Dziwny obiekt zaobserwowany na kamerze śledzącej wulkan Sakurajima

Kategorie: 

Źródło: YT - Xfilecommander

Jakiś czas temu pisaliśmy na temat zjawiska zwanego skyfish, albo rods. Dotyczy to przypadków, gdy kamery fotograficzne lub wideo nagrywają dziwne spiralne obiekty, które z dużą prędkością przelatują na tle sceny. Właśnie doszło do takiego przypadku w okolicy kamery internetowej śledzącej bardzo aktywny japoński wulkan Sakurajima.

Do zdarzenia doszło 6 sierpnia 2013 roku. Nie ma większej ilości szczegółów na temat tego zjawiska, ale przypisanie go do klasy obiektów rods powoduje, że trzeba wspomnieć o kilku wątpliwościach.

 

Dla niektórych obserwacja ta będzie dowodem na to, że wokół nas latają jakieś obiekty, o których nie mamy pojęcia, ponieważ poruszają się za szybko. Przy takiej argumentacji obiekt ten można uznać za coś niesamowitego i być może nawet UFO, którego rozmiary niektórzy szacują na wiele kilometrów.

 

Warto jednak wiedzieć, że przeciwnicy teorii rods'ów czy skyfish twierdza, że obiekty te wyglądające jak spirala to w istocie ćmy, lub inne owady, a nie wielkie statki poruszające się w niezauważony sposób wokół nas.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Sanktuarium polskie

To jakieś latające coś

To jakieś latające coś niezwykłe ale i tak wole się upewnić i pomodlić bo to niewiadomo co i to może być coś wysłane od ufo a oni coś kombinują jak niewiem co to lepiej się pomodlić do Pana z Pisam Świętego

Portret użytkownika czlowiek

Co wy się tak czepiecie

Co wy się tak czepiecie sanktuarium. Szukacie trolli a sami nimi jesteście. Ale co tu można mówić. Ludzie właśnie są tak nauczeni aby niszczyć bo jest inny albo ma swoją religię. Jej/jego wybór skoro pomaga w życiu. Nie jestem żadnym maniakiem kościoła czy jakiejś sekty, poprostu nie potrzebuje tego jestem zdania że nie tedy droga. eh i tak pewnie nie zrozumiecie ludzie mają tylko jedno w głowie i ciężko im wyjaśnić że to nie jest prawidłowe zachowanie. Wszędzie na każdej stronie internetowej ludzie nie robią nic innego jak wykanczaja się nawzajem, wyzywają, jednym słowem mają ostro nasrane w głowach. No cóż ale tak właśnie już jest i każdy myśli że tak powinno być. A więc miłego wykańczania się nawzajem bydło bez szacunku dla niczego. Teraz możecie se pisać no dawać wyzywac czekam, przecież o to wam chodzi.

Portret użytkownika Kacperu

Spokojnie weź dziesięć

Spokojnie weź dziesięć głębokich oddechów , przeczytaj uważnie to co sanktuarium napisał i wpisz w google definicje internetowego trolla.. specjalnie stworzone konto, żeby wszystkich katolików traktowano jak debili..

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj