Dziwny obiekt na niebie nad Kentucky

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo obiektu nad Kentucky

Niezidentyfikowany obiekt latający pojawił się 21 października nad Hrabstwem Pike. Obserwacja została dobrze udokumentowana i zgłoszona lokalnym władzom. Do tej pory brak przekonującej odpowiedzi, co to było.

 

 

Policja przyznaje, że było kilka zgłoszeń na temat pojawienia się niezidentyfikowanego obiektu na niebie. Według informacji telewizyjnych dziwny obiekt był widziany w wielu miejscach w okolicy.

Powyższe wideo zostało wykonane przez Allena Eplinga za pomocą teleskopu. Jakość nagrania jest bardzo dobra, ponieważ zostało ono wykonane przy praktycznie bezchmurnym niebie.

Pojawiły się tez opinie, że obiekt ten w istocie jest balonem należącym do wojska i wyposażonym w nadajnik GPS. Nie wiadomo jednak, jaki cel miałby mieć taki eksperyment a wyjaśnienie z balonem jest tak wyeksploatowane, że pozostaje zostawić każdemu możliwość oceny tego materiału.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Smutek

Nagranie jest fatalnej

Nagranie jest fatalnej jakości, na nic nie wskazuje, nie pokazuje żadnej perspektywy w stosunku do ziemi, ruchy są takie, że każdy amator może sobie tego typu symulację jakimś światełkiem w odpowiednim programie  dorobić...

Portret użytkownika baca

to przykre  ale i przy okazji

to przykre  ale i przy okazji bardzo śmieszne, że jeśli tylko coś się dzieje dziwnego w krajach anglosaskich to tamtejsze naiwne młotki zaraz wywalają jęzorek i biegną świńskim galopem aby zgłosić wydarzenie gdzie?
he, he, do władz oni sobie tak biegną.
ci idioci naprawdę nie mają bladego pojęcia że to ich własne władze knują przeciwko nim i są ostatnią instytucją gotową wyjaśniać cokolwiek swoim durnym lemingom.
i tu jest jak na dłoni widoczna wyższośc Słowian bo my mamy w genach wrodzoną nieufnośc do władzy. nikt z nas się nie musi jej uczyć.
Anglosasi jak dowodzą badania genetyczne są potomkami niewolnikow chociażby z Egiptu bo mają ten sam gen co mumie. takie też same mają predyspozycje do swoich poczynań. jaśnie władza mówi a debile posłusznie wykonują polecenia milordów Smile
my natomiast mimo tysięcy lat najazdów i prób też mających parę tysięcy lat wymazania naszych zupełnie innych wartości, wciąż genetycznie pamiętamy jak powinno być naprawdę w zdrowym systemie społecznym, czyli jak było przed judaizacją - nie było wówczas żadnej klasy rządzącej, żadnej klasy średniej i żadnej klasy poddanych. byli po prostu absolutnie wolni ludzie i garstka władców a ich władza (którą w każdej chwili mogli utracić) służyła nam swoją mądrością a nie nami rządziła swoją głupotą.
niby malutka różnica ale od niej właśnie wszystko się spierd*liło, bo nasi pierwsi władcy robili swoje całkowicie bezinteresownie. były naprawdę śmieszne podatki (około 10 Wacko no i obowiazek stawienia się do armi w razie jakiejś zadymy na granicy. wszystko inne już było dobrowolne.
natomiast wraz z Jezusami jakimiś błyskawicznie pojawiły się na naszych ziemiach hordy chciwych na owoce cudzej pracy misjonarzy. ci nawiedzeni nasrali jak to hebrajczycy głupot do głowy naszej rodzimej władzy i władza stała się tak samo nieudolna i chciwa jak oni. chce po prostu rządzić zamiast służyć.
trwa to zakłamanie do dziś no ale nikt przecież tej władzy na ziemiach Słowiańskich nie bierze na poważnie - non stop się powszechnie olewa pomroczków lub ludych plemielów przeróżnych - Anglosasi natomiast lykają to kłamstwo jak pelikany - mają po prostu wrodzona lokajską mentalność.
my nie - my jesteśmy jak lwy podczas kiedy Angosasi co najwyżej jak łańcuchowe pieski. lwa nie da się utrzymać na łańcuchu bo pacnie łapą i całą budę razem z tym łańcuchem wyśle w kosmos
nawet nasz hymn o tym mówi: co nam OBCA przemoc WZIĘŁA siłą odbieramy, siłą a nie służalczością.

Portret użytkownika ja

hehe... po części się

hehe... po części się zgadzam. może i mamy gdzieś głęboko w sobie ukryte poczucie własnej wartości i poczucie niezeleżności. aczkolwiek czym się polski naród, żyjący na terenie Polski, różni mentalnie od np brytyjczyków? wielkim NICZYM! może jakiś promil zdaje sobie sprawę z wszechogarniającej nas lemingalizacji, a cała reszta święcie wierzy, że tusk i jego mafia chce dla ziomków dobrze, że ue chce dobrze, że who chce dobrze,  ze onz naprawdę gania terrorystów na środnkowym wschodzie. zmam wielu znajomych brytyjczyków głoszących walkę z systemem oraz propagandą demokracji. więc na wyspach też jest grupa jednostek, 'uświadomionych', tak jak w polsce. a jedyne co NAS dystansuje  od europy zachodniej, to większa bieda panująca w naszym kraju. przy polskich zarobkach rzędu (jak dobrze pójdzie) 1200zł netto miesięcznie, że litr benzyny kosztuje powiedzmy 5zł a wybrany 42" telewizor 2500zł. przy zarobkach w uk 1200 funtów miesięcznie litr benzyny kosztuje na dzień dzisiejszy 1,43 funta, a ten sam wybrany 42" telewizor kosztuje 340 funtów. w polsce vw golf ustalonej klasy kosztuje 50000zł, a ten sam na wyspach kosztuje 7-8 tys funtów, 8-pak piwa importowanego kosztuje 21zł (widziałem własnie na stronie polskiego cash@carry), a to samo importowane piwo stoi brytyjskich w sklepach w 8-pakach za 5.50 funta... jeśli chcecie wiedzieć jakie podejście do cen i rynku finansowego ma zachód przestańcie przeliczać i zarobki na złotówki po kursie walut, tylko liczcie jednostkowo 1 do 1 i za to możecie sobie w danym kraju kupić...
dobra materialne są na zachodzie łatwiej dostępne niż u nas. więc polacy ciągle myślą o kiszeniu kabony na cokolwiek zamiast jak je przesrać, a brytyjczycy mają wszystko w zasięgu ręki. Polskie socjalne na dziecko to średnio 50zł miesięcznie, a w uk ok 60 funtów TYGODNIOWO! każdy bezrobotny na wyspach, jeśli nie jest w stanie utrzymać mieszkania dostaje je od państwa i miesięcznie płaci symboliczny czynsz. przy 2 czy 3 dzieci każdy z członków rodziny dostaje jeśli bilet miesięczny na komunikację miejską, lub ZA DARMO małolitrażowy samochód z salonu, który muszą sobie jedynie tankować :/
gdybyśmy w polsce dostawali taką pomoc socjalną od państwa, jak brytyjczycy u siebie, to napewno nie zastanawialibyśmy się dlaczego życie jest takie zjeb@ne i co w nim nie gra. życie polaków jest poprostu DUŻO CIĘŻSZE od europy zachodniej. i właśnie to, według mnie, jest naszą motywacją do używania mózgów częściej niż zachód...
 
tak czy siak myślę, że ogólny poziom świadomości obu narodów, które osobiście poznałem, bo żyję w uk od dawna a polskę odwiedzam bardzo często (pyjmijmy że rocznie spędzam w polsce 1,5-2 miesiące w 2 'ratach' ) jest podobny. tylko brytyjczycy są bardziej leniwi i im się poprostu nie chce, bo i tak im jest całkiem wygodnie...

Portret użytkownika Rubin

Odzierają nas Słowian te

Odzierają nas Słowian te hordy najemców ,i upadlają każdego dnia ,ograbili z dziedzictwa przodków , a SŁOWIANIE śpią, śpijcie dalej a już wkrótce  pobudka będzie cholernie bolesna!
A Ty baca choć dzisiaj dobrze jak nigdy prawisz ,i widać ,że płynie w twych żyłach prastara Piastowska krew to zapomniałeś o jednym ,że za słowami muszą iść czyny a nie ble ble ble.....
Więc Cię pytam na ile jesteś zacz?

Portret użytkownika baca

w Egipcie mumifikowali

w Egipcie mumifikowali matołku wszystko co na drzewo nie ucieka, woły, psy, koty, krokodyle, owady i tak dalej, a służbę żywcem zakopywali razem z faraonami jako mienie prywatne. rodzinaka królowej angielskiej ma ten sam zmutowany gen co mumia Tutenchamona - kolesia który umarł jako nastolatek z powodu licznych wad wrodzonych. to dowód że od tamtych czasów wciąż ci sami genetyczni popaprańcy są u władzy.

Strony

Skomentuj