Dziwny obiekt na nieboskłonie Marsa zlokalizowany na oficjalnym zdjęciu z NASA

Kategorie: 

Źródło: ufosightingsdaily.com

To nie pierwszy raz, gdy na marsjańskim niebie dochodzi do obserwacji czegoś, co nie ma prawa się tam znajdować. Praktycznie od początku, gdy po powierzchni pobliskiej Ziemi planety zaczęły jeździć łaziki rozpoczęły się przypadki rejestrowania na zdjęciach czegoś więcej niż można by się było spodziewać na Marsie, na przykład jakichś obiektów latających. Właśnie mamy do czynienia z kolejnym takim przypadkiem.

 

Istnieją przynajmniej kilka dobrych hipotez na temat tych anomalii. Pierwsza jest taka, że na Marsie nie ma żadnych łazików i tak naprawdę jeżdżą one po pustyni gdzieś w bazie wojskowej w Arizonie. Przy takim założeniu musimy uznać, że wszystkie te emisje marsjańskie, jakie przez ponad dekadę wysyłają należące do NASA łaziki to mistyfikacja. Wciąż wiele osób nie wierzy w to, że Amerykanie wylądowali na Księżycu, więc wiara w to, że nie polecieli ze swoimi maszynami na pobliskiego Marsa nie brzmi aż tak osobliwie.

 

 

Wedle drugiej teorii na Marsie tak jak na Ziemi zdarzają się obserwacje UFO a fakt, że są tam z nami ludźmi oznacza, że nasze poczynania w bliskim kosmosie są obserwowane. To, dlatego właśnie na niektórych zdjęciach pojawiają się obiekty, których być tam nie powinno. Podobno jest tego znacznie więcej, ale większość kontrowersyjnych zdjęć jest utajniana lub cenzurowana. Ponieważ jednak NASA jest agencją państwowa to w statucie ma wpisane, że cokolwiek odkryje ma się tym dzielić, dlatego bardzo wiele zdjęć znajduje się w archiwach dostępnych online. Dzięki przeszukiwaniu takich archiwów udało się zlokalizować wiele interesujących anomalii, na przykład tą najnowszą, przypominająca owada.

[ibimage==16809==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Jak donosi serwis ufosightingsdaily.com na jednej z klatek z archiwum NASA wyraźnie widać jakiś kształt. Ze względu na wielkość tego obiektu padły sugestie, że to jakiś owad a NASA ukrywa prawdę o życiu na Marsie. Nie popadajmy jednak w przesadę, bo na powierzchni czerwonej planety widziano i króliki i robaki, co jakiś czas pojawia się taka rewelacja, tym razem jest to owad. Może to być również jakiś ziemski sztuczny satelita latający na niskiej orbicie. Anomalia występuje tylko na jednej klatce, dlatego prawdopodobnie na spekulacjach się zakończy, bo nie sposób właściwie ocenić perspektywy.

 

 

Źródła:

http://www.ufosightingsdaily.com/2013/03/rover-photo-captures-flying-object.htm

http://marsrovers.jpl.nasa.gov/gallery/all/1/n/3103/1N403658878EFFBWEGP0675L0M1.JPG

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika marek5699

chlopie zero jest dodane jako

chlopie zero jest dodane jako taki roznowaznik w matemamtyce !!zero nie jest liczba i nigdy nie bedzie !jesli pomnorzyc kazda liczbe przez zero zawsze wyjdzie zero !!jestes zbyt glupi pomiot zeby to zrozumiec ;-)jestes jak to zero znaczy nikim niczym proznia w kosmosie;-)zreszta twoj awart mowi o toie ze jestes niebieski Wink

Portret użytkownika baca

zero to nie "równoważnik w

zero to nie "równoważnik w matematyce" tylko równoważnik inteligencji w twojej głowie - bez tego zera za "szczęśliwą" siódemką, trudno by ci było zachować równowagę i bez przerwy byś się o coś uderzał i przewracał - z zerem natomiast jest ok, prawda?
tak wspaniale, swojsko i heh... magicznie...
ps. pamiętaj, pisze sie awatar a nie awart bo znów zamiast zrozumiałego języka zrobi ci się czarna "magia"
 

Strony

Skomentuj