Eskadra obiektów UFO uchwycona z pokładu samolotu

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Szczególnie ciekawe doniesienie o obserwacji UFO pojawiło się 8 września 2020 roku. Wtedy to jeden z pasażerów samolotu lecącego z Prescott do Lax dostrzegł dziwaczny biały kształt wyraźnie wyróżniający się na tle chmur. Obserwacja została zgłoszona organizacji MUFON, gdzie uzyskała numer seryjny 111344.

 

Świadek twierdzi że w pewnym momencie, światło rozbiło się na kilka mniejszych okrągłych obiektów a następnie ponownie połączyło. Sama obserwacja trwała około 10 minut. Pasażer zapytał nawet pilota samolotu o opinie w kwestii filmu, lecz ten odparł iż jest to pewnie odbicie światła z elektrowni słonecznej za Las Vegas. O tym czy satysfakcjonuje was takie wyjaśnienie, zadecydujcie już sami.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Bardzo dobra rejestracja. To

Bardzo dobra rejestracja. To kolejny dowód, że te istoty istnieją, że tu przybywają, i że w jakimś stopniu nadzorują ludzkość ! Moje silne wewnętrze przekonanie mówi mi, że te inteligencje nadzorują ludzi władzy, jeśli dany członek rządu nie jest chrześcijaninem, to taki człowiek jest zasymilowany i jest pod silnym wpływem UFO istot ! Zwłaszcza dotyczy to wszystkich iluminatów, ale i marionetki, tak jak obecnie rządzący PiSowcy..., a wcześniej POwcy... To też jest dowód, że Biblia przekazuje nam prawdę o "archontach", czyli "władzach na wyżynach niebieskich" !

"Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko." Efezjan 6:13

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj