Eskadra UFO przestraszyła mieszkańców Bakersfield w Kalifornii

Kategorie: 

Źródło: twitter

Flotylla UFO, która była widziana 16 października nas amerykańskim miastem Bakersfield, zszokowała wielu mieszkańców, którzy ją zauważyli. Udało się też wykonać kilka zdjęć przedstawiających to niezwykłe i niewytłumaczalne zjawisko.

 

W sumie dysponujemy trzema zdjęciami tego fenomenu, ale tylko jedno z nich jest odpowiednio wyraźne. Można na nim zobaczyć wyraźnie jakieś obiekty świecące niebieskim światłem. Wśród badaczy zjawisk paranormalnych obserwacja ta został nazwana "armadą UFO z nad Bakersfield".

[ibimage==25491==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Świadkowie wypowiadają się na temat tego zjawiska bardzo entuzjastycznie:

"Sąsiad zawołał w panice moje nazwisko z ulicy. Pierwsze myśli, które miałem, że potrzebuje pomocy. Wybiegłem na ulicę i stanąłem całkowicie wstrząśnięty tym, co zobaczyłem. Setki poruszających się jasnych niebieskawych i białych świateł zalały niebo. Poruszały się powoli."

Zdaniem anonimowego świadka, odległość jaka dzieliła go od obiektów jest bardzo trudna do oszacowania. Wiele osób wyszło z samochodów i z domów i spoglądało w niebo w szoku. Ludzie oglądali pokaz, dopóki dziwne światła całkowicie nie zniknęły.

[ibimage==25492==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==25493==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...