Ekstremalnie szybki NOL uchwycony przez drona

Kategorie: 

Źródło:

Większość z najciekawszych obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających ma miejsce przypadkiem. Tak też było i tym razem, gdy entuzjasta zabawy z dronem zdołał uwiecznić niezwykły obiekt przelatujący tuż w jego okolicy.

Zjawisko miało miejsce w New Port Richey na Florydzie. Zgodnie z relacją świadka, jego dron został umieszczony na wysokości około 120 metrów w celu nagrania pożaru pola, leżącego około 10 km od jego domu. UFO jest widoczne przez niecałą sekundę, a sam kształt dziwnego obiektu ukazuje się przez zaledwie kilkanaście klatek nagrania. Zdecydowanie nie mógł to być ptak, a zatem co takiego?

Obiekt przypomina nieco pocisk, ale trudno wyobrazić sobie, że amerykańskie wojsko wystrzeliwałoby rakietę w obszarze mieszkalnym. Zresztą jej silniki byłyby pewnie słyszalne, a nic takiego nie zostało zgłoszone w relacji świadka. Pozostają chyba dwie opcje, które jako tako uzasadniają tę obserwacje. Albo mamy tu doczynienia z tajnym rządowym projektem super szybkiego pojazdu latającego, albo rzeczywistym pojazdem Obcych.

Oczywiście rozumiem, że trudno zaakceptować tę drugą opcję, ale biorąc pod uwagę to co widać na nagraniu, trudno sformułować jakiekolwiek logiczne wyjaśnienie. W razie chęci wytłumaczenia tej obserwacji w inny sposób, link do nagrania znajdziecie poniżej. Obiekt, jest widoczny w okolicy 1:55.

https://www.mufoncms.com/files_jeud8334j/83554_submitter_file5__20170506160049.mp4

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj