Ekstremalne znalezisko Briena Foerstera

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Czternastego stycznia 2017 roku ukazało się wideo znanego wszystkim badacza Briena Foerstera. Amerykanin pokazuje niezwykle dziwną, żeby nie powiedzieć szokującą, czaszkę starożytnego dziecka. Mumia ma bardzo wielką pojemność czaszki oraz jest bardzo wydłużona w stosunku do ludzkiego egzemplarza.

Na temat jej anatomicznej budowy Brien stwierdza bardzo ważną rzecz, mianowicie jej nachylenie względem zaczepu kręgosłupa jest ekstremalnie pochylone. Możemy założyć że jakiś procent skrzywienia czaszki względem pionu kręgosłupa jest wynikiem ułożenia pośmiertnego, ale nawet biorąc to pod uwagę, nie można się powstrzymać od zdumienia z jak odmienną rasą mamy tu do czynienia ! Linie zielone "B" to kąt nachylenia czaszek względem lini czerwonej "A" - pionu kręgosłupa.

Proszę przyjrzeć się jak wielkie oczodoły posiada ten osobnik w stosunku do niezwykle małych ust. Generalnie można wykazać podobieństwo do starożytnych figurek znajdowanych w Iraku, a ten przez wielu uznany został za kolebkę ludzkości. Wiadomym jest, że w pierwszej fazie wzrostu, dzieci mają stosunkowo duże oczy, jednak znalezisko posiada je znacznie większe, a na dodatek płat czołowy jest nachylony pod niebywałym kontem, tak jakby go wcale nie było, to znaczy czoła !

Proszę zobaczyć porównanie do innego egzemplarza dorosłego osobnika, o tych samych cechach co dziecko, na kompilacji pokazane zostały znaleziska z Iraku: wielka czarno biała czaszka i figurki nieznanych starożytnych istot. Ewolucja to mit, to fantazja gorsza od filmowej fikcji filmów sci-fi. Zakazana archeologia udowadnia, że starożytność jest całkowicie odmienna od historii jaką globalne elity starają się nam zaaplikować !

Człowiek nie jest wynikiem przypadku, nie pochodzimy od małpy, jest dziełem Istoty Wszechmocnej. Nie tylko to, wygląda że w dalekiej starożytności istniały rasy mogące być efektem krzyżowania się biblijnych Synów Boga z córkami człowieczymi. Pytanie czy to one wznosiły konstrukcje megalityczne pozostaje ciągle bez odpowiedzi.

 

 
 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Monk

Nie będąc lekarzem lecz mając

Nie będąc lekarzem lecz mając małe dziecko mogę stwierdzić jeden fakt który przemawia za tym iż nie jest to ludzkie dziecko, a przynajmniej nie do końca ludzkie. Berbeć z taką czaszką leżąc na plecach udusiłby się. Maluszki nie mogą z tego powodu spać z poduszkami pod głową bo główka musi być pod kontem prostym w stosunku do szyji, tak jak jest to pokazane na grafice w artykule. Kształt czaszki tego maluszka wymusił by uduszenie się go w ciągu kilku minut gdyby leżało na plecach, a małe dzieci 95% czasu spedzaja w tej pozycji (jak nie wiecej).  

Portret użytkownika Piotruz

A wpadłeś na to że to dziecko

A wpadłeś na to że to dziecko zmarło jak było dzieckiem? Chyba nie.

Przy ilościu zarchizowanych przypadków chorób zniekrztałcających tkanki kostne taka czaszka nie jest niczym nadzwyczajnym.

Koniec wyjaśnienia naukowego.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Tosik

Bardzo proszę, zastanów się

Bardzo proszę, zastanów się co mówisz, bo byc może ranisz ludzi, którym coś zawdzięczasz, a o których nie wiesz, że są ateistami, nihilistami, innowiercami czy kimś tam jeszcze. Jeśli człowiek nie zrobił Ci nic złego nie pakuj go do swojej armi wrogów.

Portret użytkownika Homo sapiens

W pewnym sensie najciekawsze

W pewnym sensie najciekawsze jest to, że cała cywilizacja Ziemian nie prowadzi oficjalnych badań nad tajemnicą informacji genetycznych tych istot ! Przypomnijcie sobie wszystkie filmy sci-fi... jak to ludzkość dzielnie kontaktuje się, albo szuka kontaktu z tzw. "obcymi", a tu na ziemi mamy dowody na taki kontakt ! I co i nic ! Oficjalnie żaden rząd, żadna instytucja nie bada tych znalezisk pod kontem istnienia istot mieszanych pomiędzy ludzmi, a innymi humanoidami ! Czy to nie jest zastanawiające ?! Otóż wyjaśnieniem może być pogląd, że siły stojące za znajdowanymi mumiami hybryd cały czas istnieją na Ziemi, są i działają w ludziach i poza ludzmi, sterują cywilizacją, a zwłaszcza politykami !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Kimbur

Zgadza się. Dociekanie tego,

Zgadza się. Dociekanie tego, co dzieje się na Ziemi, jest tabu. A jeśli ktoś o tym zaczyna mówić publicznie to jest wyśmiewany.

Ci, którzy nami sterują, albo wcielili się w rządzących, albo grają nimi jak marionetkami. A rządzący grają nami, zwykłymi ludźmi. Jednocześnie nietrudno mieć odczucie, że  między świnkami w zagrodzie, pchającymi się do korytka by ładnie utyć przed rzezią, a ludźmi istnieje jedynie niewielka różnica.

Niemniej nurtuje mnie pytanie: skąd są Elohim, czy stworzyli ich jeszcze inni i kto to zaczął?

Ciekawe rzeczy opisujesz.

PS. Pod kątem.

Strony

Skomentuj