Dziwny film z Chin może przedstawiać lecącego smoka

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W jednym z górskich regionów Chin dokonano zdumiewającej obserwacji. Nagrano film przedstawiający lot stworzenia, które wygląda jak smok.

Nie wiadomo dokładnie gdzie dokonano tej obserwacji, ale ustalono, że było to gdzieś na granicy między Laosem a Chinami. Nagranie ma około 5 minut i zostało dodane przez youtubera ApexTV.

 

W krótkim czasie wideo stało się znane w internecie. Widzowie nie są przekonani, że to smok. Padła sugestia, że może to być latający gad, pterodaktyl. Problem jednak w tym, że rzekomo gatunek ten wymarł 65 milionów lat temu.

Całkiem sporo internautów stwierdza, że to po prostu fałszerstwo. Wskazują na to, że film jest za dobry, czyli lecąca podobno bestia jest ostra, a nie rozmyta, czego spodziewalibyśmy się od słabego obiektywu smartfona. Pojawiła się też teoria, wedle której sfilmowano po prostu jakiś nowy rodzaj drona.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

No to co są tam twarze czy

No to co są tam twarze czy nie ? Nikt nic nie powie,słyszałem takie hasła że jeśli boisz się głosić prawdę jesteś niewolnikiem systemu,boją się o prawdzie mówić,nie widzisz nadal to zgaś światło,weź lupę w łapki,może by tak cokolwiek z tym zrobić,powyginaj monitor,człowiek to produkt,ale mamy dużo z nich,widzę że ta cisza prowadzi do niewoli,całe życie kopany po tyłku,a na koniec wymyślą ci jedną z tysiąca sposobów na śmierć,czy tego chcecie? http://www.fotosik.pl/zdjecie/badea818dabc02e3

Portret użytkownika badM

niestety efekty specjalne.

niestety efekty specjalne. wyraźnie widać że smok jest na innej warstwie która do tego ma więcej klatek od warstwy tła i smok leci płynniej od przesuwanego się tła, do tego smok nienaturalnie zachodzi za górę wyraźnie widać marne wycięcie w warstwie tła.

Strony

Skomentuj