Dziwny obiekt sfotografowany na niebie nad Karoliną Południową

Kategorie: 

Źródło: Stephanie Davenport

W miejscowości Taylor, w stanie Karolina Południowa, doszło do ciekawej obserwacji UFO. Fotograf amator sądził, że zrobił kilka fotek Słońca i Księżyca, które są blisko siebie na niebie o zmierzchu. Ale kiedy Stephanie Davenport przyjrzała się temu bliżej, coś przykuło jej wzrok.

 

Autorka zdjęć powiedziała, że ​​zrobiła je zeszłej niedzieli. Kilka pierwszych ujęć wykonano w okolicy Center Drive w Taylor, a następne kilka kierując się na drogę nr 290. Za każdym razem, na zdjęciach jest dziwna jasna plama.

"Początkowo myślałam, że to księżyc, ale kiedy zobaczyła moje zdjęcia, stało się jasne, że  to coś innego, to było okrągłe i było na nim kilka światła,." - mówi Davenport w oświadczeniu na facebook

Kobieta postanowiła, że skonsultuje się ze specjalistami z NASA, którzy jej zdaniem byli w stanie dać odpowiedź na pytanie co to było. Według niej odpowiedziano jej, że są to tylko uszkodzone piksele matrycy CCD. Plamy mają nie być ich zdaniem powodem do jakichkolwiek niepokojów.

[ibimage==24034==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Niemniej jednak świadkom nie jest łatwo przyjąć to trywialne wyjaśnienie.

"To nie ma dla mnie sensu, ponieważ obiekt był w niektórych obrazach za chmurami i gałęziami drzew. Nie mam pojęcia, co to może być."

Stephanie Davenport sugeruje, że może to co udało jej się sfotografować, to coś nie z tego świata. ..

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika micha

Uzwierzęcanie ciała ma rużne

Uzwierzęcanie ciała ma rużne skutki, medycyna podobno zdrowa, a skutki nie są znane.
Dziwnie sie czuje bądź, agresja mnie ogarnia, widząc bądź czując, coś gdy patrzy się jednego dnia w słońce a drugiego dnia, skutki widzi się, nad przeklętą ziemią. Trzeba się zastanowić jak za takie rzeczy należało by zapłacić.
Zastanówcie się jak uczestniczycie w grzechach czyiś, bo już na ziemi nie zapłacicie. I pomýślcie kto na bestiach siedzi, a skoro nazywacie sie narodem, uważajcie z kim paktujecie. Bo na sądzie oberwiecie za udział.
I nie myślcie o ich gadaniu, słowach bo wszystko może się okazać trucizną, a trzeźwością nie błyszczycie.
słowa wasze trucizną, a światłość ludzi? Z jakiego prądu?
A morze to ta moja wysądzona choroba, i to wszystko ziemskim rozumem pisane, rozumiane, a za niesprawiedliwość co? Prawo trzeba przestrzegać, jak prawo do śmierci. Bądź nakaz zniszczenia babilonu. Prawo należy wykonywać, i patrzeć na przestroge, bo zło chce świecić po oczach a wy będziecie co robić? Prąd produkować i w eter wysyłać, a w ciemności jaki odbiornik się znajduje?

Portret użytkownika pj

Zastanawia mnie po co

Zastanawia mnie po co kierowac sie z takimi pytaniami do NASA, przeciez jasnym powinno być że ta instytucja rzadoowa i nie powie prawdy, przeciez to machina do jej ukrywania...

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Strony

Skomentuj