Dziwny obiekt ze zdjęcia z NASA zaobserwowany nad powierzchnią Księżyca

Kategorie: 

Źródło: NASA

Na zdjęciach z misji kosmicznej Apollo 14 zidentyfikowano kolejne anomalie. Tym razem zauważono obiekt, który uznaje się za UFO.

Niedawno amerykańska agencja kosmiczna NASA opublikowała 20 tysięcy zdjęć z misji kosmicznych realizowanych w ramach programu Apollo. Spowodowało to wysyp analiz ufologów postrzegających na nich kolejne anomalie. To właśnie jeden z takich przypadków.

NASA jest od lat oskarżana o retuszowanie fotografii z kosmosu tak, aby nie dało się zauważyć na nich niczego niezwykłego. Zdaniem wirtualnych ufologów przeglądających te zbiory, nie udaje się edytować wszystkiego i właśnie dlatego pojawiają się kolejne rewelacje tego typu.

Czy rzeczywiście mamy w tym przypadku do czynienia z obserwacją niezidentyfikowanego obiektu latającego? A może to po prostu zabrudzenie obiektywu, albo jest to jakiś księżycowy orbiter. Każdy musi sam ocenić co tam widzi. Link do oryginalnego zdjęcia znajduje się tutaj.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pilippek

"NASA jest od lat oskarżana o

"NASA jest od lat oskarżana o retuszowanie fotografii z kosmosu tak, aby nie dało się zauważyć na nich niczego niezwykłego. Zdaniem wirtualnych ufologów przeglądających te zbiory, nie udaje się edytować wszystkiego i właśnie dlatego pojawiają się kolejne rewelacje tego typu" logiczne, nasa setkami godzin wykorzystuje dziesiatki pracowników do przeglądania dziesiątek tysięcy zdjec po to aby na końcu przegapić i udostępnic te nieprzerobione Smile 

może w takim razie podawajcie linki do serwerów nasa do tych zdjec co?? 

Skomentuj