Dziwnie poruszająca się chmura może być rodzajem kamuflażu UFO?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Oto nagranie wykonane kilka dni temu w okolicy Nowego Jorku. Przedstawia ono dziwnie poruszającą się chmurę, która wykonuje na niebie ewolucje niczym jakiś rodzaj pojazdu latającego.

 

Świadek tego nagrania był pewny, że to co widzi to nie chmura, tylko UFO, skrywające się za nią. Doprawdy trudno wyjaśnić jak to możliwe, że ten mały fragment chmury porusza się tak nietypową trajektorią i z prędkością zdecydowanie różną od otoczenia.

 

Autor nagrania, Hector Garcia z Nowego Jorku, jest przekonany, że to co nagrał to nie jest zwykła chmura. Gdy film został umieszczony na portalu społecznościowym Facebook, tysiące osób wsparło go w jego przypuszczeniu, że udało mu się odkryć coś zupełnie niezwykłego, być może zakamuflowane UFO.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika olaf7658@op.pl

Witam. Dwa tygodnie widziałem

Witam. Dwa tygodnie widziałem w nad ruinami Karnaku coś co wydawało mi się niesioną przez wiatr reklamówką. Problem w tym, że my nie odczówlaiśmy wiatru, z samej ciekawości sfilmowałem tą "reklamówkę" aby się jej przyjrzeć na spokojnie w domu na ekranie TV, i jakież było moje zdumienie gdy na nagraniu zobaczyłem lśniący srebrzysty obiekt dyskoidalny bez żadnych cech szczególnych.
Wniosek jest taki, że złudzenie optyczne ludzkiego oka i sprzętu foto jest różnie rejestrowane przez mózg i elektronikę, co to było naprawdę nie wiem i pewnie się nie dowiem. 
Pozdrawiam.

Portret użytkownika pilip

widze, że portal sie rozwija

widze, że portal sie rozwija za wyswietlenia uzytkowników a admin sie odwdziecza co raz to wyzszym poziomem artykułów
zaczynają sie pojawiac "artykuły" z workami foliowymi w roli gównej, rola drugoplanowa : wiatr

Strony

Skomentuj