Dziwny obiekt nad górą lodową w Nowej Funlandii

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W sieci pojawiło się dziwaczne nagranie wykonane w kanadyjskiej prowincji Nowa Funlandia i Labrador. Jeden z mieszkańców nagrał niezwykłą górę lodową. Wygląda na to, że tajemniczy obiekt zawisł nad górą lodową, a na dodatek zmienia się jego kształt.

 

Autorem nagrania jest internauta posługujący się pseudonimem 235FireFLy i jak sam twierdzi wykonał je przypadkiem w okolicy Salvage w Kanadzie. Już na pierwszy rzut oka widać, że obiekt nie może być przytwierdzony do góry lodowej, bo przeczyłoby to prawom fizyki. Potem jeszcze zaczyna się przekształcać.

Po bliższej analizie scenerii można też zauważyć inny niezidentyfikowany obiekt przelatujący w tej okolicy. Świadek tego zdarzenia twierdzi, że to najdziwniejsza rzecz jaką widział w swoim życiu.

Wśród całej gamy rozwiązań paranormalnych jest tez kilka racjonalnych prób wyjaśnienia tego fenomenu. Najprostsza z nich to wytłumaczenie, że to co zarejestrowano to złudzenie optyczne. Poza tym padają sugestie, że to manifestacja jakiejś tajnej techniki wojskowej.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Skomentuj