Egzorcyzmy a oczyszczanie duszy, ciała, umysłu, czynów...

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

MOTTO: "Zawsze jest szansa na nawrócenie. Musisz się baco oczyścić ze zła i będzisz mieć szanse na powrót do cywilizacji miłości :-)" komentarz!

Oczyszczanie duchowe oznacza uwalnianie, usuwanie, blokowanie, karmienie się obcą energią lub boską - zależy kto, w co lub kogo wierzy!

 

Oczyszczać się - to zrzuć swoje brudy – błędy oraz winy zaniechania swoich zadań duchowych w tym życiu, aby obciążyć tym innych, którzy są przez to nadmiernie obciążeni. Oczyszczają się i pozornie są czyści – puści i „świetliści”, niewinni, spokojni, bogaci i piękni… a robią to dla celów duchowych lub zdrowotnych.

 

Można się oczyszczać na wiele sposobów w zależności od tego w jakiej kulturze i religii żyjemy.

 

W Kościele Katolickim oczyszczanie następuje przez modlitwy, sakramenty (?) egzorcyzmy. Kapłan podczas każdej mszy św. oczyszcza ołtarz za pomocą kadzidła, wody święconej i modlitwy. Oczyszcza wiernych z wszelkich innych OBCYCH energii w tym kościele. (Oczyścili najpierw Biblię z IMIENIA BOGA Jahwe, aby wprowadzić obce energie i kulty. W znaku krzyża mówimy „W Imię Ojca (?) i Syna (?), i DUCHA (?)”) Oczyszczeni duchowo i umysłowo niczego nie pamiętają, nie rozumieją, są zablokowani i szczęśliwi(?). Czasami mają przebłyski, że czegoś nie rozumieją, że coś mają do zrobienia, szukają po omacku…

 

Oczyszczanie za pomocą egzorcyzmów i magii - to również modlitwy, zaklęcia, obrzędy i rytuały!

 

 W światku psychotroników są różni pseudo egzorcyści, którzy twierdzą, że oczyszczają za pomocą modlitw i za pomocą pieniędzy! Potencjalni klienci oczyszczania nie zdają sobie sprawy kim jest taki egzorcysta, dla kogo w rzeczywistości „pracuje” i co daje w zamian?

 

 To co dla egzorcysty katolickiego jest dobre dla zwolenników innych religii jest złe  i odwrotnie. Nie mówię o przypadkach nawiedzenia przez złośliwe demony.

 

A jak oczyszczają się pobożni ludzie w religiach wschodnich? Oczywiście są różne sposoby – jak w każdej religii, sekcie, a nawet tradycji ludów pierwotnych. Z obserwacji wielu znajomych psychotroników – zwolenników religii wschodnich -  wiem, że zabezpieczają się w odpowiednie figurki np. Buddy, aniołów, kadzidła, mantry, symbole, lustra, pióra, kryształy, piramidy, itd. Oczyszczają się również za pomocą okadzenia pomieszczeń (jak w kościele), wzniosłych modlitw do  swoich bóstw, opiekę, odsunięcie złych mocy (?) – energii i ludzi, którzy im przeszkadzają spokojnie i dostatnio żyć.

 

 Oczyszczają się również za pomocą energii Reiki. Polscy mistrzowie Reiki jakich znam - oczyszczają wszystko i wszystkich. Oczyszczają swój dom, sąsiadów, swoje biuro, pracowników, (znam psychotronika, który jest zatrudniony na etacie do dobierania odpowiednich pracowników dla firmy w której pracuje), urzędy, uczelnie, Rząd, Sejm, Senat, Partie, sekty, stowarzyszenia, całą Polskę, Kościół… itd. Jest ich tysiące w Polsce, a może nawet  miliony! Patrzę na to co oni robią i widzę że niczym się nie różnią… Kościół robi to samo od wieków dla swoich celów i korzyści!

 

 Czytałam kiedyś artykuł w "Polityce" jak to psychotronicy „oczyścili” SEJM od złych energii zakładając różne odpromienniki. Oczywiście dziennikarze dowiedzieli się o tym od samych „oczyszczających” i zrobili aferę… i słusznie, bo to co tam się działo w końcu zastanowiło niektórych ludzi! A co teraz tam założyli i kto znowu oczyszcza Sejm? Wiedząc do czego są zdolni  nie dziwię się, że w Polsce mamy PIEKŁO! Kto na tym korzysta i w jakim celu to robi?

 

Znam radiestetów, którzy od lat za pomocą wahadeł i mapy oczyszczają całą Polską. Inni jeżdżą po Polsce i wkopują oczyszczające piramidki, które zmieniają energie na "dobre", bo uważają że Polska źle promieniuje.  Ba... pojechali do Izraela i Egiptu, aby tam zrobić swój porządek...bo Wielka Piramida źle promieniuje i ma wir lewy, a to jest wg nich zły wir! A w jaką stronę obraca się Ziemia? Tego nie wiedza… Ziemia wiruje w lewo wokół wlasnej osi i po orbicie!

 

A jak oczyszcza się wizjoner?

 

„Życzliwi ludzie” modlą się za niego i oczyszczają go zdalnie – każdy po swojemu, bo wg ich wzorca  ma złą energię oraz musi sobie i innym wybaczyć… Co wybaczyć? Że wykonuje zadania zgodnie ze wskazówkami w wizjach i snach? Po co i dla kogo to robi? Przede wszystkim dla siebie, aby się oczyścić od OBCYCH energii i ludzi oraz ich zakłamania i manipulacji. Dlatego wizjonera „oczyszczają” jedni i drudzy z takim skutkiem, że odcina się od nich na zawsze, bo czuje ich energie złość, wręcz nienawiść.

 

Czy wizjoner choruje?

 

Kiedy byłam poważnie chora USŁYSZAŁAM, że nie mam myśleć o swojej chorobie, lecz zrozumieć i wykonać swoje zadanie… i tak zrobiłam. Po jakimś czasie robiąc badania kontrolne okazało się, że jestem zdrowa. Kto powiedział - „Twoja wiara cię uzdrowi…”

 Mam jednak świadomość, że przy tak skażonym środowisku, skażonej żywności, zniszczonej warstwie ozonowej oraz dziurach ozonowych przez które wali na nas śmiercionośne promieniowanie kosmiczne i słoneczne trudno nie chorować, bo kto to wytrzyma i jak długo? Masowo padają zwierzęta, ptaki, a więc człowiek również tego nie wytrzyma, bo cudu nie będzie. Uratować nas może jedynie natychmiastowa zmiana technologii, a szczególnie napędy, a to w najbliższej przyszłości jest mało prawdopodobne.

 

Oczyścić się z własnych błędów i win to zrozumieć co należy zrobić, wyciągać wnioski i działać, a nie tylko modlić się, aby „manna spadała z nieba”. Można modlić się, ale o zrozumienie i przewodnictwo w drodze do prawdy, która umożliwi przetrwać nawet kataklizm, którego nie unikniemy!

 

W moim przypadku modlitwy oczyszczające „życzliwych” psychotroników i „pobożnych” ludzi owocowały tym, że w krótkim czasie znikali z mojej przestrzeni, a ja zostałam wzmocniona duchowo i w przekonaniu, że znowu chcą zrzucić na mnie swoje winy z przeszłości, co potwierdzały ich obelgi i wyzwiska pod moim adresem.

 

My potomkowie Pierwszej Cywilizacji możemy się oczyścić z grzechu - czyli winy PRZODKÓW symbolicznej pary Adama i Ewy - tylko wtedy, gdy zrozumiemy co złego zrobiła Pierwsza Cywilizacja i dlaczego doszło do kataklizmu. To co oni zrobili jest naszym wspólnym, dziedzicznym  przekleństwem! Jak się od tego uwolnić? Jeżeli popełniamy taki sam błąd, więc należy to zrozumieć i naprawić zanim znowu będzie za późno.

 

Dlatego takie oczyszczanie duchowe jakie stosują różne religie można porównac do oczyszczalni ścieków i składowiska odpadów na Ziemi! Nic w naturze nie ginie lecz gdzieś sie odkłada i zatruwa ludzi, zwierzęta, ziemię, wodę i powietrze, a więc i duchowośc  człowieka. Wszyscy więc tkwimy w tych "odchodach" i jednocześnie wszyscy są czyści... i bez winy?!

 

 W tej sytuacji mówienie o wybaczaniu sobie własnych win czyli zaniechaniu działania i wybaczaniu innym… jest  kpiną i oszustwem wobec siebie, innych ludzi i wobec Boga. Zmierzamy prostą drogą do kolejnego kataklizmu - wygnania z RAJU na szerokości geograficznej kwitnącej jabłoni, gdzie uduchowieni oczyszczają się wzajemnie, aby tym samym przyśpieszyć koniec kolejnej cywilizacji.

 

Wszystkie religie na Ziemi są zmanipulowane i to wielokrotnie, dlatego żadna religia nie jest w 100% czysta i dobra w swoich intencjach – o tym mówi proroctwo Apokalipsy. Czy tkwiąc w tym „piekle” jesteśmy czyści czy brudni, czy tylko wampirami energetycznymi – pasożytami czystych energii? Czy dlatego oczyszczają ludzi z ich energii i mocy?

 

Proroctwo Apokalipsy 22.11- 13 mowi - „Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość, a kto brudny, niech nadal się brudzi, lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a kto święty, niech nadal się uświęca. (Dan. 12.10) Oto przyjdę wkrótce, a zapłata moja jest ze mną, aby oddać każdemu według jego uczynku. Jam jest alfa i omega, pierwszy i ostatni, początek i koniec”.

 

Kto jest „pierwszy i ostatni, początek i koniec”? Kto tworzył Ziemię do zamieszkania dla człowieka i zwierząt?

 

Tina

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Rayeste

  Troche cennych informacji,

  Troche cennych informacji, reszta belkoty astralne...niestety, jak prawie wszedzie.

NIE wszystkie religie sa zmanipulowane, bzdura !

Autorka cytuje cos, o czym slyszala i generalizuje.

Od lat 9àtych jestem zwiazany z religia Hare Kryszna, jest to autentyczna religia, zmienila moje zycie i poznalem po owocach...

i pisma wedyjskie sa zachowane w oryginalnej postaci,

Bahagavad Gita taka jaka jest i na przyklad Srimad Bhagavatam, Upanisady, Mahabharata to podstawy po przeczytania.

 

A co do konspiracji tak zwanej, mnostwo cennej informacji jest u Davida Icke, a niewiele bzdur u niego, jeszcze kilku innych tez ciekawych z kregu anglojezycznego i niemieckiego plus hiszpanskiego. Trza sobie te informacje filtrowac poprzez wlasna inteligencje.

 

Ommm Smile

 

Pozdrowienia z Francji,

 

http://rayeste.wordpress.com

Portret użytkownika ufo22new

Bełkot to ja tu widzę i w

Bełkot to ja tu widzę i w artykule i w komentarzach... jedni na drugich psioczą,,, inni przyklaskują bądź szydzą....
Teoretycznie piszą o tym samamym ale w innym stylu i myśli.... Ehhhh.... żal chwyta....
 
A Pani Tina napracowała się nad tym artykułem, trochę pisania miała... nieco potu... więc kulturalnie można o tym dyskutować... i nie ważne czy zrobiła to z czystego serca,,, cz by promować swoją ksiązke, by osoby zaciekaiwane tematem...a są takie... kupiły lekturę i powiększyły dobytek Pani Tiny...

Pozrawaiam Wink

Portret użytkownika universal

Piszesz w artykule, ci ble,

Piszesz w artykule, ci ble, tamci ble, ci oszuści, tamci też. A skąd mam wiedzieć, że ty nie jesteś też kimś takim, pod pozorem opluwania innych psychotroników może własną książkę promujesz?:) No mogę przecież tak pomysleć:)
Dlaczego mam ci wierzyć a nie innym? Skąd wiesz, że masz rację, a jeśli ci powiem, żę moje Wyzsze Ja mówi mi, że sie mylisz, to kto ma rację?
Pochamuj trochę ego, jesteś wartościowa czy chcesz czy nie, kieruj się miłością, bo przecież co dajesz to wraca. A jak się okaże, że wprowadzasz ludzi w bład? To co wtedy?
 
 

Portret użytkownika Tina

universal piszesz - "Pochamuj

universal piszesz - "Pochamuj trochę ego, jesteś wartościowa czy chcesz czy nie, kieruj się miłością, bo przecież co dajesz to wraca. A jak się okaże, że wprowadzasz ludzi w bład? To co wtedy?"
W artykule jest tylko mały fragmencik tego co myślę i ktoś kto nie wie co robię od 20 lat oraz co pisałam nie potrafi obiektywnie tego ocenić. Nie promuję książki, ale zainteresowanych tematem odsyłam do ksiązki, gdyz tamk wiele spraw wyjaśniam na temat grobowca Króla Jahwe. Jeżeli wskazuję na ważne sprawy, a wy to ośmieszcie i opluwacie to nie widzę w tym ani miłosci, ani mądrości. Czy psychotronicy w swojej mądrości potrafią zrrzumiec to co odkrywam i opisuję? Najłatwiej wszystko ośmieszyć i PROMOWAĆ swoje mądrości powtarzane przez wszystkich od tysięcy lat... a więc mocno zmanipulowane do potrzeb wszystkich razem i kazdego z osobna. Czy te mądrości pozwalają odkryć sens wiary i religii oraz tajemnice naszej cywilizacji? Czy TEORIE naukowe, które stają się "dogmatem naukowym" to prawda czy fikcja? 
 
 

Portret użytkownika universal

Aha, czy uważasz, że

Aha, czy uważasz, że wszystkie mądrości powtarzane od tysięcy lat są zmanipulowane? Dlaczego taki osąd i pewność?
Idąc tym torem, Twoje wizje przekazy też zaraz zaczną manipulować i dodawać teorie.
We wszystkim jest cząstka rawdy tylko trzeba ją umieć znaleść w czym pomaga nam pierwsza nasza myśl nieskażona umysłem, więc chyba lepiej nie zamiatać wszystkiego pod dywan jako be.
Moze jednak ktoś przed tobą miał rację.
Ja potwierdzam to co mówisz o manipulacji, ale nie stawiajmy wszystkiego w jednym rzędzie, bo wtedy pomyślisz sobie, że tylko Ty jednyna masz racje.
Podeślij mi książkę w wersji ebook i wtedy zobaczę co naprawdę w niej będzie pasowało do moich swiatopoglądów i wiedzy, wiedzy nie pobranej z powielanych wzorców nauki, legend itp.
Wtedy możemy sobie podyskutować, ja ci przedstawie swój własny widok na świat i jego send, może wtedy sie zgodzimy, że widzimy świat jednakowo, ale ubieramy to w inne słowa:)
Wsumie pochodzę z niedalekich okolic Trójmiasta:)
pozdrawiam

Portret użytkownika universal

Ok, rozumiem co piszesz, ale

Ok, rozumiem co piszesz, ale czy ja Ciebie onlulem w tym co napisalem?
zatałem tylko pytania.
Skąd wiesz, że masz racje? Kto to potwierdza? Niewazne co piszesz i co robisz, ale chyba 100% pewnosci nie może mieć ktoś kto nie czuje tego co ty, racja czy nie?
Tylko nie mow, że cie opluwwam.:)
Nie oceniam nawet Twojej osoby, więc dlaczego masz do mnie pretensje?

Portret użytkownika hopsiup

Odnoszę wrażenie, że wiedza

Odnoszę wrażenie, że wiedza Pani Tiny w zakresie: "Doktryna KK" zakończyła się na II klasie szkoły podstawowej a i to nie jest pewne.
Co do innych prądów myślowych czy religijnych nie wypowiadam się.
Jeśli duszy nie ma to wystarczy woda z mydłem, ale jeśli jest to "oczyszczenie" by użyć takiego słowa to już nie jest taka prosta sprawa bo w chrześcijaństwie mówi się, że to Jezus oczyszcza z grzechów a kapłani (jak to jest w KK) występują "in persona Christi", tylko pośredniczą. Nie mają mocy sprawczej. Ważność sakramentu dokonuje się poprzez prawowierność rytuału a nie osobistą nieskazitelność wykonującego. Oprócz egzorcyzmów ważne są modlitwy o uwolnienie, które są dostępne dla każdego. Niektórzy święci byli w tym niezwykle skuteczni. Co do opętań...
Jeśli szatan nie istnieje to dlaczego we Włoszech powołano przed 2000 rokiem specjalny wydział w policji - instytucja państwowa i na wskroś świecka - do spraw karnych gdzie wprost zaznaczono, że jest pewien typ zbrodni przy których trzeba przyjąć kierownictwo sprawcze szatana czyli "inspirację szatana". Ukazała się taka pozycja książkowa napisana na podstawie raportów policji włoskiej z lat 1991 - 2001: "Szatan na ławie oskarżonych" (tytuł piszę z pamięci). Pozycja "ciężka" w odbiorze. Czytając to człowiek jest psychicznie zmęczony opisem zbrodni, których inaczej nie dało się wytłumaczyć jak działaniem szatańskim wprost.
Osobiście radzę, jeśli można, nie kpić z mówienia o istnieniu szatana ale "wolnoć Tomku w swoim domku". W końcu ten się śmieje kto się śmieje ostatni.

Portret użytkownika Tina

W artykule napisałam na ten

W artykule napisałam na ten temat, cyt. "To co dla egzorcysty katolickiego jest dobre dla zwolenników innych religii jest złe i odwrotnie. Nie mówię o przypadkach nawiedzenia przez złośliwe demony." 
W tym artykuliku nie sposób wszystko omówić, ale dobrze że w tym towarzystie są ludzie wiedzący o co chodzi.
Mam pytanie i proszé o odpowiedź. Jaką wartośc mają kościelne egzorcyzmy gdy "ojcowie" Kościoła juz w VII wieku pozwolili na powstanie UNIWERSALENGO połączenia kilku pogańskich religii z Chrzęscijaństwem? Czy w tym Kościele faktycznie oczyszcz Jezus Chrystus czy KTOŚ  inny? 
Jaką wartość ma ten Kosciół gdy od wieków łamie Prawo Boże czyli Dekalog, gdyż usuneli II przykazenie, a z ostatniego zrobili dwa? Czy Jezus pozwolił na fałszowanie DEKALOGU, który pochodzi od Boga Jahwe? Jeżeli tak to ON złamał PRAWO BOGA, a więc KIM jest??  Jeżeli zrobili to samowolnie "ojczulkowie" Kościoła to KIM są i KTO nimi kieruje? A przeciez Jezus Ewangelii mówi, cyt. z pamięci- "nie przyszedłem zmieniac Prawa ale je wypełniać"!  Dzięki temu "świéci ojczulkowie" wprowadzili kulty maryjne i wszystkich świętych jak w religiach pogańskich lub religiach wschodnich.
Dlaczego pobozni ludzie spowiadaja się ze sfałszowanego DEKALOGU i KTO im odpuszcza grzechy oraz błogosławi w tym zaklamanym Kosciele? W czyjej są "opiece" miliony wierzących ludzi?
Piszesz: "Ważność sakramentu dokonuje się poprzez prawowierność rytuału a nie osobistą nieskazitelność wykonującego. Oprócz egzorcyzmów ważne są modlitwy o uwolnienie, które są dostępne dla każdego. Niektórzy święci byli w tym niezwykle skuteczni. Co do opętań..." kosciol sam doprowadza do opetan swoimi klamstwami.
A RYTUAL mszy sw. to Nowe Przymierze, które Jezus zawarł z Bogiem Ojcem Jahwe w Jerozolimie i w ten sposób powstalo Chrzescijanstwo! Czy dlatego świeći ojczulkowie usunęli IMIE TEGO BOGA z Biblii oraz wiary katolicjkiej, bo zawarli swoje PRZYMIERZE z KIM innym pod  plaszyckiem Jezusa Chrystusa?
Najwiékszym dowodem na ich osuzsutwo jest PROROCTWO APOKALIPSY Rozd. 11 do 19, gdzie ten kosciól porównany jest do cyt. z pamiéci: "Wielak Nierzádnica w purpurze i szkarlcie siedzáca jak królowa na tronie a w sercu swoim mówi: wdowá nie jestem i zaloby nie zaznam" Kto chodzi w czarnych sukniach jak wdowy??? kto siedzi jak królowa na tronie w purpurze i szkarlacie? Proroctwa to symbole zrozumiale w naszych czasach. Inteligentni ludzie to rozumiejá, a opetani béda osmieszac bo nic innego im nie pozostalo...
Jezeli pisze o Grobowcu Króla Jahwe czyli symbolicznej Arce Przymierza to wszyscy opetani przez szatana i kosciól wypisuja swoje madrosci w komentarzach... Na tym polega dramat naszej - kolejnej cywilizacji...

Portret użytkownika hopsiup

Nie chce mi się powtarzać co

Nie chce mi się powtarzać co już w różnych miejscach pisałem także i tutaj ale ostatnio na http://zmianynaziemi.pl/ w zagadnieniu o bozonach czy czym tam. To do łączenia "religii pogańskich". Nie zna Pani doktryny KK i zasady prawdy. Nie mówimy tu o osobistych grzechach, czy nadużyciach poszczególnych osób bo to ma każdy i moglibyśmy się tak poprzerzucać do śmierci winami i zasługami. Zagadnienie dotyczy DOKTRYNY, czyli tego co jest w nauce, tak jak np. w tekstach taoistycznych czy źródłowych tekstach buddyjskich.
Co do słynnego II przykazania... Zasadnicze pytanie:
Czy Jezus Chrystus, wcielone Słowo Ojca, druga Osoba Trójcy Świętej jest Bogiem czy nie jest Bogiem dla mnie? Jeśli nie jest to tkwimy nadal w Starym Testamencie. Proponuję jakieś ofiary z synogarlic lub wołów jako ofiarę przebłagalną.
I od odpowiedzi na to pytanie zależy reszta, czyli problem obrazów świętych, czci osób, których życie w KK uznawane jest za zgodne nauczaniem Chrystusa czyli w skrócie nazywani są świętymi Boga. Kapłan katolicki w czasie Mszy Św. wypowiada m.in. takie słowa: "Zaprawdę Boże jesteś święty, źródło wszelkiej świętości."
W tłumaczeniu mojej Biblii - a ma ono imprimatur - Imię Boga "Jahwe" występuje i to nawet często. Można to znaleźć np. pod adresem: http://www.biblia.info.pl/biblia.php i wpisać sobie w wyszukiwarce owo Imię w odniesieniu chociażby do Biblii Tysiąclecia, najbardziej rozpowszechnionego katolickiego tłumaczenia w Polsce. Ale skoro Pani nie czyta Biblii to ja na to nic nie poradzę.
Co do tłumaczenia Apokalipsy to radziłbym pewną wstrzemięźliwość. Klasycznym przypadkiem nadużyć w interpretacji tego niezwykle trudnego tekstu są Świadkowie Jehowy ze swoimi dosłownymi rozumieniami np. 144 tys. zbawionych, a także ogłoszeniami siedemnastu chyba końców świata. Co do 144 tys. to tam jest mowa o pokoleniach Izraela. Ciekawe ilu ze Świadków należy do owych pokoleń? Bo jeśli nie to zgodnie z ich zasadami interpretacji "czarno widzę" ich zbawienie.
W swoim życiu poznałem trochę osób co to miały wizje i oświecenia i inne takie ekscytujące przeżycia. Niestety kwalifikowały się raczej "do dyskusji" w gronie osób o pewnej specjalizacji lekarskiej lub kapłańskiej. Ja sam lekarzem ani kapłanem nie jestem więc nie wypowiadam się ostatecznie i autorytatywnie o owych "mistycznych przeżyciach". To tylko moje takie tam.
Tak jak napisałem wcześniej i nadal podtrzymuję: przypuszczam, że Pani edukacja religijna w zakresie doktryny KK zakończyła się prawdopodobnie na II klasie szkoły podstawowej. Ale może się mylę?
Nie zamierzam więcej prowadzić tej dyskusji. Może to Pani zinterpretowac jak chce. Nawet pod nazwą "wredny katol". Takie nazwy nie są mi obce, bowiem pamięcią sięgam do jakże niezwykle postępowego awangardowego ustroju jakim był PRL. Stosunek do KK i wiedza na temat KK prezentowana przez Panią przypomina mi jakże "urocze" lata mej mlodości. Co prawda ci, nieco starsi, co dzisiaj "wieszają psy" na katolach i KK w owym czasie siedzieli "w kruchcie" pozując na niezwykle pobożnych. Taki Pan Michnik to nawet z samym ks. Popiełuszko "pod rękę chadzał". Ale jak mówią: "Jak trwoga to do Boga". Pożyjemy, zobaczymy.
Pozdrawiam bez kontynuacji. Smile Życzę miłych przeżyć ze spotkań w szóstym czy może jeszcze wyższym wymiarze. Byle później nie było "Ci którzy w radości sieją we łzach będą nieśli swe plony". To takie nawiązanie do jednego z tekstów ST. Jako specjalistka od zagadnień biblijnych chyba nie będzie Pani miała trudności z rozpoznaniem o jaki tekst źródłowy chodzi?

Portret użytkownika Tina

hopsiup piszesz - :Tak jak

hopsiup piszesz - :Tak jak napisałem wcześniej i nadal podtrzymuję: przypuszczam, że Pani edukacja religijna w zakresie doktryny KK zakończyła się prawdopodobnie na II klasie szkoły podstawowej. Ale może się mylę? Ależ masz tupet... A Pana edukacja religijna skończyła się na jakim poziomie? Czyżby  był Pan wykładowca KUL??  Komentarz   Pana jest przykłądem ich poziomu... 
Jeżeli chodzi o mnie to Pan się myli, gdyż uczęszczałam na religię do 18 roku życia. Więc czy ta edukacja w zakresie DOKTRYNY KK jest wystarczająca dla przeciętnego katolika? Gdybym była na poziomie II kl. szk. podstawowej na pewno nie zadawałabym takich pytań, bo dziecko ani "pobożny" katolik nie zadaje takich pytań i nie czyta Biblii. Takie odzywki świadczą o arogancji...
Nie odpowiedział Pan na pytania - tylko tyle, aby mnie spławić i ośmiesyć, ale w rezultacie ośmiesza się sam, gdyż czytają to nie tylko ignoranci religijni.  Nie mając dośc argumentów najlepiej wmawiac wszystkim że należę do jakiejś sekty. Oświadczam, że nie należę do żadnej sekty religii katolickiej ani religii wschodnich. Pana insynuacje tego czego nie powiedziałam jest zwykła arogancją i chamstewm, a więc jak z kimś takim poważnie dyskutować?
Zapomniał Pan dodać, czy raczej celowo manipuluje faktami, odnośnie imienia Boga Jahwe w Biblii 1000-lecia... Ta Biblia została wydana przez kard. Wyszyńskiego i w czasie jego życia  była trzy razy wydana.  W 3 pierwszych wydaniach imię Boga było wymienione ponad 5 tysiecy razy łącznie z Nowym Testamentem. Po śmierci kard. Wyszyńskiego imie Boga Jahwe zostało usuniete i może... 5 razy jeszcze zostało wymienione w całej Biblii! Gdyby "ojczulkowie" usuneli połowę tej ilości to jeszcze mogłabym to zrozumieć, ale dlaczego 99,9% ?? O czym to swiadczy? Czy było to az tak ważne aby usunąc imię tego Boga i to w czasach pontyfikatu św. Jana Pawła II ? Dlatego Pana odpowiedź jest arogancją wobec mnie i innych którzy chca poznać prawdę. Widac nie chcecie aby ta parawda wyszła na jaw. Proroctwo Apoikalipsy mówi jasno i dobitnie o tym kosciele i nie jest to moje pobożne życzenie. 
Co do tłumaczenia proroctwa Apokalipsy to symbolika jest jasna dla każdego inteligentnego człowieka, a szczególnie opis Kościoła Katolickiego. Kościół juz dość nakłamał i jego interpretacja tego proroctwa jest dopasowana do potrzeb i celów tego kościoła.
Jeszcze dodam, że Jezus równiez miał wizje oraz umiał czytac i pisać, ale Żydi go nie uszanowali. Tak samo postępuje KK gdyż pism Jezusa nigdy nie zostały  ujawnione.  Pozostały tylko cztery ewangelie spisane 60-120 lat po Chrystusie. 
Kto chce niech wierzy i "uświęca się", a kto nie, niech sam dokopuje sie do prawdy, bo oni nigdy nie powiedzą prawdy. Raczej doczekamy sie "końca świata" o ktorym mówi Jezus na kartach ewangelii. Dlatego trzeba jak najszybciej odkopać grobowiec Króla Jahwe w Świetej Górze w Gdyni, aby udowodnić kłamstawa tego kościoła. 
Podobnie rzecz ma się ze zwolennikami religii wschodnich... Wyjasniałam to w licznych artykułach oraz w książce.
 
 
 
 

Portret użytkownika pasjonat

Niektorzy "znani lekarze"

Niektorzy "znani lekarze" takze z tego portalu pisza ze "opetani" maja jakies problemy psychiczne. Po lekturze (odsluchy) Emili Rose rodzi sie pytanie - moze mi ktos wyjasnic jak czlowiek moze wytrzymac tyle bez wody i jedzenia i sam polamac sobie zeby - przez domniemany szczekoscisk? ( u osob glodujacych zanika taki odruch) Sądze ze te zjawiska sa nam dalekie do pojmowania, kiedy czlowiek byl przeswiadczony poprawnosci swoich dzialan przepuszczajac przez nieszczesnika prad. To samo dzieje sie dzis. Malo kto to potrafi zrozumiec ale kazdy niemal wie swoje...jakie to polskie.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika psychotronik

Kobieto, uporządkuj swoje

Kobieto, uporządkuj swoje myśli zanim zaczniesz pisać, bo z tego co napisałaś wynika tylko jeden wielki bełkot. Pani wizjonerko, zanim zaczniesz osądzać i oceniać - zastanów się kto i po co przesyła Ci te wizje. "anioły", "głosy" itd. też są różne, a mówienie ex catedra sugeruje silne nastawienie narcystyczne do siebie i swego "daru".

Portret użytkownika Tina

Skoro podpisałeś się

Skoro podpisałeś się "Psychotronik" to masz z tą branżą do czynia i widać ta prawda nie podoba się ani tobie, ani tobie podobnym. W przeciwieństwie do ciebie staram sie uprządkowąc ten burdel jaki robią psychotronicy i to w każdej dziedzinie - czego przykładem był synny ostatni koniec świata wg Kalendarza Majów, a co krytykowałam m.in. za pomocą tego artykułu, który był publikowany na Facebooku i w wielu grupach dyskusyjnych. Teraz  na tym portalu i widać kogo co najbardziej "boli", ale prawie nikt nie zwraca uwagi na istotę tej sprawy... To wasze oczyszczanie czyli egzorcyzmy są tyle warte co odkładające się pokłady śmieci i ścieki komunalne w naszym cywilizowanym świecie. Dla inteligenych ta sprawa jest oczywista, a wszystko wiedzący psychotronicy nie dostrzegają w tym analogii do tzw. reinkarnacji i naleciałaości z poprzednich wcieleń... Dlatego napisałam, że nic w naturze nie ginie - czego własnie jesteś doskonałaym oprzykładem! Mnie wszyscy krytykują i ośmieszają, ale ja nie mam prawa krytykować tego środowiska z którym mam związek? Odkrywam tajemnice kamiennych kregów i krytykuja mnie psychotronicy i naukowcy i nie wiem którzy z nich są gorsi... Na pewno brakuje im wszystkim JODU - jak poowiada BACA!
Oprócz wizji i snów posługuję się logiką oraz współczesną wiedzą dostępną dla każdego myślacego człowieka. Jak widać, oszołomy nie dostrzegaja pewnych spraw nawet gdy im się to napisze. Gdy ja piszę co myśle o psychotronikach i podaje jakieś tam przykłądy (których można podać b. duzo!) to od razu jest to wielki bełkot. A mało tego w następnym zdaniu piszesz że osądzam i oczerniam psychotroników. Więc zastanów się nad tym co piszesz, bo świadczy to o twojej ignorancji tematu oraz bełkocie. n Czy naprawdę nic z tego nie rozumiesz, czy masz swój ograniczony świat i wszystko ograniczasz do swojej wiedzy? Jeżeli ja o tym piszę to sugerujecie - wy psychotronicy - że jestem narcyzem i mówię jak nawiedzona? Ale gdy mówi to wasz BACA np. w ostatnim art. pt. "Eliksir mądrości" to wszystko jest OK! O czym to świadczy? Jesteście hipokrytami! On pisze dokładnie o tym samym i to o wiele dosadniej niz ja - nazywając tego typu ludzi DEBILAMI. Cyt.
"Na całym świecie można również bez trudu zaobserwować niesamowity wysyp wróżek, czarodziejów, ekstremistów religijnych oraz oczywiście egzorcystów - które to zjawiska cechują chyba najbardziej coś o nazwie średniowiecze. Inna nazwa średniowiecza to przecież są tak zwane "wieki ciemne". Czyżby więc na powrót nadciągała era globalnej ciemnoty? Oczywiście że tak - przecież te miliony egzorcystów i pomniejszych szarlatanów nie mogą być w błędzie Smile
Skąd się to wzięło? Skąd ten wysyp debili i debilizmu w czasach na wskroś nowoczesnych?
Dlaczego zamiast nauki i postępu rozkwit przeżywają maniactwo, szarlataństwo oraz religie?
Pytania są bardzo ważne, bo jeszcze kilka, kilkanaście lat temu zjawiska nie było prawie w ogóle." 
 Jego art. przeczytało kilka tysięcy ludzi, ale jakoś nikt nie zwrócił na to uwagi i nikt sie o to nie czepiał, ale gdy ja piszę o tym samym to mam się uporządkować, bo bełkoczę? W takim razie wasz BACA równiez bełkocze, a wy bijecie jemu brawa!!!
On przyczepia się najbardziej do Zydów, a w następnej kolejności do psychotroników, a ja do psychotroników i Kościoła Katolickiego jako ze wyrosłam w tym środowisku i tej kulturze.
 Niezła byłaby z nas para... ale nie będzie! Dlaczego? Napisałam poniżej w komentarzach.

Portret użytkownika Zenek

KABAŁA z jakiej natchnienie

KABAŁA z jakiej natchnienie czerpią garściami te "wysypane wróżki, wróże i inne czarownice" to wynalazek zydów tych samych co ukradli Słowiańskie Wedy (te same które są podwaliną BUDDYZMU czy HINDUIZMU) i zmieniając treść ogłosili jako "własne" judze.ngelie by zwodzić podobnych im bałwohwalców. Czy przy ich pomocy walczyć (wyżynać) z tymi co rzeczywiście czcili BOGA. Nie wiem ale skoro Pani z jednej strony nienawidzi środowisko bioenergoterapeutów ( w większości bezwartościowych pozerów) z drugiej chwali to samo środowisko pozerów ale wypączkowane z "nauk" tory, talmudu i kabały to coś z wyciąganiem wniosków jest nie tak. Albo nie lubimy szarlatanów albo ich kochamy. A tu jakis syndrom sierocy widze co to "chciała by spróbować ale boi się że się bedzie niefajnie z tym chłopakiem".
 
Egzorcyzmowanie nie polega na wypędzaniu. To jest równie sensowne co twierdzenie że się "posprzątało" przewalając śmiecie z jednego pokoju do drugiego. Są 2 metody na dokonanie prawidłoweigo egzorcyzmu - pokojowa i brutalna. Jedna i druga dla kacyków z kk niedostępna w naturze. Dlatego "egzorcyzmy" rzeczywistych opętań jakie muszą czasem przeprowadzać przeprowadzane są przez buddystów tradycji BON tych samych którzy wedle oficjalnych nauk "medrców" z KK są "opętani diabelskimi naukami". Widzi tu Pani jakis sens? Ja nie poza zwodzeniem, dla kasy z tacy, wpatrzonych w nich debili.
 
Co do odpromienników to: "jak się naśmieci to trzeba posprzątać a nie podrzucać śmieci sasiadowi". Jeśli nie potrafą sprzątać niech się zajmą czymś pożyteczniejszym bo "oczyszczając" przez "odbijanie" ranią tych w których te swoje brudy odbili. I za te "czyny" dostaną nagrodę w piekielnych światach. Mają to JAK W BANKU.
 
 
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika universal

No i się czepiła nawet Reiki,

No i się czepiła nawet Reiki, może najpierw zagłebić wiedzę na ten temat a nie wszystko i wszystkich do jednego kosza, może nie trafiłas na dobrą osobę która to robi nie dla pieniędzy tylko dla człowieka, reiki to kanał w jedną stronę a wg ciebie zabiera ludziom energie:) Czyli co wg ciebie jest skuteczne? I skąd to wiesz? Jakieś autorytety? Nie ma autorytetów poza Bogiem, takim jakiego kązdy uznaje, bo każdy posiada informacje nie ze żródła tylko są to normalne wzorce przechodzące z autorytetu na autorytet, no i ty jestes chyba w tej pętli usidlona:)
Energia jest i będzie, a to, że ją sobie nawzajem wyrywamy to tez prawda, bo nikt nas nie uczy jak ją pozyskiwać ze wszechświata nie szkodząc nikomu, tak ze nie krytykuj rzeczy o którch nie masz pojęcia.
Nie myśl, ze cie krytykuje czy oceniam, bo oceniac mogę tylko twoje czyny, bo twoja droga duchowa nie jest mi znana i nikomu oprócz ciebie samej
 
pozdrawiam,
universal

Portret użytkownika qntal

Reiki jest systemem

Reiki jest systemem odbierania energii, takim wampirycznym. Ta ich arcy szefowa mieszkająca w tym czymś zielonym "podobnym do świętej termitiery" to istota z poza naszej planety, faktycznie jest bardzo uduchowiona i wręcz Boska. Tak. Mimo wszystko w żaden sposób nie zmienia to faktu, że ona nie należy do gatunku ludzkiego. Dlatego jej intencje są delikatnie mówiąc dziwne, a jej sztuka polegająca na transferze energii (gdzie ta energia jest przekazywana?) staje się trochę podejrzana. Każdy Reikowiec jeśli nie czerpie z innych to słabnie i choruje, ponieważ on sam jest nieustannie eksploatowany przez tę istotę wyższą. Nie ma zmiłuj. Wielką Mistrzynię Reiki przegoniłem od siebie samą modlitwą wzywającą Archanioła na pomoc. Obyło się bez słów, a podpięcie, które zaczęła tworzyć na mnie dało jej tak duży prezent z energii, że uciekała gdzie pieprz rośnie. Biedactwo. Mimo wszystko współczuję wszystkim Reikowcom.

Portret użytkownika universal

otóż na jednym starym forum w

otóż na jednym starym forum w odpowiedzi na straszenie Reiki przez Panią Jasnowidz taka oto została wygłoszona opinia - w moim odczuciu interesująca:
Cytuj:
Szanuje Pani zdanie, ponieważ tyle jest prawd ile odrębnych świadomości zamieszkujących wszechświat.
Osobiście nie uwazam że Reiki jest czymś nieczystym. Jako jasnowidząca musi Pani wiedziec że to, co Pani widzi (zresztą to dotyczy każdego z nas, nie koniecznie jasno lub "inaczej" widzących)nie jest rzeczywistością objektywną - istniejącą niezaleznie od naszego wyobrażenia o niej, a jest projekcją tej rzeczywistości na Pani ekran świadomości. Takową projekcję dokonuje kazdy az nas za pomocą "systemów pomiarowych" zwanych potocznie zmysłami (w tym rówznież i tajemniczym szostym czy którymś tam z kolej zmysłem). Natomiast interpretacja danych, obrazów itp. następuje zgodnie ze sposobem, którego uczono nas z dzieciństwa w zależności od używanego języka, tradycji kulturowych religijnych i tak zwanych norm społecznych. Jasnowidzenie albo jakakolwiek inna forma postrzegania "pozazmysłowego" - powinno się powiedzieć "poztrzegania za pomocą większej ilości zmycłów niż pięć najpopularniejszych" - nie stanowi wyjątku w naszym procesie opisania otaczającej nas rzeczywistości. Zatem mimo że ta rzeczywistość jednak istnieje niezaleznie od nas to jesteśmy w stanie uświadomić sobie bądź doświadczyć w dowolny sposób tylko ten wycinek tej rzeczywistości , który kontaktuje się w naszą istotą za pomocą wszelakich form ograniczonych jednak naszą zdolnością postrzegania i interpretacji. Samo istnienie Pani zdolnoiści jest niezaprzeczalnym temy dowodem: będąc w kontakcie w jakims objektem lub zdarzeniem postrzega Pani cos innego niż ktokolwiek inny w takiej sytuacji. To co widzi ten inny człowiek jest prawdziwe, ale to co widzi Pani może znacznie się różnić od tego co widzi inny człowiek ale też jest prawdziwe. dzieje się tak nie dla tego że prawd jest wiele - Prawda ostateczna jest jedna i wszechogarniająca lecz z poziomu istoty zwanej człowiekiem nie jest możliwe jej całkowite poznanie, nie mówię juz o próbach głoszenia lub opisywania, jak to czyni wielu wielebnych, albo pragnących wielbienia. Zatem zgodzi się pani ze mna że fakt iż Jasnowidzenie przedstawia energię reiki jako nie odpowiednią formę pracy dla Pani świadczy jedynie o tym że na danym etapie istnienia nie powinna Pani korzystać z tej metody ponieważ dla Pani serca milsze są inne. Nie jest Pani przez to ani lepsza ani gorsza, nie jest energia reiki przez to ani lepsza ani gorsza również. Poprostu Pani woli inne metody - dlatego widzi je pani jako czystsze. ostatnio opisywano eksperyment w którym jasnowidzące wypowiadali się na temat kobiety po aborcji. oczywiście każdy odkrył że coś było "nie tak" lecz jedynie osoby wychowane zgodnie z tradycjami religijnymi potępiającymi ten czyn widzieli w tej kobiecie czarną złą energię problemy karmiczne itp. inni natomiast widzieli slady po urazie fizycznym, psychicznym emocjonalnym, zalecali jej praktyki duchowe odpowiadające jej wychowaniu ale nie mówili o czarmym kolorze w jej aurze. Poprostu kazdy z nas jest innym, indywidualnym przejawem czegoś, (albo kogoś) czego (kogo) mimo wszelkich staran nie jesteśmy w stanie ani zrozumieć ani opisać. i dobrze że tak jest, istnieje własnie hipoteza głosząca że to Coś (albo Ktoś, albo i jedno i drugie)właśnie tak sobie wymyśliło świat i w ten sposób rozwija się w nim... czy to prawda? Ja tam nie wiem i nikt nie wie lecz kazdy ma (albo przynajmniej powinien mieć) na ten temat swoje zdanie. Obyśmy tylko nie narzycali je sobie nawzajem i niekłócili się o to.

Portret użytkownika quntal

Odpowiedzialność jest

Odpowiedzialność jest zbiorowa - niestety. Przykład. Kiedyś papież Chrześcijan stwierdził, że Indianie z Ameryki Południowej to nie są ludzie i można ich traktować jak surowce typu węgiel czy drewno. Poskutkowało to 40 milionami trupów albo więcej. Dlatego tak długo jak jakiś Indianin na tym świecie będzie odczuwał krzywdę tak długo biały Chrześcijanin też gdzieś będzie cierpieć. Przykład. Tytoń jest przeklęty. (Nawet pamiętam z poprzedniego wcielania jak nakładaliśmy najsilniejszą klątwę jak była możliwa na białych używających naszego tytoniu. Klątwa ta wygaśnie dopiero jak zdechnie tyle samo białych co zamordowanych Indian.) Potrzebne to jest do zachowania równowagi. Ta energia wygląda podobnie jak symbol Jin-Jang. Podlega jej całość świadomości zamieszkującej tę planetę. Trzeba być sprawnym i myślącym wojownikiem by ciągle nadążać za zmianami (gdyż wszystko jest w ruchu) w innym wypadku (tj jeśli zatrzymasz się) energia ta czy tego chcesz czy nie i tak cię dogoni-ogarnie i przejdzie przez twoje życie. Baca weź się do nauki, a nie tylko CTRL+C i CTRL+V.

Portret użytkownika kuzYn

A dlaczego niby jakiś

A dlaczego niby jakiś powiedzmy Adaś urodzony i ochrzczony w wierze katolickiej niedawno miałby odpowiadać za popapranych jezuitów i konkwistadorów. Twoje brednie chyba dorównują Twojej inteligencji. Smile
Napij się jodyny, może Ci pomoże Smile

 

Portret użytkownika quntal

A jak myślisz zmieniło się

A jak myślisz zmieniło się coś w mentalności białej rasy od czasów konkwisty? Biali mają więcej zabawek elektrycznych. No i mają piece krematoryjne, w obecnych czasach palą się w nich zwierzęta bezdomne, ale ta sytuacja może się w każdej chwili zmienić Biggrin Biggrin Biggrin Przypatrz się całej Afryce, Czeczenii, Palestynie, Kolumbii, Afganistanowi AD 2012-2013. Mord w imię pozyskiwania surowców trwa nadal jak za czasów konkwisty. Sam pewnie byś poszedł zabijać jakby twój guru Donald Benek nr 16 - wydał dekret, że tak trzeba by było "ci dobrze" lub coś w tym stylu. Albo jak wyłączą ci prąd i internet tobyś zaraz szukał "przewodnictwa" bo sam bezrozumny jesteś. Spotkasz wtedy napewno jakiegoś żyda-masona, który już dobrze zawczasu wie kogo skazać i kogo poświęcić w imię jakiegoś pomniejszego gniewnego-boga.

Portret użytkownika Zenek

Masz złe podejśscie. Wzajemne

Masz złe podejśscie. Wzajemne obrzucanie się klątwami spowoduje tylko, że wyginiecie i wy i oni.
 
Białych trzeba EDUKOWAĆ zwłaszcza tych krzykaczy o zapejsionych poglądach na świat bo od wyartykułowania przez ich nazistowskiego pierda "idźcie i czyńcie sobie ziemie poddaną" tu się non stop masakra jakaś odbywa. I co, że by było śmieszniej w imieniu BOGA który kategorycznie i wielokrotnie dawał tym świrom do zrozumienia, iż ZABIJANIE NIE JEST TRENDY. Niestety bezmuzgi owładnięte chciwością nie rozumieją iż niszcząc innych niszczą i siebie bo zło jakie wyrządzają wróci. Jak nie w tym to kolejnym świecie. Ale to wina wtórnej debilizacji białych wychowywanych na semickim "jesteście rasą lepszą od ...".
 
No i na tym iż jahwe to piekielny był demon wiec mu zależało na czynieniu zła bo tak sobie przeklętych uczynkami poddanych załatwia. On ma radochę bo będzie się miał na kim wyżywać, ci którzy tam pójdą już niekoniecznie.

Portret użytkownika pasjonat

Niestety chore i prawdziwe,

Niestety chore i prawdziwe, Obama porwał tłumy, predzej czy pozniej znajdzie sie nowy Adolf ktory wskaze szybko winnych, w wymienionych krajach wystarczy pokazac palcem i krzyknac winny ! i lud bezmyslnie tratuje. Takie czasy niestety. Historia lubi zataczac kolo.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Tina

To jest TEST na inteligencje

To jest TEST na inteligencje oraz czytanie ze zrozumieniem!
Baca - ten tekst był opublikowany na Facebooku na moim profilu i w wielu grupach dyskusyjnych dnia 17.09.2012, a więc nie pisałam go specjalnie dla ciebie! Ten tekst napisałam pod wpływem tego co robili i robią różni psychotronicy, a szczególnie zwolennicy religii wschodnich! Obserwowałam to środowisko od lat i ręce opadają... Reikowcy po zawałach bioraą leki na serce i uzdrawiaja (???!) naiwnych ludzi czy zabierają im energie? Wybrałam się kilka razy na targowisko prózności czyli na Targi Ezoteryczne w Trójmieście i tam dopiero można sie napatrzeć na tego typu panie i panów jak na załączonym obrazku... To się w głowie się nie mieści normalnemu człowiekowi... A gdy wystukamy w Googlach hasło ezorcyści to otworzy się dziesiątki stron róznych szarlatanów...
A ponieważ baca opublikował (wczoraj) ciekawy artykuł pt. ELIKSIR MĄDEOŚCI gdzie min. pisze - "Na całym świecie można również bez trudu zaobserwować niesamowity wysyp wróżek, czarodziejów, ekstremistów religijnych oraz oczywiście egzorcystów - które to zjawiska cechują chyba najbardziej coś o nazwie średniowiecze. Inna nazwa średniowiecza to przecież są tak zwane "wieki ciemne". Czyżby więc na powrót nadciągała era globalnej ciemnoty?
 
Oczywiście że tak - przecież te miliony egzorcystów i pomniejszych szarlatanów nie mogą być w błędzie Smile
Skąd się to wzięło? Skąd ten wysyp debili i debilizmu w czasach na wskroś nowoczesnych?" itd!
Muszę też wyjaśnić, że dodałam inny obrazek - z "św. ojcem Rydzykiem"... ale ADMIN  wstawił inny obrazek czyli to co widzicie... Widocznie woli nie zadzierać z tą świętą inkwizycją....

Portret użytkownika PP

Roberto!!! Baca może pisać co

Roberto!!!
Baca może pisać co chce i kiedy chce takie jest zasrane jego prawo.Dziwi mnie jednak twoja chrześcijańska monotonność do której się nie czepiasz chociaż wszędzie o niej głosno i nie krzyczysz ''biskupi,ksieża,rabini przestańcie bo to już nudne''Pozdrawiam
 

Portret użytkownika Takitam

Wolę posty i artykuły Bacy

Wolę posty i artykuły Bacy niż Teksty Tiny. Baca to konkret, nawet jeśli w jakichś punktach mam inne zdanie niż on, to imponuje mi chociażby tym że ma swoje zdanie i stara się je racjonalnie uzasadnić. Imponuje mi również wiedzą na przeróżne tematy, widać że facet czyta i się rozwija. Niektórych może razić ostrymi tekstami ale pasuje mi jego dosadność. Teksty Tiny to dużo słów z których najczęściej nic konkretnego nie wynika. To najczęściej "miszmasz" poplątanych faktów i mitów pomieszanych ze szczyptą nienawiści i dwiema szczyptami agresji względem ludzi o innych poglądach niż jej własne. Co do poglądów Tiny na tematy egzorcyzmów, bioterapii, psychotroników itp. - obnażają jej totalną wręcz nieznajomość w/w tematów i zagadnień. Przypuszczam, że ona sama uważa się za eksperta w tych dziedzinach. Może się w końcu przebudzi.

Portret użytkownika MONSTER

A kto komu i kiedy dał prawo

A kto komu i kiedy dał prawo do egzorcyzmów? To Szatan jest tak slaby że obawia się zwyklego człowieka który powołuje się że działa w imieniu Boga lub też jakiejś innej mocy. Jeżeli złe moce mogą być unicestwione przez człowieka to po co nam Bóg? Egzorcyzmy to lipa a w niektórych przypadkach skok na kasę-nic więcej.

Portret użytkownika oli

Kościoły są po to by

Kościoły są po to by oczyszczać ludzi z pieniędzy głosząc w kółko historie wyssane z palca. Czy nie lepiej wykorzystac koscioły na cele publiczne a msze odprawiac TYLKO W RADIU I  TV.

Portret użytkownika dąb

i tu okazałeś swoją słabość i

i tu okazałeś swoją słabość i brak wiedzy. To sztan chce by człowiek myślał , że Bóg jest nie potrzebny , że człowiek jest Bogiem. Jesteś pod działaniem złego. Oj, reprezentujesz  mało wiedzy by wypowiadać się na dany temat. Człowiek wypędza demony imieniem i energią Boga działąjącą przez tego człowieka. 

Portret użytkownika universal

Ok, ale czy Kościól jako

Ok, ale czy Kościól jako instytucja jest potrzebny do wiary w Boga? Nawet Boga jakiego sami przedstawiaja tylko bez narzuconych cech ludzkich? Głoszą miłość bezwarunkową ale sami nie wiedzą czym jest i robią kpinę z Boga ukazując go w taki sposób jakby nie kochał nas bezwarunkowo.
 

Portret użytkownika kuzYn

  A skąd wiesz ? Może Bóg

 
A skąd wiesz ? Może Bóg chce żeby szatan myślał, że człowiek myśli że Bóg jest niepotrzebny, i uważa się za Boga, po to żeby zmylić szatana, ażeby ten myślał, że Bóg o niczym nie wie i tym samym żeby myślał, o tym o czym na początku myślał ?
Lepiej się zastanów dobrze @MONSTER, bo może szatan chce żebyś tak myślał.

 

Portret użytkownika MONSTER

Dobrze piszesz Kuzyn szatan

Dobrze piszesz Kuzyn szatan cały czas chce abyśmy myśleli coś co nie mija się z prawdę aczkolwiek ją trochę wypacza na jego stronę. Całkowitą władzę nad szatanem ma Bóg i to on go uwolni w odpowiednim momencie żeby nastawił królów ziemi przeciwko Bogu. Bóg stoczy wtedy z nim ostateczną walkę w miejscu zwanym Har Magedon. Będzie walczył z szatanem Bóg- nie człowiek. Większość ludzi będzie walczyła po stronie szatana więc pytanie skąd ich tylu szatan będzie miał? Tylko bezgraniczna wiara w Boga może nas uchronić przed podstępami szatana. Egzorcyzmy,oczyszczanie czakr,wahadełka,odpędzanie złych uroków jak na ezotv i inne działania to pogaństwo czystej wody-Tylko Bóg ma nad wszystkim władzę- strzeżcie się fałszywych proroków i cudów jakie pokazują.

Portret użytkownika MONSTER

Naoglądałeś się filmów o

Naoglądałeś się filmów o egzorcyzmach i myślisz że wypędzanie jakiejś przypadłości umysłowej to wypędzanie złego ducha. Komuś się wydaje że go szatan opętał, zaczyna się adekwatnie do tego zachowywać a zdaża się to najczęściej w społecznościach bardzo religijnych dostępuje oczekiwanego przez jego umysł egzorcyzmu i choroba ustępuje.To taki efekt placebo. Złym ludziom naprawdę opętanym przez szatana których na świecie jest trochę nikt nie robi egzorcyzmów-bo i tak na nic by się zdały.

Portret użytkownika PeeSHa

Tina, piszesz, ze kazda

Tina, piszesz, ze kazda religia jest zmanipulowana. Ze Biblie oczyszczono z imienia Jahwe - przez co dajesz do zrozumienia, ze cala ksiega jest zmieniana na przestrzeni wiekow.
A powiedz mi dlaczego tak wierzysz w Apokalipse sw. Jana, ktora jest najprawdopodobniej przyozdobionym odpisem z astrologicznych pism sumeryjskich? Czy nie sadzisz, ze moze byc to jedynie np: wymyslona historyjka przez jakiegos  nie do konca normalnego czlowieka?
Zapodam jeszcze jedna teorie, ktora gdzies, kiedys czytalem i mozna smialo nazwac teoria spiskowa. Tylko, ze dodam do niej troche wlasnych przemyslen. Otoz owa teoria glosi, ze od wiekow na Ziemi cala wladze sprawuje niewielka grupa osob. Wladza przechodzi z pokolenia na pokolenie i to ponoc juz od czasow starozytnego Egiptu, lub moze jeszcze wczesniej. Owi "wladcy" chca zapanowac nad cala Ziemia i ludzmi. Przypuscmy na chwile, ze to prawda. W tym momencie cala ta owa Apokalipsa, mogla byc specjalnie napisana przez jakiegos czlowieka dla owych "wladcow", by ktoregos dnia, majac odpowiednia technologie owe zdarzenia wywolac. Zachacza to o NWO, BlueBeam i kilka innych takich teorii. Wywolujac owe zjawiska, glupie czlowieki beda myslec, ze nadchodzi koniec swiata. W tym momencie owi "wladcy" maja idealna sytuacje by zdepopulowac Ziemie i wprowadzic pozniej swiatowy rzad, ktory to bedzie "zbawieniem" dla ludzkosci, ktora przetrwa "Armageddon". Co powiesz na to? Bo nie nikt mi nie powie, ze to jest niemozliwe. Mimo mlodego wieku, zbyt duzo juz widzialem i slyszalem, i jak dla mnie to ludzka glupota nie zna granic. Dlatego dopuszczam nawet taka mozliwosc jak ta powyzej, ktora nasunela mi sie kiedys, gdy zaczalem sie zastanawiac nad tym calym burdelem na Ziemi i staralem sie jakos te wszystkie teorie spiskowe i religie polaczyc w calosc. Czekam na twa odpowiedz. W sumie to jestem ciekaw takze zdania innych uzytkownikow tego forum.
Pzdr PSH

Portret użytkownika Tina

PeeSHa...  cyt."A powiedz mi

PeeSHa...  cyt."A powiedz mi dlaczego tak wierzysz w Apokalipse sw. Jana, ktora jest najprawdopodobniej przyozdobionym odpisem z astrologicznych pism sumeryjskich? Czy nie sadzisz, ze moze byc to jedynie np: wymyslona historyjka przez jakiegos  nie do konca normalnego czlowieka?"
Widac naczytałeś się wiele o sumerach i wszystko postrzegasz przez ich pryzmat!
A czy kiedykolwiek czytałeś proroctwo Apokalipsy w NT? Jeżeli nie to nie prównuj go do pism sumeryjskich! Czy wiesz czym sa proroctwa? Proroctwa biblijne to wizje które ZAWSZE są przekazywane w symbolach zrozumiałych dla danej rewligii i kultury. Co wiesz o wizjach i prorokach? Jeżeli nic to nie mozemy na ten temat podyskutować. Dodam, że równiez mam wizje i można je zrozumieć tylko wtedy gdy uwzględnia się to w jakiej urodziłam się kulturze i religi, i nie inaczej! Zaden zwolennik religii wschodnich nie rozumie moich wizji, ani wizji biblijnych. 
Na koniec piszesz..."Dlatego dopuszczam nawet taka mozliwosc jak ta powyzej, ktora nasunela mi sie kiedys, gdy zaczalem sie zastanawiac nad tym calym burdelem na Ziemi i staralem sie jakos te wszystkie teorie spiskowe i religie polaczyc w calosc. Czekam na twa odpowiedz."
Dobrze że równiez dostrzegasz ten burdel nie do ogarniecia i to w kazdej religii i kazdej  dziedzinie. Gdy piszę że to jest burdel - jestem traktowana jak nawiedzona, jak wróg... Komu ten burdel odpowiada ten nie uzna żadnego porządku i nie pozwoli na odkrycia o których piszę w wielu artykułach. Dlatego gdy widzę jak psychotronicy lub egzorcyści kościelni robią oczyszczenia to wiem, że również blokuja prawdę i obciążą karmicznie kazdego kto będzie chiałał wyjść poza ich ramy. Wyszłam... i mam "w czterech literach" ich egzorcyzmy...Niech wszystko do nich powraca tak długo, aż doprowadzą siebie i szystko do pierwotnego porządku! 
Przeczytaj proroctwo Apokalipsy... Najpierw nic nie zrozumiesz, ale potem otworzą ci się oczy i rozum... To proroctwo dotyczy całego Chrześcijaństwa do naszych czasów. Kto to przewidział, ze to wszystko sie zdarzy?? Doszłam do wniosku, że historia naszej cywilizacji powtarza się po raz czwarty... Zrozumiałam gdzie tkwi błąd i wskazuję - m.in. w tym artykule A co robią i piszą ignoranci? Sam zobacz co piszą!
Na ten temat napisałam w książce "Świeta tajemnica Gdyni" www.radan.pl

Portret użytkownika quntal

Tak, tu jest Pole Bitwy

Tak, tu jest Pole Bitwy Ziemia. Tu się ścierają różne rasy i różne gatunki. Tu się codziennie strzela do obcych nadlatujących przybyszów. Mało tego. Oprócz gigantycznego pomieszania wpływów i różnych filozofii ta planeta posiada ponoć WŁAŚCICIELKĘ. Nazywają ją Bogiem albo Demiurgiem czy jakoś tak, ale to nie wszystko. Żeby było ciekawiej właścicielka ponoć zwariowała albo gdzieś wyjechała albo się rozdrobniła w wcieleniach i doznała amnezji, w każdym razie nie ma jej tu w pobliżu obecnie, jest zamglona czy jakoś tak. Zamglona. Kolejnym utrudnieniem jest to, że ona przed wyjazdem zapomniała wyłączyć na tej planecie ten cholerny tryb PvP. Ponoć telewizje innych ras i galaktyk krążą dookoła nas i filmują cały ten burdel po to by puszczać ten reality show swoim ziomkom. A zbawienie polega na tym że ratują stąd czasem jakiegoś łebka co wygra u nich jakiś konkurs albo coś w tym stylu, kto ich zresztą tam wie. Ważne żeby był cyrk i ubaw były po pachy.

Portret użytkownika baca

To dla mnie napisałas ten

To dla mnie napisałas ten artykuł Tina?
dziękuję.
ta z ilustracji... sam nie wiem co to... księżna, książna, kapłanica... ? no no... kawał diablicy, ale tak czy siak kobiety szkoda bo ważna jest zawartośc a nie opakowanie - a jako że tu chodzi oczywiście o duszę no to ja bardzo chętnie podjąłbym sie na ochotnika w imieniu nieśmiałych wystraszonych diabłem katolików na odpakowanie i jakieś odważne egzorcyzmy tej pani - kto wie ile diabłów uda sie z niej wygnać aby cofnąć opętanie i biedaczka mogła uratowac duszę no i zaznać w końcu raju...
bo egzorcyzmy oczyszczają duszę, powiadasz?
to tak jakbyś papieża uczyła pacierza...
nie chwaląc się powiem ci że jestem najlepszy i w egzorcyzmach i rozbieranym pokerze i normalnie nie ma takiej opętanej ktorej bym nie uratował według swojej autorskiej tajemnej metody - talia kart wystarczy i ze dwie butelki święconego alkoholu w celach odprawienia prawidłowo rytuału - ponadto mam własny profesjonalnhy krucyfiks służbowy, dużo lepszy od kaplanicy, bo z przylepionym na stałe Jezusem i całą beczkę typu keg po piwie do trzymania święconej wody - nie ruszają mnie więc żadne diabły bo się po prostu mnie obawiają.
dawaj namiary na tę opętaną - bo aż sie serce kraje kiedy ona taka nieszczęśliwa...

Portret użytkownika Tina

Baca piszesz:"bo egzorcyzmy

Baca piszesz:"bo egzorcyzmy oczyszczają duszę, powiadasz?
to tak jakbyś papieża uczyła pacierza..."
Nie wiem czy egzorcyzmy faktycznie oczyszczają duszę, to Ty napisałeś. Nie jestem egzorcystką i nie potrzebuję egzorcysty. Zwróciłam uwagę na to co sam napisałes w swoim artykule pt. "Eliksir madrosci" na temat egzorcystów, uzdrowicieli, wróżek, itd.
Ponieważ traktuje ten tekst jak TEST na inteligencję, dlatego Twoja odpowiedź dużo mi powiedziała o Tobie...
Wyjaśnie jeszcze, ze w sytuacji gdy Kosciół Katolicki złamał Prawo Boże czyli Dekalog, który obowiązuje do dzisiaj i  wszyscy wierzący katolicy spowiadają się ze sfalszowanego DEKALOGU! Co oznacza? Ano tylko tyle, że pobożni ale nie myslący ludzie są cynicznie oszukiwani, ale widac lubią takie oszustawa... więc jaką wartość mają egzorcyzmy oszustów? Dotyczy to w takim samym stopniu egzorcystów - zwolenników religii wschodnich, itd... Odnosząc sie do zacytowanego na wstępie zdania -jeżeli jesteś takim egzorcystą jak papiez to wszystko jasne...
idę na plażę powdychac jodu...

Strony

Skomentuj