Figurki reptalian z Al Ubaid dowodem na obecność na Ziemi gadziej rasy?

Kategorie: 

Źródło: Muzeum w Bagdadzie

Przywykliśmy sądzić, że to ssaki są najbardziej wyrafinowanymi stworzeniami na planecie Ziemia. Gdy jednak popatrzy się na historię może się okazać, że na tym globie znacznie dłużej panowały inteligentne gady. Figurki odnalezione w starosumeryjskim wykopalisku Al Ubaid mogą wskazywać na to, że reptalianie mieli jakiś wkład w funkcjonowanie Starożytnego Sumeru.

 

Al Ubaid znajduje się obecnie na terenie Iraku. To stanowisko archeologiczne datowane jest na niemal 7 tysięcy lat, innymi słowy 5900 do 4000 lat p.n.e. Jest to zatem jedno z najstarszych wykopalisk cywilizacji w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Zaskakujące jest to co odkryto.

Wśród licznych artefaktów odnaleziono figurki przedstawiające istoty wyglądające na humanoidalne. Jednak ich rysy ciała są inne od ludzi. W oczy rzucają się szerokie ramiona, wąskie talie i wydłużone czaszki. Ich głowy do złudzenia przypominają te jakie mają niektóre jaszczurki.

Według jednej z teorii są to wizerunki istot z rasy, która prawdopodobnie wyewoluowała z tak zwanych dinozaurów. Musiała być to zatem rasa, która miała kontakt z Sumerami. Wiele figurek znaleziono w starożytnym mieście Ur znajdującym się obecnie między Bagdadem a Zatoką Perską, 16 km na zachód od obecnego koryta rzeki Eufrat.

Oczywiście historycy interpretują te znaleziska raczej w formie pewnej symboliki, tak samo jak podchodzą też do reliefów z Ameryki Południowej z okresu prekolumbijskiego. Łatwiej jest zaszufladkować takie wizerunki jako przenośnie związane z cechami charakteru danych ludzi niż jako dowody na relacje ludzkości z inną ziemską rasą.

Można nawet podejrzewać, że na siłę poszukuje się "poetyckich" wytłumaczeń, alegorii i temu podobnych, byle tylko nie przyznać, że coś takiego jak gadzia rasa rzeczywiście istnieje.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pstar

Widać, że figurki są rodzaju

Widać, że figurki są rodzaju męskiego i żeńskiego. Te żeńskie karmią młode mlekiem z piersi. A od kiedy to gady mają piersi i karmią mlekiem? Coś tu jest nie tak, tylko co?  Starożytni ogłupieli? Gdyby nawet faktycznie gady ewoluowały do form humanoidalnych, mając chociażby ok. 65 mln lat od czasu, gdy podobno wyginęły, to nie sądzę, żeby zmieniły się w ssaki. Chyba tylko jakieś starożytne opisy mogłyby coś jeszcze wyjaśnić. 

Portret użytkownika H.R.

Jak dla mnie, to naprawdę

Jak dla mnie, to naprawdę ciekawy wygląd ma to młode któr jest karmione. Same figurki przypominaja mi raczej przedstawicieli gatunku(?), czy rasy(?) , których czaszki znajduje sie w Ameryce Płd.. Chodzi mi o te mocno wydłuzone czaszki, posiadajace mocną, masywną żuchwę, które wcale nie były "efektem" sztucznego wydłużania czaszek u niemowląt, ponieważ ta teza została już naukowo obalona. U tych figurek widać właśnie te dwa elementy: wmocno wydłużoną czaszkę i szeroką, mocną szczękę. Co do wąskich bioder, talii i bardzo szerokich ramion, to może to być odwzorowanie rzeczywistego wyglądu, ale nie należy też zapominać, że istnieje coś takiego, jak kanon w sztuce, który jest włóaściwy danej epoce. Dla przykładu przytoczę gotyckie malarstwo sakralne. Na podstawie tych obrazów możnaby również twierdzić, że np. kobiety w okresie gotyckim żyjące w Europie Zach.  miały nienaturalnie długie dłonie i palce, dużo dłuższe od Homo Sapiens. Teraz się zastanówmy, czy była to jakaś inna rasa, lub nawet inny gatunek stworzeń, czy też taki obowiązywał kanon w ówczesnym malarstwie?

Portret użytkownika mlodyrob

Z gadzich genów to nam

Z gadzich genów to nam została nienawisc do wlasnego gatunku i gadzie zachowania szczególnie jak ktos nie nauczy sie podstawowch zasad które posiadaj ludzie najgorsze jest to ze sie z nimi nie rodzimy my je nabywamy od naszych opiekunów.

Portret użytkownika janczar

Na początku były dwa duchy:

Na początku były dwa duchy: Ormuzd (Ahura Mazda) i Aryman (Angra Mainju). Ormuzd przebywał w górze, w nieskończonym blasku. Aryman w dole, w mroku nieprzeniknionym. Wszystko co dobre – mądrość, prawość, jasność, piękno – zawarte było w Ormuździe, wszystko co złe w Arymanie. I tak było od nieskończoności. Aż wydarzyło się, że promień blasku przeniknął mrok i Aryman poznał, że nie jest sam, że jest jeszcze coś innego. Przyciągnięty blaskiem podążył w górę i chciał ową jasność pochwycić. Ormuzd jednak przemądry rzucił w niego słowem modlitwy, które odebrało siły władcy ciemności, tak że spadł w przepaść i przebywał tam przez trzy tysiące lat. Potem znaleźli go kovzowniczy i mamy to co mamy.

Portret użytkownika Homo sapiens

Ciekawe jest założenie, że to

Ciekawe jest założenie, że to są istoty z innej rzeczywistości niż te z UFO, albo inaczej ufo może przybywać z różnych rzeczywistości do tej materialnej posługując się podobną technologią.
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Jednak ludzkość starożytna poznawała jakieś istoty innowymiarowe bardziej bezpośrednio. Na przykład w przypadku
Rendlesham porwani wojskowi opisują bezcielesne ufo istoty jako ludzi z przyszłości, następnie przekazana wiadomość binarna opowiada co innego, a mianowicie iż ludzkość jest "explorowana" dla leprzego kosmicznego zdobywania wiedzy. Za każdym razem przekaz jest dwuznaczny. Cel ich wizyt jest ukrywany !
Sami porwani wojskowi mają problemy zdrowotne od momentu porwania do innej rzeczywistości, coś złego stało się z ich zdrowiem, co kolejny raz wyklucza "dobrą" stronę tego zjawiska. Bezcielesność ufo istot potwierdza ich możliwości błyskawicznego startu i błyskawicznej zmiany kierunków lotu z niewyobrażalną prędkością  !
Tutaj film o tym przypadku, jest to najbardziej ciekawy film o
RENDLESHAM FOREST INCIDENT
Published on Mar 24, 2014
https://www.youtube.com/watch?v=PWDFdtoeXG0
 
O podróżach w czasie można przeczytać tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2013/07/podroze-w-czasie-dowody.html
 
Najciekawsze złożenie wszystkich elementów może wskazywać że ludzkość w przyszłości została ASYMILOWANA do ufo kosmicznej cywilizacji co dla wielu może być czymś "wspaniałym" ! Jednak nie koniecznie, możliwe są inne scenariusze przyszłości ludzkości gdzie natura została tak zmieniona, że muszą nas-siebie badać w celu jakiegoś ratunku dla ich zmienionej natury..., lub co gorsza braku natury.
tu kolejne filmy o
Shocking UFO Invasion at Rendlesham
https://www.youtube.com/watch?v=Gl4Z-axJSTI
The Rendlesham Forest UFO Incident
https://www.youtube.com/watch?v=8dY5OlljKvw

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Sylwia87222

Nie przyszło Wam do głowy, że

Nie przyszło Wam do głowy, że ten jasnowidź być możejest podstawiony? Może podbija komentarze, albo jest samotnikiem masohistą, może lubi sobie zasiąść wieczorem przed biurkiem z  flaszeczką i oddawać się wyobraźni? Może to stary kawaler  po 40 z zerową perspektywą na przyszłość i wkręcił sobie jest wyjątkowy? Może jest chory psychicz
nie? bądź też ma niezłą frajdę i niecodzienną radochę bo w końcu dzięki swoim komentarzom został zauważyny i chcąc niechcąć wprosił się do dyskusji. Czuje się ważny....
Spoko się uczyłam o takich ludziach na studiach, skryty śir. Bardzo prawdopodobne, że być może na codzień wiedzie normalne życie - żona, dziecko, dom, praca a swoje psychozy przelewa klikając w klawiaturę.
 
 
Podrowienia dla [email protected] Smile

Portret użytkownika El Koto

Kimże ty jesteś żeby

Kimże ty jesteś żeby kogokolwiek oceniać ? Bóg cie tu zesłał czy w butach Boga chodzisz tylko by mieć prawo do takich ocen ? Poczekaj jak pójdzesz niebawem do pana/pani doktor (albo znachora) to też gratis za darmo otrzymasz taką samą ocenę i zaprawdę powiadam ci jeden przelecą ci przed oczyma jak grom z nieba twoje wszystkie oceny innych ludzi które wcześniej uczyniłeś. Amen.

Portret użytkownika Sylwia87222

Przepraszam bardzo ale jeśli

Przepraszam bardzo ale jeśli chcesz  zarzucać mnie takimi argumentami jak Bóg, czy porównywać mnie do chęci zabawy w byt wg mnie nieistnięjący a jeśli istniejący to wg nie mający nic wspólnego z bytem, którego opisuje Biblia to nie mam o czym z Tobą rozmawiać, gdyż w Twoich oczach jestem Bezbożnicą. W swoich natomiast jestem sceptykiem, osobą trzeźwo myślącą i lubiącą poszukiwać logiccznych argumentów na rózne sytuacje. Pisanie Jasnowidza to typowe pisanie człowieka z problemami psychicznymi.
Zaprawdę powiadam Ci bardziej zaimponowałeś/aś sposobem pisania (pomysłem) niż samą treścią, która jak dla mnie jest bezsensu.
A jeśli już straszysz mnie swoim Bogiem, to zaprawdę powiadam Ci, jestem świadoma własnych życiowych wyborów, wiary-niewiary, oraz własnego "ja", najwyżej za niewiarę pójdę do piekła i będę piekła wielkie ciacha z  rodzynkami a Ciebie za karę nie poczęstuje!
"AMEN"

Portret użytkownika LECH

Czy dla osobowości w której

Czy dla osobowości w której przechodzimy ewolucję na tej planecie ważny jest kombinezon.... istota ludzka dostała ciało materialne tak jak kosmonauci lecący na księzyc aby w warunkach materii tylko i tylko sie boskonalić....

Portret użytkownika RH+

Nie pójdziesz do piekła - bo

Nie pójdziesz do piekła - bo w nie nie wierzysz. To katolicy pójda do piekła - bo w nie wierza.
Szkoda tylko tych ciastek z rodzynkami, że jednak nie będziesz mogła nie poczęstować chłopaka. Będzie się czuł pominięty, że nikt nie ukarał...

Portret użytkownika aron jasnowidz

KOLEJNY PRZEKAZ dla ludzi od

KOLEJNY PRZEKAZ dla ludzi od isot energetycznych z którymi mam kontakt a które dały mi nie tylko wiedzę ale i możliwość uzdrawiania ludzi śmiertelnie chorych oraz chorych "na duszy":Do tej pory na tej planecie królowało zło ,był to przystanek dla wszystkich złych ras ,wiele z nich manipulowało świadomością ludzi którzy medytowali ,ludzi którzy mieli nadprzyrodzone zdolności po to aby wszyscy siali energię zła,którymi one się karmiły .Wiele razy rządzącym pokazano nowe światy ,dobre światy i proszono ich aby rządzili tak aby dążyć do światła ale oni wybrali mrok i istoty przy mroku .Słuchali ich i zamieniali technologię pokoju na technologie wojny .Zamiast ujawnić prawdę oni ją skrywali ,wysyłali na inne planety ludzi a potem gdy tamci wracali kazali im milczeć lub ich mordowali.Podpisywali umowy z obcymi w zamian za technologie ,pozwalali na porwania ,na eksperymenty na przejęcia ludzi przez złych obcych i nie obchodziło ich co się z ludźmi stanie .Słuchali rasy zwanej nordykami(ariele,albinosy) która karmi się tylko energią zła .Pozwolili na to aby rasa raptilian miał tu swoje schronienie dla złych ,tak samo jak annunaki i inne rasy .Większość tych ras zawsze walczyły ze sobą ,ale gdy we wszechświecie powstała rada opiekunów istot inteligentnych ,po to aby ochronić planety przed rasą najeźdźców z którymi wojnę toczą wszystkie rasy ,wówczas ci co nie chcieli razem włączyć się do walki ,szukali planet gdzie będą mogli zmanipulować istoty które na nich żyją i karmić sie złem .Stąd macie tyle wojen ,tyle zła ,u siebie na planecie ,nawet religia przesiąkła złem i ludzie którzy otrzymali czyste idee od istoty wyższej jaka był Chrystus przyłączyli się do tego aby to zło wspierać ,waszym Bogiem stał się pieniądz ,waszą religią -czynić zło a dobro uznaliście za coś nienormalnego wówczas została podjęta decyzja u Najwyższego Stwórcy wszystkiego aby rozpocząć interwencję i przysłać istoty światła aby obudzić rasę ludzką oraz pokazać innym rasom że Bóg istnieje .Znaki które widzicie ,kataklizmy ,służą aby pokazać tym którzy tu żyja i którym wydaje się ze są nietykalni że ich czas się kończy .że razem z waszymi Braćmi z kosmosu zaprowadzicie spokój i wieczny pokój na tej planecie .Staniecie się wzorem dla innych i przykładem dla tych którzy znów sie pogubią .Nie stanie się to samo ,musicie zmienić zło ktore jest w was i które siejecie na dobro aby odciąć energię która się karmią i wówczas nie będą mieli mocy i siły aby was nękac i abyście sami sie nie nekali .Przylecieli wszyscy którzy moga wam pomóc ,będziecie ich widzieć ale się nie lękajcie ,nie dajcie sie wciągnąć do wojny ,gdy będą kazali strzelać do brata zanieść im broń i niech rządzący sami strzelają .Oni bez was nic nie zrobią ,to waszymi rękami zabijają i czynią zło ,gdy ręka nie bedzie chciała chwycić za broń wówczas oni nie będą potrzebni tym którzy zyją ze zła i to spowoduje że nowe przyjdzie szybciej niż myślicie .My dalej będziemy dostarczać wam argumentów i odblokowywać istoty wyjątkowe ,które zostały tu wcześniej zesłane abyście widzieli że nie jesteście sami w tej walce i że macie wsparcie u Najwyższego i jego istot

Portret użytkownika RH+

Masz racje. To już długo nie

Masz racje. To już długo nie potrwa.
Potem będzie spokojniej.
A na końcu odepniemy pasy i poprosimy sąd rodzinny, by cofnął ubezwłasnowolnienie. Może się zgodzi, jak będziesz brał te białe kuleczki i przestaniesz wyrywać sobie igłę od kroplówki.
Aaron... uspokój się. To, że mohel pomylił się i zamiast napletka zdjąć ci skalp z całą istotą szarą, tak, że teraz musisz telepatycznie się z nią kontaktował to nie znaczy, że spędzisz w tej klatce całe życie. Na koniec przeznaczą cię na ofiarę, tylko raczej nie zapłacą tych pięciu sykli za zwrócenie cię rodzinie.
raczej zapłacą 50, byś nigdy nie wrócił...
a w swiątyni będzie ci dobrze...
będziesz uzdrawiał
zmartwychwstawał,
odrastał i całował członki kapłańskie (w sensie ręce i nogi)

Portret użytkownika kimbur

Figurki te mogą wskazywać na

Figurki te mogą wskazywać na stosowanie w przeszłości inżynierii genetycznej. Mamy tu wyraźnie ssaki z gadzimi głowami. Pytanie tylko, czy inteligencja owych istot była wyższa czy niższa niż ludzi takich jak my.

Portret użytkownika baca

reptilianie to raczej mit -

reptilianie to raczej mit - tak jak w czasach obecnych David Icke wyjechał z gadami po to tylko aby nie użyć zakazanego na zachodzie słowa "żyd" tak samo musiało być w przeszłości i stąd te figurki - po naszej cywilizacji tez pozostanie niezliczona ilość figurek ukrzyżowanego żyda, żydoaniołków ze skrzydełkami, żydowskich matek boskich w tysiącu wariantów, żeliwnych żydów Janów Pawełków ale to przecież nie oznacza że figurki te mają coś wspólnego z rzeczywistoscią - katedry pełne sa gargulców, no i co z tego?
prawda wygląda zupełnie inaczej... otóż kiedyś dawno temu część kosmitów się zbuntowała i uciekla na Ziemię - może to i nawet te Homosiowe upadłe anioły z szatanem na czele... to bardzo możliwe... no ale że nic nie trwa wiecznie wiec te towarzystko które zdezerterowało straciło możliwość "nieśmiertelności" poniewaz musiało zrezygnować z podróży kosmicznych dających efekt niesmiertelnośći wg czasu uplywającego na Ziemi no zmuszone zostało przystosować się do cyklu ziemskiego a na koniec powymierało oczywiście w cholerę lub zostało wybite przez ludzi - (tak zwane giganty, cyklopy, olbrzymy i tak dalej) - na samym koncu zdechla bestia jahwe no ale nie do konca bowiem jest i to jak najbardziej naukowa możliwość przy zaawansowanej technologii odłączenia mózgu od umierającego ciała i połaczeniu go z maszynerią aby sobie powegetował dłużej niż ciało - kto wie czy jehowa nie została nawet celowo za swoją dezercię w ten sposób wlaśnie ukarana i skazana na wieczyste wegetowanie w jakimś sloiku i zastanawianie się nad sobą Smile
jest przecież i to powszechnie znany tak zwany mit o cudownej lampie Alladyna, czyli dzinie z butelki, kóry speinia życzenia, prawda?
to musiało byc dla niej niezwykle przykre tak siedzieć w jakimś słoiku i gadać sama do siebie nie mogąc nawet popełnić samobójstwa - tysiąc lat, dwa tysiące, sto tysięcy, pół miliona he he - no może palma odpalić, prawda?
tak więc jehowej opaliła z biegiem czasu i kiedy już marzyła w jaki by tu sposób zakończyć swoje egzystencję to jak się przypadkowo dawno temu w jej pieczarę z aparaturą zaplątali neandertalczycy udało im się z jehową porozumieć, ucieszyla sie ze ma w koncu z kim pogadać przez jakiś głośnik no i obiecała im że będą narodem wybranym i tym podobne farmazony pod warunkiem ze się bedą jej ślepo słuchać, stawka jest wysoka bo za pomoc szatana/jehowy koczownicy mają obiecane wladzę nad światem tylko po to aby ona mogla się na Ziemi która jest jej dozywotnim więzieniem ZEMSCIC.
no i co mamy dziś w obecnych czasach? otóz jehowa pomaga im jak moze podaje jedną mundrość za drugą, koczownicy się jej tępo słuchają nawet nie wiedząc że są tylko narzędziem - tymczasem jehowa jest cwana, w nagrodę za to że ktoś ją odłączy od aparatury i zakończy jej nieznosną wegetację, śmiałek który tego dokona otrzyma całe złoto świata jakie od niepamiętnych czasów znosza dla niej w tym wlaśnie celu koczownicy, ta informacja jest do rozkminienia w biblii w ktorej jest to opisane w apokalipsie Jana - chodzi tu o tak zwane "zbawienie" czyli zabranie wybrańców do... złotego miasta!!!
całe miasto ze złota na śmiałka który dorwie jehowę czeka...
 ale nieważne, bo ważne że jehowej sloik się gdzieś znajduje pod ziemią i skoro neandertalczycy się do niej dawno temu dostali to dostac się w sumie każdy może i jej respirator wyłączyć. aby jednak do tego nie dopuscić dostęp do słoika ma tylko plemię z samego szczytu piramidy - rodzinka Rotschilda. tylko oni się "moga" komunikowac ze słoikiem i tylko oni tak naprawdę odbierają jej "nauki"
i to z grubsza tyle spraw bieżących... jest spoko szatan/jehowa to tylko słoik - czyli warzywo... odbywające karę wiecznego zastanawiania się nad soba... a że słoik jest mściwy i słoik nic nierobi tylko przez tysiąclesia przeciwko Ziemi i ludzkości knuje, to już jest inna opowieść... a ta jest jak najbardziej prawdziwa...

Portret użytkownika RH+

szabat mac - dlaczego

szabat mac - dlaczego najgorsze, skoro twoi pobratymcy od dawna piszą, że tora to wyssana z końcówki lewitów bzdura na resorach i że cała szopka z synajem była tylko przykrywką dla rabunku egiptu.
Przeholował - to może napisz, jakim samochodem holował, bo oonan jasnowidz od tygodnia ma z tym problem - chyba za ciemno widzi

Portret użytkownika aron jasnowidz

mylisz sie przyjacielu

mylisz sie przyjacielu ,annunaki ,raptile i inne rasy istnieją ,sa miedzy nami ,i prawie coddziennie diagnozuje ludzi z podczepieniami ,ras jest wiecej niz ci sie wydaje ,a to ze ziemia było otoczona złem i wszytko co złe ciagneło tu  sobie i dobrze żyło karmiac się tym co wy na tym forum uprawiacie ,nienawiścią ,zawiscią ,zazdrością itd to tylko potiwerdza to co pisze  .Mam nadzieję ze tak jak nagrywam filmy z uzdrowniami tak dane mi będzie nagrać film z istotami obcymi ,wiec wstrzymaj się z opiniami że ich  nie ma ,czy nie istneiją a juz na pwno nie mieszaj ich z szatanem .W przeciweństwie do ciebie nam dano dary odróznienia złego i obcego podczepienia i dowody mam juz na sowjej stronie .Sa tam ludzie kórzy ściągneli i widzeli zło a także ci którzy są przejeci przez obcych . Są też ludzie wyjatkowi ,isoty przysłane aby nam pomagac w tym co teraz będzie tworzone .SAM mam kontak z istotami energetycznymi i istotą szarą i jej wiadomości są niesamowite ,ale nie ma sensu ich przekazywać ludziom którzy widząc piramidy w egipcie , miasta majów czy inków twierdza ze nie istneją i ze zbudowali je ludzie motykami i kamieniami .Lepiej zyc w nicości i z darami energetycznymi :)i wymyslac kolejne idiotyczne teorie i wspierać dezinformacje ludzi aby jeszcze troche sobie pochulać w tym złym świecie .Dobrze że to się kończy i że czas dziła na naszą korzyść i daja nam kolejne argumenty do ręki .

Portret użytkownika RH+

Tak sobie to czytam...

Tak sobie to czytam... rzeczywiście - piszesz, jakby twoja istota szara wyemigrowała do innego wymiaru i komunikujesz się ze swoim mózgiem telepatycznie.
"i prawie coddziennie diagnozuje ludzi z podczepieniami" - to że diagnozujesz cokolwiek, nic jeszcze nie znaczy. Mam kolegę, który kulka razy dziennie diagnozował zapalenie wyrostka robaczowego, nawet u tych, którzy go nie mieli, więc to, że coś diagnozujesz jeszcze o niczym nie świadczy. No, prócz tego, że idiotami są ci, którzy za to twoje diagnozowanie płacą.
"W przeciweństwie do ciebie nam dano dary odróznienia złego i obcego podczepienia i dowody mam juz na sowjej stronie"- ile tych darów wam dano, towarzyszu? I do jakich argumentów musiałeś się uciec, by argumenty chciały przejść na twoją stronę?
"SAM mam kontak z istotami energetycznymi i istotą szarą i jej wiadomości są niesamowite"- z psychiatrą to chyba jednak straciłeś kontakt, prawda? A wiadomości są niewiarygodne, nie niesamowite. Niesamowita jest twoja głupota...

Portret użytkownika b@ron

aron

aron jasnowidz piszesz...
"SAM mam kontak z istotami energetycznymi i istotą szarą i jej wiadomości są niesamowite ,ale nie ma sensu ich przekazywać ludziom którzy widząc piramidy w egipcie , miasta majów czy inków twierdza ze nie istneją i ze zbudowali je ludzie motykami i kamieniam"
...co to za istoty i z jakiej rasy ty pochodzisz? dlaczego ciebie wybrali jako hmmm medium? jak wygląda kontakt z istotami energetycznymi ? skąd owe istoty pochodzą?...spokojnie możesz mi przekazać te wiadomości, jako że twierdzę że piramidy, bądź miasta majów czy inków budowano za pomocą technologi o której jeszcze nie śnimy...motyki i kamienie odpadają.
ps. tylko nie kieruj mnie znowu na twoją stronę ...piszesz że innemedium zostało wybrane ,więc zawołaj tu swoich cudownie uleczonych ...patrz ile tu miejsca, admin nie gryzie i zapewne nie bedzie miał nic przeciwko...obronisz swoje poglądy a może nawet sceptycy uwierzą w "cuda" i ogłoszą cie oficjanie "jasnowidzem"...mam umysł otwarty na sprawy nieziemskie, jednak trudno jest ze mnie zrobić oszołoma...
ps2. i nie pisz że nie dostałem jeszcze nauczki...czasem poprzez ową "nauczkę" ludzie odwracają się od "boga" 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika aron jasnowidz

nauczka dana jest po to żeby

nauczka dana jest po to żeby uwierzyć w Boga i jest on zawsze tak skonstruowana ze ludzie wracają do Niego ,ale ty jeszcze tego nie rozumiesz,tak jak nie rozumiesz wielu rzeczy dookoła ,i jak zwykle kolejna teoria angelusa o skale rządzi ,brawo nicość ,projektant,dar a teraz teoria stowrzenia bo ogladał skałe ,gratuluje ,jest dla kogo pisać .wiesz gdzie znajdziesz to czego szukasz i nie jestem tu aby chwalić się osiagami tylko komentować to co wy wysmiewacie ,bo dano mi wiedze a tobie ego ,dano nam dar a tobie polski nfz,dano nam kontakt z wyjatkowymi isotami a tobie angelusa i jego teorie ,dano nam przypadki jakie ogladasz w horrorach a tobie tylko ekran w kinie lub w tv ,Niestety dano ci oczy ale nie widzisz ,mimo ze siedzisz na tym portalu i nie rozrózniasz prawdy od fałszu, wiadomości od dezinforamcji i nie mozesz się pogodzić, że ktoś taki wyjątkowy jak ty  nie dostał nic od Góry czy obcych ,widocznie uznali ze nie jestes wyjątkowy i to potwierdzasz opluwajac Boga,Obcych i ludzi .Twoje rozgorycznie że innym dano a tobie nie jest dowodem na to że niezasłużyłeś aby ci cokolwiek dano czy pokazano >Na tym portalu jest więcej prawdziwych dowodów na istnienie obcych ,Boga ,Jezusa,szatana, niz potrzebuje normalny człowiek ,jest tu wszystko, zresztą dlatego powstał ,a dlaczego ty ich nie widzisz? znajdź odpowiedź na to pytanie a zaliczysz podudkę i wreszcie faktycznie będziesz wyjatkowy czyli normalny.

Portret użytkownika b@ron

aron jasnowidz...to w co ty

aron jasnowidz...to w co ty wierzysz?...kim w końcu jest bóg bo się zapętliłeś...masz kontakt z bogiem, czy istotami które chronią nas przed innymi istotami?...niby na czym polega twoja "wyjątkowość" ? iż zostałeś wybrany ...piszesz jak nawiedzony a nie jasnowidz...gdzie niby ja oplułem "Boga, Obcych i ludzi ? " gdzie niby widzisz moje "rozgoryczenie" ? szczerze mówiąc stajesz się dla mnie coraz bardziej typowym dezinformatorem który, wszystkich którzy mają inne zdanie od twojego, ma za nic i wmawiasz im że czegoś nie potrafia...prawda jest taka ,że narazie to ty nieudolnie starasz się zaistnieć tu jako jasnowidz i przekierować nowych "wyznawców" na swoją stronę, na którą otoczylibyście ich "opieką" owych istot z twoich wizji...jakkolwiek myślałem iż jesteś interesujęcą osobą, jednak myliłem się ...nie tylko na tej stronie, bo wszędzie są dowody na istnienie stwórcy...ale kim on jest...nie wiem ani ja, ani ty...ty tylko starasz się podstępnie zdobyć publikę do szopki jaką tutaj odstawiasz...pozdrówka i pomyśl nad sobą.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika aron jasnowidz

widzisz moja praca polega na

widzisz moja praca polega na tym ze mysle nad innymi ,nad ich problemami i skoro ty nie widzisz swojego problemu to został ci on tu przedstwaiony i widze że skutkiem,skoro miałes odpowiedziec na jedno pytanie a odpowiedziałes na wszystkie tylko nie na to ważne .Możesz się śmiać z ludzi którzy przyszyli z problemami o jakich ty nie masz pojęcia ,mieli odwagę zwróić sie a ty nie masz odwagi nawet poszukać, ale nie dziwie sie skoro do tej pory uznawałeś teorie geniusza angelusa jako właściwe to nic dziwnego ze wszystko co jest inne od bzdur jakie on tworzy ci sie nie podoba i kiedy zostajesz wypunktowany to stosujesz tą sama metode co tamten geniusz .Bede pisał co mama do przekazania na tej stronie ,postaram się wskażac ludziom na informacje ważne i prawdziwe a pomine te które są fałszem zrobię dokladnie to czego wy nie ptorafiliście zrobić mimo uwazania się za oczytanych i wszechwiedzących logików zawieszonych w Nicości z darami energetycznymi ,stworzonych przez projektanta ze skał 50 letnich .ANGELUS osmieszyl się tu do granic mozliwości ,szkoda że tego nie widzisz ,ale dobrze że widzą to inni którzy mają wiecej odwagi i rozumu aby skorzystać z tego co Góra im podarowała ,a przed tobą taka sama długa droga jak przed komikiem angelusem ,nie dano wam nic oprócz nicości i kompletnego braku wiary we wszytko nawte w swój intelekt ,który za kazdym razem tutaj będzie wypunktowany i jak widzisz coraz wiecej ludzi widzi wasze braki i coraz wiecej ludzi oprócz waszego kółka wzajemnej adoracji komentuje to w waszym hańiebnym języku ,jeżeli nie wiesz kim jest Bóg to faktycznie masz problem tylko dlaczego nie szukasz odpowiedzi? znajdź odpowiedź na moje poprzenie pytanie a znajdziesz odpwowiedź kim jest Bóg .Zresztą gdybys miał odwage to dawno byś znalazł Jego i odpowiedź ale wy wolicie aby to wasze rozdmuchane ego było wychwalane a nie istota ktora was stworzyła .SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE .TYLKO JUZ bez tego komika on niech dalej leczy śmiechem i tworzy swoje fantastyczne teorie.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Jezuska, horuska powiadasz

Jezuska, horuska powiadasz sciemniaczu? Ty myslisz, naprawdę że IM to zbiór idiotów, którymi mozesz pomanipulowac?
 Na szczęście nie masz daru pisania i twójego bełkotu niemozna zbyt długo czytac, bo sens się gubi po trzech zdaniach. Jesteś silnie niedorozwiniety w sferze intelektualnej, ale widzę, że bardzo chcesz zaistniec jako guru..
 Tylko nie spoć się z wysiłku...

Portret użytkownika aron jasnowidz

buhahahahah ,ty nim juz

buhahahahah ,ty nim juz zostałeś i okazało się ze leczysz smiechem i twoje teorie przynajmniej do tego sie nadają a kóleczko wspólnej adoracji topnieje i tego nie mozesz znieść, ani tego że co wymyslisz to obnaża to twoją prostą ,zawistą nature ,plujesz jak lama w zoo ale ona przynajmniej stanowi atrakcje a twoja atrakcyjnośc gasnie z każdą teorią i z każdym twoim postem .Za chwile sie okaże że nawet własne kóleczko cie juz nie bedzie wspierać bo gdy nam będą pokazywać kolejne  argumenty ty bedziesz tworzył kolejne uzdrawiające śmeichem teorie . pozdrawiam spocony z wysiłku aron 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Czyli strona dla slyszących

Czyli strona dla slyszących głosy... Bardzo interesujące dla środowiska medycznego zjawisko...
 Tyko... Nie da sie tego wyleczyć, ale można stłumić objawy...
 Zanim co, to skorzystajcie z pernazinum chydrochloricum...

Portret użytkownika RH+

pernazya miałaby sens

pernazya miałaby sens pokolenie temu - matka próbowała popełnić samobójstwo, ale jej aaaaronik wyszedł. Aaronikowi to niestety - haloperidol w dużych dawkach ciągłym wlewem kroplowym i w pierwszych 2 godzinach, zanim się wysyci - pasy i ewentualnie relanium. Niestety w tym przypadku choroba jest juz tak głęboka, że aaronik próbuje "leczyć" innych. Niestety nie udało mu się jeszcze zrobić paramatury (dostałby od giertycha, ale metryczka w jidysz, nie po polsku), ale kto wie, jak mu się uda, to może skończy też paramedycynę. Myślę, że ten zawód jest tak nudny, że maskotka w postaci błędu ewolucyjnego jako karykatura na medycynę mogłaby wnieść trochę czystego powietrza.
No, tylko niech nie próbuje się odzywać, bo zaraz zniszczy jakimś paszkwilem miłą atmosferę.

Portret użytkownika aron jasnowidz

i odezwał sie projektant

i odezwał sie projektant nicości ,nie mam nic madrego do przekazania to popluje sobie nienawiścią bo tylko to mi zostało ,słowa ranią tylko ludzi którzy nie znaja swojej wartości ,wiec pisz osmieszajac siebie ,zrobił to angelus teraz widac kto jest w jego kólku i kogo nie warto już słuchać ,eliminujecie sie sami jeden po drugim i oto chodziło ,im wiecej nienawiści tym mniej słuchaczy  wiec pisz ,pisz jak najwiecej.

Portret użytkownika RH+

to jaką marką jeździ

to jaką marką jeździ baca?
"popluje sobie nienawiścią bo tylko to mi zostało" - to popluj sobie, tylko brody sobie nie opluj, bo mama zdjęła śliniaczek i będzie trzeba prać ubranka.
 
nienawiścią do ciebie nie pałam - raczej skromną pogardą, może odrobinę politowania. Najwięcej jednak obojętności, trochę śmieszysz mnie.
Ale na moją nienawiść...
musisz sobie zasłużyć, ale nie łudź się- raczej za wysoki to poziom jak na twoje możliwości.

Portret użytkownika aron jasnowidz

angelus opuszczasz sie

angelus opuszczasz sie przyjacielu miałes leczyc śmiechem a tu co ,brak teori ,ja wiem ze trudno wymyślić coś lepszego od Nicości i projektanta z darem ale przecież jestes mistrzem więc twórz ,uleczaj śmiechem .

Portret użytkownika baca

mylisz się i nazywając mnie

mylisz się i nazywając mnie przyjacielem i w tym że się uważasz za samozwańca-jasnowidza skoro nie możesz mi powiedzieć juz od tygodnia jaką marką auta jeżdzę, i w tym że istnieja jakieś anunaki reptilianie i "inne rasy" - one istnieją owszem ale wyłącznie w koczowniczych baśniach - wiedza o tym nawet male dzieci....
a może przedstawisz na dowod jakiegoś reptiliana, anunaka lub przedstawiciela innej rasy, hę?
ech... chyba rozumiem jehową która postanowiła was utopić tak kompleksowo i generalnie widząc całą tę marność jaką prezentujecie "przyjaciele"...
ps Majów Inków piszemy w Polsce z dużej litery
żydów natomiast można z małej zawsze za to poprawnie napisać jako wyznawców judaizmu... aronie
dałem ci munus za haniebną pisownię...

Portret użytkownika aron jasnowidz

jak mówilem nas przybywa ,was

jak mówilem nas przybywa ,was ubywa ,a język haniebny jaki był tak jest ,dlatego my mamy dwowody a wy puste słowa i śmieszne teorie ,teraz juz nie ma obcych ,nie ma Boga ,zaraz napiszesz że wszytkie starożytne budowle które nie jesteśmy zbudowac do tej pory to hologramy  itd.itp.Jak pisałem wcześniej dobrze że każdemu będzie dane przeżyc doświadczenie abyś potem nie marudził że nie było ci dane .Możesz opluwać wszyko dookoła ,możesz nawet utonąc w  swojej slinie ale nie zmienisz faktu że Ten którego opluwasz zawsze wyciągine do ciebie ręke i żadna towja wolana wola czy artykul  tego nie zmeinią i to jest piękne .

Portret użytkownika RH+

Oczywiście, że was przybywa -

Oczywiście, że was przybywa - tyle prób nuklearnych, tyle zanieczyszczeń świata, stąd coraz więcej rodzi się nie do końca ok z genetyką, fenotypem... Tak to już jest, jak ktoś niedorozwinięty bawi się atomem - rodzi się więcej ludzi bez bezpośredniego kontaktu ze swoją istotą szarą.
A normalnych, zdrowych, jest przez to mniej. To naturalne i choć przykre - nieuniknione.
Pytanie - ale jak już normalnych i zdrowych nie będzie i pozostaną tylko takie juszki i podobne - kto będzie dbał o ciągłość gatunku? Bo przecież jałowiec dziecka nie zrobi...

Strony

Skomentuj