Fatima, polscy duchowi matrixowcy i mind control

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Najwspanialszą sprawą dla nas Ziemian, nastawionych pozytywnie do spraw ducha, wierzących w istnienie dobra, w istnienie Super Wspaniałej Istoty Boga, są opisy i relacje z chrześcijańskich objawień, zwłaszcza tych, gdzie ludzie byli uzdrawiani, bądz też mieli spotkania z kosmiczną siłą duchową, uznawaną za tą DOBRĄ ! Ktoś może zarzucić, że takie podejście jest złe bo można być zwiedzionym, przecież cały ruch New Age opiera się na channelingu, na kontaktach z UFO, więc dlaczego mamy ufać chrześcijańskim objawieniom ?

 
Wielu sceptyków oraz ufologów przestrzega przed tym rodzajem fenomenów. Liczni badacze chrześcijańskich cudów podkreślają, że ważnym głosem potwierdzającym boską naturę kontaktów z dobrymi aniołami jest głos samej masonerii. Wiadomo wszystkim, że ruch wolno murarski jest kontrolowany przez anioła opozycjonistę i jego pomocników, a wolno murarze za swój cel przyjęli zniszczenie wszystkiego co ma związek z Chrystusem ! Dlatego tak "cennym" wydaje się ich zachowanie w stosunku do zjawisk nadprzyrodzonych, pochodzących od Stwórcy. Skoro zaprzeczają i chcą zdezawuować, to oznacza, że ktoś się obawia potężnej duchowej wspaniałości, prowadzącej do wolności, prawdy i piękna.

Wydarzenia, które od maja 1917 r. rozegrały się w Fatimie, zostały od początku zinterpretowane przez rządzących Portugalią republikanów oraz przez przewodnią siłę portugalskiego republikanizmu (masonerię) jako coś, co nie tylko potwierdzało istnienie "chrześcijańskiego ciemnogrodu", ale zakrawało wręcz na złamanie praw republiki. Matka Boża ukazująca się w Fatimie wzywała do modlitwy różańcowej – czynu, jak wiemy, obłożonego przez rząd republikański sankcjami karnymi.

 
Burmistrzem gminy Ourem, w obrębie której leżała Fatima, był wówczas Arturo de Oliveira Santos. On to właśnie jako pierwszy w imieniu republiki i lóż masońskich przeprowadził „badanie” cudu fatimskiego. 13 sierpnia 1917 r. burmistrz osobiście udał się do Fatimy, gdzie formalnie aresztował Hiacyntę, Łucję i Franciszka. Następnie przewiózł dzieci do Ourem, gdzie poddał je wielogodzinnemu przesłuchaniu. Groził im, że jeżeli nie wyjawią wszystkich sekretów powierzanych im przez Matkę Bożą, każe je „smażyć w oliwie”.
 

Apogeum ataków na Fatimę nastąpiło w październiku 1917 roku, po słynnym „cudzie słońca”, obserwowanym przez tysiące ludzi. Po tym nadprzyrodzonym wydarzeniu Portugalska Federacja Wolno­myślicieli (pozostająca całkowicie pod kontrolą masonerii) opublikowała manifest „do wszystkich liberalnie nastawionych Portugalczyków”. Protestowano w nim przeciw „żałosnej komedii z Fatimy”, która jest „niczym innym jak kościelnym spiskiem mającym na celu obalenie prawa o rozdziale Kościoła od państwa (rozdziału Matrixa od prawdziwej duchowości, ale o tym za chwilę). Innymi słowy bano się, by sterowany przez opozycyjnych aniołów system, nie obrócił się w system wolności. Przecież w opinii tej tajnej duchowej organizacji ludzie mają być robotami !

Wykonywać polecenia, nie czuć i nie myśleć ! Zresztą po to chcą obecnie połączyć technologię z ludzkim ciałem, tworząc biotechnologiczne stworzenia borgów - transhumanizm. Nie bez przyczyny "fantastyczno naukowy" film Toma Cruise "Oblivion" jest dla organizacji NWO ością w gardle, to w nim pokazano, bez ich zezwolenia "przyszłe" biologiczne klony ludzi oraz wymarzonego boga masonerii - sztuczną inteligencję !

 

Chociaż Oblivion wydawać się może fantastyką naukową, to jest tylko małym oknem, przez które prześwitują prawdziwe plany grupy Nowego Porządku... Są tam przecież pokazane urządzenia stwarzające atmosferę, a nawet pokazano plan wysadzenia Księżyca Ziemi, wszyscy wiemy, że taki plan nie jest fikcją, że jest dobrze udokumentowanym pomysłem grypy wolnomurarzy !

 

Zdaniem Stephen'a Quayle, jednego z najbardziej wtajemniczonych chrześcijańskich badaczy planów światowej elity, planuje się skonstruowanie tak "dziwnej" (zaawansowanej) technologii, która zdolna ma być, przyjąć w siebie duchy (ducha), skąd on/one mają pochodzić nie jest wcale zagadką. Stąd też powstają takie filmy jak "Transformers", które są propagowanymi wizjami tych właśnie grup, wierzących w boga "jakiejś cudownej 'techno' możliwości". Nam w Polsce może wydawać się to wszystko majaczeniem jakiegoś fantasty,będącego pod wpływem środków farmakia, jednak wiele tajemnic ciągle wypływa z tajnych baz i laboratoriów, a badacze jak Tom Horn i Steve Quayle dzięki ich kontaktom stali się specjalistami w ich gromadzeniu, w składaniu wszystkiego do kupy.

 

Wszyscy chcą być szczęśliwi ! (Naukowcy też)
 
Ktoś mógłby się zapytać co z etyką naukowców ? Zwłaszcza tych zajmujących się bioinżynierią, genetyką i innymi, mającymi związek z tworzeniem "nowych" żywych organizmów ? Otóż większość pracujących nad przyszłym nowym rodzajem ludzi GMO, jest specjalnie nagradzana, za osiągnięcia w swoich dziedzinach, i nie chodzi tylko o pieniądze, otrzymują uczucie radości ! Ci którzy osiągnęli jakieś wyniki odbierają specjalne nagrody w postaci RADOŚCI ! Są napędzani paranormalnymi impulsami uniesienia, a następnie pychy naukowej, przecież potrafią robić coś co się im wydaje naśladowaniem natury (Boga), po prostu "potrafią" ! Podobnie jak dzieci, które gdy otrzymują nowe zabawki skaczą pod wpływem wewnętrznej energii umysłu, tak też i naukowcy gonią za bio-techno króliczkiem.
Kosmos odpowiada !
 
Wielu ludzi, a właściwie coraz większa ilość zagubionej ludzkości, skłania się w stronę przyjemności Nowej Ery (New Age) ! Jest to podobny rodzaj przyjemności, co wcześniej wspomniany przy naukowcach od DNA, jest on także stosowany do nas, którzy jesteśmy często zagłębieni w ruchach para religijnych, związanych z UFO wyznaniem, czyli z New Age ! Tam też jest obecna struktura powabu, opowiada się o wspaniałych nowych możliwościach, o nowych ciałach biologiczno-genetyczno-elektronicznych, które mają stać się nośnikami "dusz" przyszłej ludzkości, a zwłaszcza elit NWO.
 
Przesłania z innego wymiaru, nazywane objawieniami Maryjnymi opowiadają duchową historię. Są to często bardzo ludzkie pouczenia, nakazy moralne lub duchowe wsparcie ! Okazuje się, że kosmos odpowiada na poziomie NORMALNEGO człowieka ! Nie jest to rodzaj przynęty typu Zeta Retikuli, lub Plejadańskich przekazów różnych gęstości, ale "zwykłe" rady jak żyć, jak funkcjonować duchowo by nie popaść w obłęd, jak się bronić przed zwiedzeniem oraz jak walczyć ze złem ! W tym momencie okazuje się, że walka duchowa jest prawdziwą walką, że są metody obrony, że są sposoby na oczyszczenie się z naleciałości masońskiego systemu Matrixowego zniewolenia !

Wszystko jest w pewnym sensie "proste", tak proste jak słowa Jezusa o "widzących i słyszących". Zastanówmy się nad tymi tajemniczymi słowami: "Wam dana jest tajemnica królestwa Bożego, dla tych zaś, którzy są poza wami, wszystko dzieje się w przypowieściach - aby patrzyli oczami, a nie widzieli, słuchali uszami, a nie rozumieli, żeby się nie nawrócili i nie była im wydana [tajemnica]" (Marka 4,11). O co naprawdę chodzi w tym tekście?
 
Jak się okazuje kosmos (Maryja) rozmawia z nami także na prostym ludzkim poziomie ! Problem jest w tym, kto jest człowiekiem zdolnym te rzeczy przyswoić ?! Ogromna liczba ludzi na tej planecie staje się coraz bardziej odłączona od prostoty, Skomplikowany system cywilizacyjny coraz bardziej pochłania ludzi, oddzielając nas od prostoty natury, od prostoty odczuć, od prostej DUCHOWOŚCI.

Otwarcie lub zamknięcie się na Ewangelię dotyczy najbardziej podstawowego konfliktu w ludzkich dziejach, konfliktu między cywilizacją życia i cywilizacją śmierci, między służbą Bogu prawdziwemu, a różnymi podstawionymi formami "wiary", jak wiara w technologię, która ma w przyszłości umożliwić stworzenie "super inteligencji", techno-genetyczno-logiczno-energetycznego boga - tzw. bestii. Wygląda na to, że ludzkość dosłownie będzie się jej kłaniała ! Dlatego tak ważne są przesłania kosmicznej Królowej Wszechświata, Maryi (Patrz artykuł "Kontakt z Wyższą formą Bytu - część II") Wojna z przyszłości już trwa. Maryja mówi nam o tym w swoich przesłaniach, i dlatego właśnie masoneria tak bardzo się obawia duchowości Maryjnej, to jest siła kosmiczna zdolna nie tylko nas uratować, ale nauczyć ludzkość walki na poziomie duchowym.

Na ziemi polskiej mamy słynnego generała Maryi, księdza Natanka, zdradza on w tym parominutowym wideo, na czym polega bycie "partyzantem", duchowym żołnierzem Maryi, zdolnym do odłączenia się od masońskiego matrixa ! Tak jak w filmie "Matrix" tak i w rzeczywistości obecnego systemu jesteśmy nagradzani przyjemnościami (waściwie to nas się coraz bardziej zmusza do nich), dlatego odłączanie się od "systemowych kabli" powoduje rodzaj "bólu", czasami nawet szok srebrnej mazi wpływającej do środka, zjawiska te związane są także ze zmianami umysłowymi, tak we własnym ciele, jak i w rodzinie.
Wiele wskazuje na to, że kulminacją tego typu wojny duchowej z przyszłą bestią, są słowa Zbawiciela: "Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią. Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony." Mateusza 10:22 Taka sytuacja może być obserwowana na świecie coraz bardziej, zwłaszcza w krajach "rozwiniętych" pod względem matrixowej bestii (technologicznym). Bestia nie będzie chciała puścić ludzi, by ci stali się wolni duchowo ! Przecież system ma własną duchowość, czy to New Age, czy inną która dopiero się ma pojawić. Podejrzewa się, że wobec niepokorych stosuje także się 'mind control' (patrz film poniżej)
Kluczowe w odłączaniu się od bestii są słowa wspomnianego czołowego polskiego matrixowca ks. Natanka, to nie jest jakaś skomplikowana wiedza, to jest bardzo proste, wystarczy "wyciągnąć sobie kabel" i udać się do okopów (na pustelnie, do kościoła, do zboru), i strzelać modlitwami, postami... !
 

Duchowi matrixowcy - Ks. Natanek o Walce duchowej - urywek wykladu 22.02.2015

 
Ks. Natanek o satanistycznej konwencji antyprzemocowej - gestapowska EU 07.03.2015

 
Mind Control i dr Rauni Kilde - Ewa Pawela - 11.03.2015
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Zadziwiające ale część

Zadziwiające ale część homoseksualistów jest świadoma zagrożeń ze strony cywilizacji śmierci masonerii lub co bardziej poprawne, ze strony UFO struktur społecznych, które się chce nam zaaplikować ! "Znani włoscy projektanci mody, Stefano Gabbana i Domenico Dolce skrytykowali prawa przyznające homoseksualistom prawo do adopcji dzieci. Suchej nitki nie pozostawili też oni na metodzie sztucznego zapłodnienia. Ich wypowiedź oburzyła znanego homoseksualnego muzyka, Eltona Johna. Gabbana i Dolce, choć sami nie ukrywają swojego homoseksualizmu, ostro skrytykowali związki jednopłciowe, domagające się adopcji dzieci. – Jesteśmy przeciw gejowskim adopcjom. Rodziną jest tylko ta tradycyjnie rozumiana – stwierdzili Włosi. W opinii znanych projektantów nieporozumieniem są również zabiegi sztucznego zapłodnienia. – Powstajemy z mamy i taty, przynajmniej tak powinno być – wyjaśnił Dolce. – Dzieci stworzone chemicznie nazywam syntetycznymi. Wynajęta macica, sperma wybrana z katalogu – dodał.

 - Rodzina nie jest fanaberią. Ważne jest w niej silne poczucie przynależności – uzupełnił wypowiedź Dolce Stefano Gabbana.
 Te komentarze, udzielone włoskiej „Panoramie” oburzyły Eltona Johna, który jest klientem projektantów. Znany homoseksualista, wychowujący wraz z partnerem dwójkę dzieci, zareagował ostrą krytyką. „Możecie wstydzić się za grożenie palcem wobec in vitro, to cud który pozwolił wielu ludziom, także gejom, spełnić marzenie o posiadaniu dzieci” – napisał muzyk na Facebooku. „Wasze archaiczne myślenie nie idzie z duchem czasu, tak jak wasza moda. Nigdy nie będę nosić ciuchów od Dolce & Gabbana” – dodał i załączył hashtag #BoycottDolceGabbana."

UFO maskarada - Karla Turner 1995 - cały film PL.
https://www.youtube.com/watch?v=AnjAX1Fw4EU
Dlaczego tajne organizacje promują bezpłciowość w postaci Genderyzmu prowadzącego do zdegenerowanej dwupłciowości (i/lub homoseksualizmu) ? Wiele wskazuje, że są to ich skrywane i wyznawane poglądy w "rebisa", mityczną postać dwupłciową, mającą posiadać nadprzyrodzone moce. Ma ona syboliozować pierwszego dwupłciowego-człowieka. Jego natura miała być połączonym aspektem kobiety i mężczyzny. Oczywiście Adam był przez pewien czas samotny w Ogrodzie Eden, ale Stwórca sam powiedział, że "...Nie jest dobrze, żeby mężczyzna był sam, uczynię mu zatem odpowiednią dla niego pomoc" Ewę. Ks. Rodz. 2:18 Nie stwierdził, że przebudował Adama i z tego powstał osobnik męski i żeński. Obecna zdemonizowana elita chce przebudować człowieka i człowieczeństwo o czym pisałem w "Prawdziwym władcy pierścieni" Dzisiejsi badacze masonizmu i tego tematu wskazują, że jest to błędne i DEMONICZNE pojęcie Adama.
 
Poniżej najbardziej czczony masoński symbol dwupłciowej hybrydy-humanoida:

Widać tu wbudowaną piramidę, "uskrzydlone egipskie koło Słońce" i wiele innych tresci wyznawanych przez tą wysoko szkodliwą organizację !
Adam został stworzony z prochu ziemi, ale Ewa została uczyniona z Adama. Czasownik użyty w wersecie Ks. Rodz. 2:22 to banah, który w ponad 300 miejscach jest przetłumaczony jako „zbudować". Tak więc Bóg pokazuje nam w swoim Słowie, że kobieta nie jest zbudowana w ten sam sposób, co mężczyzna. Mężczyzna został zaprojektowany, by być bardziej gruboskórny i nakierowany na zewnątrz - ma podbijać otaczający go świat. Kobieta uczyniona została w sposób fundamentalnie inny. Różni się od mężczyzny nie tylko fizycznie, ale też jest zaprojektowana i pomyślana tak, by mieć większą zdolność do okazywania empatii i troski o tych, którzy znajdują się w jej otoczeniu (chociaż obraz ten zaciemniają przemoc i nadużycia w relacjach międzyludzkich). Mimo że w każdej grupie znajdziemy dużą różnorodność, to jednak kobiety, w większości, są bardziej zaradne niż mężczyźni. Można dowieść, że samotne kobiety radzą sobie lepiej niż samotni mężczyźni.

W Pierwszym Liście do Koryntian czytamy: „Strzeżcie się rozpusty! Bo czyż jakikolwiek grzech popełniony przez człowieka jest poza ciałem? Lecz [ja wam mówię,] kto grzeszy rozpustą, przeciwko własnemu ciału grzeszy (1 Kor 6,18). Paweł ostrzega też Tymoteusza: „Uciekaj zaś przed młodzieńczymi pożądaniami"
(2 Tm 2,22). Pan uczynił człowieka jako różnego od zwierząt, z partnerstwem mężczyzny i kobiety trwającym całe życie i będącym podstawą ludzkiej miłości i stabilnej rodziny. Jak na ironię w naszym liberalnym społeczeństwie, kładącym nacisk na „wolną miłość", prawdziwa troska, współczucie i bezpieczeństwo odeszły do lamusa, a wielu ludzi popadło w niewolę sexualizmu, a część upadła nawet w homoseksualizm, będący zdiagnozowaną chorobą psychiatryczną ! Pamiętajmy że ratunek może przyjść tylko od kosmicznych sił Chrystusa Pana i Maryji ! (POLECAM "II część Kontaktu z wyższą formą Bytu")

UFO masoneria i nowy światowy bałagan DNA
https://www.youtube.com/watch?v=-dMrCY7UIPA

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika H.R.

Homo, ale za przeproszeniem

Homo, ale za przeproszeniem chrzanisz jak kociarz. W tzw. Biblii, mężczyzna musi się różnić od kobiety i MUSI być stworzony w inny sposób niż kobieta, bo to święty bełkot Semitów. U Semitów kobieta jest pół-zwierzęciem, a mężczyzna jest jedynie prawdziwym człowiekiem. Dla tego ta mżydowska pseudologika teologiczna stworzyła taki, a nie inny opis różnicy w stworzeniuy mężczyzny i kobiety. Nie chrzań, że kobieta to jakieś zupełnie inne stworzenie od zaprojektowanego od A do Z mężczyzny, bo gdybyś się uczył, a nie ograniczył swą edukację do studiowania Tory, to byś wiedział, że kobieta od mężczyzny różni się tylko JEDNYM chromosomem i niczym więcej. Poza tą różnicą jest zaprojektowana w identyczny sposób co mężczyzna. Można się raczej zastanawiać nad tym, który egzemplarz jest wzorcem wyjściowym, tzn. czy aby nie jest nim kobieta, a nie mężczyzna?

Portret użytkownika H.R.

Sądząc po ilości minusów na

Sądząc po ilości minusów na temat genetyki, mamy do czynienia z typowymi przedstawicielami genetycznych Polaków. Inaczej mówiąc z genetycznymi idiotami. Może tom i smutne dla poniektórych, ale prawdziwe. I nie da się tego ukryć.

Portret użytkownika laxim

wiesz wszystko w co bibli to

wiesz wszystko w co bibli to sprawa tych których nazywasz masonerią, gdybyś wiedział że człowiek skłąda sie EGo, z JA, i z Alter EGO, tak więc każda organizacja działają na zasadzie tych trzech boskich pierwiastków wpisanych w DNA ludzkie - prawdą jest że Istota LA (późnijesi ludzie) byli nięsmiertelni i byli hermafrodytami, gdyż podróżowali w kosmosie, przybywszy na ziemie zmieniły się prawa, juz nie Boga Oyca ale Niwy MAtki, nastał proces unicestwienia LA i stworzenia LA, proszę - LA przybyły na Ziemie, gdzie panowały rody gadów, zaczęła się wojna która spowodowała, że LA zwycięzyli ale stracili potencjał, wieć musieli dodkonać modyfikacji DNA i przyjąć prawa Matki, gdy to si≤ę stało na Górze SIW ( najprawdopodobniej chodzi tu o miejsce w niebie, gdzie LA zostały przeobrażone w ludzi (kobieta i mężczyzna), reszte pozostawiono matce naturze. Pytanie czy potomkowie LA są dobrzy, czy raczej intruzami których matka natura chce się pozbyć, bo w moim mniemaniu mam czasami wrażenie, że my jako ludzie zachowujemy się jak pałaczki okrężnicy, w tym wszystkim najlepij wrócic do poczatków i nie ubierać słowa w rzeczy które bierze się na wiare a nie wypływają z wiedzy,

Portret użytkownika Serhijo

Homo Sapiens to wyglada tak

Homo Sapiens to wyglada tak jakbys sie czegos obawial, jakbys zapomnial albo nie wiedzial, ze Bog to potezna inteligencja i nie zostawia swoich dziatek na pastwe tyranii i co jakis czas zsyla na ten ziemnski padol swoich podopiecznych (robi to nawet czesciej niz byc moze myslisz), zeby swiat sie nie zawalil pod ciezarem nieszczescia, ktore sami sobie gotujemy. Czasy kiedy egoizm nabiera przewagi to ta sama historia co w Babilonii 5 tysiecy lat temu, z tym ze tamta cywilazacja w porownaniu do tej byla malutka i wspanialomyslny Bog juz wie ilu ludzi obdarzyc pewna wiedza, by ci z kolei mogli jakos te 8 mld ludzi ostrzec i pouczyc przed przykrymi nastepstwami dalszej dewolucji duchowej.
 
W tych czasach, jedna osoba, nawet jesliby sie wzbila pod niebiosa to zobaczyloby to 1/10 populacji z czego 3/4 by nie dowierzala a reszta by sie pozabijala w religijnym amoku. Dlatego tez, zeby zachowac rownowage miedzy ludzmi zdajacym sobie sprawe z oczywistosci istnienia Boga, zycia po ¨smierci¨i wszystkim, z czym sie to wiaze a ludzmi raczej plytkiej wiary - Stworca rozrzucil po Ziemi wielu swoich podopiecznych. Jezus rzekl, ze ¨bedzie jeden na tysiac i dwoch na 10 tysiecy¨, czyli w tym momencie bedzie to jakies 80 tysiecy pomocnikow. No a oprocz tego jeszcze cale zastepy anielskie. Nie ma sie czego obawiac, Ci ktorzy sie opamietaja, dadza rade. Ci, ktorzy sie nie opamietaja tutaj, na pewno zrozumieja wiele po drugiej stronie. 
 

Portret użytkownika DEUS SERVIS

informuję że w Wielkanoc 2015

informuję że w Wielkanoc 2015 opublikuję na You Tube film - wszyscy błądzimy szukając tajnych szyfrów Biblii i Tory.
Nie dlatego że sądzimy to czy tamto.....ŹLE CZYTAMY -    K O D   B O G A  ISTNIEJE !
POPRĘ GO NAMACALNYMI DOWODAMI KTÓRE NAUKOWO MOŻNA UDOWODNIĆ !
WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD SŁÓW W ORYGINALE- "NA POCZĄTKU BYŁO SŁOWO" - opanowaliśmy świat przy pomocy dłoni licząc że zdołamy osiągnąć nieśmiertelność i potęgę......PISZEMY STEKI BZDUR ABY CZERPAĆ GRANT Z PUBLICZNYCH PIENIĘDZY. ŚWIAT PRZEPEŁNILIŚMY OBŁUDĄ, SEXIZMEM, DEPRAWACJĄ I KŁAMSTWEM- KREW I PIENIĄDZE, CHCIWOŚĆ I FAŁSZYWE PRAWDY WIODĄ NAS NA ZATRACENIE.
 
JEZUS MÓWIŁ PRAWDĘ .....BIBLIA TEŻ MÓWI PRAWDĘ -PROBLEM W TYM ŻE NIE CAŁA PRAWDA ZOSTAŁA POWIEDZIANA DOSŁOWNIE....."SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE"
TRWAJCIE NIEZŁOMNIE W MODLITWIE DO BOGA JAK NAUCZAŁ JEZUS -OTWORZĘ OCZY WSZYSTKIM ZA SRAWĄ WIELU DNI I NOCY JAKIE POŚWIĘCIŁ MI PAN ZSYŁAJĄC NA MNIE SNY I OBRAZY....
FILM BĘDZIE TEŻ O MNIE ABY NIKT NIE OŚMIELIŁ SIĘ ZARZUCIĆ MI KŁAMSTWO
WIEDZĘ POCHODZĄCĄ Z NIEBIOS ODDAM WSZYSTKIM ZA DARMO BO DARMO JĄ POZYSKAŁEM 

Portret użytkownika Homo sapiens

"Kolaboranci, sprzedawczycy,

"Kolaboranci, sprzedawczycy, „judasze”. Kiedy uświadomimy sobie jak sprzeczne są pisma o badaniach UFO, książki oraz osoby je wydające, powstaje pytanie: czy taka osoba rzeczywiście chciała poznać prawdę i ją przekazać, czy też była zakamuflowanym kolaborantem. Patrząc na okupację i na jej model – od razu widać, który autor i badacz UFO faktycznie chce dopiąć prawdy, a który działa na szkodę poznania UFO. Równie trudno zrozumieć, dlaczego naukowcy, administratorzy nauki tak zaciekle i uczuciowo (tj. nielogicznie) atakują wszystko co ma związek z badaniami w tym kierunku. Przecież tak chełpią się swoimi ścisłymi (tj. logicznymi, opartymi na faktach i badaniach) umysłami, a przy zetknięciu z tematem UFO bardzo wielu z nich, uważanych za poważnych ludzi, zaczyna zajadle i bezpodstawnie atakować badania UFO, dokładnie to tak, jakby dzieci skonfrontowane z tematem seksu, reagują śmiechem, ironią i dziwnymi minami (cynicznymi). Tego nie da się logiczniej wytłumaczyć niż właśnie nieświadoma służba UFOnautom, których oficjalnie istnienie przecież zaprzeczają – jakaż ironia okupujących nas pasożytów – zaprząc do swojej niewolniczej służby i do własnych bandyckich celów kogoś, kto będzie najbardziej wysłużał się danej sprawie, jednocześnie zaprzeczając istnienie swego „pana”. Cóż za perfidia, a zarazem wyrafinowanie. Kary za faktyczne i rzeczowe demaskowanie poczynań UFO i załogantów UFO (ufonautów).

Osoby, które pamiętają uprowadzenie do UFO oraz zdają rzetelną i oficjalną relację z tego co się tam wydarzyło, nagle zaczynają być trapione dziwnymi „zbiegami okoliczności”. Takie osoby niemal natychmiast po oficjalnym ujawnieniu swych oficjalnych przeżyć nagle mogą utracić pracę, współmałżonek (partner) nagle może ich opuścić, ich dobytek ulegnie zniszczeniu, spaleniu, zaczną ich trapić niespotykane niegodziwości i nieszczęść. Takie „kary” mają być straszakiem na inne osoby, które mogłyby wnieść powiew świeżości do badań ufo, zmienić znacząco ich postrzeganie. Gdyby jednak takim osobom dodać nową nazwę „szpiega na pokładzie UFO” – zaczną się wyjaśniać te dziwne zdarzenia oraz pech.  Propaganda okupacyjna. Każdy okupant, jak wiadomo rozsiewa propagandę na swój temat. Dla ziemskiego przykładu podam, że oglądając program o Stalinie, uderzyło mnie to, że zaprosił on jakiegoś polityka angielskiego czy amerykańskiego, już nie pamiętam (dosyć wysokiej rangi) do ówczesnej Rosji i ugościł go iście sielankowo, mianowicie: imprezę urządzono w specjalnie przygotowanej wsi, gdzie dorodne kobiety, dobrze ubrane, przygotowały stoły suto zastawione jedzeniem, bawiono się setnie. Dlaczego taki przykład? Ano dlatego, że propaganda każdego okupanta ma tę cechę, że jest dokładnie odwrotna do faktycznej rzeczywistości. Jak wiemy w Rosji panował wówczas głód, bieda, ucisk i terror – a ludzie Stalina pokazali owemu politykowi coś zupełnie przeciwstawnego.
Jeśli przeanalizuje się propagandę UFOnautów w kategoriach ich liczebności, pojazdów, wszystkiego co dotyczy tego tematu, okaże się, że fakty i dowody są dokładnie również odwrotne do ich propagandy.

Uraz i cierpienia u ofiar okupacji. Świadomi uprowadzeni na pokład UFO (tzn. ci, którym nie wymazano pamięci lub też przez przypadek ich przeżycia wyzwoliły się z podświadomości) przeżywają traumę po-uprowadzeniową taką, jaką byłe ofiary okupacji (dla przykładu: mój nieżyjący dzisiaj dziadek, przeżył obóz w Oświęcimiu [Auschwitz] został wyzwolony przez Amerykanów na koniec II wojny światowej w jego umyśle i ciele powstało wiele ran, m.in. cierpienia fizyczne, choroby, reumazm oraz psychiczne, np. potrzeba ciągłego opowiadania o przeżyciach w obozie). Gdyby przybycia UFO miały charakter przyjazny, taka trauma była by nieuzasadniona i dziwna, skoro wizyty byłyby przyjazne. Utajnianie swego przebywania przez UFO na ziemi. Taką znamienną i wspólną cechą każdego najeźdźcy jest, że utajnia wszystko na swój temat przed tym kogo uciska tak, by dany naród nie był w stanie poderwać się do obrony. UFOnauci tę zasadę doprowadzili do perfekcji, ukrywają więc niemal wszystko: sam fakt przybycia na Ziemię, rozmiary tego przebywania, czas w którym ono nastąpiło i następuje, motywacje, cele, metody.

Czy teraz jest dla Was zrozumiałe, że UFOnauci, nie mogą sobie przybywać na Ziemię ot tak, dla wakacji, a całe te steki bzdur i ironicznych fotek w internecie, przedstawiających zielonych ludzików z walizkami, jakoby turystów, są tylko świetną parodią brutalności UFOnautów."
Jak to wielu UFO badaczy podkresla należy w kontaktach z UFO i masonerią wzywać Zbawiciela Jezusa Chrystusa ! Inaczej możecie się stać ich ofiarami !
http://www.noufors.com/physical_evidence_in_alien_abduction_cases.html
Słynny badacz UFO odkrył straszne kombinacje UFO-NWO i jego program telewizyjny zawieszono ! Obrazek poniżej:

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Audycja o tajnych działaniach NWO w celu tworzenia istot GMO-UFO  jest tu:
UFO Hunter Bill Birnes - 2010
https://www.youtube.com/watch?v=1gmHW3tu-Y4#t=16

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Agaa

piszesz o chrześcijaństwie

piszesz o chrześcijaństwie ale Jezus nigdy nie uczył by modlić się do kogokolwiek oprócz Boga Ojca za to ostrzegał przed tymi który nazywają się mesjaszami, zbawicielami, którzy zwodzą,  czytaj słowo boże i wszystko stanie  się jasne "(4)Na to im Jezus odpowiedział: Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. (5) Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą.[...] (23) Wtedy jeśliby wam kto powiedział: "Oto tu jest Mesjasz" albo "Tam", nie wierzcie. (24) Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. (25) Oto wam przepowiedziałem. (26) Jeśli więc wam powiedzą: 'Oto jest na pustyni", nie chodźcie tam; "Oto wewnątrz domu". nie wierzcie.(27) Albowiem jak błyskawica zabłyśnie  wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. (28) Gdzie jest padlina tam i sępy się gromadzą." dlatego tzw. objawienia maryjne uważam za oszustwo, Mt 24, 4-5, 24, 23-28;
 „(6) Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie. Gdybyście Mnie poznali, znalibyście i mojego Ojca.(…) ” J 14,6
"(5) Gdy sie modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę.(6) Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który widzi w ukryciu, odda tobie. (7) Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. (8)Nie bądźcie podobni do nich. Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go porosicie. Wy zatem tak się módlcie:
(9) Ojcze nasz, który jesteś w niebie, niech się święci imię Twoje. (10) Niech przyjdzie królestwo Twoje; niech Twoja wola spełnia się na ziemi, tak jak i w niebie. (11) Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili; i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.
(14) Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski. (15) Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień." Mt 6; 5-15
"(...) (3)Nie będziesz miał innych bogów obok mnie. (4) Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co  jest w wodzie pod ziemią. (5) Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył,” Druga Księga Mojżeszowa 20; 3-6;

Portret użytkownika Kleine Fee

Wszystko się zgadza, ale chcę

Wszystko się zgadza, ale chcę zapytać - Kim są wolno murarze ?
Ja znam tylko Wolnomularzy , czyli Masonerię.
Myślę , że ważna z tym względzie jest precyzja, skoro mamy wiedzieć o kogo chodzi.
Dziekuję za artykuł.

Portret użytkownika Dżolka

"Wiadomo wszystkim, że ruch

"Wiadomo wszystkim, że ruch wolno murarski jest kontrolowany przez anioła opozycjonistę i jego pomocników, a wolno murarze za swój cel przyjęli zniszczenie wszystkiego co ma związek z Chrystusem ! "
 
wolno murarski??? Już wiem, dlaczego tak długo schodzi się murarzom na budowie, bo zamiast pracować to oni z tymi aniołami i innymi gadają.

Portret użytkownika kirgar

A może dlatego że prości

A może dlatego że prości ludzie nie muszą ogłaszać że są ateistami, by poczuć się inteligentami, nie muszą kpić z wszystkiego co nadprzyrodzone ,żeby w towarzystwie uchodzić za oświeconych inteligentów...  niektórzy tylko dlatego ogłaszają się ateistami, bo wierzą że przez to w oczach innych będo nowocześni i fajni, prosci ludzie tego nie potrzebują.

Portret użytkownika NN

@kirgar  prostym ludziom

@kirgar  prostym ludziom ateizm nawet przez myśl nie przejdzie, tak sie tego boga boją  a czego sie boga boją bo tak im wpojono, Ja zadam takie pytanie wszystkim wierzącym, jak można kogoś kochać i jednocześnie sie jego bać? To jest ślepa miłość, głupota, czy ciemnota? 

Portret użytkownika kirgar

Oczywiście że można kogoś

Oczywiście że można kogoś kochać i jednocześnie się bać. Dzieci z reguły kochają rodziców a jednocześnie odczuwają lęk przed rodzicami.I wcale nie mam tutaj na myśli rodzin patologicznych... , ot zwykła obawa przed oceną ze strony starszych. A co do prostych ludzi, oczywiśćie istnieje nazwijmy to " taliban katolicki" straszący Bogiem,krytykujący itd..  problem w tym że tym jednostkom akurat bliżej do sił zła niż dobra. Osobiście znam wielu tzw. prostych ludzi ,mających Boga w sercu, życzliwych i dobrych. Bóg to dobroć i miłośc i każdy który idzie taką scieżką wypełnia wolę Boga nawet jeśli deklaruje że nie wierzy...  szatan to zło i jego drogą podąża każdy który źle czyni nawet jesli deklaruje wiarę w Boga. radzę dobrze to sobie przemyśleć...

Portret użytkownika NN

Jak można się bać i kochać

Jak można się bać i kochać kogoś kogo nigdy się nie widziało juz samo to jest absurdem. a wystarczyłoby zeby każdy ciężko przestraszony  przestrzegał dziesięciu przykazań, a jak sobie pomyślę że ci co tak miłują boga a zarazem się go boją, w imię boga zabijają (choćby święta inkwizycja ) kradną, kłamia, gwałcą mając boga w sercu to ja z takimi wierzącymi nie chcę mieć nic wspólnego. Do uczciwego życia nie jest mi potrzebny bóg tylko moje sumienie...

Portret użytkownika pasjonat

"W Krakowie na chirurgii (nie

"W Krakowie na chirurgii (nie powiem której) przyjmował wtedy doktor,
którego męczył jeden pacjent; po raz czwarty juz zjawil sie celem
wydania KOLEJNEGO zaświadczenia dla ZUSu z powodu utraty w wypadku
tramwajowym obu nóg.
Problem w tym, że urzędnicy z ZUS uwzięli się albo na pacjenta, albo
na chirurga, bo z uporem maniaka przyznawali rentę CZASOWĄ za każdym razem.
Gdy więc pacjent czwarty raz pojawił sie z drukiem na kolejną rentę
czasową, chirurg spienił się mocno i napisał na druku, przywalając do
tego wszelkie urzędowe pieczątki orzecznika:
 
" UJE**ŁO MU OBIE NOGI I JUŻ MU KU**A NIE ODROSNĄ!!! "
 
Facet tydzień później przyszedł z flaszką, bo dostał wreszcie rentę stałą"
 
uje...ło mu nogi i przyszedł Smile lol

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Następny dobry artykuł

Następny dobry artykuł homosapiensa, którego w ogóle nie przeczytałem poza 2 pierwszymi zdaniami. Tyle mi wystarczyło by wiedzieć, że dalej się nie opłaca tracić czasu.
Masakra Homosapiens w jaką ty stronę poszedłeś, pamiętam twoje pierwsze felietony: ciekawe, inne, potrafiły zaciekawić.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika sio

Homo -widzę, że strach cię

Homo -widzę, że strach cię paraliżuje przed nowym i nieznanym.
To znaczy,że w pewnym sensie jesteś kupiony przez inną spółkę.
Aby cię uspokoić, podam ci do wiadomości, że zawsze jest czerwona linia, i przekroczenie jej to ogromne problemy a potem koniec.
Przyszłość tych, którzy widzą siłe w materii i jej ujażmianiu jest marna i krótka.
Jest inna siła jednakże, która zmieni rzeczy w popiół i nie ma nic wspólnego z materią.
Ta siła jedak jest bierna, ale jej sam wgląd w rzeczywistość zmienia wszystko diametralnie.
Poza tym nie ma zadnych jezusów i buddów itd jak aron coś tam poskrzekuję to jest wytwór pewnych marzeń i braku wiary w siebie.
Wizje nie mają znaczenia i nic praktycznie nie zmieniają.
Przyjaźniąc się z nimi czy wyznając ich robi się z siebie osła, którą ujeżdza sekutnice zwane religiami.
To są sektory w tak zwanym chlewiku albo obórce nic więcej.
Musisz usunąć z siebie lęk, strach i ego i zobaczysz Niebo a potem Raj.
 
 
 
 

Portret użytkownika baca

po przeczytaniu paru zdań

po przeczytaniu paru zdań tego fatimsko-ewangelicznego bełkotu poczułem się dzieki tobie dosłownie jak jezus na krzyżu Homoś... dosłownie ogarnął mnie wówczas taki dluższy moment silnego bólu i jeszcze silniejszego zwątpienia... bo nie jestem już pewny czy aby na pewno uda się kiedyś tobie rozwinąć na dużego silnego i zdolnego do ciężkiej pracy przygłupa... tak poważnie zaczynam już podejrzewać że ci się to nigdy nie uda i niestety skończysz jako ciężar społeczny obciążający nieznośnie zdrową populację ludzką, jakąś rentą przydzieloną ci z litości przez poradnię zdrowia psychicznego...
"apogeum ataków na fatimę" - kaman - za tego typu określenia już dziś powinieś w kaftanie Homoś chodzić - ty - bo nikogo tym belkotem nie udebilnisz Smile

Portret użytkownika Vinc. nowy na forum

Ludzie jako  roboty... mozna

Ludzie jako  roboty... mozna by sie zastanwoic glebiej nad tym.. Półprzewodniki bialkowe, wic bakterii przecząca ewolucji ( molekularna maszyna), liczba synaps dla jednego neurona jest tak oszalamiająco wielka iz potrzeba predkosci swiatla dla takiego bio-ukladu(!) cały mozg.. Aboslutnie pewnym jest, ze czlowiek w koncu osiagnie dzieki technologi swoją boskość. Los tak chciał.  Wszystko dzieli się o ulamek przeskoku kwantowego:PP Aboslut chce zglebiać wiedze, dla samej wiedzy. Ciezar tego spoczywa zaszczytnie na samym czlowieku, pokloncie sie Purushy Smile

,,I odrzekł Mu tymi słowami:
Bracie mój! Widzę jak dzieci ojca opadają z sił na Drogach Przejścia, lecz ruch zaczyna się na Początku i kończy na Końcu, nie ma go na Drodze Przejścia między Końcem i nowym Początkiem. Moja moc tam nie sięga. Czego chcesz ode mnie?
I poprosił Mądry Bóg Purusha, aby wejrzał na Drzewa i dał im siłę.
I wtedy Anvita dotknął ich pni, jednego po drugim, a było ich pięć.
I spojrzał na nie swym wszystkowidzącym okiem Mądry Bóg Purusha i dostrzegł, że oto zaprawdę Anvita dał im prawdziwą moc - niezłomność.
I zstąpił na ziemię Mądry Bóg Purusha, stanął przed jednym z pięciu Drzew i dojrzał dusze odpoczywające w bezpiecznym cieniu jego gałęzi, gdzie żaden sługa Pustki nie osmieliłby się stanąć.
I bezpieczne stały się odtąd Drogi Przejścia, strzeżone w wielu miejscach przez Pięć Drzew i w jednym miejscu przez Pięć Demonów."

Dziecko Boze Purusha, zyje nadal! Bog nie umarł! hej hej... on idzie tą samą drogą! Blum 3

Portret użytkownika aron jasnowidz

Jak to jest Homo z toba że

Jak to jest Homo z toba że wierzysz w objawienia a nie wierzysz w to ze istnieją dobre istoty które nie kontroluja umysłow ale przekazuja nam przekazy o prostocie o jakiej mówisz ,więc może uzupełnie twoja wiedzę od istot które były w fatimie ( pamiętasz energetyczną kule która latała nad ludźmi w fatimie ? ufo ? to istoty energetyczne które przybierają wiele kształtów ale sa czysta energią ( film strefa Q pokazuje je w całej krasie ),moga przybrac każdy obraz ,jednym z nich jest tzw matka boska ,pisałem już o tym że ta istota ma przepiekną niebieską energię że ubiera się w postać humanoida o niebieskim zabarwieniu ,jest jednak tylko częścią wielkiej duszy która stanowiła w jednym z wcieleń matkę Jezusa .Czy mamy miec jej za złe że nie jest to istota taka jak opisuje biblia albo mówi kościól? nie, bo to tylko pokazuje jak ułomny jest nasz rozum i jak zaprogramowany ,rozum wolny widzi więcej i słyszy więcej ,oderwij się od biblii a sam usłyszysz i zobaczysz te energie ,mamy czas gdzie wiele ludzi uwalnia sie od dogmatów i wiele ludzi opoiwada o spotkaniach z istotami duchowymi i obcymi ,tylko ze nasz zaprogramwoany umysł od razu klasyfikuje to jako absurd ,niemozliwe ,a jak juz otrzyma dowody które nie mieszcza mu się w programie to włacza porgram że to szatan i zło a nie kontakt z istotami dobrymi  i tak jest z tobą ,szukasz odpowiedzi u naukowców zamiast poszukać w sobie ,twoja dusza wie wszystko ,moze połączyć się z każda istotą ,z każą swaidomością obcą tylko e trzeba jej posłuchać i z nia porozmaiwać a jak chesz to zrobić kiedy myslisz po staraemu i w schemacie religii ? Jeuzus jest piekna energia i mozna z nim rozmawiać ,ale nie na zasadzie Panie ,Królu BOże tylko na zasadzie przyjaciela ,nie klękać przed nim ale iśc obok niego ,wiele z tego co piszesz jest prawdą ale też mieszasz ufo z istotami demonicznymi czy duchowymi ,pytanie Dlaczego tak jest? Dlatego ze powielasz cudza wiedzę ,opierasz się na cudzych opiniach i osądach a na dodatek w to wierzysz ,a zapytałes tego który pisze o obcych czy ich widział ? czy z nimi rozmiawał ? czy ma dar widzenia obcych w rzeczywistości lub ze zdjęć ? Nie ?to skąd mozęsz wiedzieć że te wiadomości nie pochodzą z dezinformatora który przy nim postawili ? Na tym polega paradoks tego co powielamy ,Dzieki temu że są ludzie którzy widzą podczepienia ,widza obcych mozna ocenić czy dany "oświecony" nie jest dezinformatorem a poneiważ ten dar zesłano nie dawno na ziemie dlatego wiele informacji i tzw kontaktowców jest zainfekowanych natomaist ich ego zostało tak rozdmuchane że nawet nie chcą słyszec ze jest inaczej i że moze byc inaczej ,tak samo jest w twoim przypadku ,dajesz wiare temu co pasuje pod twoje poglądy ,nie sprawdzajac czy ta wiedza to dezinformacja podana przez mindcontrol .ale szukaj dalej bo w tych dezinformacjach znajduje się też olbrzymia ilośc prawdy od normalnych ludzi ,żadnych autorytetów ,naukowców a wiesz dlaczego tak jest ? dlaczego objawienia duchowe ,maryjne ,chrystusowe ,są dane zwykłym ,prostym ludziom a nie księżom ,autorytetom ,naukowcom ,papieżom ? właściwa odpowiedź na to pytanie  znów rozbije twój kolejny program w głowie .

Portret użytkownika baca

aron jasnopomroczny vel

aron jasnopomroczny vel grzesio nie czyta z kuli, ponieważ to jest nowoczesny "jasnowidz"...
posiada niemieckiwgo czarnego wykastrowanego kota i wróży namiętnie wpatrzonym wzrokiem prosto z kuwety Smile

Portret użytkownika aron jasnowidz

Wasza spółka wasz cyrk ,każdy

Wasza spółka wasz cyrk ,każdy z was ma prawo do własnego zdania nawet takiego które nawet nie ma znamion inteligencji ale to wasz świat ,wasze troski, wasze plugastwo ,zaczepiasz nimi świat kompletnie inny niż wasz pokazujecie tylko ze to co pisze jest po za waszym zrozumieniem ,po za waszym programem w głowie i swoją ułomność pokazujecie każdym takim komentarzem ,czy muszę Robercikowi i jego klakierom odpisywać w ich prymitywnym ,ułomnonym ,plugawym języku ? Nie bo ten język pokazuje tylko tym kim są a raczej czym się stali ,zostaje mi tylko mieć nadzieję że dostaną szanse na to ze ten brud w sercu i ta ułomność w rozumie zostanie kiedyś usunięta a na razie robercik i klakierzy pokażą znów swój świat i potwierdza wszystko co pisze .ciesze się ze wiele ludzi młodych uwalnia się z takiego plugawego języka i świata i jak to mówią nasi przyjaciele z góry Muszą być ułomne i zaprogramowane umysły abyście docenili swój wolny umysł .wiec pisz robercik bo każdy z nas ma tu zadanie do wykonania a tobie przypadła rola startera .hahahahaha czyli dna z którego inni się odbijają .hahahahah

Portret użytkownika obecny

Każdy ma prawo do własnego

Każdy ma prawo do własnego zdania. Ale wyzywanie innych jest poza krytyką aron... Pokazujesz przez to jaka jest różnica pomiędzy tym kim piszesz że chciałbyś być a tym kim jeszcze jesteś... 

Portret użytkownika aron jasnowidz

To stwierdzenie faktu ,moje

To stwierdzenie faktu ,moje zdanie na ich temat ,nie ma tam obelgi ani wyzwisk jest tylko czytanie energii jakie tworzą dzieciaki bez żadnych zasad ,bez żadnej wiary ,z nienawiścią w sercu i rozumie do każdego kto pisze inaczej niż ich program ,co takiego cie poruszyło w tym wpisie ze musiałeś odbić energię ? Wiele ludzi to odbicie bacy i jemu podobnych klakierów i skoro mamy czas kiedy prawda wylewa się zewsząd i obnaża zło na całym świecie to najwyższy czas aby nazwać takie zachowanie i ich komentarze po imieniu a skoro oni nie szanują nikogo i niczego ,nie wierzą w nic poza swoim ego to są dokładnie przeciwieństwem tych co szanują dobro . Zło rozpoczęło walkę uzywajac niewyobrażalnego dla nas scenariusza ale aby mogło w ogóle istnieć i nas niszczyć musi czerpać energię aby tak się stało i kto im daje taką energię ? Każdy kto swoją nienawiścią ,zawiścią,brakiem wiary ,obrażanie wszystkich dokoła , swoim plugawym językiem je wspiera dlatego do tej pory pisałem normalnie ale teraz widząc co nas czeka i jaki scenariusz nam szykują nie będę poklepywał zła tylko dlatego ze tak wypada ,że niektórzy uwazaja ze musimy być ponad tym ,niestety bycie ponad tym się już skończyło gdy widzisz dążenie do niewyobrażalnego cierpienia jakie nam szykuje zło ,dlatego skoro zło szydzi i drwi otrzymuje dokładnie to samo bo nie zna języka miłości i dobra ?czy nie zauważyłeś ze oni neguje wszystko co pomaga tej planecie i ludziom ? Drwią z Energi duchowych które nas ochraniają ?Drwią z ludzi którzy tworzą energię aby ten świat nie zapadł się w mrok ? Jeżeli za to należy im się szacunek to wybacz przyjacielu ale ja widzę tylko trampoline od której się odbijają ci co chcą tworzyć coś dobrego i nic po za tym a nazwanie ich zachowania po imieniu to tylko proces w walce jaka nas czeka .zadaj sobie pytanie czy na pewno chciał byś aby na ziemi byliby tylko tacy ludzie jak baca i klakierzy? Czy jednak ludzie wolni ale pełni wiary i dobra ? Jak przegramy ta wojnę będziesz mógł wtedy pisać kim się stałem lub kim chce być bo nie będzie miało to żadnego znaczenia bo juz mnie tu nie będzie ,na tym polega to co się tworzy na ziemi i miejmy nadzieję że znajdzie się więcej ludzi którzy będą modlili się o pokój niż tych którzy będą prosili o zagładę i ściągali ja na nas .

Portret użytkownika zibi1973

Dla mnie nie jest ważne kim

Dla mnie nie jest ważne kim tak na prawdę jest ultra,jak jest taki odważny niech pokaże twarz ,może w nicku,jeszcze nikt mi nie uciekł nawet te z ruchu,może jeszcze nie awansował,jeszcze poczekam,jego motto to wyśmiewać wszystkich do tego robi z pychą radości dogryźć komuś to jego specjalność,na mnie to nie działa już się przyzwyczaiłem,nawet mi nie raz brakuje jego siepaczki,siepaczka to takie moje słówko,nazywam to filmikami takimi jak w tv tvn u nas w Polsce np ukryta prawda,dlaczego ja,trudne sprawy,szkoła,szpital,wywołują one mętlik w głowie,kłócą społeczeństwo i pasują do siebie,i widać że coś próbuje ukrywać i tak skacze z zmian na innemedium,szuka bratniej twarzy,nawet ostatnio poparcie dostaje,dobrze cukruje no to i ma,na pewno mu się to by nie spodobało,jak Austriak Stefan Kraft skoczył i niby języczek od wiązania mu się odpiął,od ostatnich czasów jak patrze na skoki to coraz dziwniejsze cuda się pojawiają,nie wiem czy rekordy ostatnie to są zawodników czy stworzycieli,widać że lubią sport i wciskają swoje pięć groszy i do tego wywołać zdziwienie i widać że się udało,jak sam przyznał Kraft,miałem olbrzymie szczęście, ale czy na pewno?                                                                                                                                   http://eurosport.onet.pl/zimowe/skoki-narciarskie/koszmarne-chwile-stefana-krafta-adam-malysz-tez-mial-dziwna-przygode-w-trondheim/hwxzzg                                                                                                                                                                                                                  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c356572bcbd4ef5f.html                                                                                                                                                                                           

Portret użytkownika homogalacticus.pl

FIKCJA tak to się nazywa i

FIKCJA tak to się nazywa i to należy podkreślić!!! czyli WYMYSŁY i MARZENIA, nie tyko twoje homo sapiens... i jeśli w to wierzysz to twoja sprawa... całe szczęście są ludzie z otwartymi umysłami i sercami i wiedzą... i rozumieją różnicę...

Portret użytkownika Homo sapiens

Należy podkreślić. że

Należy podkreślić. że struktura zachodnich społeczeństw oparta obecnie o masonerię jest coraz bardziej zależna od energii seksualnej (orgonicznej), taki obraz dzialania tajnych stowarzyszeń ma na celu przeobrażenie normalnego społeczeństwa w gromadę naenergetyzowaną seksualnością, która prowadzić ma do przewartościowania moralnego, co w dalszym planie ma pozwolić na swobodne produkowanie ludzi genetycznie modyfikowanych oraz ostatecznie pozwolić na ujawnienie hybryd ludzko ufologicznych !
"Czy dzieci w Danii będą musiały oglądać pornografię? Tak, jeśli rząd posłucha profesora seksuologii na Uniwersytecie w Aalborg, Christiana Graugaard.Znany profesor seksuologii bez ogródek zaproponował wprowadzenie do szkół treści pornograficznych. Jego zdaniem, takie materiały miałyby służyć jako… pomoce naukowe. Graugaard zalecił, by pokazywać pornografię dzieciom od 13. roku życia. Profesor twierdzi, że w ten sposób będzie można „stworzyć nową edukację seksualną w szkole, odpowiadającą postmodernistycznej seksualizacji społeczeństwa”. Graugaard uważa, że obecnie przeprowadzone lekcje wychowania seksualnego „są zbyt nudne dla dzieci” i dlatego lepiej byłoby nauczyć je na przykład, jak być „krytycznym konsumentem pornografii”.Graugaard jest dyrektorem Instytutu Sex § Samfund (Sex i Społeczeństwo), organizacji promującej swobodę seksualną i antykoncepcję. Naukowiec jest również ulubieńcem duńskich mediów."
 
Społeczeństwo opartę o seksulne umysły, o homoseksualizm jest typem społecznej struktury UFO ! Istoty UFO zanim się skontaktują siłowo z ludzmi strzelają wiązką energetyczną w klatkę piersiową lub w całe ciało ofiary ! To takie przywitanie "kosmitów" ! Ludzie czują że te istoty są złe i że planują coś z nimi robić bez ich zgody więc się bronią ! Oto cytat z sesji hipnotycznej porwanego:

[...]Otóż te istoty nie szły, ale... szybowały nad ziemią... to nie był chód, ale ruch przypominający szybowanie. Kiedy zbliżyły się do samochodu, położyły na nim ręce i jak sądzę, zastanawiały się, jak otworzyć drzwi. Moody otworzył drzwi, uderzając nimi jedną z istot, a następnie obrócił się ku drugiej i z całej siły uderzył ją pięścią w twarz. Następne pamiętał jak został sparaliżowany. Kiedy odzyskał przytomność, leżał na czymś, co wyglądało jak plastykowy lub metalowy stół w kształcie prostopadłościanu. Czuł się skrępowany za pomocą jakiejś siły. Stół miał wymiary porównywalne ze zwykłym łóżkiem. Obok niego stała obca istota. Jak powiedział, jego pierwszym odruchem była „chęć wyrżnięcia tego czegoś, ale nie mogłem się poruszyć, w ogóle nie miałem kontroli nad kończynami.[...]

Zwrot "tego czegoś" jest ważny bo pokazuje iż mogą to być twory sztuczne, nie-naturalne, nie stworzone przez NATURĘ ! UFO byty genetycznie wyprodukowane połączone z jakimś rodzajem technologii ! (zaawansoewane borgi ?) cały tekst tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2014/02/dzisiejsza-paradyzja.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj