FAA potwierdza, że ​​UFO w kształcie cygara było widziane przez pilota komercyjnego samolotu

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Amerykańska Federalna Administracja Lotnictwa (FAA) i American Airlines potwierdziły raport pilotów samolotu A320 o spotkaniu z UFO 21 lutego 2021 r. nad Nowym Meksykiem przez załogę samolotu A320, w którym zobaczyła ona „długi cylindryczny obiekt". Miało to miejsce w trakcie lotu American Airlines 2292 z Cincinnati do Phoenix .

Piloci skontaktowali się z centrum kontroli ruchu, które otrzymało informację o wykrytym UFO. American Airlines potwierdziły autentyczność nagranej wiadomości. 24 lutego FAA również potwierdziła raport pilotów, ale podkreśliła, że ​​kontrolerzy ruchu lotniczego nie widzieli żadnych obiektów w okolicy na radarze. Piloci opisali niezidentyfikowany obiekt jako wysoce zwrotny obiekt „w kształcie cygara”, lecący bardzo szybko. Raport jest zgodny z dokumentami odtajnionymi przez Pentagon w kwietniu 2020 r., a także z innymi opisami obiektów cylindrycznych napotkanych przez pilotów.

To już drugi raz w ciągu trzech lat, kiedy piloci samolotów pasażerskich w północno-wschodnim Nowym Meksyku widzieli niezidentyfikowane obiekty lecące z dużą prędkością i na bardzo dużych wysokościach. Co to jest, nikt jeszcze nie wie: tajna technologia wojskowa czy coś nie z tego świata?

 

Po odtajnieniu zapisów kilku obserwacji UFO, Pentagon zamierza utworzyć nową grupę roboczą do ich zbadania. Podobne spotkanie odnotowano również w kwietniu 2018 roku, kiedy piloci Phoenix Air Learjet 36 i American Airlines A321 poinformowali, że dziwny obiekt przeleciał nad nimi w pobliżu granicy z Nowym Meksykiem.
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj