Fala okaleczeń bydła. Kolejny taki incydent w stanie Oregon

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Jeden z ranczerów w amerykańskim stanie Oregon, poinformował o niepokojącej śmierci jednego z jego zwierząt. Jeden z byków w jego stadzie, został zabity i pośmiertnie okaleczony. Sposób w jaki tego dokonano, przywodzi na myśl opowieści o chupacabrze lub porwaniach bydła przez Obcych.

Do incydentu doszło pod koniec ubiegłego miesiąca w społeczności John Day, położonej we wschodniej części stanu. Ranczer Mat Carter odkrył martwego byka, który wydawał się być martwy co najmniej kilka dni. Z ciała byka pobrano niemal całą krew, a jego genitalia, usta i język zostały usunięte z chirurgiczną precyzją.

Na miejscu masakry nie pozostawiono żadnego śladu po upuszczaniu krwi lub nawet zabiciu zwierzęcia. Można oczywiście powiedzieć, że ktoś poprostu posprzątał po sobie lub przetransportował truchło zwierzęcia. Po co jednak zadawać sobie tak wiele trudu? Carter zgłosił sprawę na policję, jednak władze nie były w stanie ustalić sprawcy.

 

Mężczyzna nie wierzy w UFO ani krwiożercze kryptydy, ale nawet on musiał przyznać, że całe to zdarzenie było dość niezwykłe. Warto nadmienić, że w ciągu ostatnich kilku lat w całym stanie odnotowano przerażającą falę tego typu okaleczeń bydła. Nic nie wskazuje na to, abyb seria dziwnych morderstw chyliła się ku końcowi.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

W tym temacie polecam

W tym temacie polecam artykulik o dziwnych zjawiskach związanych z tworzeniem hybryd, jakie rozpoczynaja Chiny, a co ma związek z atakiem na Ks. Natanka !

Jego tytuł to: "Cywilizacja UFOnautyczna chce skazać Ks. Natanka za głoszenie prawdy o produkcji humanoidów ! (Czy Ordo Iuris pomoże ?!)"

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj