Dziwny stwór przypominający Golluma sfotografowany w Chinach

Kategorie: 

Źródło: Internet

Chiński turysta twierdzi, że zrobił zdjęcia dziwnego stworzenia, które ukrywało się w dolinach Huairou, na północ od Pekinu. O sprawie pisze między innymi brytyjski dziennik The Telegraph.

 

Nieznany z nazwiska turysta był na kampingu z przyjaciółmi w górzystym regionie znajdującym się, w pobliżu Wielkiego Muru Chińskiego. Nagle zauważył niezwykłą istotę, która wydała mu się znajoma. Był to stwór wyglądający na humanoida i na dodatek przypominał filmowego Golluma z Władcy Pierścieni.

 

Według turysty udało mu się zaobserwować to stworzenie zupełnie przypadkiem, gdy udał się na stronę z powodów potrzeby fizjologicznej. Na szczęście miał ze sobą aparat fotograficzny i udało mu się wykonać kilka zdjęć.

Dziwne stworzenie miało cielisty kolor i nie wydaje się, aby było pokryte jakimkolwiek futrem. W chwili gdy został wypatrzony, znajdował się w pobliżu bambusów. Po chwili istota spłoszyła się i uciekła, ale udało się wykonać kilka zdjęć.

Podobieństwo do filmowego Golluma z filmu "Władcy pierścieni" jest uderzające, tylko ten filmowy stwór został w całości stworzony za pomocą grafiki CGI, a to wydaje się być realna istota.

Trudno się dziwić, że takie znalezisko jest szeroko komentowane przez internautów w Chinach. Niektórzy z nich uważają, że znaleźli odpowiedź na tą "tajemnicę".

Podobno zgłosili się ludzie, którzy twierdzą, że kręcili wtedy film fantastyczny i osoba wzięta za prawdziwego Golluma twierdzi, że widziała mężczyzna, który udał się na stronę, a potem, gdy go zauważył wykonał mu kilka zdjęć i uciekł. Jak jest naprawdę? Każdy musi sam to ocenić.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Pfff... co za bzdura. Znowu

Pfff... co za bzdura. Znowu papka dla odmóżdżonych z wykorzystaniem kukiełek.  Proponuję by artykuły pisywał jedynie Pasjonat i Homo Sapiens. Ew. Baca ale tylko jeśli poskromi tendencję do "rokokowości" swoich kwiecistych tekstów, gdzie treść tonie w powodzi  słownych  wodotrysków.

Portret użytkownika zibi1973

Nie  ma się co dziwić że

Nie  ma się co dziwić że pełno obcych się zleciało jesteśmy  najbliższej żyjącej planecie od słońca,a jak wiadomo to obcych interesuje energia i do tego plazma wyrzucana ze słońca trafia w ziemie i pobudza wulkany z których obcy korzystają z energii,coraz więcej przelatuje niby asteroid blisko ziemi,w milionach km ale to nie dużo do statków jakie posiadają.Jak ta niby asteroida jest najbliżej ziemi to w tym momencie opuszczają ją statki i kurs ziemia,tak też było z wcześniejszymi  niby asteroidami które robiły kółeczko w około słońca w dodatku w tym samym momencie pojawiał się rozbłysk i znikały i tak teraz z asteroidą 2014 HQ 124 .Nasa zrobiła nagranie z 70 met teleskopu udało im się nagrać pięknie asteroidę ale brak oceny za całokształt co to ? a co to  zobaczmy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c1cb0c939598284e.html                                                                                 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/661ffca992824bbe.html                                                                                                http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5e38295e548248b.html

Portret użytkownika rogal

To nie maska! Istota ta ze

To nie maska! Istota ta ze względu że różniła się od innych pobliskich humanoidów często musiała ukrywać swoją twarz np: pod chustą lub garnkiem, w efekcie czego nie opaliła się mu głowa.
Na powyższym zdjęciu widać również że słońce świeciło prosto na mózgoczaszkę stworzenia co wzmocniło efekt tzw "fałszywej maski" która mogła zmylić kogoś niedoświadczonego w kryptozoologi.
Jako wieloletni ekspert w dziedzininie genetyki i stworzeń niezwykłych mogę stwierdzić że jest to dorodny okaz małpiatki trolollo gumowatej (łac. urbanus uszatus) w swoim nienaturalnym środowisku.
Mocz tego zwierzęcia uważany jest za afrodyzjak przez szamanów neonazistowskich a miejscowi rolnicy oskarżają ten gatunek o wyrządzanie szkód w trzodzie domowej i rozsiewanie chwastów na nieużytkach.
Gatunek jest pod ścisłą ochroną swojego duchowego przewodnika i nie jest zagrożony wiginięciem pomimo występowania w liczbie sztuk jeden(znaczy się jest nieśmiertelny).
Jakieś pytania?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj