Dziwny latający humanoid zarejestrowany na nagraniu z Brazylii

Kategorie: 

Źródło: kadr z youtube.com

Mieszkaniec miasta Goiania w Brazylii podczas jazdy po wiejskiej drodze zauważył na niebie coś dziwnego. Mężczyzna zobaczył ciemną postać, która pozostawała zawieszony w powietrzu przez długi czas

Nagranie z tego zdarzenia zostało opublikowane na kanale YouTube Tyler Glockner. Wiele wskazuje na to, że świadek najprawdopodobniej widział UFO, które z jakiejś przyczyny nie poruszało się przez dłuższą chwilę.

Osoby które zainteresowały się tym nagraniem wysnuwają już własne fantastyczne teorie na temat tego, co widzieli na filmie. Tak więc niektórzy uważają tę czarną plamę za lecącego człowieka, inni nazywali te anomalię objawieniem Jezusa a jeszcze inni postulowali iż jest to zwyczajna czarna chmura. Całe zjawisko wygląda jednak dość interesująco. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Pewno arcy anioł Misza, przez

Pewno arcy anioł Misza, przez jehowych zwany Jezusem, zasuwa na Inne Medium, coby nam, niewiernym, wyjaśnić, że Tallinn i Homo Sapiens to GMO-UFO-giganci z Biblii, która jest prawdziwa co do słowa. A za nim przyleci UFO-Jezus na latającym UFO-Jeruzalemie i wypuści na nas grzesznych za karę Ducha Św. i Maryję. Apokalipsa...!!!

 

Portret użytkownika ffdf

1 Czerwca wszyscy głodujemy

1 Czerwca wszyscy głodujemy żeby usunięto telewizory z placówek gdzie przebywają chore dzieci. Zapraszam do wspólnej głodówki. Zapraszam wszystkich do wspólnego protestu żeby usunięto telewizory z placówek gdzie przebywają chore dzieci, razem protestujmy, głodujmy oraz nadajmy na żywo na YouTube oraz organizujmy protesty w swoich okolicach. możecie protestować nawet w domu wystarczy nadawać na żywo na YouTube, Facebooku lub innych stronach internetowych tylko żeby usunięto telewizory z placówek gdzie przebywają chore dzieci. 
Napiszcie kartony z napisami - Usunąć telewizory z placówek gdzie przebywają chore dzieci.

Skomentuj