Egzorcyzmy a oczyszczanie duszy, ciała, umysłu, czynów...

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

MOTTO: "Zawsze jest szansa na nawrócenie. Musisz się baco oczyścić ze zła i będzisz mieć szanse na powrót do cywilizacji miłości :-)" komentarz!

Oczyszczanie duchowe oznacza uwalnianie, usuwanie, blokowanie, karmienie się obcą energią lub boską - zależy kto, w co lub kogo wierzy!

 

Oczyszczać się - to zrzuć swoje brudy – błędy oraz winy zaniechania swoich zadań duchowych w tym życiu, aby obciążyć tym innych, którzy są przez to nadmiernie obciążeni. Oczyszczają się i pozornie są czyści – puści i „świetliści”, niewinni, spokojni, bogaci i piękni… a robią to dla celów duchowych lub zdrowotnych.

 

Można się oczyszczać na wiele sposobów w zależności od tego w jakiej kulturze i religii żyjemy.

 

W Kościele Katolickim oczyszczanie następuje przez modlitwy, sakramenty (?) egzorcyzmy. Kapłan podczas każdej mszy św. oczyszcza ołtarz za pomocą kadzidła, wody święconej i modlitwy. Oczyszcza wiernych z wszelkich innych OBCYCH energii w tym kościele. (Oczyścili najpierw Biblię z IMIENIA BOGA Jahwe, aby wprowadzić obce energie i kulty. W znaku krzyża mówimy „W Imię Ojca (?) i Syna (?), i DUCHA (?)”) Oczyszczeni duchowo i umysłowo niczego nie pamiętają, nie rozumieją, są zablokowani i szczęśliwi(?). Czasami mają przebłyski, że czegoś nie rozumieją, że coś mają do zrobienia, szukają po omacku…

 

Oczyszczanie za pomocą egzorcyzmów i magii - to również modlitwy, zaklęcia, obrzędy i rytuały!

 

 W światku psychotroników są różni pseudo egzorcyści, którzy twierdzą, że oczyszczają za pomocą modlitw i za pomocą pieniędzy! Potencjalni klienci oczyszczania nie zdają sobie sprawy kim jest taki egzorcysta, dla kogo w rzeczywistości „pracuje” i co daje w zamian?

 

 To co dla egzorcysty katolickiego jest dobre dla zwolenników innych religii jest złe  i odwrotnie. Nie mówię o przypadkach nawiedzenia przez złośliwe demony.

 

A jak oczyszczają się pobożni ludzie w religiach wschodnich? Oczywiście są różne sposoby – jak w każdej religii, sekcie, a nawet tradycji ludów pierwotnych. Z obserwacji wielu znajomych psychotroników – zwolenników religii wschodnich -  wiem, że zabezpieczają się w odpowiednie figurki np. Buddy, aniołów, kadzidła, mantry, symbole, lustra, pióra, kryształy, piramidy, itd. Oczyszczają się również za pomocą okadzenia pomieszczeń (jak w kościele), wzniosłych modlitw do  swoich bóstw, opiekę, odsunięcie złych mocy (?) – energii i ludzi, którzy im przeszkadzają spokojnie i dostatnio żyć.

 

 Oczyszczają się również za pomocą energii Reiki. Polscy mistrzowie Reiki jakich znam - oczyszczają wszystko i wszystkich. Oczyszczają swój dom, sąsiadów, swoje biuro, pracowników, (znam psychotronika, który jest zatrudniony na etacie do dobierania odpowiednich pracowników dla firmy w której pracuje), urzędy, uczelnie, Rząd, Sejm, Senat, Partie, sekty, stowarzyszenia, całą Polskę, Kościół… itd. Jest ich tysiące w Polsce, a może nawet  miliony! Patrzę na to co oni robią i widzę że niczym się nie różnią… Kościół robi to samo od wieków dla swoich celów i korzyści!

 

 Czytałam kiedyś artykuł w "Polityce" jak to psychotronicy „oczyścili” SEJM od złych energii zakładając różne odpromienniki. Oczywiście dziennikarze dowiedzieli się o tym od samych „oczyszczających” i zrobili aferę… i słusznie, bo to co tam się działo w końcu zastanowiło niektórych ludzi! A co teraz tam założyli i kto znowu oczyszcza Sejm? Wiedząc do czego są zdolni  nie dziwię się, że w Polsce mamy PIEKŁO! Kto na tym korzysta i w jakim celu to robi?

 

Znam radiestetów, którzy od lat za pomocą wahadeł i mapy oczyszczają całą Polską. Inni jeżdżą po Polsce i wkopują oczyszczające piramidki, które zmieniają energie na "dobre", bo uważają że Polska źle promieniuje.  Ba... pojechali do Izraela i Egiptu, aby tam zrobić swój porządek...bo Wielka Piramida źle promieniuje i ma wir lewy, a to jest wg nich zły wir! A w jaką stronę obraca się Ziemia? Tego nie wiedza… Ziemia wiruje w lewo wokół wlasnej osi i po orbicie!

 

A jak oczyszcza się wizjoner?

 

„Życzliwi ludzie” modlą się za niego i oczyszczają go zdalnie – każdy po swojemu, bo wg ich wzorca  ma złą energię oraz musi sobie i innym wybaczyć… Co wybaczyć? Że wykonuje zadania zgodnie ze wskazówkami w wizjach i snach? Po co i dla kogo to robi? Przede wszystkim dla siebie, aby się oczyścić od OBCYCH energii i ludzi oraz ich zakłamania i manipulacji. Dlatego wizjonera „oczyszczają” jedni i drudzy z takim skutkiem, że odcina się od nich na zawsze, bo czuje ich energie złość, wręcz nienawiść.

 

Czy wizjoner choruje?

 

Kiedy byłam poważnie chora USŁYSZAŁAM, że nie mam myśleć o swojej chorobie, lecz zrozumieć i wykonać swoje zadanie… i tak zrobiłam. Po jakimś czasie robiąc badania kontrolne okazało się, że jestem zdrowa. Kto powiedział - „Twoja wiara cię uzdrowi…”

 Mam jednak świadomość, że przy tak skażonym środowisku, skażonej żywności, zniszczonej warstwie ozonowej oraz dziurach ozonowych przez które wali na nas śmiercionośne promieniowanie kosmiczne i słoneczne trudno nie chorować, bo kto to wytrzyma i jak długo? Masowo padają zwierzęta, ptaki, a więc człowiek również tego nie wytrzyma, bo cudu nie będzie. Uratować nas może jedynie natychmiastowa zmiana technologii, a szczególnie napędy, a to w najbliższej przyszłości jest mało prawdopodobne.

 

Oczyścić się z własnych błędów i win to zrozumieć co należy zrobić, wyciągać wnioski i działać, a nie tylko modlić się, aby „manna spadała z nieba”. Można modlić się, ale o zrozumienie i przewodnictwo w drodze do prawdy, która umożliwi przetrwać nawet kataklizm, którego nie unikniemy!

 

W moim przypadku modlitwy oczyszczające „życzliwych” psychotroników i „pobożnych” ludzi owocowały tym, że w krótkim czasie znikali z mojej przestrzeni, a ja zostałam wzmocniona duchowo i w przekonaniu, że znowu chcą zrzucić na mnie swoje winy z przeszłości, co potwierdzały ich obelgi i wyzwiska pod moim adresem.

 

My potomkowie Pierwszej Cywilizacji możemy się oczyścić z grzechu - czyli winy PRZODKÓW symbolicznej pary Adama i Ewy - tylko wtedy, gdy zrozumiemy co złego zrobiła Pierwsza Cywilizacja i dlaczego doszło do kataklizmu. To co oni zrobili jest naszym wspólnym, dziedzicznym  przekleństwem! Jak się od tego uwolnić? Jeżeli popełniamy taki sam błąd, więc należy to zrozumieć i naprawić zanim znowu będzie za późno.

 

Dlatego takie oczyszczanie duchowe jakie stosują różne religie można porównac do oczyszczalni ścieków i składowiska odpadów na Ziemi! Nic w naturze nie ginie lecz gdzieś sie odkłada i zatruwa ludzi, zwierzęta, ziemię, wodę i powietrze, a więc i duchowośc  człowieka. Wszyscy więc tkwimy w tych "odchodach" i jednocześnie wszyscy są czyści... i bez winy?!

 

 W tej sytuacji mówienie o wybaczaniu sobie własnych win czyli zaniechaniu działania i wybaczaniu innym… jest  kpiną i oszustwem wobec siebie, innych ludzi i wobec Boga. Zmierzamy prostą drogą do kolejnego kataklizmu - wygnania z RAJU na szerokości geograficznej kwitnącej jabłoni, gdzie uduchowieni oczyszczają się wzajemnie, aby tym samym przyśpieszyć koniec kolejnej cywilizacji.

 

Wszystkie religie na Ziemi są zmanipulowane i to wielokrotnie, dlatego żadna religia nie jest w 100% czysta i dobra w swoich intencjach – o tym mówi proroctwo Apokalipsy. Czy tkwiąc w tym „piekle” jesteśmy czyści czy brudni, czy tylko wampirami energetycznymi – pasożytami czystych energii? Czy dlatego oczyszczają ludzi z ich energii i mocy?

 

Proroctwo Apokalipsy 22.11- 13 mowi - „Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość, a kto brudny, niech nadal się brudzi, lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a kto święty, niech nadal się uświęca. (Dan. 12.10) Oto przyjdę wkrótce, a zapłata moja jest ze mną, aby oddać każdemu według jego uczynku. Jam jest alfa i omega, pierwszy i ostatni, początek i koniec”.

 

Kto jest „pierwszy i ostatni, początek i koniec”? Kto tworzył Ziemię do zamieszkania dla człowieka i zwierząt?

 

Tina

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Rayeste

  Troche cennych informacji,

  Troche cennych informacji, reszta belkoty astralne...niestety, jak prawie wszedzie.

NIE wszystkie religie sa zmanipulowane, bzdura !

Autorka cytuje cos, o czym slyszala i generalizuje.

Od lat 9àtych jestem zwiazany z religia Hare Kryszna, jest to autentyczna religia, zmienila moje zycie i poznalem po owocach...

i pisma wedyjskie sa zachowane w oryginalnej postaci,

Bahagavad Gita taka jaka jest i na przyklad Srimad Bhagavatam, Upanisady, Mahabharata to podstawy po przeczytania.

 

A co do konspiracji tak zwanej, mnostwo cennej informacji jest u Davida Icke, a niewiele bzdur u niego, jeszcze kilku innych tez ciekawych z kregu anglojezycznego i niemieckiego plus hiszpanskiego. Trza sobie te informacje filtrowac poprzez wlasna inteligencje.

 

Ommm Smile

 

Pozdrowienia z Francji,

 

http://rayeste.wordpress.com

Portret użytkownika ufo22new

Bełkot to ja tu widzę i w

Bełkot to ja tu widzę i w artykule i w komentarzach... jedni na drugich psioczą,,, inni przyklaskują bądź szydzą....
Teoretycznie piszą o tym samamym ale w innym stylu i myśli.... Ehhhh.... żal chwyta....
 
A Pani Tina napracowała się nad tym artykułem, trochę pisania miała... nieco potu... więc kulturalnie można o tym dyskutować... i nie ważne czy zrobiła to z czystego serca,,, cz by promować swoją ksiązke, by osoby zaciekaiwane tematem...a są takie... kupiły lekturę i powiększyły dobytek Pani Tiny...

Pozrawaiam Wink

Portret użytkownika universal

Piszesz w artykule, ci ble,

Piszesz w artykule, ci ble, tamci ble, ci oszuści, tamci też. A skąd mam wiedzieć, że ty nie jesteś też kimś takim, pod pozorem opluwania innych psychotroników może własną książkę promujesz?:) No mogę przecież tak pomysleć:)
Dlaczego mam ci wierzyć a nie innym? Skąd wiesz, że masz rację, a jeśli ci powiem, żę moje Wyzsze Ja mówi mi, że sie mylisz, to kto ma rację?
Pochamuj trochę ego, jesteś wartościowa czy chcesz czy nie, kieruj się miłością, bo przecież co dajesz to wraca. A jak się okaże, że wprowadzasz ludzi w bład? To co wtedy?
 
 

Portret użytkownika Tina

universal piszesz - "Pochamuj

universal piszesz - "Pochamuj trochę ego, jesteś wartościowa czy chcesz czy nie, kieruj się miłością, bo przecież co dajesz to wraca. A jak się okaże, że wprowadzasz ludzi w bład? To co wtedy?"
W artykule jest tylko mały fragmencik tego co myślę i ktoś kto nie wie co robię od 20 lat oraz co pisałam nie potrafi obiektywnie tego ocenić. Nie promuję książki, ale zainteresowanych tematem odsyłam do ksiązki, gdyz tamk wiele spraw wyjaśniam na temat grobowca Króla Jahwe. Jeżeli wskazuję na ważne sprawy, a wy to ośmieszcie i opluwacie to nie widzę w tym ani miłosci, ani mądrości. Czy psychotronicy w swojej mądrości potrafią zrrzumiec to co odkrywam i opisuję? Najłatwiej wszystko ośmieszyć i PROMOWAĆ swoje mądrości powtarzane przez wszystkich od tysięcy lat... a więc mocno zmanipulowane do potrzeb wszystkich razem i kazdego z osobna. Czy te mądrości pozwalają odkryć sens wiary i religii oraz tajemnice naszej cywilizacji? Czy TEORIE naukowe, które stają się "dogmatem naukowym" to prawda czy fikcja? 
 
 

Portret użytkownika universal

Aha, czy uważasz, że

Aha, czy uważasz, że wszystkie mądrości powtarzane od tysięcy lat są zmanipulowane? Dlaczego taki osąd i pewność?
Idąc tym torem, Twoje wizje przekazy też zaraz zaczną manipulować i dodawać teorie.
We wszystkim jest cząstka rawdy tylko trzeba ją umieć znaleść w czym pomaga nam pierwsza nasza myśl nieskażona umysłem, więc chyba lepiej nie zamiatać wszystkiego pod dywan jako be.
Moze jednak ktoś przed tobą miał rację.
Ja potwierdzam to co mówisz o manipulacji, ale nie stawiajmy wszystkiego w jednym rzędzie, bo wtedy pomyślisz sobie, że tylko Ty jednyna masz racje.
Podeślij mi książkę w wersji ebook i wtedy zobaczę co naprawdę w niej będzie pasowało do moich swiatopoglądów i wiedzy, wiedzy nie pobranej z powielanych wzorców nauki, legend itp.
Wtedy możemy sobie podyskutować, ja ci przedstawie swój własny widok na świat i jego send, może wtedy sie zgodzimy, że widzimy świat jednakowo, ale ubieramy to w inne słowa:)
Wsumie pochodzę z niedalekich okolic Trójmiasta:)
pozdrawiam

Portret użytkownika universal

Ok, rozumiem co piszesz, ale

Ok, rozumiem co piszesz, ale czy ja Ciebie onlulem w tym co napisalem?
zatałem tylko pytania.
Skąd wiesz, że masz racje? Kto to potwierdza? Niewazne co piszesz i co robisz, ale chyba 100% pewnosci nie może mieć ktoś kto nie czuje tego co ty, racja czy nie?
Tylko nie mow, że cie opluwwam.:)
Nie oceniam nawet Twojej osoby, więc dlaczego masz do mnie pretensje?

Portret użytkownika hopsiup

Odnoszę wrażenie, że wiedza

Odnoszę wrażenie, że wiedza Pani Tiny w zakresie: "Doktryna KK" zakończyła się na II klasie szkoły podstawowej a i to nie jest pewne.
Co do innych prądów myślowych czy religijnych nie wypowiadam się.
Jeśli duszy nie ma to wystarczy woda z mydłem, ale jeśli jest to "oczyszczenie" by użyć takiego słowa to już nie jest taka prosta sprawa bo w chrześcijaństwie mówi się, że to Jezus oczyszcza z grzechów a kapłani (jak to jest w KK) występują "in persona Christi", tylko pośredniczą. Nie mają mocy sprawczej. Ważność sakramentu dokonuje się poprzez prawowierność rytuału a nie osobistą nieskazitelność wykonującego. Oprócz egzorcyzmów ważne są modlitwy o uwolnienie, które są dostępne dla każdego. Niektórzy święci byli w tym niezwykle skuteczni. Co do opętań...
Jeśli szatan nie istnieje to dlaczego we Włoszech powołano przed 2000 rokiem specjalny wydział w policji - instytucja państwowa i na wskroś świecka - do spraw karnych gdzie wprost zaznaczono, że jest pewien typ zbrodni przy których trzeba przyjąć kierownictwo sprawcze szatana czyli "inspirację szatana". Ukazała się taka pozycja książkowa napisana na podstawie raportów policji włoskiej z lat 1991 - 2001: "Szatan na ławie oskarżonych" (tytuł piszę z pamięci). Pozycja "ciężka" w odbiorze. Czytając to człowiek jest psychicznie zmęczony opisem zbrodni, których inaczej nie dało się wytłumaczyć jak działaniem szatańskim wprost.
Osobiście radzę, jeśli można, nie kpić z mówienia o istnieniu szatana ale "wolnoć Tomku w swoim domku". W końcu ten się śmieje kto się śmieje ostatni.

Portret użytkownika Tina

W artykule napisałam na ten

W artykule napisałam na ten temat, cyt. "To co dla egzorcysty katolickiego jest dobre dla zwolenników innych religii jest złe i odwrotnie. Nie mówię o przypadkach nawiedzenia przez złośliwe demony." 
W tym artykuliku nie sposób wszystko omówić, ale dobrze że w tym towarzystie są ludzie wiedzący o co chodzi.
Mam pytanie i proszé o odpowiedź. Jaką wartośc mają kościelne egzorcyzmy gdy "ojcowie" Kościoła juz w VII wieku pozwolili na powstanie UNIWERSALENGO połączenia kilku pogańskich religii z Chrzęscijaństwem? Czy w tym Kościele faktycznie oczyszcz Jezus Chrystus czy KTOŚ  inny? 
Jaką wartość ma ten Kosciół gdy od wieków łamie Prawo Boże czyli Dekalog, gdyż usuneli II przykazenie, a z ostatniego zrobili dwa? Czy Jezus pozwolił na fałszowanie DEKALOGU, który pochodzi od Boga Jahwe? Jeżeli tak to ON złamał PRAWO BOGA, a więc KIM jest??  Jeżeli zrobili to samowolnie "ojczulkowie" Kościoła to KIM są i KTO nimi kieruje? A przeciez Jezus Ewangelii mówi, cyt. z pamięci- "nie przyszedłem zmieniac Prawa ale je wypełniać"!  Dzięki temu "świéci ojczulkowie" wprowadzili kulty maryjne i wszystkich świętych jak w religiach pogańskich lub religiach wschodnich.
Dlaczego pobozni ludzie spowiadaja się ze sfałszowanego DEKALOGU i KTO im odpuszcza grzechy oraz błogosławi w tym zaklamanym Kosciele? W czyjej są "opiece" miliony wierzących ludzi?
Piszesz: "Ważność sakramentu dokonuje się poprzez prawowierność rytuału a nie osobistą nieskazitelność wykonującego. Oprócz egzorcyzmów ważne są modlitwy o uwolnienie, które są dostępne dla każdego. Niektórzy święci byli w tym niezwykle skuteczni. Co do opętań..." kosciol sam doprowadza do opetan swoimi klamstwami.
A RYTUAL mszy sw. to Nowe Przymierze, które Jezus zawarł z Bogiem Ojcem Jahwe w Jerozolimie i w ten sposób powstalo Chrzescijanstwo! Czy dlatego świeći ojczulkowie usunęli IMIE TEGO BOGA z Biblii oraz wiary katolicjkiej, bo zawarli swoje PRZYMIERZE z KIM innym pod  plaszyckiem Jezusa Chrystusa?
Najwiékszym dowodem na ich osuzsutwo jest PROROCTWO APOKALIPSY Rozd. 11 do 19, gdzie ten kosciól porównany jest do cyt. z pamiéci: "Wielak Nierzádnica w purpurze i szkarlcie siedzáca jak królowa na tronie a w sercu swoim mówi: wdowá nie jestem i zaloby nie zaznam" Kto chodzi w czarnych sukniach jak wdowy??? kto siedzi jak królowa na tronie w purpurze i szkarlacie? Proroctwa to symbole zrozumiale w naszych czasach. Inteligentni ludzie to rozumiejá, a opetani béda osmieszac bo nic innego im nie pozostalo...
Jezeli pisze o Grobowcu Króla Jahwe czyli symbolicznej Arce Przymierza to wszyscy opetani przez szatana i kosciól wypisuja swoje madrosci w komentarzach... Na tym polega dramat naszej - kolejnej cywilizacji...

Strony

Skomentuj