Dziwne zwierzę upolowano w Komi: chupakabra, czy wiewiórka?

Kategorie: 

http://parmanews.ru

Zaledwie kilka godzin temu w rosyjskim Kraju Permskim w okolicach Kudymkar upolowano dziwne zwierzę. Co to jest – trudno powiedzieć. Z nazwaniem zwierzęcia mają problemy nawet doświadczeni myśliwi. Sprawę opisano w lokalnej gazecie Parma Novosti (ros. Парма-новости).

 

Zwierzę upolowano przez przypadek. Psy podczas polowania zagoniły je w „kozi róg”. Wciąż nie wiadomo, co to jest. Opinie są podzielone. Doświadczenie myśliwi byli skłonni twierdzić, że jest to zdeformowana wiewiórka. Przyznają, że widzą coś takiego po raz pierwszy.

 

Okoliczni mieszkańcy uważają, że jest to rodzaj chupakabry, ukrywającej się w lesie. Od kilkunastu miesięcy narzekali, że jakaś tajemnicza bestia morduje im kury w zagrodach. Jeszcze inni śmieją się i żartują, że taki dziwaczny gryzoń nie byłby wstanie ubić drobiu.
 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kamil-c.

Niestety to tylko młody

Niestety to tylko młody osobnik ja widziałem ostatnio na przystanku PKS-u dorosłą samice nawet zdjęcie udało mi się zrobić bo specjalnie agresywna nie była dodatkowo czuć było od niej intensywną woń przypominającą alkohol..
[ibimage==18902==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Strony

Skomentuj