Dziwne znalezisko dokonane przez łazik Curiosity na Marsie

Kategorie: 

Źródło: NASA

Curiosity znowu zaskoczył naukowców. Na jednym z obrazów przesłanych na Ziemię da się zobaczyć pewną strukturę, która zdecydowanie nie pasuje do otoczenia. Wygląda to wręcz jak metalowy obiekt.

 

Zdjęcie, o którym mowa wykonano 30 stycznia 2013 roku za pomocą instrumentu o nazwie Mastcam. Niezwykłe struktury w ogólnie dostępnych zdjęciach dostrzegła astronomka z Włoch, Elizabeth Bonora. Tajemniczy obiekt wyraźnie wystaje ze skały, ponieważ rzuca cień.

[ibimage==16332==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Niezwykła struktura różni się od otaczających skał.  Ma gładką powierzchnię, i wydaje się być bardziej odporna na erozję.  Struktura powierzchni jest prawdopodobnie gładka. Wyraźnie widać, że obiekt jest wręcz wbity w skałę. Ciekawe czy naukowcy znajda jakieś sensowne wytłumaczenie dla tego znaleziska.

[ibimage==16333==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zizi

Przecież to klamra klapy

Przecież to klamra klapy wejściowej do marsjańskiego domu! Nawet obrys drzwi widać. Raczej dawno nie używana, bo zasypana piaskiem, ale wystarczy pociągnąć i juz jesteś w środku.

Portret użytkownika kolo21

Jak byłem na marsie i cię nie

Jak byłem na marsie i cię nie sptokałem pewnie na browara poszłeś tam na zdjęciu leży twoja flaszka.Adminie weź to captche zlikwiduj bo ci czytelnicy pouciekają!Duża litera, mała litera ,cyfra, następnie znowu nie wiem to s czy cyfra 5,Incorekt captcha.Ku......

kolo21

Portret użytkownika sHizo

Moja opinia na ten temat jest

Moja opinia na ten temat jest taka myślę że szanowny BACA się ze mną zgodzi. Prawdopodnie nigdy nie było i nie będzie misji na "czerwoną planetę" zwanej przez was Marsem.  Tak się składa że zajmuję się zawodowo grafiką. Podobnych zdjęć niby z powierzchni "Marsa" jest wiele cóż za problem dodać tam jakiś obkiekt.. rzecz, zwołki ?. Przykład macie u kolegi "TiqSiW". NASA zapewne ma wielu świetnych grafików którzy wysyłają wam "szokujące" zdjęcia. O boshe co my nie odkrywamy. To wszystko jest po to by uśpić waszą czujność i w niespodziewanym momencie wprowadzić New World Order "NWO". Zrobicie coś w tym kierunku ?. Wiem że nie jesteśmy sami, wiem że istnieją inne cywilizacje które nas odwiedzają i domagają się wyjawnienia prawdy o ich istnieniu ale co by było gdyby nam powiedzieli. A no właśnie to by się stało że cały plan NWO, plany USA w stosunku do Syrii, Izraela poszły by w łeb. A teraz dla was zagadka dlaczego nie ma, nie było i nie będzie misji na Marsa ? Ja pomogę wam rozwikłać tę zagadkę otóż dlatego że NASA, USA, Rosja boją się tam polecieć, zajrzeć, bo wiadomo kogo i co by tam spotkali. Polecam w trakcie Oobe dowiedzieć się więcej na ten temat.  Zapewne wiele lemingów zinterpertuje ten post jako bajki ale ja wam powiem dlaczego. Otóż dlatego że taki leming nie wie co to świat, życie, prawda. Takim osobom na tym forum którzy wchodzą tutaj w celach szukania sensacji pośmiewiska mówię od razu stanowcze NIE. Post jest dla osób PRZEBUDZONYCH WIĘC JEŚLI NIM NIE JESTEŚ W OGÓLE GO NIE CZYTAJ!.

Warto posłuchać tego, co mają do powiedzenia inni...

Portret użytkownika Bea

Super,ze jest co raz więcej

Super,ze jest co raz więcej ludzi jak Ty wiedzących o co caman.Zgadzam się z Tobą absolutnie.Ludzie czas na przebudzenie,interesownie się kim naprawdę jesteśmy,chcącym wiedzieć polecam Zakazaną archeologię oraz czytanie czasach przedsumeryjskich.Niestety wielu ludzi nie wie co to jest NWO a może nawet wie ale wypiera bo tak jest wygodniej.Ludzie małej wiedzy przegrywają swoje zycie.

Portret użytkownika Koniu

No kolega tez nie głpio

No kolega tez nie głpio pisze. Faktem jest to, ze rozwój oprogramowania graficznego 2d i 3d jest szokujący. Wykorzystanie tego zaawansowanego oprogramowania może mieć miejsce w budowaniu innej rzeczywistości niż ta, która nas otacza. Też zajmuję siegrafiką i filmem i bardzo często eksperymentuję, no może już nie tak jak kiedyś, ale wiem, że gdyby przedstawiono mi oryginalne zdjęcie z Marsa i oryginalne zdjęcie z "Marsa" z kawałkiem rozbitego skrzydła jakiegoś pojazdu, nie byłbym w stanie technicznei tego rozróżnić, chyba żeby grafik zapomniał o aberracji, czy ustawieniu konta poadania światła, lub jego odpowiedniej jasności. Takie zrównanie techniki graficznej z rzeczywistością daje ogromne możliwości ukrywania i oszukiwania ludzi. Natłok prawdziwych i nieprawdziwych filmików o UFO na youtubie jest taki, że ludzie juzsami nie wiedzą co jest prawda a co fałszerstwem. I OTO CHODZI. Taki stan daje możliwość działania w ukyciu i przygotowywania jakiegoś wielkiego spektaklu mającego przejąć rządzenie wszystkimi narodami przez jedną nację, która ma wpływ na wszelką politykę na Ziemi.

Portret użytkownika antyniewolnik

Ludzie czy wy macie

Ludzie czy wy macie ograniczona swiadomosc juz przez dawkowanie nam codziennego truby zycia chorą ILUZJĄ przez priamidki finansowe?! Kazdy kto obserwuje i sie inetersuje tematyka UFO itd doskonale o tym wie ze jest szerzona w skale swiatowa propaganda z prawda i falszem razem wzieta na temat innych ras niz tylko nasza !OSWAJĄ NAS Z TYM ! Czy wy naprawde mysliscie ze taki obama barak wyjdzie na konefere i oglosi takkk mamy kontakt z innymi !? odnalezlismy zyciee uuu proszeee was ! Najpierw beda nas oswajac z filmikami pozniej zdjecia dziwnych anomali ksiezyc mars i calyy uklad sloneczny pozniej dalej.Rzady tak naprwde podlegaja OŚWIECONYM A OŚwieceni PODLEGAJĄ INTELIGENTNIEJSZYM NIZ NASZ GATUNEK RASĄ TO TAK NA LOGIKE !  DLACZEGO TERAZ WSZEDZIE OKO Z PIRAMIDKA w tv? (TE OKO WOGOLE NIE JEST LUDZKIE TYLKO GADZIE>>>)  DALI TECHNOLOGIE JAKA TERAZ MAMY ZAMIAST TEGO MAMY ZERO MILOSCI SZACUNKU I SAME KONFLIKTY I WOJNY.NIE WIEM ILE JEST UFOKOW ALE ZAPEWNE OD NAJE>>>>> A TE FILMY Z UFO TO MOGA BYC ZABAWECZKI RZADOW I WSADZAJA TAM SWOJE HYBRDY POZNIEJ GLOSZA ZE TO SZARAKI LUDZIE W SAMYCH STANACH ZJEDNOCZONYCH JEST okolo 200 podziemnych baz i co oni tam robia ? poprostu mieszka inny gatunek nie moga odrazu wszystkiego nam powiedziec to bedzie trwac ze 100 lat jesli sami sie nie zabijemy bo z tego co widac szykuje sie trzecia technologicznie najczarniejsza wojna na swiecie jaka bedzie ! I WOGOLE SIE GATUNEK LUDZKI NIE ROZWIJA OGLOSILI NIEDAWNO NAUKOWCY ZAMIAST DO PRZODU TO SIE COFAMY W ROZWOJU !

Portret użytkownika Koniu

Masz dużo racji. Coś w tym

Masz dużo racji. Coś w tym jest. Wystarczy się zastanowić jak to jest możliwe, że na świecie znika bezpowrotnie 4.500.000 ludzi rocznie. Mówię tu nie o śmierci, tylko o zniknięciu...pach i nie ma człowieka, znikął i go nikt nie odnajduje. Pewne kręgi kolegów parających się wiedza o UFO twierdzą, że istnieje ogólne przyzwolenie, które ma pewna rasa z kosmosu na porywanie ludzi w zamian za technologię. Hm...dziwne trochę, ale daje do zrozumienia. Skoro w przeciągu 7 lat znika ze świata 35.000.000 ludzi. Coś się za tym kryje polecam świetny film na youtube. "Pociąg z Mięsem" - zakończenie jest zaskakujące ale mówi właśnie o bardzo podobnej sprawie. Polecam http://www.youtube.com/watch?v=PLnlv4muI1M  ten film może wyrobić pewien pogląd na sprawę. Co do misji, już teraz widać, że kosmos staje się powoli dostępny dla wszystkich krajów. USA bardzo się tego obawia i jak inkwizytor stara się utrzymać na smyczy wszystkie państwa, które dysponują techniką atomową i budują rakiety, które mogą wynosić na orbity różne urządzenia. USA traci monopol na eksplorację kosmosu tym samym pojawiają się inne niż tylko z NASA fotografie tego co nas otacza po za atmosferą. Obraz kosmosu jaki wpojono nam w mózgi jest obrazem jednej agencji. Informacje o Księżycu są praktycznie minimalne i standardowe. Usilnie ukrywana prawda o obiektach i innych cywilizacjach nic dla nas nie znaczy, bo indoktrynacja wizji NASA totalnie nas zniewoliła. Nawet jak widzimy na youtube prawdziwe nagranie NOL to traktujemy je emocjonalnie jak fragment filmu science ficton mówiąc często "łoo, ale poleciały..." Uważam, że powinniśmy zmienić sposób rozmawiania na temat UFO. Powinniśmy rozmawiać o nich jak się rozmawia o czymś co istnieje i żyje w naszym otoczeniu. Powinniśmy sami zmienić swoją świadomość nie czekając na ogłoszenie tego w telewizji. Powinniśmy zmienić swoje przyzwyczajenie do uginania karku i służenia innym. Pytaniem pozostaje dlaczego Ludzie oszukują ludzi i jedni drugim mówią kłamstwa. I można tu od razu sobie odpowiedzieć, że chodzi o dominacje jednych nad drugimi. W tym celu stosowane są przeróżne techniki okłamywania, mamienia, zwodzenia i oszukiwania. W obecnych czasach forsowanie ideologii demokracji mija się z celem. Teraz demokracją można sterować poprzez socjotechnikę, chemię i inne nauki, które rozpracowały mapę zachowań człowieka. Jesteśmy niewolnikami, których zdominowali specjaliści od zniewalania ludzi. Co robić? Obudzić się i zacząć zmiany od siebie samego. Spojrzeć w stronę natury i tam szukać drogi.

Portret użytkownika baca

a mi sie Pociąg Z Mięsem z

a mi sie Pociąg Z Mięsem z jakimś transportem do Auschwitz kojarzy Smile - chory ten tytuł i tylko chorzy ludzie coś takiego mogli zrobić - ten film kiedys ogladalem i na pewno nie jest on normalny
polecam Ci Fakir inny - Life Of Pi - filmik jest pozytywny, uczy samych dobrych rzeczy, jest tak ładny że to się w pale nie mieści no i jest tak super zrobiony (zatonięcie statku) że na pewno nie jest dzielem tych samych przedludzi... - dobrze że jeszcze są takie filmy
 

Portret użytkownika fakir

ależ oczywiście, że Pociąg to

ależ oczywiście, że Pociąg to chory film zrobiony przez chorych ludzi... i z całą pewnością nie jest normalny... nigdzie nie twierdziłem, że jest inaczej albo że w takich akurat gustuję, a jedynie oceniłem go jako perełkę w swoim gatunku, tj. filmów chorych, którym jednocześnie trzeba przyznać plusa za jakość zdjęć, realizm, grę aktorów, itd. to jest po prostu taki gatunek i jest tych filmów więcej, np. Delikatessen Smile

Life of Pi z tytułu kojarzę ale przyznam szczerze, że jakoś pominąłem i nie oglądałem... dzięki za pomysł na dzisiejszy wieczór...

a jak już tak serio o kinie rozmawiamy to przy okazji polecam 2 tytuły: Bandyta i Siostry Magdalenki

Strony

Skomentuj