Egipscy naukowcy są w posiadaniu ogromnego palca

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Niedawno niemiecki magazyn Bild-Zeitung opublikował wiadomość o oszałamiającym odkryciu – w Egipcie znaleziono zmumifikowany palec ogromnych rozmiarów. Jego długość wynosi 40 cm i jest on sześć razy większy od ludzkiego.

 

 

Należy zauważyć, że odkrycia dokonano prawie trzydzieści lat temu, ale zapomniano o tym, lub specjalnie nie ujawniano informacji. W minionym tygodniu niemieccy dziennikarze przypomnieli jednak światu o zapomnianym i dziwnym palcu.

 

Zdjęcia znaleziska wykonał 28 lat temu biznesmen i podróżnik Gregor Sperry. Często zatrudniał on ludzi, którzy plądrowali groby i wchodzili w posiadanie ciekawych przedmiotów. Część wielkiej dłoni przejął on jednak od przypadkowo napotkanego człowieka.

 

Palec oderwany jest od kończyny, której długość mogła wynosić nawet 5 metrów. Sperry, gdy wrócił do Egiptu, chciał skompletować rękę, ale nie znalazł już Egipcjanina, który sprzedał mu zmumifikowany fragment. W różnych starożytnych dokumentach można znaleźć wzmianki o gigantach, którzy żyli 3 tys. lat p. n. e., ale nie wiadomo, czy te fakty są prawdziwe.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

I znowu znaleziona

I znowu znaleziona niespodzianka,może była nawet ukrywana przed ludźmi,tak moim okiem to zostało podrzucone przez ufonautów i człowieczek jak zwykle znalazł,trzymali je w lodówce i podrzucili Egipcjanom,może kiedyś takich wielkich produkowali,ale zauważyli że wielki za dużo nie jest pożyteczny lub wadliwy to zlikwidowali,a wyprodukowali ludzi,poszli na ilość 7,3 mil,a teraz znowu jest za dużo i tak sobie utylizują,paluszek twarzowy http://www.fotosik.pl/zdjecie/95c6731ea4da65c1

Portret użytkownika baca

w Starożytnym Egipcie też

w Starożytnym Egipcie też reklamowali środki na powiekszenie penisa...

każdy ekspert od afrykańskich plemion dostrzeże tu ewidentnie błąd ludzki - jakiś tubylec przez pomyłkę włożył do słoika z szerszeniami palca zamiast w dupę...

Strony

Skomentuj