Dziwny prostokąt na niebie nad Chinami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W sierpniu mieszkańcy miasta Jinan w prowincji Szantung w Chinach przeżyli coś niezwykłego. Na nocnym niebie „płynął” prostokąt z bladym blaskiem na obwodzie. Chińczycy okrzyknęli to zjawisko mianem „drzwi do nieba".

 

Po przejrzeniu zdjęć, każdy stawiał pytanie: „co to jest?”. Niektórzy twierdzą, że jest to portal przestrzenny. Inni mówią, że może to być latający statek lub samolot dywanikowy. Jeden komentator powiedział, że właśnie mieliśmy możliwość obserwowania „uchylonych drzwi do wszechświata”. W każdym razie możemy tylko zgadywać.

 

Sceptycy uważają, że nie ma w tym wszystkim nic mistycznego i pewnie była to jakaś zwykła projekcja reflektorowa na czarnym niebie w gęstych chmurach, emitowana z Ziemi. Warto zauważyć, że nie jest to pierwsze tajemnicze wydarzenie w Chinach. Wcześniej mieszkańcy widzieli wieżowce, a nawet całe miasta. Uważa się, że większość tych zjawisk to po prostu „fata morgana”. Tajemnicze anomalia zazwyczaj widoczne są w formie dysku, więc tym razem raczej trudno wiązać to wydarzenie z wizytą UFO.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Kiedyś ludzkość miała kontakt

Kiedyś ludzkość miała kontakt z naturą i z Bogiem, teraz pozostały nam tylko wspomnienia o tamtych czasach. Dziś ludzkość jest otumaniona ewolucją i nie wierzy w istoty z innego wymiaru, zwłaszcza w Boga który jest Duchem ! Ten "prostokąt" to może być pojazd innowymiarowy. Tu zdjęcia zaginionych cywilizacji, ruiny stoją na odludziach...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj