Dziwny wąż morski dostrzeżony u wybrzeży Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W Internecie pojawił się film przedstawiający tajemnicze wodne stworzenie, które na pierwszy rzut oka może przypominać ogromnego węża morskiego. Autor nagrania uważa, że być może jest pierwszą osobą, która zobaczyła potwora z Loch Ness poza terytorium Szkocji.

Na filmie, który został zarejestrowany w angielskim portowym mieście Tynemouth, możemy zobaczyć tajemnicze morskie stworzenie, kształtem przypominające węża lub węgorza. Świadek zdarzenia i autor nagrania, Kevin Burton, wysunął odważną tezę, sugerując, że być może jego oczom ukazał się słynny potwór z Loch Ness. Co ciekawe, byłby to pierwszy przypadek zobaczenia go poza granicami Szkocji.

W mediach społecznościowych pojawiło się wiele teorii na temat genezy wodnego stworzenia. Popularna jest sugestia, że na filmie zarejestrowano wstęgora królewskiego (nazywanego rownież królem śledziowym), a więc jedną z najdłuższych ryb świata, potocznie określaną jako "wąż morski". Niektórzy są jednak bardziej sceptyczni i uważają, że tajemnicze zwierzę to w rzeczywistości zwykły kawałek gruzu lub innych odpadów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pilippek

"która zobaczyła potwora z

"która zobaczyła potwora z Loch Ness poza terytorium Szkocji." nie no ja dziękuję za internety dzisiaj.. xD panowie, przerabialismy to milion razy, loch ness nie ma, to była zwykła zabawa ojca z synem i wrzucili tam zabawkę.... 

Portret użytkownika baca

ten anglik chyba sie vikingow

ten anglik chyba sie vikingow spodziewa od strony morza i kochankow mahometa od strony ladu- interesujace wytworzyl przy chalupie te ogrodzenia... za stodola pewnie ma baterie przeciwlotniczą a fose jak nalezy zaminowaną...

nie wie biedny ze Rumun i tak mu po rower wejdzie

Skomentuj