Dziwny obiekt nad górą lodową w Nowej Funlandii

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W sieci pojawiło się dziwaczne nagranie wykonane w kanadyjskiej prowincji Nowa Funlandia i Labrador. Jeden z mieszkańców nagrał niezwykłą górę lodową. Wygląda na to, że tajemniczy obiekt zawisł nad górą lodową, a na dodatek zmienia się jego kształt.

 

Autorem nagrania jest internauta posługujący się pseudonimem 235FireFLy i jak sam twierdzi wykonał je przypadkiem w okolicy Salvage w Kanadzie. Już na pierwszy rzut oka widać, że obiekt nie może być przytwierdzony do góry lodowej, bo przeczyłoby to prawom fizyki. Potem jeszcze zaczyna się przekształcać.

[ibimage==21543==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Po bliższej analizie scenerii można też zauważyć inny niezidentyfikowany obiekt przelatujący w tej okolicy. Świadek tego zdarzenia twierdzi, że to najdziwniejsza rzecz jaką widział w swoim życiu.

[ibimage==21544==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wśród całej gamy rozwiązań paranormalnych jest tez kilka racjonalnych prób wyjaśnienia tego fenomenu. Najprostsza z nich to wytłumaczenie, że to co zarejestrowano to złudzenie optyczne. Poza tym padają sugestie, że to manifestacja jakiejś tajnej techniki wojskowej.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Skomentuj