiekt spada na ziemię bezwładnie jak kamień, podczas gdy w górze na tle obłoków rozwiewa się dym eksplozji. Jakoś chyba to "odpalenie rac" się nie udało i coś (cokolwiek to było) uległo biernie sile grawitacji.

Skomentuj