Ekstremalnie szybkie UFO zaobserwowane w Urugwaju

Kategorie: 

Źródło: Kadr z VK

Oto niezwykła obserwacja UFO z Ameryki Południowej. Film został nakręcony 13 maja 2021 roku w Montevideo w Urugwaju. UFO pojawiło się na niebie nad Plaza Independencia. 

Plac Niepodległości to główny plac Montevideo, położony jest pomiędzy Starym i Nowym Miastem. Na początku nagrania obiekt płynnie opada i nagle zawisa w jednym miejscu jak dron. Potem jednak zachowuje się inaczej niż ziemskie drony, ponieważ w ułamku sekundy przyspiesza dosłownie znikając. Jednak tak naprawdę to nasze oczy nie są w stanie zauważyć jego ruchu, dzieje się to tak szybko.

 

Tuż przed zniknięciem, po prawej i poniżej kadru pojawia się drugi obiekt, ale najprawdopodobniej kamera nie mogła zarejestrować ruchu UFO ze względu na jego niesamowitą prędkość i jest to ten sam obiekt, który najpierw opadł, a potem się zatrzymał, następnie ruszył w kierunku ziemi z niesamowitym przyspieszeniem, a następnie wzbił się w górę.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Jetson Pleiadian

jak mówi Aron jasnowidz

jak mówi Aron jasnowidz wyjdzie prawda o ufo to upadną religie wolne Christ-ścijaństwo zostanie uzupełnione według mnie Plejadianina Dziecko Indygo Gwiezdne Nasiono jeden z 25% dzieci indygo na całym świecie że zostanie uzupełnione chrześcijaństwo o czczenie ufo jedynego świata Jezusa Chrystusa do którego powrócił tak jak to teraz robią ale ukrycie i może to że Jezus Chrystus przebywa na statkach z pozaziemskimi cywilizacji skąd ma kontakt duchowy na odległość telepatyczny z ludźmi bliskimi jemu którzy podobnie jak on
https://omnec-onec.com/polish-the-true-story-of-christ/

Skomentuj