Dziwne zwierze mieszaniec albo nowy gatunek ... tylko czego?

Kategorie: 

Dziwne zwierze z Maryland

Stwór został dostrzeżony 1 czerwca w lesie, gdzie palacze robili przerwy gdyż w szpitalu panuje całkowity zakaz palenia, ale nikt nie wie, co to jest za zwierzę, więc nazwano go Prince Chups, od Chupacabras - legendarne krypto zwierze podobno istniejące w części Ameryk i wysysające krew ze zwierząt.

 

Pracownicy z Maryland Prince George Hospital Center przyjęli dziwnego stwora, jako nową maskotkę.

"To jest jak kangur,pies i szczur zmieszane w jednym, "mówi technik rentgenowski Joe Livermore."Ma szczurzy ogon i głowę jak jeleń. Nie wiem co to jest. "

Ludzie zaczęli robić zdjęcia telefonem komórkowym, gdy zwierze pokazywało im się, ale nikt nie wiedział, co to jest.

"Zdecydowaliśmy więc zrobić pułapkę," powiedział Livermore.

W czwartek, Livermore zwabił zwierzę kurczakiem i resztkami chińskiego jedzenia i zamknął na krótko w klatce, aby bliżej mu się przyjrzeć.

"Nie wiedziałem, co z nim zrobić" powiedział Livermore. "Nie wiedziałem, co to było. Ludzie mówili, że to lis, sarna, pies."

Po kilku zbliżeniach, zwierze zostało zwolnione. Te zdjęcia nie doprowadziły jeszcze do potwierdzenia jego gatunku.

 

 

Ci, którzy znali Prince Chupa powiedzieli, że jest nieśmiały, nie agresywny i podejrzewają, że może być więcej niż jeden osobnik.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika igrająca

Hmm.... nie jestem taka

Hmm.... nie jestem taka pewna, że to lis Wink choć muszę się zgodzić z tym, że byłoby to możliwe. widać to po końcówce ogona - jest tam niewielka ilość białych włosków (tak jak u lisa), być może miał jakieś oparzenia itp. itd. jednak spójrzmy na jego budowę. jego kręgosłup tworzy pewny rodzaj łuku, co u lisa aż tak bardzo widoczne nie jest Wink ma też specyficznie długi pysk i dłuższe uszy. nie jestem specjalistką, ale jednak mam małe wątpliwości co do tego, że to lis Wink ale nie chce mi się wierzyć również, że to coś w rodzaju "chupacabry" Wink

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą - William Cooper

Strony

Skomentuj