Dziwny spiralny obiekt widziany nad Libanem i Izraelem raczej nie był rakietą

Kategorie: 

Tak wyglądał finał lotu niezidentyfikowanego obiektu

Nadal nie milkną echa dziwnego zjawiska, jakie 7 czerwca zaobserwowano nad Południowym Kaukazem, Izraelem, Jordanią, Arabią Saudyjską, Libanem i wieloma innymi krajami. Początkowo uznano, że była to rakieta balistyczna Topol, którą w podobnym czasie odpalali Rosjanie. Tylko, że rakieta trafiła w cel na poligonie w Kazachstanie i wojskowi twierdzą, ze nie ma szans, aby była widoczna nad Izraelem.

 

Właśnie w Izraelu zjawisko wywołało najwięcej zamieszania. Naród żyjący w grozie ataku rakietowego masowo dzwonił na policję. Rosyjski ekspert wojskowy Anatolij Tsyganok z Rosyjskiego Centrum Prognoz Politycznych, Wojskowych i Analiz sugeruje, że to, co widziano nie było związane ze startem rakiety Topol. Przyznaje on, że to dziwne zjawisko i proponuje, żeby uznać to, jako miraż. Zaznaczył jednocześnie, ze nie chce się wypowiadać z pewnością, bo takiej nie ma.

 

Efekt trwał zaledwie kilkadziesiąt sekund. Najpierw wyglądało to jak kometa lub rzeczywiście startująca rakieta. Jednak obiekt otaczała jasna łuna i w pewnym momencie obiekt zrobił cos dziwnego, zakręcił spirale i rozpłynął się w powietrzu.

Astronomowie uważają, że to mógł być meteor tylko jak wyjaśnić spiralny efekt na końcu obserwacji? To byłby najdziwniejszy meteor świata. Od razu też sprawą zainteresowali się ufolodzy sugerujący, że mieliśmy do czynienia z manifestacja UFO.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika WOOLDORF

Wydaje mi sie , ze to lokalna

Wydaje mi sie , ze to lokalna zorza polarna wywolana skupiona wiazka mikrofalowa. Wysoko zjonizowany wyzsze warstwy atmosfery reaguja w ten sposob na calej dlugosci promienia (strzalu). Zauwazcie ze w norwegii widac bylo caly tunel, w.g. mnie dlatego ze plizej kola podbiugunowego warstwy atmosfery sa bardziej zjonicoweane i rozswietlily atmosfere na calej dlugosci promienia. NAd izraelem jednak jonizacja nie jest tak silna, wiec widac bylo tylko jeden punkt, przez ktory przechodzila silnie energetyczna wiazka mnikrofal. w ten sposob naturalnie powstaje zorza polarna. wiadomo ze ludzie umieja wywolac sztuczna zorze, wlasnie przekraczajac sztucznie poziom energetyczny warstwy atmosfery, doprowadzajac do przepluwu produ i rozswietlenia. zatem wg mnie , to bron mikrofalowa.

Portret użytkownika maciek

  Najbardziej odpowieda mi to

 Najbardziej odpowieda mi to efektowi pracy silnika jonowego na wysokości 50 km gdzie atmosfera jeszcze jest dość gęsta ale już jest bardzo dobrym przewodnikiem. To tyle teoria. Gdyby to było prawdą to oznaczało by to przełamanie bariery technologicznej przez coś/kogoś na Ziemi i takie możliwości jak: efektywny transport orbitalny i osiąganie prędkości uniemożliwiających skuteczną pracę systemów anty rakietowych. Podstawowym problemem od zawsze było zasilanie takiego silnika jak również modulacja pola w ośrodku.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Wielu tutaj nadwrażliwców

Wielu tutaj nadwrażliwców będzie świetnym materiałem do zrealizowania projektu Blue-Beam...I kilku tutaj dobrze czuje, że ktoś manipuluje, by tych pierwszych dobrze przygotować do spektaklu.Właśnie portalami, o których pewnie admini nie mają pojęcia. Ale to nie żadne "ufo", tylko agentura psychologiczna NWO

Portret użytkownika Mi sie zdaje

Mi sie zdaje ze ten i inne

Mi sie zdaje ze ten i inne podobne spirale to rakiety balistyczneW afganistanie bylo cos podobnego przechodni mowili ze po pewnym czasie ten obiekt poprostu wybuchlale to tylko moje zdanie na ten t3mat a niech inni mysla ze to ufo 

Portret użytkownika olo

Na innych portalach opsisana

Na innych portalach opsisana była próba rakiety rosyjskiej i te same zdjęcia i film .A tu jak zwykle ufo i inne pierdoły , łaże po tym świecie 50 lat patrze ciagle w niebo i nic poza patakami samolotami latawcami nie widze.Nie mam szczęśćia a w Chinach , Rosji Ameryce ciąglę cos się dzieje .hmmmmmmmmmmm...

Strony

Skomentuj