Egipscy faraonowie byli hybrydami ludzi i obcych

Kategorie: 

Źródło: tg

Genetycy, członkowie międzynarodowej grupy badawczej, wyrazili bardzo kontrowersyjny pogląd. Okazało się, że pierwsi władcy egipscy nie byli w pełni ludzkimi istotami i pojawili się na Ziemi w wyniku wymieszania genów obcych i ludzi. Materiał do badań pozyskano z mumii faronów, panujących w starożytnym Egipcie.

 

 

Naukowcy przebadali tkankę mózgową, z której w ośmiu na dziewięć przypadków znaleziono odchylenia nietypowe dla organizmu człowieka. Po detekcji struktury mózgu naukowcom udało się wyizolować gen CXPAC-5, odpowiedzialny za rozwój kory mózgowej, nieodpowiadającej fizjologii człowieka. Jeśli naukowcy uzyskają potwierdzenie swoich ustaleń, może to oznaczać, że możemy się znaleźć wśród potomków kosmitów.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika Ukasz

MASZ w Stuu Procentach RACJE

MASZ w Stuu Procentach RACJE , TO było nie możliwe , ludzie wierzą praktycznie tylko Nauce, a jak wiemy naukowcy udowodnili że istnieje planeta Nibiru , macie czarne na białym , Dodam że te pramidy wytrzymały każdą możliwą pogodę na naszej planecie od trzęsień ziemi po maksymalne tornada wiec pomyślcie.

Portret użytkownika Darekdarek

Naprawde ktos w to wierzy? co

Naprawde ktos w to wierzy? co za pierdoly Biggrin Nie wiadomo czy sie smiac czy plakac z takich "rewelacji naukowych " Biggrin 

Drogą sprostowania: Nie ma zadnych Obcych .Wczesniejsze podania w formie np starego testamentu ,innych ksiag z calego swiata oraz przekazow ustnych mowia nam ze przed nami istniala cywilizacja techniczna na wyzszym poziomie niz obecna a przed nia byc moze jeszcze inna (tego niewiadomo) w kazdym razie juz raz upadla jedna cywilizacja przed nasza obecną.Te wszystkie opisy ktore pokrzywil np Sitchin i Daniken dotycza opisu NAS LUDZI .Ludzie nauczali ludzi ktorzy pozostali po wielkiej katastrofie (byc moze globalnej wojny atomowej lub czegos innego) dosc na tym ze wymarli prawie wszyscy i zaczynac trzeba bylo od nowa .Pomagala w tym grupa naukowcow ktorej udalo sie przetrwac kataklizm wraz ze zdobyczami techniki .Ktores pokolenie uznalo ich z czasem za bogow bo nie rozumiano (zapomniano) ich "mocy" wynikajacej wylacznie z nauki i posiadania np pojazdow latajacych etc 

Portret użytkownika Homo sapiens

Tak jak obiecałem oto artykuł

Tak jak obiecałem oto artykuł o reprylianach z Nazca ! Artykuł dodany na Innemedium też... Smile

"Przedstawiamy państwu kolejną część wstępnej analizy mumii z Nazca. To co państwo zobaczą może być dla wielu szokiem. Jednak dla przygotowanych i zaznajomionych z Biblią takim być nie musi. Coraz więcej danych wskazuje, że mamy do czynienia z prawdziwymi znaleziskami. Niestety badacze nie są skłonni do ujawnienia wszystkiego o czym wiedzą i co mają w swoim posiadaniu. Pokazują nam jakiś skrawek znalezisk...." reszta tutaj

http://popotopie.blogspot.com/2017/07/wstepna-analiza-mumii-z-nazca-czesc-ii.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika lipka

Wsystko to fałsz ale komuś

Wsystko to fałsz ale komuś zależy by te informacje utrwaliły się ludziom lub, co bardziej prawdopodobne, chodzi o wplatanie fałszywych informacji w ogólne wiadomości, które kiedyś posłużą za "źródło prawdy". Niby jakiś zespół uzconych, uniwersytet, genetycy, a tak naprawdę to patykiem wszystko na wodzie pisane. Jest grupa ludzi, którzy podobno rządzą tym światem i wymyślają teorie mające uchodzić za prawdę. To tylko jeden z przykładów jak fałszuje się informacjami mającymi uchodzić za naukowe, wystarczy kilka znanych nazwisk i "prawda" musi być objawiona. Kryją się za tym wszystkim ogromne pieniądze, które przeznacza kilka najbogatrzych rodów!! w celu kreowania tylko sobie znanej polityki informacyjnej, naukowej, biznesowej. Ten śluz polityczny oplata wszystkie sfery życia i nie zanosi się na jego oczyszczenie.

Portret użytkownika Faraon1

Może Faraonowie po to kazali

Może Faraonowie po to kazali budować Piramidy aby nawiązać kontakt lub po prostu oddawać hołd swoim stwórcom z kosmosu. Może Piramidy miały słuzyć jako "Telefon" komunikacja z inną inteligentą rasą i nie mam tu na myśli tego, że obca cywylizacja żyła w jednym czasie ze starożytnymi Egipcjanami, ale może po prostu wiara Egipcjan w swoich stwórców była tak silna, że budowali właśnie takie dzieła jak Piramidy. Nie wiem i pewnie nigdy się dokładnie tego nie dowiemy ale głupim trzeba być żeby wierzyć w te głupie naukowe "książkowe" wersje na temat starożytnego Egiptu. Większość tych doktorków to ludzie którzy mają mocno lewackie poglądy można ich porównać do naszych Polskich kodziarzy którzy protestują teraz przed sejmem, także już wam zostawiam oceniać inteligencję tych pseudo profesorków.

Skomentuj