Dziwny fenomen zaobserwowany w Nowym Meksyku. Startujące UFO czy nietypowe tornado?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Do niezwykłej anomalii doszło 25 kilometrów od miejscowości Carlsbad w stanie Nowy Meksyk. Świadkowie twierdzą, że podczas jazdy samochodem zauważyli niezwykły fenomen, który pojawił się w zasięgu ich wzroku. Udało im się uwiecznić tę dziwną anomalię na nagraniu, które następnie upubliczniono w serwisie Youtube.

 

Ponieważ zjawisko nagrywano podczas jazdy, praca kamery pozostawia wiele do życzenia. MImo to widać wyraźnie, że coś niezwykłego dzieje się nad pustynią w Nowym Meksyku. Zapaleńcy doszukujący się we wszystkim zjawisk paranormalnych zaproponowali, że to co widać, może być dowodem na start zamaskowanego pojazdu UFO, który startował akurat z pobliskiej pustyni.

Wydaje się jednak, że taka interpretacja jest mocno naciągana, ponieważ zjawisko to prawdopodobnie było wirem pyłowym (ang. Dust Devil). Jest to krótkotrwała anomalia występująca zwykle w miejscach, które pełne są suchego piasku, dokładnie tak jak na pustyni. Takie coś mogło powstać na przykład jako skutek przejazdu ciężarówki, lub wielu samochodów.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj