Dziwny obiekt zarejestrowany na Dolnym Śląsku

Kategorie: 

Źródło: www.youtube.com/user/innemedium

Kilka dni temu do naszej redakcji przesłano bardzo interesujące nagranie, które powstało dzięki tak zwanemu rejestratorowi jazdy. Nagranie przedstawia niezidentyfikowany obiekt, który nagle wyłania się na niebie.

 

Według świadka zdarzenie miało miejsce 20 kwietnia bieżącego roku w okolicy Góry Ślęża. Ze względu na kąt padania światła słonecznego nie widać dokładnie kształtu obiektu. Cała obserwacja nie trwała zbyt długo i po kilkunastu sekundach UFO oddala się.

 

Analiza oryginalnego pliku wideo dostarczonego do redakcji portalu innemedium.pl nie wykazała śladów ingerencji za pomocą programów graficznych. Być może istnieje jakieś racjonalne wytłumaczenie dla tej obserwacji, ale raczej nie mamy tu do czynienia ze złudzeniem spowodowanym optyką rejestratora.

 

Intrygujące jest przede wszystkim miejsce, w którym dokonano tego nagrania. Góra Ślęża była od zawsze świętym miejscem Słowian. Do dzisiaj można tam spotkać wiele artefaktów z tej zapomnianej przeszłości. Ślęża wygląda imponująco wzrastając w środku równiny. Jest to pozostałość starożytnego podwodnego wulkanu.

 

Bardzo możliwe, że mamy do czynienia z obserwacją, która może być porównywana do innych tego typu nagrań wykonanych w okolicy różnych aktywnych i wygasłych wulkanów na całym świecie, na przykład w okolicy meksykańskiego Popocatepetla.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika 123buzka

Na filmie faktycznie widac

Na filmie faktycznie widac jakby slonce zamienilo sie w czarna kule .A mi zona opowiadala o czarnej kuli ktora zobaczyla wychodzac z bloku w sierpniowe popoludnie 2014 w Gdyni  .Mowi po obejrzeniu tego filmu ze to ta sama kula stojaca nieruchomo a po kilku sekundach znikajaca.Dodam tylko ze byla ona dokladnie nad budyneczkiem do pomiarow pogody w Gdyni Dabrowa-Dabrowka. A dzielnica nasza znajduje sie wysoko ponad Gdynia .Nic nie nagrywala bo ja to zaskoczylo i nigdy nieinteresowala sia takimi zjawiskami.Pozdrawiam moze ktos powazny ma logiczne wyjasnienie.

Portret użytkownika Józek

Co za bzdury - UFO w okolicy

Co za bzdury - UFO w okolicy Ślęży. Zobaczcie na refleksy światła słonecznego w szybie. Jak publikujecie takie bzdury - to się nie dziwię ż ufologów uważają za psychicznych. I każda prawda może zostac podważona odwołeniem do tego materiału.

Portret użytkownika Kaźmir

"Ślęża – czakram energii

"Ślęża – czakram energii granatowej" Moja interpretacja tego zjawiska, to poprostu Ziemia dostała potężną dawkę energii (ze Słońca). Do tego stopnia,że przejawiło się to w świecie fizycznym. Smile

Portret użytkownika MaG

Ten nieznany obiekt to po

Ten nieznany obiekt to po prostu słońce. Matryce w szczególnie tych tańszych urządzeniach rejestrujących obraz mają brzydką wadę - skierowane na słońce dostają tak dużo światła, że sensor w tym miejscu zwyczajnie jest prześwietlony, przez co słońce pojawia się jako czarna plama. Aparaty cyfrowe obecnie nie mają już takich efektów z uwagi na odpowiednie algorytmy korygujące, jednak prostsze urządzenia jeszcze taką wadę posiadają. Sam miałem kiedyś z tym problem w starszych komórkach. Próba zrobienia zdjęcia pod światło kończyła się prześwietleniem zdjęcia i czarną plamą w miejscu słońca.

Portret użytkownika pasjonat

cofniecie ekraniku daje tyle

cofniecie ekraniku daje tyle co nabicie zapalniczki przed kolejna dzialka heroiny. klatka stop ?
masz tu klatke stop Wink zibi  hehehehe dawajcie te minusy ;]
[ibimage==21271==400naszerokoscbeztxt==zdjecie_640-480==self==null]

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj