Ewolucja Urojona, czli prawda o stworzeniu ludzkości

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Darwinistyczna dezinformacja to najczęściej nieświadome (również i celowe) przekazanie fałszywej informacji o tzw. ewolucji, wprowadzającej odbiorców w błąd i tworzącej zniekształcony obraz świata.

 

Tego typu naukowy fałsz jest często wykorzystywany w środkach masowego przekazu, a także w podręcznikach szkolnych. Darwinowska manipulacja to również specyficzna i ubrana w naukowość forma wywierania wpływu na grupę społeczną, w taki sposób, by nieświadomie i z własnej woli określona społeczność myślała i była przekonana, że coś powstało z niczego, bez pomocy inteligencji, i na dodatek gwałcąc II zasadę termodynamiki !

 

Mimo upływu prawie 150 lat od czasu powstania Teorii Ewolucji Biologicznej, jak dotychczas, nie zdefiniowany został jednoznacznie podmiot tej Teorii, a przede wszystkim nie określono pełnego zakresu jej słuszności. Jeśli jednak tak jak twierdzą ewolucjoniści, Teoria Ewolucji Biologicznej jest słuszna zarówno w zakresie mikroewolucji, makroewolucji jak i megaewolucji, to powinna być również słuszna na początkowym etapie samoistnego formowania najbardziej prymitywnej formy życia na Ziemi, w wyniku przypadkowo przebiegających reakcji chemicznych.

 

W licznych publikacjach, a przede wszystkim w podręcznikach biologii, od lat prezentowane są bardzo różne teorie dotyczące możliwość samoistnego powstania pierwszych form życia na ziemi:

-początkowo oparte na hipotezie Oparina opublikowanej w 1923 roku.

-w okresie późniejszym opierające się przede wszystkim o badania St. Millera [ w 1953 r.] oraz wynikiów badań Foxa [w 1965r.].

Analizując przyczyny braku możliwości samoistnego powstania pierwszych prymitywnych form życia na ziemi należy wskazać na kilka niezależnych powodów:

-Panujące w okresie prebiotycznym warunki fizykochemiczne otoczenia.

-Brak możliwości samoistnej syntezy elementarnych związków organicznych umożliwiających syntezę podstawowych składników żywej komórki białek i kwasów nukleinowych.

-Wynikający z II Zasady Termodynamiki brak możliwości samoistnego tworzenia się łańcuchów polinukleotydowych oraz łańcuchów polipeptydowych o zupełnie przypadkowych wielokierunkowym składzie oraz zupełnie przypadkowych wielokierunkowych sekwencjach monomerów, [brak tak zwanego dryftu genetycznego] uniemożliwiający samoistne utworzenie się drogą doboru naturalnego pierwszych białek oraz pierwszych kwasów nukleinowych o pożądanym składzie oraz pożądanej sekwencji kolejnościowej monomerów.

-Informacja zakodowana w łańcuchach polinukleotydowych kwasów nukleinowych odnosi się tylko do sekwencji kolejnościowej aminokwasów syntetyzowanych białek. Tymczasem większość białek musi wykazywać jednoznaczną, jedna z wielu stabilną termodynamicznie strukturę przestrzenną. Gdy wiadomym jest, że od ściśle określonej struktury przestrzennej zależne są własności fizykochemiczne danego rodzaju białka.

-Brak możliwości samoistnego utworzenia się początkowej informacji oraz najważniejszych początkowych struktur wykonawczych.

-Niemożliwe jest samoistne powstanie koniecznych do sterowania metabolizmem komórkowym struktur regulacyjnych i sterujących.

W każdej dziedzinie życia można znaleźć trudną do oszacowania ilość informacji. Stąd system myślowy związany z teorią ewolucji może funkcjonować jedynie wtedy, gdy istnieje możliwość w naturze, by ta informacja powstawała w wyniku procesów losowych (przypadkowych). Jest ona bezwzględnie konieczna, gdyż wszystkie plany budowy istot żywych oraz złożone procesy w komórkach biologicznych (np. synteza białek) toczą się w oparciu o sterowanie informatyczne !!! Prawa natury wykluczają możliwość, by jakakolwiek informacja, w tym informacja biologiczna, mogła wywodzić się z czystej materii i energii bez odniesienia do inteligentnego podmiotu. Kto wierzy w teorię ewolucji, wierzy w „perpetuum mobile informacji”. Amerykański matematyk Norbert Wiener jest autorem wielokrotnie cytowanego zdania: Informacja to informacja, nie materia ani energia. W ten sposób potwierdził on coś niezwykle istotnego: informacja nie jest wielkością materialną !

Przyjmijmy z dużym prawdopodobieństwem (a wierzący z niezachwianą pewnością !), że świat i Ziemia zostały STWORZONE. Ma to ogromne znaczenie dla naszego stanu duchowego, co się przekłada na inne stany, w tym i zdrowia psycho-fizycznego. Takie założenie odnosi się także do zrozumienia kim są lub mogą być istoty przybywające do tej rzeczywistości (ufo/anioły) ?! Czy w ogóle skądś przybywają ? Jeżeli tak to nie muszą być w pełni materialne, i nie muszą pochodzić ze światów gwiezdnych. Fakt, że nie informują nas o prawdzie związanej ze stworzeniem jest wysoce podejrzany, tak w stosunku do miejsca, w którym się znajdujemy, jak i do tajemnicy historii ludzkości. To może także potwierdzać, że ludzkość jest pomiędzy młotem a kowadłem w jakiejś kosmicznej rozgrywce, o czym informuje nas Biblia choćby w sytuacji Ogrodu Eden.

cosmic-front-cover12

W tym kosmicznym rozdaniu (The Cosmic Chess Match – L.A. Marzulli) mamy jako ludzkość określone zadanie. Taki pogląd implikuje także prawdziwość istnienia tajnych organizacji duchowych ukrywających starożytne artefakty, zwłaszcza kości Biblijnych gigantów. Ostatnie produkcje filmowe kanału „History Channel” pt.: „Search for the Lost Giants” (W poszukiwaniu zaginionych Gigantów) potwierdzają takie przypuszczenia, zresztą jest to sprawa powszechnie znana w kręgach ludzi zajmujących się zakazaną archeologią.

aa769e224d4fe3505f36820bdff4ed1c299b94eb

W ewolucjonistycznych państwach totalitarnych, jakimi stają się coraz bardziej kraje zjednoczonej Europy, manipulacja ewolucjonizmem jest jednym z podstawowych narzędzi sprawowania władzy nad duchowością i rozwojem ludzkiej wolności, nie mniej ważnym niż aparat terroru bezpośredniego w państwach trzeciego świata. Blokującą wolność ducha i światopoglądu istoty spititualno-cielesnej jaką jest człowiek. W społeczeństwach demoktatycznych, manipulacja darwinowska jest bardziej wyrafinowana i mniej widoczna, ma za zadanie utrzymywać grupy społeczne w niewiedzy o początkach ludzkości, co przekłada się na poziom zbiorowej świadomości czy na przykład badań ufologicznych.

Wiele wskazuje, że teoria darwina została narzucona ludzkości przez określone siły kosmiczne, stając się pierwszym i najważniejszym punktem krytycznym tajemniczego planu, mającego doprowadzić do światowej sytuacji Wielkiego Zwiedzenia. W związku z tym zapraszam na film ukazujący problem ogólnoziemskiego oszustwa, które w ostatnich wiekach rozpoczęło się od koncepcji doboru naturalnego. („Bóg jest duchem, a ci, którzy mu cześć oddają, winni mu ją oddawać w duchu i w prawdzie”. Jan. 4:20-24 )

Skromna produkcja filmowa odnosi się także do prawdy o genetycznych manipulacjach w starożytności:

Prawdziwa tajemnicza historia ludzkosci - Ewolucja Urojona HD

https://www.youtube.com/watch?v=DNBUQGdZ8Qg

width=

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika taj

Rozumiem, że wg autora

Rozumiem, że wg autora wszelkie stworzenia, kury, kozy, słonie, wszystkie gatunki owadów itp. itd.  pewnego dnia po prostu spadły z nieba? No to się faktycznie trzyma kupy i broni samo!

Portret użytkownika Bobas

Do produkcji białka jest

Do produkcji białka jest potrzebne białko. Które biało było pierwsze to wytworzone czy to wytwarzające?  Albo inaczej zadam pytanie. Które białko było pierwsze i jakie jest jego pochodzenie?

Portret użytkownika Ewito

Jakież to ma

Jakież to ma znaczenie...dzieci powiadają, że pochodzimy od małpy Wink
Co kilkadziesiąt lat, zmienia się teoria...nauka potwierdza lub wyklucza, po czym ponownie potwierdza..etc.
Żyjąc, nie dowiemy się niczego, jak trafimy za kotarę życia...to na pewno nam powiedzą...po to, abyśmy zapomnieli w chwili ponownych narodzin Smile
 
To moja teoria, nie przekonuję do niej nikogo, zatem bez oburzania się, poproszę Smile
 

"Najwłaściwsza droga życiowa to ta, którą wyznacza i oświetla, gwiazda naszej intuicji"
"Dziwny jest ten świat......gdzie człowiekiem gardzi człowiek"

"Najwłaściwsza droga życiowa to ta, którą wyznacza i oświetla, gwiazda naszej intuicji"
"Dziwny jest ten świat......gdzie człowiekiem gardzi człowiek"

Portret użytkownika ŚZwiTT

11.33...NIE SPECJALNIE tak

11.33...NIE SPECJALNIE tak "dobra?:łem" CZAS !Ot zakończyłem czytanie i waszych poglądów w temacie opisywanie i...??? Ktoś...PUKA do mych drzwiInf.???

Bogowie nie istnieją...ewolucja to bzdura...???

To skądeśmy som ? A...zapomniałem: SEX!!!
Bierze się chłop za baby dupema odpala ...i po 9-mcach ???
ITAK- z nikąd i bez końc-A 4!!!

Iść...radzę...iść bez końca w stronę SŁOŃ( wam na uCHHo Ho:LI? nadePn:OOu?: ) CA i to BEZ JAJ aRZ do KOŃCA !ŚWI...???

I paść...na twarz przed nim i...BŁAGAĆ !!!Aby nie zgasło...
Rozbudzić je z ponad 2 letniej zapaści (ost.MAX. 24-te!) : SŁOWAMI...MI się udało...(ŚZczgóły zapodamy !)...możliwe ,że i ZGaŚZe?NIE!!!...teRZ!

=====================================================
Ci od T.M.( mirasz.w.interia.pl ) jasno mówią:
MIESZKAMY NA SUN...a TO ISTOTA...ŻYWA!...POTĘŻNA...i...nieustannie ...prosimy?TAK PROSIMY JE...aby jeszcze trochę poświeciło...dodało LUDZIKOM...energii...bo w KOŃCU...się zreflektują ,że...???
Z NAMMM+"M"Inf. nie macie szans !

Mówię to ja:Ś:WITT...SYNaJedynego TATUSIA4: 7 a 12...mówi wam ?
ŚWITT...a saMOJE? PłDnie...NIE?

Materia-energia...DUCH ŚWI ?...ta wam co to za TRÓJCA?

OJCIEC=RUCH- ZMIANA...=energia !Patrz fale EL-MAG....
Jak się z tego...ruchu uzyskuje STABILIZACJĘ=BEZRUCH=MATE:rJA ?
Ano...WIR !!! We wszechświecie...wszystko co osiąga stabilizację co robi ?
WIRUJE !Od ...kwarków...po cały kosmos! A i tak w nieskończoność...I to w obie strony !

Syn=MATE?R:JA N P 2 !

Jezus...JUDASZ...chrześcijaństwo...kościół...???
Cóż...wg.ew.Judasza(SIC!) Jezus paktował...z nim informując zarazem,że: BĘDZIE MIAŁ WŁADZĘ NAD INNYMI PO WSZE CZASY !
????????????????????????????????????????????????????????

Mamy więc RUCH I BEZRUCH...G:RA4 !!! Może się rozpocząć...
Nie rozumicie ?
Stabilny PIONEK...i GRACZ =RUCH...ale BEZ DUCHA...ŚWI=co i jak=INFORMACJA-ORGANIZACJA...??? NIC sensownego się nie...sK...LEE:CISS !
Bezkształtna materia...błąkająca się w OTCHŁANI....czasu i przestrzeNI?(IESKOŃCZONE TO !)...???Nie-skończone...więc na co czekające ?
ANO...na DUCHA ŚWI...etnie ku:MAT?E!GOOuuuuuuuuuuuuuuuu...
PRO:GRA...MIsSS?TE-TA4...Tne:EGO !

BIBLIA:
Występowanie przeciw DUCHOWI ŚWI...= ? ŚMIERĆ...

Zorganizowania !=...ŻYCIA ...czyż tak trup:DNO...zakamaNIĆ ?
Umieracie tylko dlatego,że wasz PROGRAM STERUJĄCY...się zwyczajnie...zamula,zawiesza...aż SYSTEM=ŻYCIE...pada na pysk !
DUCHH...ŚWI...eżego spojrzenia,,,ŚWI..żego powietrza...ŚWI...ętego spoko...itd.O,jasny...zapomniałem o:
ŚWI....Z-NIKO...łaj:JU:ŚZ ?

INFORMACJA !!! Organizuje wsio...cokolwiek ISTNIEJE...
Wyłania z...CHAOSU...KONKRET!ne RZECZY...BYTY...ORGANIZMY...SUN i PLANETY oraz GALAKTYKI...BA!KOSMOSY..>WSZECHŚWIATY !!! A TY...???Co ty i ty...potrafisz ZORGANIZOWAĆ ?Ułożyć...sprawić by ZADZIAŁAŁO...sprawnie !?
JA...JA TO ROBIE OD UR !

Znam się na wszystkich SPEC robótkach Z-ręcznych !

Tworzyłem CUDA !Mimo nędzy poPGRowskiego wyrobnika...potem leśnika DRWALA...co WSI"OOo"ROZZ...???PO?czynA4=na nowo !
Już ja:KO...?KO?SZA!...G?LIŃ:SKI...LISTOTO? NO:ŚZ !
WYSŁANNIK...z ?PRZYSZŁOŚCI !
===============================================
Tak...JAWIEM...JAK JEST W...RAJU na ZIEMInf.!
Nigdy go jeszcze TU NIE BYŁO...
???????????????????????????????????????????????
Bo nie mogło:
TERAZ JEST JEBO CZAS STARTb!!!
A tylko ja...JA MAM DO NIEGO O?..."o":KEY !

Ps:
Jesienią 87 r...
wpadam...na GENjalNe:EGO(sic)...POMYSŁA! Znaczy super...nowego mam:

Tyle CZASU...mlny...ludzików...ryje na ziemi WPROST w KWADRACIK...a ja...JA mówię PRECZ Z KWADRATEM !GÓRĄ...KOŁO !!!
????????????????????????????????????
O,takie zdanie wyróżniłem POGRUBIONYM tekstem i z "o"pisem rankiem 26.6.01 r podrzuciłem do red.Gł.K-linskiego osobiście na biurko sekr ...
Po co ? Ano...ZGłosiłem go na KONKURS ogłoszony przez ww dziennik wraz z ENERGĄ i ...(???zabyłem...ale w arch jest !) będąc PRZEKONANYM,że WYGRAM i 8 tys.pln zainkasuję !
Nagrody...Konkurs...CO WAŻNE: ogłoszono w OKOlicy WLK:NOCY!
No a WYNIKI ?
Ogłoszono w mag.6/7=sob-niedz: 7 i 8.7.2001 r...No i ?

Mówi się tam o...33 POMYSŁA:CHH...tung:
o moim...ANI SŁOWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zrobiło mi się tak...przykro...ZAPADŁEM SIĘ W SOBIE...Z_BIG smuty !!!
BOGOWIE...
co na to Bogowie ?
Cóż sta%n:EL I...na WYS-OKO-ścInf. i...??? Się "WŚ-CIEKLI" jak...???

9.7.01 r po zaledwie 4 latach(a ta z 1997 miała być 1 na 1000 l!:macie to na Discawry...)od mżaweczki...która dając 128 mm(SICod...) opad w 1 dey...ZATO...PIŁA 4? GDAŃSK !
??????????????????????????????????????????????????
A potem przez prawie 2 tyg. tak lało i lało...że spłyWAŁY i TAMY I GÓRY...wraz z domami,lasami...:
SZOK!!!
Najlepsze było TO: na bieżąco wsio komunikowałem komunikatorowi meinstr.RAD III(Grzmi jak OBCY ? TRZY!!!) a oni mi na antenie:
APAGE ! SATANAS !
????????????????????????????????????????????????????????
Jak znalazłem w prasie...w jednej z ULEW(najstarsi takowych nigdy nie widzieli! )wewnątrz chmury...burzowej zauważono BIG CZERWONĄ...KULĘ ! UFO...klasyczne UFO !
A ja chciałem ino wam tyko...podrzucić...
KĘDY DR"o"GA DO RAJU NA ZIEMI...
??????????????????????????????????????????????????????????
No i właśnie...w 2003 r...opowiadałem przy znaku z 25/6.6.03 r...we MGLE...rzuconego ZNA(cie!?)GŁA-:Z?pasa planetoid !Bo ? Znak =28...a pas planetoid+5.28...a ja tam ur.pod 5x28!:
...1 raz z 3...i to w ost.dniu swego 7x7 lecia !
Opowiadam więc owej ciotce Małysza i jego 2 kuzynkom...JAK SIE TORO:BInf.!
RAJ NA ZIEMI...
BOGOWIE...z CAŁĄ POTĘGĄ KOSMOSU...
STOJĄ MUREM ZA MNĄ...???
Nocą 26/7.6.01 r w...Wylatowie...UFONInf.zawierają w ZNAKU Q:...? Jaką ?
KWADRAT W K,O.LEe:!
Zważcie,że zarazem jest ON zespolony ze znakiem z r.2000= r.SMOKA...a 2001 węża...= JEGO...OGON ?

Pewnego razu...kolegę...Jehowca zaskoczyłem stwierdzeniem:
Panie!(tak do niego się zwracam...) BÓG jest jakoby: SMOK !
???????????????????O tak...się zdziwił a potem rzekł iż...BLUXNIĘ !
No i gdyby nie daj BOŻE!...mu RZadnej władzy(SICod...) zakuł by mnie w DYBY...
i skatował na smrtb ? Musi tak !
ŚZOKwadrat...nastał gdym zapoznał jego datę ur. i co mi wyszło ?
KIN 1...w kalendarzu mayów= CZERWONY...SMOK !
??????????????????????????????????????????????????????????
A mój ? BIAŁY KRYSTALICZNY...PIES !KIN 90...
No a rok19-90 mówi wam coś ?
A kto to: BIAŁY BIEGUNOWY PIES, KIN 210 ? JPII...!!!

Ale suprei:sic: 4.4.2015 to KIN 1-ka ! CZERWONY MAGNETYCZNY SMOK...
No a moje 60 i 2 lecie:12.7.2015 r TO?
KIN STO ! ŻÓŁTE SOLARNE SUN...
CZY...to nie jest...zabawne ?Albo...USTAwio!ne ?

Strony

Skomentuj