Dziwny obcy sfotografowany na pokładzie samolotu

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Rosjanka, Olesia Podkorytov z miejscowości Kurgan w centralnej Rosji, wykonała sobie niezwykłe selfie. Wykonano je podczas lotu, na pokładzie samolotu i oprócz niej zawiera też nieoczekiwany w takim miejscu, dziwny kształt przypominający jakąś postać.

 

Gdy kobieta wrzuciła zdjęcie na profil portalu społecznościowego VKontakcie, została zasypana komentarzami, ale bynajmniej nie dotyczącymi jej, a tego co widać w tle. Niektórzy nazwali to zjawisko "duchem obcego".

Wszyscy podkreślają, że kształt, który udało się zarejestrować jest wyraźnie humanoidalny. Oczywiście nie można wykluczyć, że dziwna postać jest tylko złudzeniem powstałym na skutek działania optyki aparatu fotograficznego i przetwornika wbudowanego w telefon.

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Cabaj

Bo kolędy sa tak

Bo kolędy sa tak skonstruowane żeby zepsuc Ci dobry humor.Nie dośc że wywalisz kasiory na jakieś niepotrzebne świateczne zbytki to jeszcze potem dobiją Cie kolędami żebyś już całkiem popadł w depreche.Spiewają nawet dobrze nie wiedząc o czym...o tak pchaja powietrze czasem z płuc czasem z przepony(co silniejszy wafel,gieroj)poruszają bezwiednie warami i to by było chyba tyle.
Intonacja i te jęki gwizdalne powodują u mnie niechęć do słuchania tych smutasów.
A jak już sie trafi jakis jęk w tonacji mol to trza spi....jak najdalej.
Na szczęście telewizor już dawno leży w piwnicy....także w te dni mam błogi spokój.
A tak w ogóle to zobacz czy masz sprawne radio.A jedynego szatana o którym słyszałem to ten z filmu...chyba z szóstej klasy.

Portret użytkownika Cabaj

Przede wszystkim nie trace

Przede wszystkim nie trace kasyna durne prezenty...przecież wiadomo że po nowym roku wszystko znajde przecenione.Handlowcy i producenci upchną nam trochę szmelcu a my wyniesiemy z supermarketów odrobinę szczęścia instant......Błyska pierwsza gwiazdka i po chwili modłów wygłodniałe gęby rzucają się na żarcie-razy dwanaście he he.I jakby na stole nie pojawiła sie wóda to gęstniejąca z każda sekunda atmosfera nie zwiastowała by nic dobrego.Dramat polega na tym że całkowicie tych świat nie da sie uniknąć..gdy juz jestem tego bliski to np jakiemuś gwizdkowi zadzwoni telefon a tam ustawiona melodia dzwonka jingle bells.Będę więc tkwił w czterech ścianach zasunę żaluzje... ściany wytłumię.. odetnę prąd i wyrzucę telefon he he.A tak poważnie to........haaaaaaaaa!

Portret użytkownika zibi1973

Z tymi przecenami to trochę

Z tymi przecenami to trochę przesadziłeś,nie chodzi o kasę ,czy przeliczenia,nie wyglądasz mi na takiego co się rozdrabnia i lata za przecenami,moje przeczucie to  takie że nie ma znaczenia czy przepłacisz i ile ,masz to co chcesz?

Portret użytkownika Cabaj

Narzekasz że tyrasz jak

Narzekasz że tyrasz jak dzik...a przecież pisałem ci kiedyś co masz zrobić żeby pracować góra dwa dni w wekkend
a reszte tygodnia masz wolne i mozesz dysponować czasem bez zadnych konsekwencji wynikających z tego---wtedy bedziesz chociaż w pewnym stopniu szczęśliwy.Nie bedzie jakaś k....a stała nad tobą i dyrygowała co masz robić i jak szybko i upadlała cie a potem za to dała "copke gruszek"czyli pare złotych cobys nie zdechł z głodu...ale i zebyś za wiele nie kupił nic innego prócz zmutowanego,nafaszerowaego gównem mośków żarcia.
Im bardziej będziesz uniezależniony od wszystkiego co związane z instytucjami tym lepiej dla ciebie.

Portret użytkownika zibi1973

Mam znajomego co gra na

Mam znajomego co gra na weselach i też narzekał że za dobrze nie wychodzi,bo podziałki muszą robić, ,powiem ci że na te obecne czasy nie ma lepszego interesu jak zakład pogrzebowy,ludzie umierają na pstryk,szwagra jak chowaliśmy  ostatnio to musieliśmy trochę czekać żeby go spalić bo mówili że  mają nawał i się nie wyrabiają,teraz to w każdym interesie podkładają kłody pod nogi i daleko  się nie zajdzie,zobacz tu co zrobili                                                                                                                                        http://www.fotosik.pl/zdjecie/f7854159406b930f

Portret użytkownika Cabaj

Nawet jakby ten znajomy robił

Nawet jakby ten znajomy robił podziałki to i tak na taką działke ty bedziesz tydzień w niewoli popier...ć.
I nie jakieś wesela tylko koncerty...na tym jest hajs....i lepsza fucha niz jakis kapo w spalarni truchła.Wolałbyś wymiatać rowy trupom czy wywrywać "larwy"na imprezach...a są chętne...także co tydzień mógłbyś strzelić z wora w róznym kierunku.

Portret użytkownika Wojciech

To ufonauta widoczny tylko

To ufonauta widoczny tylko przez obiektywy kamer nie widoczny dla naszych oczu. Prosty przykład że oko ludzkie nie widzi wszystkiego wystarczy skierować obiektyw smartfona na pilot na podczerwień dokładnie na diode która emituje podczerwień na ekranie smartfona będzie widać jak dioda z pilota świeci gdy naciskamy przyciski na pilocie a nasze oko tego już nie widzi. Tak tez jest zapewne z obiektami ufo jak i samymi ufonautami.

Portret użytkownika zielonawyspa

Na zdjEciu jest ufol który

Na zdjEciu jest ufol który porywa !
"Jeśli rzeczowo badasz UFO wówczas NIE licz na dożycie późnej strości i na naturalną śmierć we własnym łóżku. Umrzesz młodo i tragicznie w tajemniczych okolicznościach i to bez względu na to czy wierzysz że UFO są złe czy też dobre." 
 
 

Nie trzeba być geniuszem aby odnotować, że kiedykolwiek na Ziemi pojawi się jakiś rzeczowy badacz, który usiłuje dokopać się prawdy na temat UFO za pomocą jedynie badań samych owych UFO, badacz ten szybko zostaje zamordowany w jakiś dobrze zakamuflowany sposób. Tak właśnie 9 stycznia 1996 roku zamordowana została Dr Karla Turner (poprzez zaindukowanie w niej śmiertelnego raka). Dała się ona poznać na świecie jako naukowiec który był w pełni świadom sztańskich intencji UFOnautów i demaskował te intencje przy każdej okazji. Jej skryte zamordowanie przez UFOnautów nie może więc nikogo dziwić. Jednak zdziwienie może budzić śmierć innego badacza UFO. W dniu 27 września 2004 roku zamordowany bowiem też został przez UFOnautów profesor John Edward Mack, M.D. (October 4, 1929 - Sep 27, 2004), professor psychiatry na Harvardzie (USA) i laureat nagrody Pulitzera (UFOnauci spowodowali najechanie na niego srebrnym Peugeot'em 306, którego podobno prowadził łatwy do telepatycznego zamanipulowania, bo pijany kierowca). Professor Mack wierzył bowiem w "boskość" i "dobroć" UFOnautów i pokreślał ją w swoich książkach. Długi wykaz badaczy UFO zamordowanych przez UFO, opisany został w podrozdziale W4 z tomu 18 monografii [1/5]. Jeszcze dłuższy wykaz badaczy UFO systematycznie wymordowanych przez UFOnautów, w 2007 roku ciągle był dostępny do wglądu zainteresowanych na angielskojęzycznej stronie internetowejrense.com/general64/liquid.htm.
Mnie osobiście najbardziej jednak zbulwersowała śmierć jednego racjonalnego badacza UFO z Polski (i to aż dla kilku powodów). Była nią śmierć znanego mi osobiście Zbigniewa Blani-Bolnar z Łodzi. W czasach kiedy mieszkałem jeszcze w Polsce, całymi godzinami dyskutowałem ze Zbigniewem sprawy UFO. W owym czasie Zbigniew miał bardzo dobrą opinię o UFOnautach (wówczas ja zresztą też). Oboje wtedy wierzyliśmy że UFOnauci są "dobrzy", że przybywają na Ziemię aby nam pomagać, oraz że po cichu czyszczą naszą atmosferę z brudów i promieniowania które nasza cywilizacja produkuje. (Taką wszakże opinię rozsiewała wówczas po Ziemi kłamliwa propaganda samych UFOnautów.) Ta dobra opinia o UFOnautach wcale jednak nie zapobiegła tragicznej śmierci Zbigniewa i to w dosyć tajemniczych okolicznościach - podobnie jak to ma miejsce ze wszystkimi innymi racjonalnymi badaczami UFO. Nie sprawdziłem wówczas kiedy się urodził, ale w czasach kiedy go znałem byliśmy w przybliżeniu tego samego wieku. Natomiast w 2007 roku strony internetowe, np. cezary_kwiatk.republika.pl/blania.htm informowały , że Św. pamięci Zbigniew Blania-Bolnar zmarł na atak-zawał serca w dniu 1 październia 2003 roku. Czy został skrycie zamordowany przez UFOnautów? Tego nigdy zapewne się nie dowiemy z całą pewnością. Jednak znając szatański zwyczaj UFOnautów aby mordować wszystkich racjonalnych badaczy UFO i to bez względu na to czy wierzą w "dobroć UFOnautów" czy też nie, można spekulować z dużym prawdopodobieństwem że prawdopodobnie TAK - znaczy że jak zwykle UFOnauci mu cichcem i skrycie dopomogli przenieść się na tamten świat za pomocą ichnich zaawansowanych technik mordowania opisanych m.in. na totaliztycznej stronie bandits_pl.htm
 
Jak się okazuje, badania UFO są najniebezpieczniejszym zajęciem na Ziemi. Jeśli wiec i TY czytelniku interesujesz się UFO (co zapewne jest prawdą - wszakże czytasz niniejszy tekst), wówczas przygotuj się duchowo, że nie dożyjesz starości ani nie umrzesz naturalnie we własnym łóżku. Tak wiec samo jak ja, każdego wieczora kiedy kładziesz się spać do łóżka powinieneś się liczyć że następnego dnia możesz już nie wstać. Każdego też wieczora podziękuj Bogu że dał ci przeżyć jeszcze jeden dzień, a także rozważ w swoim sumieniu czy naprawdę przeżyłeś go tak jakby to był już Twój ostatni dzień życia! Policz też ile już razy prawdopodobnie organizowany był skryty zamach na Twoje życie (w moim przypadku mogę się doliczyć około 30 takich skrytych zamachów w czasokresie 60 lat mojego życia). Wszakże pozwoli Ci to wyliczyć statystycznie co jaki czas UFOnauci usiłują wyprawić Cię na tamten świat, a tym samym przewidywać kiedy najprawdopodobniej będzie miał miejsce następny z takich zamachów (który może już okazać się udany dla UFOnautów).

http://www.totalizm.pl/bandits_pl.htm

Portret użytkownika Rico_95

A moze to był obcy w ciele

A moze to był obcy w ciele człowieka tylko zdjęcie pokazało jego prawdzie oblicze kim jest naprawde albo był niewidzialny albo wszcy byli pod jego kontroloą on sobie siedział a nikt go nie widział albo widział normalnego człowieka 

Portret użytkownika nikt-xxx

Ktoś podnoszący torbę z

Ktoś podnoszący torbę z kolan, by wstać i włożyć do komory nad głową. Widziana z boku (przekrój obły), odbicie światła od metalowego zaczepu. Obiekty po bokach to dłonie. Taka propozycja. Chyba zaczynam się "wkręcać" w to komentowanie. Czas na odwyk. Smile

Portret użytkownika nikt-xxx

Psychologicznie, odkładanie

Psychologicznie, odkładanie torby do komory różni się od jej wyjmowania. W pierwszym przypadku myśl skierowana jest "ku górze". Podnosimy bagaż, a - będąc kulturalnymi - nie chcemy przeszkadzać osobom obok. (Tylna część torby oparta o klatkę piersiową.) Natomiast gdy wyjmujemy, "umysł ciąży". Torba pójdzie "dołem", szorując kolana współpasażerów, którzy jednak wybaczą (lecimy, czyli daleko, a torebenia swoje waży). Poproszę o kolejne minusy. Smile

Portret użytkownika Kimbur

W oczach kobiety

W oczach kobiety odbicia dziwne są. Szczególnie w oku lewym, czyli widocznym po prawej zdjęcia stronie - tam jest postać (oczywiście, może być to Zibi, ale raczej wygląda na szaraka). Z lewej strony zdjecia, z tyłu (zakładając istnienie głębi) też są jakieś szaraki. A ten główny szarak to typowy. Takie kiedyś mnie nawiedziły w nocy i spitrałem się wielce, gdyż była luka w hipnozie (nie wiem czy przez nich zaplanowana, czy przypadkowa).

Portret użytkownika KoFiPL

Irytujące trochę - bo jak coś

Irytujące trochę - bo jak coś ważnego i blisko znajduje się obiekt to jakość taka że można się pochlastać : /
nawet pierwszy telefon jaki miałem z aparatem zrobil by lepsze zdjęcie mimo że miał nie caly jeden mega pixel czy kij wie ile ale mało. Nie wiem jakim szajsem trzeba było zrobić takie zdjęcie żeby tak beznadziejnie wyjść samemu na pierwszym planie (pomijam już to co jest za nią.)

Portret użytkownika Widz The Beholder

Czy tylko ja widzę

Czy tylko ja widzę naświetlone zdjęcie, po prawej gość ma przeźroczysty kawałek głowy, a na takich zdjęciach to wszystko jest możliwe, nawet być w 4 czy 5 miejscach na raz na jednym zdjęciu.

Portret użytkownika zbig67

To jakiś SHIT

To jakiś SHIT fotomontaż...tak cienkiego zdjęcia to nawet nie robiła moja pierwsza NOKIA 7650 z aparatem (24-bit VGA (640x480); 0,3 M )  te głowy po lewej też jakieś "kosmiczne"

Skomentuj