Fala porwań i okaleczeń zwierząt może być rezultatem testów nowej tajnej broni

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Jeśli popkultura nauczyła nas czegoś prawdziwego ma temat zjawisk UFO to jest to fakt porywania bydła lub ogólnie zwierząt, w celu wykonywania na nich eksperymentów. Cały ten proceder ma miejsce już od wielu lat jednakże teraz, niejaka Linda Moulton Howe opowiedziała na temat ogólnoświatowej fali porwań oraz okaleczeń zwierząt, włączając w tym koty domowe na obszarze Stanów Zjednoczonych i duże zwierzęta z sześciu krajów świata.

 

Cała sprawa miała mocno wyeskalować gdy pięćset krów zniknęło z farmy Ashburton w centralnym Canterbury, w Nowej Zelandii. Zwierzęta zwyczajnie zniknęły bez śladu i jak to zwykle bywa, nie było żadnych świadków. Łączne straty właściciela farmy szacuje się na przeszło milion dolarów.

W kilka dni później uderzenie pioruna zabiło 323 renifery w południowej Norwegii. Według urzędników, całość zdarzenia miała mieć miejsce ze względu na niezwykle wysokie wyładowania elektryczne związane z burzą w dniu 27 sierpnia 2016 roku. W wyniku uderzenia piorun miał porazić zwierzęta ze względu na mokre podłoże.

Jednak kwestia zdarzenia z Norwegii pozostawia pewne pole do dyskusji. Zdaniem niektórych badaczy, zwierzęta te nie zostały zabite przez piorun, ale przez wybuch mikrofalowy. Teoria ta bierze swoje podstawy w fakcie, że niektóre z reniferów nie miały głów lub miały splątane poroża. Piorun nie miał prawa tak wpłynąć na ich ciała, ale zakłada się, że broń na bazie mikrofal mogła sprawić, że ich głowy zaczęły gotować się od wewnątrz i w efekcie wybuchły.

Źródło: www.earthfiles.com
Wzrost ilości znikających lub poranionych zwierząt odnotowuje się mniej więcej od początku tego roku. Wszystko rozpoczęło się od kilku zaginionych kotów, lisów czy krów, ale wyraźnie widać, że tendencja jest w tym wypadku rosnąca. Oczywiście nikt nie zaobserwował niczego podejrzanego, ani nie ma też żadnego dowodu na to że zdarzenia te są związane, ale zniknięcie takich ilości zwierząt jest zbyt podejrzane by mogło być przypadkiem.

Naturalnie nie ma żadnego dowodu, że "istoty z kosmosu" są winowajcami. Jak już wcześniej wspominałem całkiem możliwe, że zwierzęta te są ofiarami nowego rodzaju broni, który może być dopiero w fazie testów. Wiadomo nam o wpływie broni ultradźwiękowej na rozpraszanie demonstracji, ale aż strach pomyśleć co rządy mogłyby zrobić z bronią będącą w stanie dosłownie wysadzić nam mózgi. Wizja ta może wyglądać na przerysowaną, ale definitywnie oddaje obraz sytuacji, przed którą stajemy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Wielu ufologów twierdzi, że

Wielu ufologów twierdzi, że dowodów na to że Ufonauci są odpowiedzialni za okaleczenia bydła jest bardzo dużo, natomiast prowadzi się działania mające właśnie te dowody rozmydlić, lub wręcz sprowadzić badaczy na fałszywe tory ! Wszyscy wiemy że NWO chce tworzyć nowy rodzaj ludzi GMO, połączenie zwierząt, ufonautów i innych, wszystko ma się odbywać w probówkach i labolatoriach ! Nie ma być rodziny i najważniejsze nie ma być chrześcijaństwa !

http://popotopie.blogspot.com/2016/08/armia-ciemnosci-iluminackiego.html

Działalność ufonautów może być początkiem zmiany ludzkości w kierunku asymilacji do gwiezdnej federacji istot GMO, by następnie przechwycić ludzkie dusze i je asymilować by stały się ufonautami w ciałach transhumanistycznych GMO ! 

http://popotopie.blogspot.com/2015/11/porwane-czy-asymilowane.html

Oczywiście nie wiemy wielu rzeczy o ufo bo rządy ukrywają najciekawsze zdarzenia ! Możliwe że transfer technologii na Ziemi odbywa się kosztem porwań do ufo ludzi i innych eksperymentów ufonautów na ludzkości !

UFO to demony z innego wymiaru

https://www.youtube.com/watch?v=hRzWrGw1oFM

 

Demoniczne ufo (polskie napisy) PL. hd

https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI
 
UFO czasów ostatecznych

 https://www.youtube.com/watch?v=rdmvPV9GoT0

Pokazana poniżej rycina może być przykładem mieszańców GMO a nie istot z innych światów planetyarnych ! Lub są to ofiary przemian GMO w ich społeczeństwach, same te istoty często mówią że ich światy uległy katastrofie !

Ochrona przed ufonautami GMO jest jedna ! Ważne byśmy pamiętali że dyrektor MUFON'u Joe Jordan udowodnił w swoich badaniach że można się bronić przed ufonautami ! Wiadomo że osoby porwane albo zaatakowane mogą się uciekać do Jezusa Miłosiernego i zostaną zbawione przed asymilają do cywilizacji ufonautycznej i demonicznej ! Dobry film o tym jest tu

Nasienie Węża i ufo zwodzenie czasów ostatecznych

https://www.youtube.com/watch?v=_EYQf_jqMu8

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika wujek andrzej

Jakby był miłosierny to

Jakby był miłosierny to oddałby Ci zdrowy rozsądek. Widać że masz wiedzę i piszesz nawet ciekawie, ale nie sprowadzaj wszystkiego do wymyślonej postaci. Zaprawdę powiadam Ci że każda religia jest wymyślona przez ludzi, po to żeby sterować ciemną masą. Mam wrażenie że Ty się do ciemnej masy nie zaliczasz, więc nie daj się! Poszukaj innych wytłumaczeń na niewytłumaczalne i idź swoją ścieżką a nie tą którą wydeptali w Twojej głowie spasieni i butni księża - pedofile. patologia...

Portret użytkownika baca

kiedy dowiedziałem się że

kiedy dowiedziałem się że renifery padły bo im łby od mikrofal eksplodowały, to najpierw otworzyłem żubra aby sprawniej tę informację przyswoić...

niestety zaraz potem serduszko mi objęła niewyobrażalna trwoga, no bo przecież proboszcz też ma mikrofalę na plebanii...

co to będzie kiedy się uchleje i ją nastawi na gorące łby baranków?

poroża się katolikom poskręcają, łby powybuchają, wina pójdzie na ufo, a ja biedny sam nie wiem gdzie będę szukał kolejnych mężatek?

to może by międzyplanetarną petycję napisać do kapelana plejadanów aby wprowadził zakaz stosowania broni przeciwko parzystokopytnej rogaciźnie gromadzącej się stadami łudząco podobnymi do stad reniferów...

Skomentuj