Dziwny obiekt w okolicy wulkanu Colima w Meksyku

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

To już kolejny raz gdy w okolicy meksykańskiego wulkanu Colima zarejestrowano niezidentyfikowany obiekt latający. Tak jak poprzednio tak i tym razem, jasne UFO zostało nagrane tylko dzięki stałemu monitoringowi wulkanu za pomocą kamer internetowych.

 

Niezwykła anomalia wystąpiła 4 lipca 2015 roku między 21:10:30 a 21:10:50. Obiekt przelatuje przez ekran bardzo szybko, ale widać, że mógł mieć cylindryczny kształt. Tym razem nie ma mowy o wlatywaniu do krateru, co wielokrotnie widywano zarówno w obrębie wulkanu Colima jak i innego meksykańskiego wulkanu Popocatepetl.

[ibimage==24970==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dla badaczy UFO to kolejny ciekawy przypadek wart przeanalizowania. Sceptycy uznają przeważnie, że owe UFO to po prostu świetlik, owad, który przeleciał przed obiektywem kamery. Jak jest w rzeczywistości? Każdy musi to sam ocenić.

 

 

 

Zobacz również:

http://innemedium.pl/wiadomosc/liczne-przypadki-ufo-w-okolicy-wulkanu-co...

http://innemedium.pl/wiadomosc/niezwykle-ufo-sfotografowane-podczas-erup...

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

Ciekawostka z cyklu "POWRÓT

Ciekawostka z cyklu "POWRÓT DRACO" https://kauilapele.wordpress.com/2015/07/09/disclosure-data-from-corey-7-9-15-the-lt-col-gonzales-ssp-council-delegation-briefings-part-1 Można się wkrótce spodziewać szybkiego [ciach] zydów do ich nor bo Smoki tu nie przybyły na pertraktacje z robactwem ale by ODZYSKAĆ okupowaną przez nie planetę. Odzyskać pokojowo, lub jak za wcześniejszymi razami, zwyczajnie to zjudaizowane robactwo (wszystkich ze Znamieniem żydowskiej Bestii) wybijając CO DO JEDNEGO. "This meeting was different. They did not come to negotiate. They indeed had created the entire theatrical environment to convey that they were not dealing from weakness. The White Royal Draco was making some very serious demands and told Gonzales that a failure to capitulate to them by the SSP Alliance or the Sphere Alliance would be an act of war against the entire Draco Federation Alliance and their Overlords." Kolejną rundą "smoczych" negocjacji jest zwykle ostrzegawcza salwa w kilka miejsc. Niewykluczone iż wybiorą (podobnie jak w to opisano w mitach o ich poprzedniej wizycie) kilka nazistowskich enklaw jak Washington, Tel Aviv, Londyn, Berlin i Brukselę by anihilujac je wraz ze 200 km strefą kwarantanny wokół nich zademonstrować tę opisaną w artykule "teatralność rządań". A zaś co do zdjęcia to w linku jest mowa o spotkaniu, w podobnym do daty zdjęcia terminie, między uSSa i jego reptyliańskimi i owadzimi sojusznikami (koalicja robaka i węża - 2-dwie Biblijne Zydowskie Bestie) a przestawicielami.... “Is the Draco Federation Empire nothing but AI Prophets?”… [AI = Artificial Intelligence] czyli PRZODKAMI. Nie jest wykluczone iż to zdjęcie to statek "negocjatorów" ..... bo.... "I was not given a specific geographic location but this was somewhere in the South West United States just as last time." PS. "He started off by describing the Draco Federation Alliance meeting .... with the same 14 foot tall White Royal Reptilian that I and the security team had encountered prior, the Reptilian Honor Guard, the attending Mantid and Insectoid Beings along with the much smaller delegation of human representatives that identified themselves as the “Chairmen” of the Committee of 200." - SMOKI to nie REPTYLE jak tu widać po opisie stron. Zima szykuje się być UPALNA w niektórych rejonach globu. Tak po kilkanaście milionów Celsjuszy. ;p

Portret użytkownika El Koto

''Policjanci aresztowali

''Policjanci aresztowali Ukraińca, który z Bazyliki Bożego Ciała w Krakowie ukradł z krypt cztery czaszki pochowanych tam zakonników. 18-latek dostał się do środka przez otwór wentylacyjny. Kiedy Ukrainiec chciał uciec, zaklinował się w otworze wentylacyjnym.''
...
Logika banderyzmu jest jeszcze niezbadana, jest to coś makabrycznego połączonego z sektami demonami i kanibalizmem, coraz więcej ludzi pisze że rzeź wołyńską wywołała jakaś grupa ludzi o zachowaniach typowo sekciarsko-religijnych mówi sie że oni byli opętani przez diabła łącznie z ich greckokatolickimi popami, którzy w kościołach na mszach święcili topory w chwile przed wyjściem na ''ludobójcze akcje'' mordowali nawet swoich popów, którzy odmawiali udziału w tych rzeziach. Obłęd to był czy opętanie demoniczne? Wydaje mi się, że nie powinniśmy obojętnie przechodzić obok tych zagadnień. Mongoły udające Polaków typu K. S. S. K. itp wpuszczają do Polski całe zastępy tych dziwnych ludzi jedynie dla zmyłki nazywanych neo-banderowcami. Ale kim oni są tak naprawdę? Ich flaga jest czarno czerwona, a to oznacza krew i śmieć. Co to za ludzie dla których krew i śmierć jest mottem przewodnim? Zastanawiał się ktoś nad tym? Wątpię!
A tak wyglądają Ukraińscy neo-banderowcy mieszkający w Polsce: http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/06/a273.jpg
I co mają w rękach? Polską flagę? Nie. Ukraińską flagę? Też nie! To co to jest? Wygląda jak krew i śmierć! Czyja? Raczej nie ich, więc ani chybi flaga oznacza TWOJĄ CZYTELNIKU krew i śmierć!

Portret użytkownika Zenek :)

"Obłęd to był czy opętanie

"Obłęd to był czy opętanie demoniczne? "

to JUDAIZM bez MASKI,

od niego i poprzez niego KANIBALIZM i VOODOO pod nazwami różnych religijnych sekt zaczęło się rozprzestrzeniać po świecie, on to zapoczątkował i poprzez naciski na polityków KRZEWI takie zachowania.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

Wszyscy widzimy coraz

Wszyscy widzimy coraz bardziej narastające światowe problemy. Ludzkość wydaje się zmierzać do kolejnego konfliktu o skali globalnej. Mieszkańcy tej planety o wysokim poziomie moralnym upatrują główną przyczynę wojen w brakach szlachetności światowych elit, natomiast uduchowieni stwierdzają bunt synów i córek Adama przeciw Bogu i Jego prawom.

Czy na Ziemi wybuchnie kolejna wojna światowa ? Jak będzie przebiegała, czy zastosowane będą bomby atomowe, a może inny rodzaj broni, bądz pojawi się kolejny ogólnoziemski kataklizm ? I najważniejsze pytanie, czy możemy tego wszystkiego uniknąć ?!
our-lady-of-guadalupeNowy artykuł o tytule:
Nadprzyrodzony przekaz do Polaków z roku 1983
jest pod tym adresem:
http://popotopie.blogspot.com/2015/07/nadprzyrodzony-przekaz-do-polakow-z.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj