Dźwięki nieznanego pochodzenia znowu niepokoją mieszkańców USA

Kategorie: 

Kadr z nagrania

W Stanach Zjednoczonych ponownie słychać dźwięki nieznanego pochodzenia. Tym razem nie jest to metaliczny harmoniczny dźwięk a odgłosy nietypowych gromów, od których drżą szyby w oknach. Zjawisko wystąpiło w miejscowości Pleasant Valley  i było odczuwalne na tyle masowo, że lokalna ludność chce wiedzieć, co to właściwie było.

Niektórzy twierdzą, że po raz pierwszy odgłosy usłyszano już ponad rok temu. Od tego czasu zdarzały się z różną częstotliwością. Ostatnio jednak znowu występują dość często. Mieszkańcy Pleasant Valley dużo by dali, aby wiedzieć, co to powoduje. Do tej pory istnieje kilka hipotez.

 

Pierwsza z nich zakładała, że te odgłosy to grom z samolotów ponaddźwiękowych. Jednak poproszeni o komentarz do ostatnich przypadków przedstawiciele wojska, dementują, że nad tym obszarem wykonywano loty bojowe.

Druga hipoteza zakłada, że odgłosy to efekt nielegalnej eksploatacji nieużywanego od dawna kamieniołomu. Ta teoria ma wielu zwolenników, ale dla potwierdzenia jej poprawności potrzebne są jakieś dowody, których nadal brakuje.

 

Trzecia hipoteza odnośnie głośnych dźwięków jest taka, że są to zjawiska manifestujące trzęsienia ziemi. Specjaliści z USGS zaproponowali takie wytłumaczenie dla podobnych zjawisk doświadczanych w innych amerykańskich miastach. Według nich niewielkie trzęsienia mogą wysłać w górę energię, która doprowadza do powietrznego trzęsienia (skyquake).

Wiadomo na pewno, że odgłosy gromów dźwiękowych to fenomen, jaki w Ameryce słyszano już w XIX wieku. Wtedy nazwano to zjawisko Seneca Guns, od jeziora Seneca w okolicy Nowego Jorku. Tam już ponad sto lat temu słyszano dziwne dźwięki przypominające wystrzały armatnie. To bardzo prawdopodobne, że to, co słyszą Amerykanie jest w istocie emanacją identycznego zjawiska.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Appala

odpowiedzi są tu: JAMES

odpowiedzi są tu:
JAMES REDFIELD
DZIESIĄTE WTAJEMNICZENIE
cytaty:
"...– Bo w latach osiemdziesiątych sam pomagałem rozwijać tę technologię. – Twarz
mu zmarkotniała. – Byłem zatrudniony w międzynarodowej korporacji, która,
jak wtedy sądziłem, nosiła nazwę Deltech, choć później, kiedy juŜ zostałem
zwolniony, odkryłem, Ŝe to była nazwa fikcyjna. Słyszałeś moŜe kiedyś o Nikoli
Tesli? No więc my rozszerzyliśmy wiele z jego teorii i połączyliśmy niektóre z
jego odkryć i wynalazków z nowymi technologiami, których dostarczała nasza
korporacja..."
"...MoŜesz sobie wyobrazić, jaki
byłem zaskoczony, kiedy wybrałem się na wycieczkę w dolinę i usłyszałem
znajomy dźwięk, ten charakterystyczny pomruk, który słyszałem kaŜdego dnia
przez długie lata, gdy pracowałem nad tym projektem... To znaczy, Ŝe ktoś dalej
poprowadził badania, a sądząc po sile rezonansu, są juŜ o wiele bliŜej sukcesu,
niŜ my byliśmy kiedykolwiek..."
 
zachęcam do lektóry

Portret użytkownika konrad

Namaste Przyjaciele.   To

Namaste Przyjaciele.
 
To Wibracje pojazdów Międzygwiezdnych,  Naszych Kosmicznych Braći
 
 
Ziemia mówi… ziemia pęka… ziemia drży... Tajemnicze dźwięki jest to poziom wibracji, który wchodzi w drgania, gdy nadlatują nasze pojazdy. Jest to odbicie tego, co pojazdy wysyłają. Ziemia prosi… mówi, jednak ludzkie ucho tego nie rozumie. Za głosami Ziemi pójdą rany, pęknięcia. Niech ludzkość będzie świadoma, że Istoty Światła w ten sposób nadchodzą – ale dla dobra, dla miłości, dla szczęścia i pokoju. Tylko i wyłącznie w tę stronę.
 
 
Pozdrawiam i Życze Wysokich Wibracji Smile Smile

Portret użytkownika Homo sapiens

Gdyby admin nawiązał

Gdyby admin nawiązał współprace z badaczami polskimi takimi jak wybitny A. Miazga czy inni niezależni od Fundacji Nautilus czy NPN, to by strona była ciekawsza i więcej ludzi by zaglądało... bo na tych stronach jak FN czy NPN to już nic się nie dzieje, strony są po prostu bezużyteczne !
oto ciekawa audycja o tematyce ufo istot duchowych, prawdopodobnie Nefilim...
Spotkanie z dziwną istotą w pobliżu Pieńska (1969) - relacja świadka
http://www.youtube.com/watch?v=_FkzrZ0rvAA&feature=fvwrel
 
Wszystko się układa w całość jeśli chodzi o ufo istoty duchowe, lub jak je zwą znawcy tematu Nefilim. To jest zastanawiające iż tak mało się mówi iż to są te istoty posiadające bajkową technologię używaną często do manipulacji genetycznych, co się zgadza z tym przekazem:
http://www.youtube.com/watch?v=AJTwj33-F8o&feature=relmfu

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj