Dziwny zespół budynków odkryty na pustyni w Arabii Saudyjskiej

Kategorie: 

Źródło: https://www.google.pl/maps/@20.8619776,54.0851999,1373m/data=!3m1!1e3?hl=en

Dziwną grupę budynków znaleziono na pustyni w Arabii Saudyjskiej.

 

 

Obiekty idealnie wpisują się w kształt Gwiazdy Dawida. Odkrycia dokonano za pomocą Google Maps 26 lipca 2016.

 

Tajemnicze budynki znajdują się w pobliżu miasta Ardy (Arabia Saudyjska). Współrzędne: 20 ° 51'44.54 "N 54 ° 5'17.93" E.

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika book

Ciekawi mnie gdzie Szanowny

Ciekawi mnie gdzie Szanowny Autor widzi budynki. Ja pacze tylko 4 dołki w piasku o wymiarach circa 8 x 22 m i kilkanaście lejów po bombach.

Podobna, ale jeszce tajniejsza baza (bo dopiero ja ją odkryłem dzisiaj, tj. 31 lipca) znajduje się 2,5 km na wschód od tej "tajnej bazy";)

Portret użytkownika Polsky

Ja mam do was prosbe. Jesli

Ja mam do was prosbe. Jesli wam sie nie podobaja artykuly to tu nie wchodzcie. Obrazacie, ublizacie, naganiacie. Brak kultu-Ry. Calkowity. Ja widze na tej fotce serce i 4 promienie duze i 4 male. A co to jest? H..... Wie?

Portret użytkownika marczaj

ja to się dziwie, że nikt

ja to się dziwie, że nikt jeszcze ne odkrył dziwnych zmian na mózgu znaczyt na gównie w głowie tallina tam to dopiero naukofffcy miel by co robić tyle ścierw w tak małej główce? toż to pewno kosmita....

Portret użytkownika baca

on już tak szybko połyka

on już tak szybko połyka wszystkie kupopodobne "produkty" żydowskie, że obawiam się że niedługo tymi żydami się udławi normalnie, znaczy padnie ofiarą syndromu łapczywego łykania żydów o nazwie... żydłactwo Smile

Portret użytkownika meh

Miłego życia z wiedzą, że

Miłego życia z wiedzą, że tracisz energię na szerzenie nienawiści zamiast na pomoc w zmianie świata. W żadnym zakątku wszechświata twoje działania nie są mile widziane mimo, że musi ci być bardzo wygodnie żyć w morzu nieświadomości. Robiąc tak dalej nigdy nie będziesz miał czystego umysłu przed snem. Powodzenia w życiu i staraj się nie zapominać, że wszyscy jesteśmy połączeni.

Skomentuj