Dziwny obiekt widziany na tle Księżyca

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ostatnio mieszkańcy małej prowincji w Indonezji byli w stanie zaobserwować dość dziwne zjawisko. Wieczorem na tle księżyca zauważyli niezwykły obiekt o zakrzywionym kształcie i bardzo dużych rozmiarach. To, co zaobserwowano, zostało zarejestrowane. Nagrania szybko rozprzestrzeniają się w Internecie i przyciągają uwagę wielu użytkowników.

 

Ufolodzy potwierdzają, że film jest autentyczny, ale mimo to nikt nie może zgadnąć, czym może być ten dziwny obiekt i skąd pochodzi. Najbardziej oczekiwaną hipotezą było to, że był to statek kosmiczny. Inni użytkownicy Internetu są przekonani, że jest to rodzaj tajnego obiektu wojskowego. Inna część użytkowników sugeruje, że może to być wielka żywa istota, która wisiała nad prowincją Aceh.

 

Warto zauważyć, że w Indonezji żywe są legendy, które mówią o starożytnych rydwanach, które przypominają Vimany (często są wymieniane w starożytnej indyjskiej literaturze). Jeśli wierzyć legendom, to w tych rydwanach przemieszczają się siły zła, które przynoszą ludziom wiele kłopotów i niedoli. Dlatego nie powinno zaskakiwać, że Indonezyjczycy są mocno przerażeni tym, co ujrzeli.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj