Dziwne zjawisko zaobserwowano na niebie nad Holandią

Kategorie: 

Źródlo: Harry Perton

Na jednym ze zdjęć nieba nad holenderskim Groningen, wykonanych przez mieszkańca miasta, Harrego Pertona, widać niezwykłą rzecz. Jest to tajemnicze "UFO" świecące na zielono.

 

Autor zdjęcia twierdzi, że wykonał je 19 maja bieżącego roku. Stało się to gdy podróżował z Onlanden, na granicy prowincji Drenthe i Groningen. Perton twierdzi, że wracając do domu, spojrzał w niebo i zobaczył coś dziwnego i zaczął robić zdjęcia. Na jednym z nich, widać dziwne zjawisko, które niektórzy nazwali trochę na wyrost UFO. Faktem jest, że obiekt świeci zielonym światłem, które trudno przegapić na niebie.

 

Autor zdjęcia twierdzi, że zobaczył jakiś błysk i początkowo myślał, że to jego lampa błyskowa działa nieprawidłowo, albo na obiektywie pojawiła się jakaś kropla. Gdy po raz pierwszy zobaczył w wizjerze co udało mu się uchwycić, myślał, że to jakiś rodzaj odbicia słońca. Ale potem gdy przeglądnął to zdjęcie na większym ekranie okazało się, że jest to coś trudnego do wytłumaczenia.

[ibimage==24724==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jeśli można by się było pokusić o hipotezę co to mogło być wydaje się, że w tym konkretnym przypadku można zasugerować, że jest to na przykład jakiś portal podprzestrzenny, albo po prostu nie znane jeszcze nauce zjawisko naturalne.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Tim

Prawdopodobnie jest to obłok

Prawdopodobnie jest to obłok Magellana (efekt prostopadłej fali uderzeniowej), powstający przy przekraczaniu bariery dźwięku, a struga w środku to efekt włączonego dopalacza, który jest często niezbędny do przekroczenia bariery dźwięku (ale nie we wszystkich konstrukcjach). Kolory są kolorami spektrum światła białego, przy innej pozycji słońca, przejrzystości powietrza, kącie ustawienia autora zdjęcia względem słońca i położenia obiektu moglibyśmy ujrzeć inne barwy.

Portret użytkownika zibi1973

Twarze to jest wszystko co

Twarze to jest wszystko co nas otacza,to więcej niż wartość wszystkich ludzi na ziemi i wszystkiego co  dokonali,a wiecie że jak dodam dwie kreski do tych oczów to wyjdzie twarz                                                                                                                                                       http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec97106e9500856e.html

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Piękne zdjęcie ,brawo

Piękne zdjęcie ,brawo Admin!.Na tej fotografi widziecie chrakterystykę kształtu pola siłowego głównego napędu statku,przez fantastów nazywanym Woorp.Smuga z tyłu ujawnia związane struny grawitacyjne na kierunku lotu a taracza prostopadła do kierunku lotu ,ujawnia płaszczyznę ścięcia (blokady sił z drugiego kierunku).Pisałam już o tym napędzie a tutaj macie potwierdzenie.Świecenie pola działania tych sił to wynik jonizacji potrąconych atomów atmosfery przez pole sił tam działajacych.Jak widzicie wasze "strachy"demonstrują swoją obecność po to,abyście nie narobili w portki ,gdy zobaczycie "paradę gwiazd".Ci którzy to ignorują i chowaja głowę w piasek będą wtedy mieli pełne portki.

Strony

Skomentuj