Fatima, polscy duchowi matrixowcy i mind control

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Najwspanialszą sprawą dla nas Ziemian, nastawionych pozytywnie do spraw ducha, wierzących w istnienie dobra, w istnienie Super Wspaniałej Istoty Boga, są opisy i relacje z chrześcijańskich objawień, zwłaszcza tych, gdzie ludzie byli uzdrawiani, bądz też mieli spotkania z kosmiczną siłą duchową, uznawaną za tą DOBRĄ ! Ktoś może zarzucić, że takie podejście jest złe bo można być zwiedzionym, przecież cały ruch New Age opiera się na channelingu, na kontaktach z UFO, więc dlaczego mamy ufać chrześcijańskim objawieniom ?

 
Wielu sceptyków oraz ufologów przestrzega przed tym rodzajem fenomenów. Liczni badacze chrześcijańskich cudów podkreślają, że ważnym głosem potwierdzającym boską naturę kontaktów z dobrymi aniołami jest głos samej masonerii. Wiadomo wszystkim, że ruch wolno murarski jest kontrolowany przez anioła opozycjonistę i jego pomocników, a wolno murarze za swój cel przyjęli zniszczenie wszystkiego co ma związek z Chrystusem ! Dlatego tak "cennym" wydaje się ich zachowanie w stosunku do zjawisk nadprzyrodzonych, pochodzących od Stwórcy. Skoro zaprzeczają i chcą zdezawuować, to oznacza, że ktoś się obawia potężnej duchowej wspaniałości, prowadzącej do wolności, prawdy i piękna.
[ibimage==24187==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wydarzenia, które od maja 1917 r. rozegrały się w Fatimie, zostały od początku zinterpretowane przez rządzących Portugalią republikanów oraz przez przewodnią siłę portugalskiego republikanizmu (masonerię) jako coś, co nie tylko potwierdzało istnienie "chrześcijańskiego ciemnogrodu", ale zakrawało wręcz na złamanie praw republiki. Matka Boża ukazująca się w Fatimie wzywała do modlitwy różańcowej – czynu, jak wiemy, obłożonego przez rząd republikański sankcjami karnymi.

 
Burmistrzem gminy Ourem, w obrębie której leżała Fatima, był wówczas Arturo de Oliveira Santos. On to właśnie jako pierwszy w imieniu republiki i lóż masońskich przeprowadził „badanie” cudu fatimskiego. 13 sierpnia 1917 r. burmistrz osobiście udał się do Fatimy, gdzie formalnie aresztował Hiacyntę, Łucję i Franciszka. Następnie przewiózł dzieci do Ourem, gdzie poddał je wielogodzinnemu przesłuchaniu. Groził im, że jeżeli nie wyjawią wszystkich sekretów powierzanych im przez Matkę Bożą, każe je „smażyć w oliwie”.
 

Apogeum ataków na Fatimę nastąpiło w październiku 1917 roku, po słynnym „cudzie słońca”, obserwowanym przez tysiące ludzi. Po tym nadprzyrodzonym wydarzeniu Portugalska Federacja Wolno­myślicieli (pozostająca całkowicie pod kontrolą masonerii) opublikowała manifest „do wszystkich liberalnie nastawionych Portugalczyków”. Protestowano w nim przeciw „żałosnej komedii z Fatimy”, która jest „niczym innym jak kościelnym spiskiem mającym na celu obalenie prawa o rozdziale Kościoła od państwa (rozdziału Matrixa od prawdziwej duchowości, ale o tym za chwilę). Innymi słowy bano się, by sterowany przez opozycyjnych aniołów system, nie obrócił się w system wolności. Przecież w opinii tej tajnej duchowej organizacji ludzie mają być robotami !

[ibimage==24188==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wykonywać polecenia, nie czuć i nie myśleć ! Zresztą po to chcą obecnie połączyć technologię z ludzkim ciałem, tworząc biotechnologiczne stworzenia borgów - transhumanizm. Nie bez przyczyny "fantastyczno naukowy" film Toma Cruise "Oblivion" jest dla organizacji NWO ością w gardle, to w nim pokazano, bez ich zezwolenia "przyszłe" biologiczne klony ludzi oraz wymarzonego boga masonerii - sztuczną inteligencję !

 

Chociaż Oblivion wydawać się może fantastyką naukową, to jest tylko małym oknem, przez które prześwitują prawdziwe plany grupy Nowego Porządku... Są tam przecież pokazane urządzenia stwarzające atmosferę, a nawet pokazano plan wysadzenia Księżyca Ziemi, wszyscy wiemy, że taki plan nie jest fikcją, że jest dobrze udokumentowanym pomysłem grypy wolnomurarzy !

 

Zdaniem Stephen'a Quayle, jednego z najbardziej wtajemniczonych chrześcijańskich badaczy planów światowej elity, planuje się skonstruowanie tak "dziwnej" (zaawansowanej) technologii, która zdolna ma być, przyjąć w siebie duchy (ducha), skąd on/one mają pochodzić nie jest wcale zagadką. Stąd też powstają takie filmy jak "Transformers", które są propagowanymi wizjami tych właśnie grup, wierzących w boga "jakiejś cudownej 'techno' możliwości". Nam w Polsce może wydawać się to wszystko majaczeniem jakiegoś fantasty,będącego pod wpływem środków farmakia, jednak wiele tajemnic ciągle wypływa z tajnych baz i laboratoriów, a badacze jak Tom Horn i Steve Quayle dzięki ich kontaktom stali się specjalistami w ich gromadzeniu, w składaniu wszystkiego do kupy.

[ibimage==24189==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

Wszyscy chcą być szczęśliwi ! (Naukowcy też)
 
Ktoś mógłby się zapytać co z etyką naukowców ? Zwłaszcza tych zajmujących się bioinżynierią, genetyką i innymi, mającymi związek z tworzeniem "nowych" żywych organizmów ? Otóż większość pracujących nad przyszłym nowym rodzajem ludzi GMO, jest specjalnie nagradzana, za osiągnięcia w swoich dziedzinach, i nie chodzi tylko o pieniądze, otrzymują uczucie radości ! Ci którzy osiągnęli jakieś wyniki odbierają specjalne nagrody w postaci RADOŚCI ! Są napędzani paranormalnymi impulsami uniesienia, a następnie pychy naukowej, przecież potrafią robić coś co się im wydaje naśladowaniem natury (Boga), po prostu "potrafią" ! Podobnie jak dzieci, które gdy otrzymują nowe zabawki skaczą pod wpływem wewnętrznej energii umysłu, tak też i naukowcy gonią za bio-techno króliczkiem.
[ibimage==24190==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Kosmos odpowiada !
 
Wielu ludzi, a właściwie coraz większa ilość zagubionej ludzkości, skłania się w stronę przyjemności Nowej Ery (New Age) ! Jest to podobny rodzaj przyjemności, co wcześniej wspomniany przy naukowcach od DNA, jest on także stosowany do nas, którzy jesteśmy często zagłębieni w ruchach para religijnych, związanych z UFO wyznaniem, czyli z New Age ! Tam też jest obecna struktura powabu, opowiada się o wspaniałych nowych możliwościach, o nowych ciałach biologiczno-genetyczno-elektronicznych, które mają stać się nośnikami "dusz" przyszłej ludzkości, a zwłaszcza elit NWO.
 
Przesłania z innego wymiaru, nazywane objawieniami Maryjnymi opowiadają duchową historię. Są to często bardzo ludzkie pouczenia, nakazy moralne lub duchowe wsparcie ! Okazuje się, że kosmos odpowiada na poziomie NORMALNEGO człowieka ! Nie jest to rodzaj przynęty typu Zeta Retikuli, lub Plejadańskich przekazów różnych gęstości, ale "zwykłe" rady jak żyć, jak funkcjonować duchowo by nie popaść w obłęd, jak się bronić przed zwiedzeniem oraz jak walczyć ze złem ! W tym momencie okazuje się, że walka duchowa jest prawdziwą walką, że są metody obrony, że są sposoby na oczyszczenie się z naleciałości masońskiego systemu Matrixowego zniewolenia !

[ibimage==24191==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wszystko jest w pewnym sensie "proste", tak proste jak słowa Jezusa o "widzących i słyszących". Zastanówmy się nad tymi tajemniczymi słowami: "Wam dana jest tajemnica królestwa Bożego, dla tych zaś, którzy są poza wami, wszystko dzieje się w przypowieściach - aby patrzyli oczami, a nie widzieli, słuchali uszami, a nie rozumieli, żeby się nie nawrócili i nie była im wydana [tajemnica]" (Marka 4,11). O co naprawdę chodzi w tym tekście?
 
Jak się okazuje kosmos (Maryja) rozmawia z nami także na prostym ludzkim poziomie ! Problem jest w tym, kto jest człowiekiem zdolnym te rzeczy przyswoić ?! Ogromna liczba ludzi na tej planecie staje się coraz bardziej odłączona od prostoty, Skomplikowany system cywilizacyjny coraz bardziej pochłania ludzi, oddzielając nas od prostoty natury, od prostoty odczuć, od prostej DUCHOWOŚCI.

Otwarcie lub zamknięcie się na Ewangelię dotyczy najbardziej podstawowego konfliktu w ludzkich dziejach, konfliktu między cywilizacją życia i cywilizacją śmierci, między służbą Bogu prawdziwemu, a różnymi podstawionymi formami "wiary", jak wiara w technologię, która ma w przyszłości umożliwić stworzenie "super inteligencji", techno-genetyczno-logiczno-energetycznego boga - tzw. bestii. Wygląda na to, że ludzkość dosłownie będzie się jej kłaniała ! Dlatego tak ważne są przesłania kosmicznej Królowej Wszechświata, Maryi (Patrz artykuł "Kontakt z Wyższą formą Bytu - część II") Wojna z przyszłości już trwa. Maryja mówi nam o tym w swoich przesłaniach, i dlatego właśnie masoneria tak bardzo się obawia duchowości Maryjnej, to jest siła kosmiczna zdolna nie tylko nas uratować, ale nauczyć ludzkość walki na poziomie duchowym.

[ibimage==24192==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Na ziemi polskiej mamy słynnego generała Maryi, księdza Natanka, zdradza on w tym parominutowym wideo, na czym polega bycie "partyzantem", duchowym żołnierzem Maryi, zdolnym do odłączenia się od masońskiego matrixa ! Tak jak w filmie "Matrix" tak i w rzeczywistości obecnego systemu jesteśmy nagradzani przyjemnościami (waściwie to nas się coraz bardziej zmusza do nich), dlatego odłączanie się od "systemowych kabli" powoduje rodzaj "bólu", czasami nawet szok srebrnej mazi wpływającej do środka, zjawiska te związane są także ze zmianami umysłowymi, tak we własnym ciele, jak i w rodzinie.
[ibimage==24193==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Wiele wskazuje na to, że kulminacją tego typu wojny duchowej z przyszłą bestią, są słowa Zbawiciela: "Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią. Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony." Mateusza 10:22 Taka sytuacja może być obserwowana na świecie coraz bardziej, zwłaszcza w krajach "rozwiniętych" pod względem matrixowej bestii (technologicznym). Bestia nie będzie chciała puścić ludzi, by ci stali się wolni duchowo ! Przecież system ma własną duchowość, czy to New Age, czy inną która dopiero się ma pojawić. Podejrzewa się, że wobec niepokorych stosuje także się 'mind control' (patrz film poniżej)
[ibimage==24194==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Kluczowe w odłączaniu się od bestii są słowa wspomnianego czołowego polskiego matrixowca ks. Natanka, to nie jest jakaś skomplikowana wiedza, to jest bardzo proste, wystarczy "wyciągnąć sobie kabel" i udać się do okopów (na pustelnie, do kościoła, do zboru), i strzelać modlitwami, postami... !
 

Duchowi matrixowcy - Ks. Natanek o Walce duchowej - urywek wykladu 22.02.2015

 
Ks. Natanek o satanistycznej konwencji antyprzemocowej - gestapowska EU 07.03.2015

 
Mind Control i dr Rauni Kilde - Ewa Pawela - 11.03.2015
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Zadziwiające ale część

Zadziwiające ale część homoseksualistów jest świadoma zagrożeń ze strony cywilizacji śmierci masonerii lub co bardziej poprawne, ze strony UFO struktur społecznych, które się chce nam zaaplikować ! "Znani włoscy projektanci mody, Stefano Gabbana i Domenico Dolce skrytykowali prawa przyznające homoseksualistom prawo do adopcji dzieci. Suchej nitki nie pozostawili też oni na metodzie sztucznego zapłodnienia. Ich wypowiedź oburzyła znanego homoseksualnego muzyka, Eltona Johna. Gabbana i Dolce, choć sami nie ukrywają swojego homoseksualizmu, ostro skrytykowali związki jednopłciowe, domagające się adopcji dzieci. – Jesteśmy przeciw gejowskim adopcjom. Rodziną jest tylko ta tradycyjnie rozumiana – stwierdzili Włosi. W opinii znanych projektantów nieporozumieniem są również zabiegi sztucznego zapłodnienia. – Powstajemy z mamy i taty, przynajmniej tak powinno być – wyjaśnił Dolce. – Dzieci stworzone chemicznie nazywam syntetycznymi. Wynajęta macica, sperma wybrana z katalogu – dodał.

 - Rodzina nie jest fanaberią. Ważne jest w niej silne poczucie przynależności – uzupełnił wypowiedź Dolce Stefano Gabbana.
 Te komentarze, udzielone włoskiej „Panoramie” oburzyły Eltona Johna, który jest klientem projektantów. Znany homoseksualista, wychowujący wraz z partnerem dwójkę dzieci, zareagował ostrą krytyką. „Możecie wstydzić się za grożenie palcem wobec in vitro, to cud który pozwolił wielu ludziom, także gejom, spełnić marzenie o posiadaniu dzieci” – napisał muzyk na Facebooku. „Wasze archaiczne myślenie nie idzie z duchem czasu, tak jak wasza moda. Nigdy nie będę nosić ciuchów od Dolce & Gabbana” – dodał i załączył hashtag #BoycottDolceGabbana."

UFO maskarada - Karla Turner 1995 - cały film PL.
https://www.youtube.com/watch?v=AnjAX1Fw4EU
Dlaczego tajne organizacje promują bezpłciowość w postaci Genderyzmu prowadzącego do zdegenerowanej dwupłciowości (i/lub homoseksualizmu) ? Wiele wskazuje, że są to ich skrywane i wyznawane poglądy w "rebisa", mityczną postać dwupłciową, mającą posiadać nadprzyrodzone moce. Ma ona syboliozować pierwszego dwupłciowego-człowieka. Jego natura miała być połączonym aspektem kobiety i mężczyzny. Oczywiście Adam był przez pewien czas samotny w Ogrodzie Eden, ale Stwórca sam powiedział, że "...Nie jest dobrze, żeby mężczyzna był sam, uczynię mu zatem odpowiednią dla niego pomoc" Ewę. Ks. Rodz. 2:18 Nie stwierdził, że przebudował Adama i z tego powstał osobnik męski i żeński. Obecna zdemonizowana elita chce przebudować człowieka i człowieczeństwo o czym pisałem w "Prawdziwym władcy pierścieni" Dzisiejsi badacze masonizmu i tego tematu wskazują, że jest to błędne i DEMONICZNE pojęcie Adama.
 
Poniżej najbardziej czczony masoński symbol dwupłciowej hybrydy-humanoida:

Widać tu wbudowaną piramidę, "uskrzydlone egipskie koło Słońce" i wiele innych tresci wyznawanych przez tą wysoko szkodliwą organizację !
Adam został stworzony z prochu ziemi, ale Ewa została uczyniona z Adama. Czasownik użyty w wersecie Ks. Rodz. 2:22 to banah, który w ponad 300 miejscach jest przetłumaczony jako „zbudować". Tak więc Bóg pokazuje nam w swoim Słowie, że kobieta nie jest zbudowana w ten sam sposób, co mężczyzna. Mężczyzna został zaprojektowany, by być bardziej gruboskórny i nakierowany na zewnątrz - ma podbijać otaczający go świat. Kobieta uczyniona została w sposób fundamentalnie inny. Różni się od mężczyzny nie tylko fizycznie, ale też jest zaprojektowana i pomyślana tak, by mieć większą zdolność do okazywania empatii i troski o tych, którzy znajdują się w jej otoczeniu (chociaż obraz ten zaciemniają przemoc i nadużycia w relacjach międzyludzkich). Mimo że w każdej grupie znajdziemy dużą różnorodność, to jednak kobiety, w większości, są bardziej zaradne niż mężczyźni. Można dowieść, że samotne kobiety radzą sobie lepiej niż samotni mężczyźni.

W Pierwszym Liście do Koryntian czytamy: „Strzeżcie się rozpusty! Bo czyż jakikolwiek grzech popełniony przez człowieka jest poza ciałem? Lecz [ja wam mówię,] kto grzeszy rozpustą, przeciwko własnemu ciału grzeszy (1 Kor 6,18). Paweł ostrzega też Tymoteusza: „Uciekaj zaś przed młodzieńczymi pożądaniami"
(2 Tm 2,22). Pan uczynił człowieka jako różnego od zwierząt, z partnerstwem mężczyzny i kobiety trwającym całe życie i będącym podstawą ludzkiej miłości i stabilnej rodziny. Jak na ironię w naszym liberalnym społeczeństwie, kładącym nacisk na „wolną miłość", prawdziwa troska, współczucie i bezpieczeństwo odeszły do lamusa, a wielu ludzi popadło w niewolę sexualizmu, a część upadła nawet w homoseksualizm, będący zdiagnozowaną chorobą psychiatryczną ! Pamiętajmy że ratunek może przyjść tylko od kosmicznych sił Chrystusa Pana i Maryji ! (POLECAM "II część Kontaktu z wyższą formą Bytu")

UFO masoneria i nowy światowy bałagan DNA
https://www.youtube.com/watch?v=-dMrCY7UIPA

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika H.R.

Homo, ale za przeproszeniem

Homo, ale za przeproszeniem chrzanisz jak kociarz. W tzw. Biblii, mężczyzna musi się różnić od kobiety i MUSI być stworzony w inny sposób niż kobieta, bo to święty bełkot Semitów. U Semitów kobieta jest pół-zwierzęciem, a mężczyzna jest jedynie prawdziwym człowiekiem. Dla tego ta mżydowska pseudologika teologiczna stworzyła taki, a nie inny opis różnicy w stworzeniuy mężczyzny i kobiety. Nie chrzań, że kobieta to jakieś zupełnie inne stworzenie od zaprojektowanego od A do Z mężczyzny, bo gdybyś się uczył, a nie ograniczył swą edukację do studiowania Tory, to byś wiedział, że kobieta od mężczyzny różni się tylko JEDNYM chromosomem i niczym więcej. Poza tą różnicą jest zaprojektowana w identyczny sposób co mężczyzna. Można się raczej zastanawiać nad tym, który egzemplarz jest wzorcem wyjściowym, tzn. czy aby nie jest nim kobieta, a nie mężczyzna?

Portret użytkownika H.R.

Sądząc po ilości minusów na

Sądząc po ilości minusów na temat genetyki, mamy do czynienia z typowymi przedstawicielami genetycznych Polaków. Inaczej mówiąc z genetycznymi idiotami. Może tom i smutne dla poniektórych, ale prawdziwe. I nie da się tego ukryć.

Portret użytkownika laxim

wiesz wszystko w co bibli to

wiesz wszystko w co bibli to sprawa tych których nazywasz masonerią, gdybyś wiedział że człowiek skłąda sie EGo, z JA, i z Alter EGO, tak więc każda organizacja działają na zasadzie tych trzech boskich pierwiastków wpisanych w DNA ludzkie - prawdą jest że Istota LA (późnijesi ludzie) byli nięsmiertelni i byli hermafrodytami, gdyż podróżowali w kosmosie, przybywszy na ziemie zmieniły się prawa, juz nie Boga Oyca ale Niwy MAtki, nastał proces unicestwienia LA i stworzenia LA, proszę - LA przybyły na Ziemie, gdzie panowały rody gadów, zaczęła się wojna która spowodowała, że LA zwycięzyli ale stracili potencjał, wieć musieli dodkonać modyfikacji DNA i przyjąć prawa Matki, gdy to si≤ę stało na Górze SIW ( najprawdopodobniej chodzi tu o miejsce w niebie, gdzie LA zostały przeobrażone w ludzi (kobieta i mężczyzna), reszte pozostawiono matce naturze. Pytanie czy potomkowie LA są dobrzy, czy raczej intruzami których matka natura chce się pozbyć, bo w moim mniemaniu mam czasami wrażenie, że my jako ludzie zachowujemy się jak pałaczki okrężnicy, w tym wszystkim najlepij wrócic do poczatków i nie ubierać słowa w rzeczy które bierze się na wiare a nie wypływają z wiedzy,

Portret użytkownika Serhijo

Homo Sapiens to wyglada tak

Homo Sapiens to wyglada tak jakbys sie czegos obawial, jakbys zapomnial albo nie wiedzial, ze Bog to potezna inteligencja i nie zostawia swoich dziatek na pastwe tyranii i co jakis czas zsyla na ten ziemnski padol swoich podopiecznych (robi to nawet czesciej niz byc moze myslisz), zeby swiat sie nie zawalil pod ciezarem nieszczescia, ktore sami sobie gotujemy. Czasy kiedy egoizm nabiera przewagi to ta sama historia co w Babilonii 5 tysiecy lat temu, z tym ze tamta cywilazacja w porownaniu do tej byla malutka i wspanialomyslny Bog juz wie ilu ludzi obdarzyc pewna wiedza, by ci z kolei mogli jakos te 8 mld ludzi ostrzec i pouczyc przed przykrymi nastepstwami dalszej dewolucji duchowej.
 
W tych czasach, jedna osoba, nawet jesliby sie wzbila pod niebiosa to zobaczyloby to 1/10 populacji z czego 3/4 by nie dowierzala a reszta by sie pozabijala w religijnym amoku. Dlatego tez, zeby zachowac rownowage miedzy ludzmi zdajacym sobie sprawe z oczywistosci istnienia Boga, zycia po ¨smierci¨i wszystkim, z czym sie to wiaze a ludzmi raczej plytkiej wiary - Stworca rozrzucil po Ziemi wielu swoich podopiecznych. Jezus rzekl, ze ¨bedzie jeden na tysiac i dwoch na 10 tysiecy¨, czyli w tym momencie bedzie to jakies 80 tysiecy pomocnikow. No a oprocz tego jeszcze cale zastepy anielskie. Nie ma sie czego obawiac, Ci ktorzy sie opamietaja, dadza rade. Ci, ktorzy sie nie opamietaja tutaj, na pewno zrozumieja wiele po drugiej stronie. 
 

Portret użytkownika DEUS SERVIS

informuję że w Wielkanoc 2015

informuję że w Wielkanoc 2015 opublikuję na You Tube film - wszyscy błądzimy szukając tajnych szyfrów Biblii i Tory.
Nie dlatego że sądzimy to czy tamto.....ŹLE CZYTAMY -    K O D   B O G A  ISTNIEJE !
POPRĘ GO NAMACALNYMI DOWODAMI KTÓRE NAUKOWO MOŻNA UDOWODNIĆ !
WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD SŁÓW W ORYGINALE- "NA POCZĄTKU BYŁO SŁOWO" - opanowaliśmy świat przy pomocy dłoni licząc że zdołamy osiągnąć nieśmiertelność i potęgę......PISZEMY STEKI BZDUR ABY CZERPAĆ GRANT Z PUBLICZNYCH PIENIĘDZY. ŚWIAT PRZEPEŁNILIŚMY OBŁUDĄ, SEXIZMEM, DEPRAWACJĄ I KŁAMSTWEM- KREW I PIENIĄDZE, CHCIWOŚĆ I FAŁSZYWE PRAWDY WIODĄ NAS NA ZATRACENIE.
 
JEZUS MÓWIŁ PRAWDĘ .....BIBLIA TEŻ MÓWI PRAWDĘ -PROBLEM W TYM ŻE NIE CAŁA PRAWDA ZOSTAŁA POWIEDZIANA DOSŁOWNIE....."SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE"
TRWAJCIE NIEZŁOMNIE W MODLITWIE DO BOGA JAK NAUCZAŁ JEZUS -OTWORZĘ OCZY WSZYSTKIM ZA SRAWĄ WIELU DNI I NOCY JAKIE POŚWIĘCIŁ MI PAN ZSYŁAJĄC NA MNIE SNY I OBRAZY....
FILM BĘDZIE TEŻ O MNIE ABY NIKT NIE OŚMIELIŁ SIĘ ZARZUCIĆ MI KŁAMSTWO
WIEDZĘ POCHODZĄCĄ Z NIEBIOS ODDAM WSZYSTKIM ZA DARMO BO DARMO JĄ POZYSKAŁEM 

Strony

Skomentuj