Egipscy faraonowie byli hybrydami ludzi i obcych

Kategorie: 

Źródło: tg

Genetycy, członkowie międzynarodowej grupy badawczej, wyrazili bardzo kontrowersyjny pogląd. Okazało się, że pierwsi władcy egipscy nie byli w pełni ludzkimi istotami i pojawili się na Ziemi w wyniku wymieszania genów obcych i ludzi. Materiał do badań pozyskano z mumii faronów, panujących w starożytnym Egipcie.

 

 

Naukowcy przebadali tkankę mózgową, z której w ośmiu na dziewięć przypadków znaleziono odchylenia nietypowe dla organizmu człowieka. Po detekcji struktury mózgu naukowcom udało się wyizolować gen CXPAC-5, odpowiedzialny za rozwój kory mózgowej, nieodpowiadającej fizjologii człowieka. Jeśli naukowcy uzyskają potwierdzenie swoich ustaleń, może to oznaczać, że możemy się znaleźć wśród potomków kosmitów.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Ukasz

MASZ w Stuu Procentach RACJE

MASZ w Stuu Procentach RACJE , TO było nie możliwe , ludzie wierzą praktycznie tylko Nauce, a jak wiemy naukowcy udowodnili że istnieje planeta Nibiru , macie czarne na białym , Dodam że te pramidy wytrzymały każdą możliwą pogodę na naszej planecie od trzęsień ziemi po maksymalne tornada wiec pomyślcie.

Portret użytkownika Darekdarek

Naprawde ktos w to wierzy? co

Naprawde ktos w to wierzy? co za pierdoly Biggrin Nie wiadomo czy sie smiac czy plakac z takich "rewelacji naukowych " Biggrin 

Drogą sprostowania: Nie ma zadnych Obcych .Wczesniejsze podania w formie np starego testamentu ,innych ksiag z calego swiata oraz przekazow ustnych mowia nam ze przed nami istniala cywilizacja techniczna na wyzszym poziomie niz obecna a przed nia byc moze jeszcze inna (tego niewiadomo) w kazdym razie juz raz upadla jedna cywilizacja przed nasza obecną.Te wszystkie opisy ktore pokrzywil np Sitchin i Daniken dotycza opisu NAS LUDZI .Ludzie nauczali ludzi ktorzy pozostali po wielkiej katastrofie (byc moze globalnej wojny atomowej lub czegos innego) dosc na tym ze wymarli prawie wszyscy i zaczynac trzeba bylo od nowa .Pomagala w tym grupa naukowcow ktorej udalo sie przetrwac kataklizm wraz ze zdobyczami techniki .Ktores pokolenie uznalo ich z czasem za bogow bo nie rozumiano (zapomniano) ich "mocy" wynikajacej wylacznie z nauki i posiadania np pojazdow latajacych etc 

Portret użytkownika moon fake

Tak ci tylko podpowiada

Tak ci tylko podpowiada wyobraznia ale wszystkich faktów w ten sposób pod dywan przyjacielu nie wmieciesz. Masz lęk przed tym ze gdzies w NIESKONCZONYM  wszechswiecie zyją inni ludzie?

Portret użytkownika Homo sapiens

Tak jak obiecałem oto artykuł

Tak jak obiecałem oto artykuł o reprylianach z Nazca ! Artykuł dodany na Innemedium też... Smile

"Przedstawiamy państwu kolejną część wstępnej analizy mumii z Nazca. To co państwo zobaczą może być dla wielu szokiem. Jednak dla przygotowanych i zaznajomionych z Biblią takim być nie musi. Coraz więcej danych wskazuje, że mamy do czynienia z prawdziwymi znaleziskami. Niestety badacze nie są skłonni do ujawnienia wszystkiego o czym wiedzą i co mają w swoim posiadaniu. Pokazują nam jakiś skrawek znalezisk...." reszta tutaj

http://popotopie.blogspot.com/2017/07/wstepna-analiza-mumii-z-nazca-czesc-ii.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika lipka

Wsystko to fałsz ale komuś

Wsystko to fałsz ale komuś zależy by te informacje utrwaliły się ludziom lub, co bardziej prawdopodobne, chodzi o wplatanie fałszywych informacji w ogólne wiadomości, które kiedyś posłużą za "źródło prawdy". Niby jakiś zespół uzconych, uniwersytet, genetycy, a tak naprawdę to patykiem wszystko na wodzie pisane. Jest grupa ludzi, którzy podobno rządzą tym światem i wymyślają teorie mające uchodzić za prawdę. To tylko jeden z przykładów jak fałszuje się informacjami mającymi uchodzić za naukowe, wystarczy kilka znanych nazwisk i "prawda" musi być objawiona. Kryją się za tym wszystkim ogromne pieniądze, które przeznacza kilka najbogatrzych rodów!! w celu kreowania tylko sobie znanej polityki informacyjnej, naukowej, biznesowej. Ten śluz polityczny oplata wszystkie sfery życia i nie zanosi się na jego oczyszczenie.

Strony

Skomentuj