Dziwny obiekt w kształcie anioła widziany niedaleko słońca

Kategorie: 

Youtube

Dziwne obiekty niedaleko korony słońca w miare postępu czasu stały się codziennością. Co rusz jakiś zapaleniec dzięki pośrednictwu takich stron jak chociażby helioviewer odnajduje nowe obiekty i dzieli się swoimi przemyśleniami ze społecznością internetową. Zazwyczaj każdy obraz pokazany na takich zdjęciach jest okrzyknięty jako błąd kamery, ale częstotliwość pojawiania się takich zdjęć wskazuje na coś zgoła odwrotnego.

 

Osobą która wypatrzyła ten obiekt jest użytkownik Youtube o nicku Myunhauzen74. W swoim filmie uściślił on wszystkie przypadki wypatrzenia dziwnego obiektu ( przynajmniej te o których wiedział) mające miejsce tylko w sierpniu.

 

Co więcej jak sie okazuje UFO w kształcie anioła lub jak niektórzy wolą gołębia nie jest czymś nowym. Owy obiekt pokazuje się regularnie co kilka miesięcy od conajmniej dwóch lat . Czy tak częsty spektakl można nadal nazywać błędem kamery ? Pewnie tak i z całą pewnością sceptycy nadal pozostaną sceptykami. Nie zmienia to jednak faktu że kierując się ciągle taką logiką nigdy nie dowiemy się wiecej o tym co dzieje się koło naszej gwiazdy.

 

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika dfdsds

jeśli to nie jest Ufo to by

jeśli to nie jest Ufo to by było dziwne ponieważ żeby mógł być to anioł, aniołowie nie yujawniają się w ogóle  ponieważ mogą stawać się niewidoczni, no chyba ze to zdjęcie było robione za pomocą podczerwieni,  poza tym jakby miał to być anioł to miał by jakis cel a nie było zadnych burz słonecznych w tym czasie. co prawda ten obiek jest podobny do archanioła Gabriela (Bóg posyłą anioła pańskiego do drobnych rzczy takich jak sterowanie burzami słonecznymi, archanioł Gabriel jest wykorzystywany przez Boga do drobnych celów. mam tez pyanie czy to zdjecie nie było robione w negatywie, bo jeśli tak to na 100% nie moze być ten obiek aniołem, no chyba ze demonem, biblia Szatana pisze że ogień piekielny przytrzymuje slońce przy świeceniu. wystarczyło by odwrócić kolory i by był ten obiekt czarny. albo moze byc to Ufo i to jest najbardziej prawdopodobne. podczas UFO kamery sie same wyłączają. bład kamery, myslę ze to mało prawdopodobne. najprawdopodobniejsze to ze moze być to zdjęcie UFO. my liecimy sanmolotami czemu UFO miało by nie mieć takich sprzętów. ten obiek co prawda jest podovbny do Archanioła Gabriela ale myslę ze tym razem to nei archanioła Gabriel ani zaden z aniołów. anioły w negatewie są czarne a bez negatywu są białe.

Portret użytkownika fdfddf

barfdziej mi przypomina UFO

barfdziej mi przypomina UFO anioł wygląda podobnie ale aniołowie mają skrzydłą bardziej przy górze. Jeśli anioł to po co Bóg go tam wysłał? po to żeby wytwarzał burze słoneczne? czy Bóg wysyła aniołów do różnych rzeczy?

Portret użytkownika pasjonat

Poogladalem troszke tych

Poogladalem troszke tych slonecznych artefaktow i zastanawia mnie jedno - kazdy jest idealnie symetryczny pod jakim katem by nie byl zawsze jest w 2D i zawsze symetria skierowany w strone obserwatora nie wystapuja artefakty niesymetryczne... czy naprawde statki obcych nie byly by pod innym katem widoczne dla ziemian ?
Ktos probuje sie wybic na fejmie bonusa ?

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika benet

 może nie zawsze latają

 może nie zawsze latają spodkami ? Smile                                                                                                                                                                                                                                                               beefe1                                                                                                                                                                                  

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

późnym latem anioły

późnym latem anioły generalnie migrują na tarło do ciepłych planet:

ten daleko nie zamigrował bo trochę zachlał przed odlotem i kiedy startował zaliczył dzwona ze sporym bilboardem - potłamsił sobie skrzydełko i nadje*ał piszczel... ale bez paniki... ludzie dokarmią...

Portret użytkownika arnulec

Ożeż w parapet! Toż to

Ożeż w parapet! Toż to planeta przejścia jako żywo! A więc jednak, spóźniona, ale jednak. Przyszła kryska i kara za wsie grzechy, hejtowanie, nienoszenie czapki i mycie niemytych arbuzów, ha! 

Portret użytkownika Io600

Przed Ziemią są jeszcze

Przed Ziemią są jeszcze Merkury i Wenus. Nie zdziwiłbym się gdyby te obrazy pokazywały po prostu przejście planet w okolicy słońca, które przecież okrążają.. Kiedy ogląda się Słońce w jakości pixel/pixel/pixel to przecież co jakiś czas trzeba się będzie spotkać z tym faktem. Poza tym to, że sonda nie pokazuje słońca nie oznacza, że go tam nie ma. Niektórzy chyba za dużo na słońcu nie przebywają, tylko caly dzień grają w minecrafta.

Portret użytkownika ...

Skoro obecnie Ziemianie

Skoro obecnie Ziemianie potrafią zbudować sondę i wysłać ją w okolice Słońca, to na pewno jakaś obca rasa robi to już od dawna. A to, że ich technologia wyprzedza naszą o lata świetlne, nie trzeba chyba nikomu udowadniać.

Portret użytkownika kuzYn

Za 3 lata zostanie wysłana

Za 3 lata zostanie wysłana sonda ( Solar Orbiter) która zbliży się do słońca najbliżej jak do tej pory, czyli  na około 33 mln km, co stanowi (25 proc)*. dystansu Ziemi od Słońca. I to też  jeszcze nie będą okolice słońca, niestety. Wink
*-poprawiono

 

Portret użytkownika El Koto

Na powiększeniu widać że ten

Na powiększeniu widać że ten gołąb się zesrał. Może to jest ten słynny oryginalny Gołąb Pokoju co Naród Wybrany go wyznaczył na to stanowisko? Ok żarty na bok, bo wszystko wskazuje na to że jest to prawdziwy widok na Niebo Raj Biblijny (Niebo - czyli gigantyczna orbitująca stacja kosmiczna z oryginalną górą Meru pośrodku, jw na foto.) - gdzie trafisz tam człowieku w nagrodę po śmierci czyli jak już jesteś wyssany do końca z kasy i energii życiowej przez wampirów-pasożydów i ich geszefty.

Skomentuj