Emigranci

Kategorie: 

Źródło: własne

Emigrować czy nie emigrować? Oto jest pytanie, które dręczy większość młodych Polaków. Poszukajmy zatem poprawnej odpowiedzi, droga młodzieży. Podpowiem tylko, że ona leży blisko sytuacji polityczno gospodarczej.

I tak, opisując tę sytuację, czyli jedyny powód wszelkiej ludzkiej emigracji, nie sposób zauważyć pewnej zdumiewającej oczywistości – prawie nikt na świecie jej nie zna. A to przecież jedyny powód. Napisałem jedyny mimo iż oczywiście są „inne”. Są emigrantki szukające arabskiego szejka, które po wyemigrowaniu dokonują epokowego odkrycia, że ich szejk to prymitywny Ali Baba lub gwałciciel koziego stada. Są emigranci polityczni, którzy zamiast strzelić focha jeśli coś się nie podoba – czyli udać się na emigrację wewnętrzną - ładują sobie do makówki zupełnie obcą filozofię i emigrują do innego systemu politycznego aby tam dokonać epokowego odkrycia, że ta filozofia to pseudofilozofia, bo ludzie w odróżnieniu od niej wszędzie chcą żyć dokładnie tak samo. Są więc „inne” powody, ale to oczywiście margines. Plankton. Tak więc jedynym realnym powodem do emigracji jest sytuacja polityczno gospodarcza.

I gdyby tak zapytać o nią rozmaitych ludzi otrzymamy rozmaite odpowiedzi oraz już wspomnianą zdumiewającą oczywistość. Tę, że opisując ją Brytyjczyk zacznie flegmatycznie utyskiwać poprzez pryzmat własnej ułomności, gdyż będąc wzorowo poprawnym politycznie ułomem, zamiast rzeczowej odpowiedzi ze dwie strony wylałby żenującej wazeliny na temat swojej królewny i królewiątek, potem na trzy strony toczyłby pianę na temat terrorystów z Frontu Wyzwolenia Białorusi lub innego egzotyka, który mu podpowiedzą myślące za niego tabloidy, a na zakończenie nasz nieszczęśliwy głupek podsumowałby obecną sytuację polityczną bełkotem jaki pięć minut wcześniej usłyszał od księżniczki z końską twarzą którą zna z telewizora. Jest taki albowiem jego pamięć nie sięga dalej niż pięć minut a umysł nie ogarnia więcej niż droga do najbliższej wypalarni chemicznych kurczaków. O „mam talent” on wie wszystko, o problemach z prostatą swojej królewny również, jednak o sytuacji polityczno gospodarczej nie dowiedzielibyśmy się od Anglika niczego.

Amerykanin postawiony przed identycznym zadaniem spłodziłby ze dwie strony więcej, bo zapatrzony w żenująco sztuczny „reality show” z mutantką Kardashian, która zanim została sławna była chyba mężczyzną z wrestlingu, wrzuciłby tam jeszcze małe co nieco o wojnie o pokój USA z całym zmilitaryzowanym światem i w sumie też nie powiedziałby niczego ponad bełkot z telewizji. Ponadto Amerykanin ze względu na skrzywienia nabyte jeszcze w systemie edukacji uproszczonym do poziomu żłobka, nie jest nawet zdolny udzielić pełnej wypowiedzi: tak lub nie, lecz zamiast tego ględzi: zgaduję że tak lub przypuszczam że nie. Tak więc jeden Amerykanin „będzie zgadywał” że Białoruś jest w Afganistanie, a drugi „będzie przypuszczał” że Białoruś leży w okupowanej przez Putina Syrii. W sumie Amerykanin jest pewny tylko jednego – tego że dyktator Holokaust był faszystą bo w Nazistostanie spalił żydów i dlatego trzeba zbombardować ich wszystkich: afromurzynów, Ali Babę i tych talibów.

Niemiec sprężyłby się nieco bardziej zapytany o sytuację polityczno gospodarczą. Zaraz po tym jak Angela z telewizora wydałaby mu komendę spocznij, usiadłby i napisał zwięzły, składający się ze stuliterowych wyrazów treściwy raport o tym, że on jest za realpolitik Angelą, bo jego przodkowie zawsze byli realnie za fuhrerami. Schulz stanie na baczność nawet jak ujrzy listonosza lecz nie przejedzie przez czerwone jak mu pociąg arabów będzie gwałcił frau po drugiej stronie drogi. Schulz poczeka na zielone i złoży o tym meldunek na najbliższym dworcu u umundurowanych jak hotelowe ciecie konduktorów.

Francuzik, natomiast zapytany o sytuację gospodarczo polityczną ze dwie godziny będzie nam tu ładnie opowiadał o wpływie przymrozków na młode szczepy wina i objaśniał fundamentalną z punku widzenia ludzkości różnicę pomiędzy sikaczem czerwonym, różowym, gazowanym a tym z zielonych butelek. Prace naukową by stworzył o wyższości wina z zakrętkami nad zamkniętymi na korek i prędzej by nam tu wykorkował niż napisał coś o polityce.

Narodów jest jak widać wiele i pytać można o to z takim samym skutkiem każdego. Ale jest taki jeden wyjątkowy, który na pytanie o sytuację polityczno gospodarczą wypracował prawidłową odpowiedź, czyli… jedno zwięzłe słowo. To wybitnie treściwy naród – oszczędny w wypowiedzi i bogaty w czynach. Oczywiście to Polacy. Słowianie. Odwieczni specjaliści od trafnego określania zjawisk. To oni dali ludzkości słowo i stąd nazwa tego zacnego plemienia. I nieważne czy o kwestię polityczną spytać bezdomnego, czy profesora z telewizora, odpowiedź jest zawsze taka sama.

- Co pan sądzi o sytuacji polityczno gospodarczej?

- Chujnia.

Każdy rdzenny Polak powie dokładnie to samo, a jedyna różnica jest taka, że menel powie chujnia a profesor chujnia z patatajnią, dając wyraźny sygnał swojej głębszej edukacji. Dowodem na to są wszystkie afery podsłuchowe. (Uwaga dla moderatorów, drodzy Kuzyni „chujnia” nie jest słowem wulgarnym lub obraźliwym – żaden słownik nigdy nie twierdził nic takiego. „Chujnia” to po prostu przeciwieństwo „zajebistego” – nie ma więc powodu do paniki.)

Słowotwórcza nadprzyrodzona zdolność Polaków do trafnego nazywania rzeczy po imieniu jest już legendarna. Tylko w naszym szlachetnym języku stosowana jest zasada nazywania rzeczy zwięźle i precyzyjnie. Inne narody jedynie to nieudolnie kopiują z groteskowymi efektami. No cóż, nasz język jest najtrudniejszy, gdyż jest najbardziej zaawansowany. Są w nim zawarte i zakodowane tak zawiłe niuanse, że niemożliwe nawet do skopiowania. W dalszej części poznacie niektóre.

Tymczasem zanim przejdziemy dalej musimy ustalić skąd się w ogóle wzięła i po co, ta cholerna chujnia?

Jej definicja wypracowana została jeszcze kiedy się zajmowałem intensywną degustacją żubra – w najbardziej twórczym okresie mojego żywota – i wygląda tak: Chujnia – szereg traumatycznych zjawisk natury egzystencjonalnej, sprawiających że człowiek nie jest w stanie żyć tak jak chce u siebie.

Kiedy przerzuciłem się na Tequilę Sombrero rozwinąłem niedorozwiniętą wcześniej definicję: chujnia - jest to odgórne podcięcie podstaw ludzkiej egzystencji na określonym terenie. Są bowiem przypadki, że tacy sami ludzie, żyjący tuż obok siebie (Niemcy wschodni i zachodni, Koreańczycy południowi i północni, Chińczycy i Tajwańczycy) żyją… całkiem odmiennie. Jedni mają dobrobyt a inni chujnię. Tak więc widać, że nie jest to sprawką danego narodu i czynnik chujniosprawczy jest zewnętrzny.

Po co ona jest w Polsce?

No cóż, prawda jest taka że, chujnię wymyślono w ścisłym gronie obcych tylko po to, aby nas eksterminować jako naród. Ot i cała tajemnica. Nie ma Polaków wschodnich i zachodnich a zatem podzielono ich na lewicę i prawicę aby się pożarli a siły zewnętrzne jednym i drugim narzuciły chujnię. To proste.

Napadanie na nasz kraj z żałosną nadzieją, że ludzie uciekną lub dadzą się zniewolić nie zdało się kompletnie na nic, gdyż nie ma ludzi bardziej przywiązanych do wolności oraz własnej ziemi niż Polacy.

Delegalizacje Obozu Narodowo Radykalnego również nie zdały się na nic bo ten Obóz tak jak miał tak i ma największe poparcie społeczne, jako że naród polski jest jeden. Nie ma narodu lewicowego lub prawicowego, narodu wiernych i niewiernych – to też jest proste.

Wywożenie Polaków z ich ziemi też nie przyniosło efektów, gdyż uparcie powracali.

Dlatego wymyślono chujnię. Chujnię powszechną – rozpostartą na teren całej Rzeczpospolitej, która sprawi, że Polacy sami ze swojej ziemi wyjadą. Ta chujnia jest niezwykle starannie zaplanowana i dowodem na to jest fakt, że w Polsce nie ma przecież niemal od stu lat żadnej klęski żywiołowej, żadnej epidemii, żadnej wojny. W Polsce jest jedynie sztucznie powstrzymywany rozwój gospodarczy. Na najbogatszej ziemi na świecie panuje największa na świecie chujnia. Chujnia tak głęboka, że nawet uchodźca wojenny daje nogę z Polski i powraca z pokorą na tę swoją spokojną wojenkę. Z krajów ubogich w surowce: Niemcy, Francja, Belgia i cały zachód nikt nie emigruje w poszukiwaniu chleba. Ba, dużo mniej ludzi wyjechało z krajów gdzie nie ma dosłownie nic oprócz piasku! Jeszcze na konferencji w Wiedniu ustalono bowiem potajemnie, że ten kraj, który stanie się potężny i niezależny, w ramach „współpracy międzynarodowej” natychmiast zostanie napadnięty i zniszczony przez sąsiadów. Tak zniszczono imperium brytyjskie, tak zniszczono Niemcy, tak zniszczono Rosję i tak obecnie niszczy się Polskę, ponieważ pod kątem surowców naturalnych jesteśmy nie tylko europejską lecz światową potęgą. Nota bene Rosja się podniosła i dlatego znowu szykują na nią napaść, bo tak naprawdę zawsze i tak chodzi o surowce – rosyjskie, polskie, jugosłowiańskie - i na te surowce te wszystkie obce sępy mają po prostu chrapkę. Stworzono więc chujnię dla Polaków aby ich wstępnie zmiękczyć. Wiedzą doskonale jak zaciekle polska młodzież walczy o wolność i zwalcza hordy najeźdźców, tak więc na początek postanowiono pozbyć się tej młodzieży. Krok drugi to sprowadzić do Polski agresywnych emigrantów. Wówczas starców i kobiety będzie można dużo łatwiej wyrżnąć lub oszwabić – taki jest krok trzeci. Krok ostatni to wkroczenie „bratnich sił pokojowych” w celu stłumienia zamieszek, czyli położenie ciężkiej niemieckiej łapy na naszych surowcach. Dlatego też nasza chujnia finansowana jest od jakichś 500 lat głównie przez Schulza.

No i wyjechało z jej powodu z Polski mnóstwo emigrantów – w sumie kilka razy więcej niż z Azji i Afryki razem wziętych. O tym się nie mówi. Mówi się tylko żeby wyjechać TAM lub TAM, bo gdzieś TAM jest NORMALNIE.

Tymczasem to gówno prawda. Tam nie ma nic normalnego. Tam jest kolorowej dziczy pełno i nienormalnego prawa. TAM nie można czarnego nazwać czarnym lub żyda żydem, bo się natychmiast jakaś liga od zniesławienia zapieni i nas… zniesławi. TAM białych się oczernia – jakkolwiek idiotycznie by to nie brzmiało to tylko polski język może to jednym słowem ogarnąć. Czarnych się natomiast wybiela z kolei co jest jeszcze głupsze i tak odległe od NORMALNOŚCI jak Angela Merkel od Calineczki z anoreksją. Prawda zaś ostateczna na temat rzekomej NORMALNOŚCI GDZIEŚ TAM, jest taka że TAM jedynie nie panuje chujnia. Patatajnia jest zupełnie taka sama lecz samej chujni nie ma, z tego prostego powodu, że TAM nie ma surowców. To wszystko. Koniec kropka. TAM gdzie SĄ surowce robi się natychmiast Irak, Syria, Polska, etc., czyli chujnia powszechna - sztucznie wywołany kryzys polityczno gospodarczy.

Strony

Ocena: 

5
Średnio: 4.4 (7 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Hugo

Super artykuł , jestem

Super artykuł , jestem Polakiem , Słowianinem, i jestem za tym aby wystąpić z tej całej unii, Polacy  Rodacy weżcie sprawy w swoje ręce, nie dajcie sie tyrani, pokarzcie że POLAK POTRAFI,  w naszym pięknym kraju may wszystko, zasoby naturalne, ziemie uprawne, jeziora góry lasy itd , nie sprzedawajcie ich cudzoziemcą . Mam 31lat pracuje na etacie , po pracy wykonuje prace brukarskie , i dorabiam jeszcze jako kierowca lawety. I chciałbym abyśmy żyli jako samowystarczalne państwo  i JEDNOLITY NARÓD , wierze że jako Słowianie damy sobie radę z każda sytuacją, tylko lepiej jest niedopuszczać do takich złych sytuacji aby póżniej nie mówić że " mądry Polak po szkodzie" , proponuję obalić rząd wprowadzić władzę ludową , i zadbać o NASZE . Każdy  kto to czyta niech się dobrze zastanowi o swojej przyszłości i naszych bliskich , czy za jakiś czas bedzie można mówic jeszce Polska , czy Poland- Kolonia xxx. Pozdrawiam.

Portret użytkownika sceptyyk

Po kilku ost artach które

Po kilku ost artach które były "chujnią", to ten jest zajebisty, a nawet wyjebisty w swoim przesłaniu.                                       cyt:  "Tak więc na pytanie czy emigrować odpowiedź jest jasna jak Słońce: owszem ale do Ojczyzny, która jest na progu odrodzenia swej wielkości. Jeśli nie Polska ma się podnieść no to kto? Nie ma przecież innych kandydatów. Zachód jest skazany na klęskę i jego lata są policzone. Nie marnujcie Polacy swoich sił na obronę tego śmierdzącego roju zdrajców przed islamem. Powróćcie i ratujcie Polskę przed garstką zdrajców, bo tylko Polska od swoich synów się nie odwróciła nigdy. "                                                                                                                                                                                               Ja już wróciłem i innych zachęcam do powrotu.   Smile   WRACAJCIE DO OJCZYZNY!!!  DACIE RADĘ! DAMY RADĘ!

Portret użytkownika El Koto

Baca ale ty masz zapłon

Baca ale ty masz zapłon opóźniony, więcej jak rok temu pisałem ci że to się nazywa ''chujnia z grzybnią'' a ty dopiero teraz swawolisz i radośnie popuszczasz se w gacie. Lepiej poczytaj taką gazetę WRÓŻKA nr 7 z tego roku. Zawsze jest nadzieja, że coś to pomoże. A teraz na koniec oczywiście radosny obrazek na pocieszenie październikowych nastrojów:

nbv

https://s25.postimg.org/7sd4qnr5p/El_Koto.jpg

Portret użytkownika MoniT

Bardzo fajnie że opisałeś tą

Bardzo fajnie że opisałeś tą ...ujnie, tylko że ta ... ujnia to jest dzięki takim ludziom jak ty i tobie podobnym, którym nigdy nic nie będzie pasowało, jak będzie słońce to będą klnąć że jest za gorąco, a jak będzie zima to będą klnąć i mówić że śnieg  jest do du...y  itd...  ale jest jeszcze sytuacja inna i odwrotna z emigracją ; jak ty gdzieś jedziesz za granice swojej wioski, to wiedz że dla kogoś innego, też jesteś tylko wędrującym planktonem albo nowym koczownikiem  ( jak wolisz ) bo tam gdzie jedziesz też może mieszkać jakiś podobny do ciebie bacuś, któremu nie będzie pasował nawet papier do du...y i woda w klozecie bo będzie mieć w głowie taką jedną wielką ...ujnie z grzybnią w głowie podobnie jak ty masz taką ... ujnie z grzybnią i cholera wie co jeszcze, tylko że mi to nie przeszkadza bo widocznie ktoś musi ją mieć, żeby ktoś inny jej nie miał !!!

Teraz zacytuje pewnego klasyka literackiego i nie tylko, ale to też może tobie nie pasować ;  

 Jeśli nie chcesz wojska - tedy tam nie idź
Jeśli nie chcesz być posłuszny - staraj się nie być
Jeśli nie chcesz religii - wtedy nie chciej jej mieć
Jeśli nie chcesz być ślepy - naucz się widzieć
Jeśli nie chcesz wybierać - wtedy tam nie chodź
Jeśli nie chcesz polityki - sam prawdy dochodź
Jeśli nie chcesz być pod batem - jakoś się hartuj
Jeśli nie chcesz się ścigać - wtedy nie startuj                                                        Jeśli chcesz odpocząć - pojedź nad morze
Jeśli chcesz zobaczyć - patrzaj w kolorze
Jeśli chcesz się zmienić - wymień nazwisko
Jeśli chcesz być pod wodą - kup se peryskop
Jeśli chcesz pomyśleć - to zacznij wreszcie
Jeśli chcesz samotności - nie szukaj jej w mieście
Jeśli chcesz mieć kaca przy końcu swego życia
Rób co ci każą i nie wychodź z ukrycia .                                                                 

  ....   i jeżeli to też tobie nie pasuje to idż do lasu i wykop se nore albo ziemianke bo sam już nie wiem co miałbym tobie napisać w tym komentarzu aby nie wyszła z tego ... ujnia z grzybnią  ....  pozdrawiam  Wink       

Portret użytkownika b@ron

o jakież to twórcze...

o jakież to twórcze... najlepiej tak...czyli... chujnia jest, ale nie przezemnie... wszystko pięknie opisałeś i masz rację że emigracja dotyczy nas jak najbardziej, tylko o co ci chodzi w tym haotycznym tekście o słoneczku i śniegu i narzekaniu ? przecież to logiczne że dla człowieka istnieją warunki optymalne, przy których się nie narzeka i nie piszę tylko o pogodzie...

twój problem polega na tym, że wydaje ci się że jak ktoś nie lubi upału 40stopni to znaczy że ma lubić śnieg i mróz... a jak nie lubi minus 20stopni, to znaczy że narzeka...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika MoniT

baronie drogi, jak nie

baronie drogi, jak nie rozumiesz tego co napisałem to masz na prawdę wielki problem ze zrozumieniem tego tekstu, ale to chyba dla tego ( bo mam takie wrażenie )że tobie wiatr wieje ciągle w du...e, chyba że jesteś jego adwokatem albo przydupasem, pozdrawiam Wink

Portret użytkownika b@ron

wiesz, że mi przyszło do

wiesz, że mi przyszło do głowy też, że kompletnie sie nie rozumiemy?... co do mojej wcześniejszej uwagi, to tylko mam słabość, do tych, co się im wydaje że są inteligentniejsi od innych...

ps. botem jesteś z tymi pozdrowieniami w każdym poście?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika MoniT

Chcesz przez to powiedzieć że

Chcesz przez to powiedzieć że Kazik wzorował się na bacy ????????????? trzcina przestań śnić ten sen o bacy i zapytaj się jego czy to on napisał baśnie tysiąca i jednej nocy, i proszę ciebie bardzo tylko nie pisz mi że autor wzorował się na bacy bo pokazujesz tylko poziom inteligencji a dla mnie jest on na poziomie wody w klozecie, pozdrawiam Wink

Portret użytkownika baca

myślę że ta dyskusja jest nie

myślę że ta dyskusja jest nie na miejscu Trzcina...

Monik przecież podrywa Barona... "drogi baronie", porozmawiajmy o wierszach, i takie tam... kto wie może mu się marzą z baronem długie spacery, głębokie spojrzenia, trzymanie się za ręce... ech

ten Monik to całkiem romantyczny gej... wierszyki układa że hej...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika MoniT

Pacuniu z twoimi fraszkami to

Pacuniu z twoimi fraszkami to już dawno stoisz w miejscu, a kto stoi w miejscu to ten się cofa, nie tylko mentalnie ale i obyczajowo, ciebie to już dawno zgasiłem ty mały brudasku i nie wysilaj się tak mocno bo ci kiszka wypadnie, pozdrawiam redakcje Wink

Portret użytkownika eat

Jak zwykle! Cóż autor chciał

Jak zwykle! Cóż autor chciał osiągnąć? Samozadowolenie i zachwyt nad niewątpliwą rozbudowa tekstu? Jasne! Stan słowiańskiego błogostanu tak ważny w immanentnej części tzw Bacy. Pewno! A może coś innego? Nie!!! Baca podlecz sie trochę, podróżuj po wschodniej części Ukrainy, wprowadz tamte rozwiazania tutaj, wytrzeb żydostwo ( jakoś mało ich tu ale szukaj wytrwale po nosach!), strzel focha innowiercom walnij baranka przed Światowidem ale nie pisz już więcej. Mam teraz niestrawność 

Portret użytkownika tomasz26

emigracja to nic innego jak

emigracja to nic innego jak służba tej samej lichwie, tylko w innym miejscu..to nic nie zmienia w ludzkiej świadomości . poza tym ze gonisz króliczka w innym miejscu..to tak jak leczyć ból ''tabletka na ból'' nie mając zielonego pojęcia jak można go ukoić go samym ja. .w skrócie migracja leczy ból doraźnie(katastrofalny skutek) chorego organizmu,w którym gnieżdżą się semickie pasożyty podżerające go od środka ....jest jeszcze drugi aspekt migracja służy multi kulti NWO.a jak wiadomo małpy z 2 gęstości jako całość się nie asymilują z innymi podgatunkami na taką skalę jak robią to cywilizowane małpy z 3 gęstości..wniosek ...gdzieś wkradł się wirus w kodzie dna...dlatego tak zwana wierchuszka piramidalna dba tak bardzo o czystość krwi (związki kazirodcze)...oni dobrze wiedzą zaznają historię projektu zimia

Portret użytkownika Sio

Właściwie to o czym piszesz

Właściwie to o czym piszesz jest swoistym paradoksem.

Co to jest słowiańska Polska?

Chrześcijańska? Dla mnie nie. 95% mocherów nazywasz cudowną Polską? Cudownym narodem? Dla mnie to najeźdźcy tacy sami jak mahometanie tylko zmęczeni machaniem siekierami i kosami grającymi niewinne owieczki. Musi nastąpić jakaś odnowa duchowa tutaj. Czystki tu nie wchodzą w rachubę. Poznałem dwa dni temu polskiego żołnierza z afganistanu a potem donbasu. Odlot. Facet kropnął wielu.

A teraz cierpi na najgorszego rodzaju depresje - kapota.

Jak tu się bronić? Ale prawdą jest też, że wielu niemcom i żydom jak coś dzieje się dobrego w Polsce załamuje się głos i zaciska się szczęka - widzę to dość często.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

za późno to nigdy nie jest

za późno to nigdy nie jest Baronie... bywało już dużo gorzej... Polska się odradza, żuli coraz mniej, kupa zdrowych dzieci się rodzi... wszędzie pełno normalnych ludzi...

a Husaria żyje, żyje i ma się dobrze...

Portret użytkownika b@ron

obyś się baca nie mylił,

obyś się baca nie mylił, optymizm jest zawsze wskazany, ale jak kuźwa patrze na to co się dzieje dookoła to jakoś tak ręce opadają... a jak mówisz o tej "Husari" co na ławkach pod blokami przesiaduje, to zapomnij że znajdziesz w nich patriotyzm... im obojętne kogo biją...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj