Dziwny obiekt w zasięgu widoczności satelity SOHO

Kategorie: 

SOHO

Kilka dni temu zaobserwowano anomalię w obrazach przesyłanych na Ziemię przez dokonującą obserwacji solarnych, sondę SOHO. Na tle Słońca widać jakby dwa cylindryczne obiekty zadokowane pod kątem prostym.

 

NASA nie wypowiedziała się na temat tego zjawiska. Można podejrzewać, że będzie to zaklasyfikowane, jako artefakt obrazu, lub błąd w obróbce danych.

Możliwe, że są to jakieś wiązki energetyczne. Trudno też powiedzieć, z jaką perspektywą mamy do czynienia a to jest konieczne w celu próby oszacowania wielkości tego obiektu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Brat

jak widze takie komentarze to

jak widze takie komentarze to az przykro sie czlowiekowi robi, ze ludzie widza tu jakies obiekty. Gdyby ktos z zewnatrz ogladal przez powiekszenie okolice naszej ziemi to te "hemitreils" tez by nazwal obiektami. Dlatego twierdze, ze te niby UFO kolo slonca to nic innego jak slady pozostawione w wyniku przejscia zageszczonej plazmy a co naszym tu na ziemi nie jest do pojecia.Kiedys to zrozumieja, mam nadzieje.

Portret użytkownika Krisss2012

Artefakty, jak nic. Dlaczego,

Artefakty, jak nic.Dlaczego, gdy mowa o "obiektach" wokół słońca, pokazane są tylko pojedyńcze zdjęcia. Pokażcie filmy z tych satelit. Pokażcie, jak te obiekty się poruszają. Tylko wtedy możecie mówić, że to nie są artefakty... Naprawdę większość z was tak łatwo wszystko łyka?

Portret użytkownika dąb

odspoiła się płyta

odspoiła się płyta kartonowo-gipsowa w Niebie i światłość wiekuista prześwituje. Dziwne , że czas stoi w miejscu . Wygląda to raczej na jakiś błąd techniczny bo jakby film trwał dłużej to mozna by było zobaczyć czy odlatuje , czy rozmywa się , czy też porusza itp . To po prostu bzdet .

Portret użytkownika ARTUR5

Niedobrze ,ostatni raz

Niedobrze ,ostatni raz cylindryczne obiekty toczyły ze sobą bitwę nad południowymi Niemcami ok. XV - XVI w. naszej ery ,są na to dowody pisemne i ryciny w drewnie . W tym samym czasie zaginęła kompletnie z całym dobytkiem cywilizacja Majów .Sądząc po ich zachowaniu w przeszłości można stwierdzić że na pewno nie są pokojowo nastawieni do innych cywilizacji .

Portret użytkownika arkadios

WIĄZKI ENERGETYCZNE ! HA HA

WIĄZKI ENERGETYCZNE ! HA HA HA  LUDZIE MACIE ZDIĘCIA UFO PRAWDZIWE I NIKT NIE WIERZY.UFO TANKUJE PLAZMĘ ZE SŁOŃCA I CISZA W MEDIACH.KOMEDIA ! DLA POLICJI I PROKURATURY ZDIĘCIA Z MONITORINGU SĄ DOWODEM A TUTAJ MAMY DOWODY I....WŁAŚNIE NIC ! JA TYLKO SIĘ SMIEJĘ....

Portret użytkownika edmund

Ewidentnie jest to poczatek

Ewidentnie jest to poczatek formowania sie statku kosmicznego w kształcie gwiazdy dawida Smile
Widziałem takie na filmie Monthy Pythona pt Żydzi w Kosmosie (jest na indeksie, więc trudno go wyszperać).
 

Strony

Skomentuj