Eksperci są zdumieni odkryciem tajemniczych stworzeń znalezionych na plaży w Karolinie Północnej

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Eksperci od dzikiej przyrody są w kropce i zwracają się do opinii publicznej w nadziei na zidentyfikowanie tajemniczych stworzeń z głębin morskich, które zostały znalezione w USA w stanie Karolina Północna.

Tajemnicze stworzenia zostały podobno odkryte przez pracowników Cape Lookout National Seashore, które kontroluje część wysp barierowych stanu. Umieszczając zdjęcia dziwnych stworzeń na swojej stronie na Facebooku, urzędnicy departamentu wyjaśnili, że członkowie ich zespołu „żółwiowego patrolu” natknęli się na dwa dziwne stworzenia leżące na plaży i zauważyli, że  nie mają pojęcia co to takiego.

Opisane jako „długie na 16 cm i już nie żywe”, dwa ciemne stworzenia wydają się mieć serię białych kolców wystających z ich ciał, chociaż wydział przyznał, że nie są pewni natury tych przydatków.

Eksperci z Cape Lookout National Seashore spekulowali, że zwierzęta mogą być „gatunkiem ogórka morskiego” lub prawdopodobnie ślimakami morskimi, ale nie byli w stanie jednoznacznie udowodnić tej teorii, ponieważ dziwnych stworzeń nie można dopasować do żadnego zdjęcia zamieszczonego w Internecie. 

Zwrócili się więc do członków grupy na Facebooku o pomoc w rozwiązaniu zagadki. Nic dziwnego, że ludzie w mediach społecznościowych dokonali ogromnej ilości spekulacji na temat tego, czym mogą być te zwierzęta, w tym ognikami, włosienicami lub wspomnianym ogórkiem morskim.

Inni po prostu podziwiali dziwne zwierzęta, a jedna obdarzona wyobraźnią osoba porównywała je do stworzenia, które „wyskoczyło z żołądka tego człowieka w filmie Obcy”.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Rabin13i33

Dajcie spokój bo to już

Dajcie spokój bo to już zaczyna być powoli nudne .......na całym świecie dzieją się takie rzeczy gdzie z badań genetycznych nad różnymi stworzeniami wrzuca się ją później do wody i odnajduje ja przypadkowi turyści.....

Skomentuj