Dziwny obiekt nad syryjskim niebem

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Obiekt wyglądający jak ślad po rakiecie dalekiego zasięgu zaobserwowano nad niebem Syrii. To już kolejna tego typu obserwacja na Bliskim Wschodzie w ostatnich dniach. Poprzednio okazało się, że świetlny spektakl nad Bliskim Wschodem spowodowali Rosjanie wystrzeliwujacy testowy pocisk balistyczny. Ta obserwacja może być równiez złudzeniem.

 

Według opisu z serwisu YouTube to, co zaobserwowano 11 czerwca nad Syrią to mityczna planeta Nibiru, ale dużo bardziej prawdopodobne wydaje się takie wyjaśnienie wedle, którego charakterystyczna smuga jest efektem wywołanym przez aerozole w tak zwanych smugach kondensacyjnych. Może to być tez jakiś samolot szpiegowski nowego typu.

Najbardziej prawdopodbnym wyjasnieniem dla tej opbserwacji wysają się być jednak chemtrails. Zresztą od jakiegoś czasu media światowe przygotowują nas edukacyjnie do ujawnienia globalnych programów geoinżynieryjnych. Takie dziwne blaski na niebie jak ten zaobserwowany w Syrii mogą być dowodem na to, że planowe opryski aerozoli rozmaitych związków nie sa planowane tylko są wykonywane i to już od dawna.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika maciek

Najbardziej odpowieda mi to

Najbardziej odpowieda mi to efektowi pracy silnika jonowego na wysokości 50 km gdzie atmosfera jeszcze jest dość gęsta ale już jest bardzo dobrym przewodnikiem. To tyle teoria. Gdyby to było prawdą to oznaczało by to przełamanie bariery technologicznej przez coś/kogoś na Ziemi i takie możliwości jak: efektywny transport orbitalny i osiąganie prędkości uniemożliwiających skuteczną pracę systemów anty rakietowych. Podstawowym problemem od zawsze było zasilanie takiego silnika jak również modulacja pola w ośrodku.

Portret użytkownika no tia

Fajne jest to, że ludzie co

Fajne jest to, że ludzie co chwilę robią zdjęcie 'Nibiru lub Planety X". Raz ona jest na biegunie, raz gdzieśtam się chowa koło Słońca, potem pokazuje się gdzieśtam w Syrii na niebie przelatując w atmosferze jakby nigdy nic... to już nawet przestało być śmieszne.  @Rubin"PRZYJDĘ JAK ZŁODZIEJ W NOCY!" hmmm ale w nocy u nas czy amerykanów? Biggrin Jakby nie było zawsze u kogoś jest noc a u kogoś dzień Winkbtw. ty tak we wszystko wierzysz co przeczytasz? Wiesz w ogóle skąd się wzięło w necie info o 2012?

Portret użytkownika szang

Zastanawiałem sie dlaczego

Zastanawiałem sie dlaczego wieczorem gdy juz zachodzi słońce opryskiwana jest zachodnia częśc nieba bo gdyby to była geoinzynieria nie marnowali by raczej sił na zachodzące słońce , do wczoraj gdy weszłem na facebookową strone mojego miasta i zobaczyłem fote zachodu i czegoś obok wcześniej też widziałem zdjecia nibru w internecie ale jakoś nie przemawiało to do mnie, teraz już wiem że całe te opryski służą ukrywaniu tej planety, co dzień jakieś pozarejsowe samoloty opryskuja zachód słońca i wschód tak samo celem ukrycia prawdy

Portret użytkownika BEM

Jest to normalne zjawisko

Jest to normalne zjawisko często występujące. "Słońce pozorne" powstaje wtedy,gdy warstwa chmur na odpowiedniej wysokości tworzy woal złożonych z małych kryształków lodu (konkretny rodzaj - kryształki tworzą wtedy pryzmaty o ściankach nachylonych do siebie o małym koncie) wtedy obserwatorzy z poziomu ziemi maja przyjemność obserwować zjawisko jasnej plamy światła na niebie z dodatkowymi powtórzeniami w kolorach tęczy.PIĘKNE!

Portret użytkownika danielov

kurde fix ...czyli bajki o 21

kurde fix ...czyli bajki o 21 grudnia mogá sié sprawdzic. Bo kiedys nagle uwierzylem ze bedzie koniec potem stwierdzilem ze to banialuki - ze to ludzie nakrécili tá calá atmosferé w celu wprowadzenia NWO, a teraz znowu widze nibiru ...swietny filmik rubinowy kolego. Kurde chyba zaczne szporowac na konserwy i wode mineralná , duzo drewna na opal i leki z apteki na zapas. 

Portret użytkownika Rubin

Wiem ,że tu będzie Baca więc

Wiem ,że tu będzie Baca więc specjalnie dla niego bardzo dobre fakehttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=I5ls3U3ONXA#! A dla śledzących sprawę Nibiru , planetę X oraz Chemitralis  to nie jest fake  ,bo smugi chemiczne i nibiru to sprawa ze sobą powiązana ponieważ od 9 lat obserwuję to zagadnienie i najwięcej zasłaniają niebo przy wschodach słońca czyli najgęściejsze warstwy tak aby ludzie nie widzieli tego zjawiska w naszej galaktyce które występuje cyklicznie , ale na tak dużej przestrzeni czasu że nasza cywilizacja nie była jeszcze wstanie to zaobserwować, obserwowali to starożytni. Zresztą poco ja się męczę i tak to dla większości fake ,wiec nie ma już sensu się wypalać w tym kierunku ,kto miał to zrozumieć to zrozumiał.PRZYJDĘ JAK ZŁODZIEJ W NOCY! Gdy mnie najmniej się będą spodziewali ! Gdy będą spali.Więc spijcie dalej ,a już wkrótce wasza pobudka ,będzie cholernie bolesna.

Strony

Skomentuj