Dziwny obcy sfotografowany na pokładzie samolotu

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Rosjanka, Olesia Podkorytov z miejscowości Kurgan w centralnej Rosji, wykonała sobie niezwykłe selfie. Wykonano je podczas lotu, na pokładzie samolotu i oprócz niej zawiera też nieoczekiwany w takim miejscu, dziwny kształt przypominający jakąś postać.

 

Gdy kobieta wrzuciła zdjęcie na profil portalu społecznościowego VKontakcie, została zasypana komentarzami, ale bynajmniej nie dotyczącymi jej, a tego co widać w tle. Niektórzy nazwali to zjawisko "duchem obcego".

[ibimage==25951==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wszyscy podkreślają, że kształt, który udało się zarejestrować jest wyraźnie humanoidalny. Oczywiście nie można wykluczyć, że dziwna postać jest tylko złudzeniem powstałym na skutek działania optyki aparatu fotograficznego i przetwornika wbudowanego w telefon.

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Cabaj

Bo kolędy sa tak

Bo kolędy sa tak skonstruowane żeby zepsuc Ci dobry humor.Nie dośc że wywalisz kasiory na jakieś niepotrzebne świateczne zbytki to jeszcze potem dobiją Cie kolędami żebyś już całkiem popadł w depreche.Spiewają nawet dobrze nie wiedząc o czym...o tak pchaja powietrze czasem z płuc czasem z przepony(co silniejszy wafel,gieroj)poruszają bezwiednie warami i to by było chyba tyle.
Intonacja i te jęki gwizdalne powodują u mnie niechęć do słuchania tych smutasów.
A jak już sie trafi jakis jęk w tonacji mol to trza spi....jak najdalej.
Na szczęście telewizor już dawno leży w piwnicy....także w te dni mam błogi spokój.
A tak w ogóle to zobacz czy masz sprawne radio.A jedynego szatana o którym słyszałem to ten z filmu...chyba z szóstej klasy.

Portret użytkownika Cabaj

Przede wszystkim nie trace

Przede wszystkim nie trace kasyna durne prezenty...przecież wiadomo że po nowym roku wszystko znajde przecenione.Handlowcy i producenci upchną nam trochę szmelcu a my wyniesiemy z supermarketów odrobinę szczęścia instant......Błyska pierwsza gwiazdka i po chwili modłów wygłodniałe gęby rzucają się na żarcie-razy dwanaście he he.I jakby na stole nie pojawiła sie wóda to gęstniejąca z każda sekunda atmosfera nie zwiastowała by nic dobrego.Dramat polega na tym że całkowicie tych świat nie da sie uniknąć..gdy juz jestem tego bliski to np jakiemuś gwizdkowi zadzwoni telefon a tam ustawiona melodia dzwonka jingle bells.Będę więc tkwił w czterech ścianach zasunę żaluzje... ściany wytłumię.. odetnę prąd i wyrzucę telefon he he.A tak poważnie to........haaaaaaaaa![ibimage==25976==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika zibi1973

Z tymi przecenami to trochę

Z tymi przecenami to trochę przesadziłeś,nie chodzi o kasę ,czy przeliczenia,nie wyglądasz mi na takiego co się rozdrabnia i lata za przecenami,moje przeczucie to  takie że nie ma znaczenia czy przepłacisz i ile ,masz to co chcesz?

Portret użytkownika Cabaj

Narzekasz że tyrasz jak

Narzekasz że tyrasz jak dzik...a przecież pisałem ci kiedyś co masz zrobić żeby pracować góra dwa dni w wekkend
a reszte tygodnia masz wolne i mozesz dysponować czasem bez zadnych konsekwencji wynikających z tego---wtedy bedziesz chociaż w pewnym stopniu szczęśliwy.Nie bedzie jakaś k....a stała nad tobą i dyrygowała co masz robić i jak szybko i upadlała cie a potem za to dała "copke gruszek"czyli pare złotych cobys nie zdechł z głodu...ale i zebyś za wiele nie kupił nic innego prócz zmutowanego,nafaszerowaego gównem mośków żarcia.
Im bardziej będziesz uniezależniony od wszystkiego co związane z instytucjami tym lepiej dla ciebie.

Portret użytkownika zibi1973

Mam znajomego co gra na

Mam znajomego co gra na weselach i też narzekał że za dobrze nie wychodzi,bo podziałki muszą robić, ,powiem ci że na te obecne czasy nie ma lepszego interesu jak zakład pogrzebowy,ludzie umierają na pstryk,szwagra jak chowaliśmy  ostatnio to musieliśmy trochę czekać żeby go spalić bo mówili że  mają nawał i się nie wyrabiają,teraz to w każdym interesie podkładają kłody pod nogi i daleko  się nie zajdzie,zobacz tu co zrobili                                                                                                                                        http://www.fotosik.pl/zdjecie/f7854159406b930f

Portret użytkownika Cabaj

Nawet jakby ten znajomy robił

[ibimage==25984==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]Nawet jakby ten znajomy robił podziałki to i tak na taką działke ty bedziesz tydzień w niewoli popier...ć.
I nie jakieś wesela tylko koncerty...na tym jest hajs....i lepsza fucha niz jakis kapo w spalarni truchła.Wolałbyś wymiatać rowy trupom czy wywrywać "larwy"na imprezach...a są chętne...także co tydzień mógłbyś strzelić z wora w róznym kierunku.

Strony

Skomentuj