Dziwny obiekt zarejestrowany nad hiszpańskim jeziorem

Kategorie: 

Źródlo: Mufon

Do szerokiej gamy niezidentyfikowanych obiektów latających dołączył kolejny. Zaobserwowano go nad jednym z hiszpańskich jezior i rzeczywiście jest to coś bardzo nietypowego.

 

Informację o tym incydencie posiadamy dzięki organizacji zajmującej się katalogowaniem aktywności UFO - MUFON. Niestety osoba, która wysłała do nich tą niezwykłą fotografię nie sprecyzowała konkretnego miejsca obserwacji.

Obiekt na zdjęciu jest rzeczywiście niezwykły. Trudno przypisać ten kształt do jakiegokolwiek znanego pojazdu ziemskiego, albo latającego zwierzęcia. Niektórzy sugerują, że powierzchnia tego pojazdu wygląda tak jakby przebywał długo w przestrzeni kosmicznej, ponieważ liczne czarne punkty na pancerzu wyglądają jak skutki impaktu mikrometeorytów.

Obserwacja z Hiszpanii została zarejestrowana jako Mufon case 65213.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

Wystarczy kliknąć to marne

Wystarczy kliknąć to marne zdjęcie żeby zobaczyć że obiekt jest wklejony (otaczają go niepasujące zinterpolowane piksele) zdjęciu wystarczy zwiekszyć kontrast i wklejka staje się widoczna nawet dla zibiego..
marnie admin,.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika ArDoR

A mi to wygląda na

A mi to wygląda na facecraft... dlatego to by musiał Zibi się wypowiedzieć.
Ale na poważnie, bez ruchomego materiału ciężko cokolwiek stwierdzić., dlatego latającego żółwia na tym etapie śledźtwa także bym nie wykluczał Wink

Strony

Skomentuj