Eskadra UFO przestraszyła mieszkańców Bakersfield w Kalifornii

Kategorie: 

Źródło: twitter

Flotylla UFO, która była widziana 16 października nas amerykańskim miastem Bakersfield, zszokowała wielu mieszkańców, którzy ką zauważyli. Udało się też wykonać kilka zdjęć przedstawiających to niezwykłe i niewytłumaczalne zjawisko.

 

W sumie dysponujemy trzema zdjęciami tego fenomenu, ale tylko jedno z nich jest odpowiednio wyraźne. Można na nim zobaczyć wyraźnie jakieś obiekty świecące niebieskim światłem. Wśród badaczy zjawisk paranormalnych obserwacja ta został nazwana "armadą UFO z nad Bakersfield".

Świadkowie wypowiadają się na temat tego zjawiska bardzo entuzjastycznie:

"Sąsiad zawołał w panice moje nazwisko z ulicy. Pierwsze myśli, które miałem, że potrzebuje pomocy. Wybiegłem na ulicę i stanąłem całkowicie wstrząśnięty tym, co zobaczyłem. Setki poruszających się jasnych niebieskawych i białych świateł zalały niebo. Poruszały się powoli."

Zdaniem anonimowego świadka, odległość jaka dzieliła go od obiektów jest bardzo trudna do oszacowania. Wiele osób wyszło z samochodów i z domów i spoglądało w niebo w szoku. Ludzie oglądali pokaz, dopóki dziwne światła całkowicie nie zniknęły.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika oookk

Naliczyłem tego 64 sztuki

Naliczyłem tego 64 sztuki znaczy się że te byty mogą być liczebne i posiadać fabryki no i oczywiście obrona powietrzna danego państwa jest dla nich czymś śmiesznym skoro tak sobie latają tu i tam.

Portret użytkownika reggeman

Posiadam zdjęcia autentyczne

Posiadam zdjęcia autentyczne przelatujących obiektów nad Dolnym Śląskiem z datą. Było to 8 lub 9 okrągłych obiektów poruszających się od strony północnego - zachodu  godzina  01:20 - 01:30 po północy Jakość zadawalajaca zdjecia posiadaja datę i godzinę wykonania i zostały poddane obróbce są orginalne. W trakcie robienia zdjęć okazało się że obiekty poruszają się prawie po podobnej lini ruchu po kilka sztuk jeden po drugim z odstępami. Po ich oglądaniu na odpowiednim programie okazało się że każdy wykonywał dziwne nie typowe ruchy przemieszczania się co widoczne jest po powiekszeniu zdjęć. bardzo dobrze. Co wyrażnie pokazuje nie jednostajny ruch wielośladowy i dowodzi ze są to obiekty Ufo bez wątpliwości. Nikt nie posiada tych zdjęć i nie zostały opublikowane nigdzie są prywatna kolekcją właściciela zdjęć.
 
 

Portret użytkownika demik

KILKA LAT TEMU TAKIE ZJAWISKO

KILKA LAT TEMU TAKIE ZJAWISKO WIDZIALEM NA KRAKOWEM I NIE JEST TO JAKAS BUJDA MYSLALEM ZE W NASTEPNYM DNIU COS POWIEDZA W RADIO CZY W TELEWIZJI NIE MOWILI NIC ALE ZJAWISKA ATMOSFERYCZNE TEZ BYLY WIELKA WICHURA W EUROPIE W POLSCE WIATR WYRYWAL DRZEWA Z KORZENIAMI KIEDY POWIEDZIALEM SASIADOWI POPATRZYL NA MNIE JAK NA WARIATA OD TEGO CZASU MILCZALAEM LUDZIE JUZ TACY SA CZEGO NIE ZOBACZA NIE UWIERZA A SMIESZY MNIE WYPISYWANIE BZDUR W INTERNIECIE NA FORUM GDZIE JAOBY KAZDA TEORIE MOZNA PODWAZYC .

Portret użytkownika kuzYn

Dzieci na ogół używają liter

Dzieci na ogół używają liter drukowanych w zerówce i I klasie szkoły podstawowej. Większość dzieci przestawia się na małe litery już w I klasie, ale niektórzy opóźnieni dopiero  w wieku 12 - 15 lat.
@demik, może czas już na zmianę ?

 

Strony

Skomentuj